Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőként mit tettetek meg azért, hogy párkapcsolatot találjatok? fórum

Nőként mit tettetek meg azért, hogy párkapcsolatot találjatok? (beszélgetős fórum)

1 2 3
8. Alnisa (válaszként erre: 7. - Papája)
2022. nov. 8. 08:45
Mondjuk ezért erre nem lennék büszke....
2022. nov. 8. 08:27
Lassan 51 éve, hogy megismertem a férjem. Megtetszett, úgy láttam én sem vagyok közömbös a számára. Barátnője volt, így egész egyszerűen, de igen határozottan elszerettem tőle.
6. de82bd5a12 (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. nov. 8. 07:49
Lassan ott tartunk, hogy ha egy férfi oda mer menni az utcán egy nőhöz, az bűncselekmény lesz. Akkor miért lepődünk meg ezen?
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 07:40

Nem tudom manapság hogy megy ez ,,vagy inkább hogy nem.


Rendes esetben semmit sem kellett nagyon "tenni"

Fogta magát a férfi odajött és randira hívott.

Max ha volt kiszemelt áldozat,és őt akartad akkor jó volt ha szeme elé kerültél,,netán beszélgetni is lehetett,,vagy csak kicsit beleakasztottad a tekinteted( ez nem egyenlő a bámulással)

Ha valakinek megtetszik egy férfi ,,a jelenlétében szerintem egy nőnek még a mozgása vagy az "aurája " is megváltozik.Ja és hát a mosoly:)

Ezek jönnek maguktól,,vagy nem?

4. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 05:08
En meghívlak szivesen, holnap megyek az erdőre, mezőre , jöhetsz a jólevegőre barangolunk kicsit!
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 05:04
Otthon a négy fal közül nehezen fog menni. Menj ki az utcára,menj moziba, színházba vagy csak sétálni. Férfiak mindenhol vannak, és ott fog eléd ugrani életed szerelme ahol nem is számítasz rá. 😊🤗
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 8. 02:39

Szia.

Csináld ahogy tudod, és majd belejössz. Gyakorlat teszi a mestert. Holnap 7-re várlak a Nemzetinél.

2022. nov. 8. 02:34

Sziasztok! Mostanában nem megy nekem jól az ismerkedés, fél éve egy randim sem volt.

Kezdem úgy érezni, hogy ez azért lehet, mert semmit nem lépek a férfiak felé.

Csak érdekelne, hogy ti mit tettetek azért, hogy egy férfi randira hívjon, hogy adtatok erre lehetőséget?

Vagy volt, hogy konkrétan kezdeményeztetek is? Olyan nehezen teszem félre a büszkeségem, annyira nem szeretnék egy olyan kapcsolatot ahol én voltam a kezdeményező fél.

Inkább csak "bátorítani" szeretném a férfit (nincs jelenleg konkrét) arra, hogy esetleg, ha szeretne elhívni, akkor hívjon. Vagy megadni ennek az esélyét, de nem tudom, hogy kell ezt nőként jól csinálni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook