Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs gondom azzal, hogy a 16 éves lányom barátja itt aludt... fórum

Nincs gondom azzal, hogy a 16 éves lányom barátja itt aludt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
48. Bné Adri (válaszként erre: 42. - C85d1d200b)
2022. jún. 6. 02:11
1993ban születtem, nagyszüleimet úgy boronàlták össze, a két dédi jó barátnő volt és a téeszben összebeszéltek… környékbe szinte mindenki így járt… sőt ismerek olyat ma is akinek már “ki van nézve” kihez “adják hozzá” .. ismerősöm Szegeden lakik a férjével az ország másik végében mert az anyja a mai napig neheztel rá hogy nem ahhoz a hapsihoz ment hozzá akit “kinéztek neki”
2022. máj. 18. 16:11

Az en szuleim tiltottak a pasimtol tizenevesen.

Aztan elmentem a srachoz ugy hogy azt hazudtam a baratnommel vagyunk. A pasim mar egyedul elt, idosebb volt. Egesz nap szex, kaja, alvas hetvegen ez volt.

Nem jobb ha tudnak rola?

46. Gaiha
2022. máj. 18. 15:51

Én 15 évesen vesztettem el egy július 11-ei kora délutánon a legelső szerelememmel, akivel 3 évig voltam együtt és utána is évekig nagyon szoros kapcsolatban voltunk.

30 éves fejemmel is azt mondhatom , hogy nem is adtam volna másnak a szüzességem, pedig ő is csak 16 volt, de rettenetesen sok szeretet, törődést kaptam , és mindvégig iszonyatosan óvott engem.

A szüleim nekem nem igazán engedték hogy ott aludjak, vagy ő ott aludjon, teljesen mást hittek az időpontról is hogy mikor vesztettem el az ártatlanságom , ezt ki-ki döntse el magától , hogy mi lehetett az oka.

Nevelőapumn nekem 16 évesen fogamzásgátlót akart iratni a jövőre nézve, nehogy felcsináljanak, de köszöntem és elutasítottam... Huszonévesen saját keresetemből és döntésemből kezdtem szedni , nem addig még növésben voltam. :)

Szóval ne haragudjatok , de a szülők sem tudnak mindig mindent... de ha őszinték a gyerekkel és az is velük, kiderülhet , hogy való-e az ottalvás vagy sem :)

45. Napsugár8 (válaszként erre: 42. - C85d1d200b)
2022. máj. 18. 06:55
Igen, itt Mo-n születtem és élek. Az én nagyszüleimet, akik az 1890-es évek végén születtek, még "összeboronálták" 1913-ban! :)
44. c85d1d200b (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2022. máj. 17. 20:11

"az általánosból és a szomszédos falunál tovább nem utazott soha."


tessek?


Te mint egy kommunizmusban kivenhedt matrona jartal 8 eves korod alatt M.o,-tol hollangiaig mindenhol es az egyesult Allamokban? Mert szerintem nem.

43. c85d1d200b (válaszként erre: 42. - C85d1d200b)
2022. máj. 17. 19:50
A dednagymamam is ahhoz ment hozza, akit o valasztott.
42. c85d1d200b (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2022. máj. 17. 19:49

" a szülők által megkötött egyezség alapján házasodtak."


Te mikor szulettel vagy hol? ebben az M.o.-n?


Nekem a nagyszulaim is sajat valasztas alapjan hazasodtak.

41. c85d1d200b (válaszként erre: 40. - C85d1d200b)
2022. máj. 17. 19:29

Nekem a pasiimet, barataimat, haverjaimat apam rogton probalta megismerni, es szamot is cserelt veluk, nem kidobta oket.

A gyerekkorunktol az zolt, hogy nalunk lehet logni, de ne csellengjunk az utcan.

Gondolom, bizot benne, hogy nem idiotakat nevelt fel. Es soha nem volt gond abbol, ha nalunk voltunk.


Talan kicsit kontroll manias tud lenni, ha a gyerekeirol van szo. de ezt tisztaztuk miota felnottem, es neha tulzasba esett.

40. c85d1d200b (válaszként erre: 24. - Elizábesz)
2022. máj. 17. 19:24
A lanyod baratja idegen?
2022. máj. 17. 19:17

16 evesen siman bepakolhayyam ovszert a bevasarlo kocsiba. Egy eve volt baratom. Szerintem a szulaim orultek, hogy nem eszetlenul bszok.

14 evesen elem a magassagon, 15-16 evesen a seggem meretet, ami csak kesobb valtozott. a cicim nott 16 evesen, amikor mar mind a 4 bolcsaaegfogam kint volt.


engem 14 evesen elengedtek bulizni idegen varosba azokkal, akik egy tarsasagban voltak velem, mert 3-4 megtermett sportos fiu volt velem, akiknek a nyakat kiktekerte volna az apam, ha nem vigyaznak ram. En voltam a "kislany", 10-14 evvel idosebbek voltak a sportarsaim.



A ferjed nem normalis. A parkban is tudnak dugni, ha akarnak.

es 16 evesen szexelni se nem bun, se nem rossz.

38. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Lovas84)
2022. máj. 17. 12:40
Az, hogy egy 16 éves lány hogyan "kezeli a testét", nem azon fog múlni, hogy nála aludhat-e a barátja. A szülő felelőssége, hogy ennyi idős korára már kialakuljon egy lányban egy olyan értékrend, amin az ottalvós szituáció már nem változtat. Akinek nem sikerült tartást, önbecsülést és felelősségtudatot nevelnie a gyerekébe, az körmeszakadtáig tilthatja az együttalvást, nem fogja tudni megakadályozni, hogy a fiatalok hülyeséget csináljanak. Max azt éri el, hogy ügyesen hazudjanak és titkolózzanak.
37. Amaunet (válaszként erre: 36. - Nancy Ann)
2022. máj. 16. 16:59
Felszabadult szex a családtól körülvéve.😄
2022. máj. 15. 22:50

Tizennyolc volt az öcsém, amikor a tizenhat èves baràtnője rendszeresen nálunk aludt.Vagy a lány szüleinél aludtak ketten.Ha nálunk volt a lány,akkor anyu reggel két gyereknek csinált kakaót mielőtt iskolába indultak...Sok éves kapcsolata lett köztük, és bár néhány ev után szakítottak, a szülők a mai napig szoros barátságban vannak.

A lány egy komoly csajszi volt már akkor is, a szülei bíztak benne, illetve öcsémben és szüleimben is, akiket jól ismertek.

Mennyivel jobb az első szexuális élményeket is biztonságban, normális körülmények közt megélni, mint titkolózni a szülők előtt és mondjuk kocsiban csinálni.

35. Elizábesz (válaszként erre: 34. - Amaunet)
2022. máj. 15. 21:34
Azért városban kicsit más lehetett a helyzet. Az én nagyszüleim nem gazdálkodtak,egyik nagyanyám 22 évesen, a másik 23 évesen szülte apámat ill anyámat és 20 évesen ment férjhez mind a kettő, mondjuk ez a tanult világunkban elég korai időpont.
34. Amaunet (válaszként erre: 33. - Napsugár8)
2022. máj. 15. 21:19

Szerintem én is ezt írtam.

"Igen, férjhez kellett menniük, hogy egyel kevesebb szájat kelljen etetni a szüleinek."

33. Napsugár8 (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2022. máj. 15. 17:07

Valahol azt szerettem volna kidomborítani, hogy nem a fejlettségük, érettségük miatt adták anno olyan gyorsan férjhez a lányokat, hanem elsősorban gazdasági okokból. És mert nem a szerelem volt a fontos, hanem a szülők által megkötött egyezség alapján házasodtak.

Akkor sem voltak érettebbek a fiatalok, most sem azok még valójában.

32. Amaunet (válaszként erre: 31. - Napsugár8)
2022. máj. 15. 16:55

Tisztában vagyok mindezzel.

A lányokat minél előbb férjhez adták. Amelyik már betöltötte a 18-20 évét már öreglánynak mondták.

A férfiaknak pedig a katonaság után illő volt házasodni.


De ma egy 16 évesnek még szakmája sincs. A szerencsétlenebbje épphogy kibukik az általánosból és a szomszédos falunál tovább nem utazott soha.

Egy 16 évesnek se földje, se háza, se munkája. És ez ma így van a felsőbb korosztályokban is.


De itt most nem is erről van szó, csak egy fórumozó a nagyanyáink helyzetét összevetette a jelenlegi fiatalokéval. Közelében sincs egyik a másiknak. Csak annyi, hogy fiatalok.

31. Napsugár8 (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. máj. 15. 15:41

Szerintem még akkor sem voltak érettebbek a fiatalok, mint most. A háború előtt még föld a földdel, ház a házzal házasodott. És amint a lány nagylány lett, már mentek is esküdni, mert a fiús háznál egy dolgos kézzel több a földeken. A lány szülei pedig: ettől kezdve vigyázzon rá az ura. Mert családi gazdaságok működtek, és mindig a legidősebb férfi dirigált a határban, és a legidősebb asszony dirigált a konyhában. Majd idővel mindkettő belenőtt a saját feladatába.

Volt egy osztálytársnőm (a szomszéd házban laktak), ahogy elvégeztük a 8 osztályt, rögtön férjhez adta az anyja. Pontosan ezt mondta: vigyázzon rá az ura!

30. Desert_ofBlood (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2022. máj. 15. 14:25

HA olyan helyzetbe kerülne, megtudná. Nem analfabéták a mai gyerekek.

Na, elkanyarodtunk a témától.

29. Amaunet (válaszként erre: 27. - Desert_ofBlood)
2022. máj. 15. 14:21

Nem hiszem, hogy egy mai fiatal meg tudná oldani.

Abban a korban már dolgoztak a fiatalok és külön családot alapítottak. Nem a szüleikre építettek.

Ma nem csinálná ezt egy fiatal.

28. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 15. 14:18

Minden szülőnek saját felelőssége, hogy hogyan neveli a gyermekét.

Vannak népcsoportok, ahol amint megjön az első menzese egy lánynak már viszik is a kiszemelt család házába.

27. Desert_ofBlood (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2022. máj. 15. 14:10

Nem voltak mások, mint a maiak. Bele voltak kényszerítve egy ilyen helyzetbe, ezért fel KELLETT nőniük. Ha egy mai fiatalt belekényszerítenénk egy hasonló szituációba, ő is meg tudná oldani.

De nem is erről volt szó. Hanem, hogy ezek az asszonyok, illetve akkor még lányok, szintúgy 16-17 évesen szexeltek, mert valahogyan meg kellett fogannia annak a gyereknek, mégis leéltek a férjük mellett több évtizedet.

Aki manapság, biztos kapcsolatban, szerelmesen odaadja magát a párjának 16 évesen, annak is megvan rá az esélye, hogy ne csak egy futó kaland legyen az egészből.

26. Amaunet (válaszként erre: 21. - Desert_ofBlood)
2022. máj. 15. 14:03

"Szerintem nézz körbe, a nagyanyáink korában milyen sokan szültek 16-17-18 évesen."


Igen, férjhez kellett menniük, hogy egyel kevesebb szájat kelljen etetni a szüleinek. Régen ez volt a felnőtté válás kora. Ma sokszor egy harmincasról sem mondható el, hogy érett. Sokan még ebben a korban sem vállalják a család felelősségét.

Nem lehet a két kor serdülőit összehasonlítani.

25. Lovas84 (válaszként erre: 19. - Syduri)
2022. máj. 15. 11:20
Hu ezt megkaptam, nem hiszem hogy az életemet kell kiteregetnem, de nagyon mellé lőttél. Sajnos itt ha vki megosztja a véleményét akkor nem fogadjuk el hanem támadjuk, lehet normális módon nem sértegetve is írni.
2022. máj. 15. 10:52

Lányok, ahogy irtam, én elvileg nem igazáN itélem el a tartós és komoly kapcsolatot, de vagyok olyan kényelmes, hogy idegent rendszeresen nem engednék be a lakásunkba, csak nagyon kis időre valamilyen végszükség esetén. Két év mulva sem, és most sem. Az előző generációk is

megoldották valahogy. Különben nincs lányom, lehet hogy a lányos szülők liberálisabbak.

23. michelle.r (válaszként erre: 16. - 7962decf87)
2022. máj. 15. 09:55
2 év múlva már nem lesz idegen ;))
22. michelle.r (válaszként erre: 8. - Anyagi)
2022. máj. 15. 09:55

Nem szokásom személyeskedni, de mindketten régi tagok vagyunk, a te hozzászólásaidat nehéz volt elkerülni egy időben.


Téged is azért nem becsült meg a férjed, mert túl korán adtad oda magad?


Gyakorlatilag lelotyózol egy 16 éves lány abból az egy mondatból, hogy náluk alszik a barátja. Ezt messze nem konzervativizmusnak nevezném.

21. Desert_ofBlood (válaszként erre: 12. - Lovas84)
2022. máj. 15. 09:31

“ a mai fiatalság nagyon könnyen kezeli a testét, nem tartja értéknek “


Ne vegyünk már mindenkit egy kalap alá. Rib0ncok régen is voltak, csak lassabban terjedtek a pletykák.

16 évesen teljesen elfogadott a szexuális élet élése ha az normál körülmények közt történik. Szerintem nézz körbe, a nagyanyáink korában milyen sokan szültek 16-17-18 évesen.

20. Desert_ofBlood (válaszként erre: 14. - Elizábesz)
2022. máj. 15. 09:27

Mi van ha nagykorúan is otthon lakik, mert tanul? Vagy mert spórolni szeretne pár évet?

Sok ilyen fiatalt ismerek. Én sem költöztem el 18 évesen. Elmúltam 24 mire ez megtörtént.

Addig ne legyen párkapcsolata?

19. Syduri (válaszként erre: 12. - Lovas84)
2022. máj. 15. 09:26

Alvásról volt szó, nem szexről!

Az érettség nem korhoz kötött!

Akkor becsüli a testét, ha nem enged semmit, ami neki guszrustalan, illesztő vagy fájdalmasnak véli!

Ha valaki szexuális életet él, akkor nem becsüli a testét, bemocskolja?

Gobdolom szűz vagy és rajzolt fütyit se láttál soha, az orgazmus meg ismeretlen fogalom számidra. Csodás életed lehet a megbecsült testedben.

Szerintem meg akkor nem becsüli, ha nem fürdik, nem mos fogat..., nagyon extrémen elhízik, ilyesmi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook