Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs fogadott orvosom, nincs vizsgálat? fórum

Nincs fogadott orvosom, nincs vizsgálat? (beszélgetős fórum)


2020. jún. 23. 13:38
Köszönöm a válaszokat, közben tegnap egy cuki dokibácsi rám nézett ☺️ volt hüvelyi vizsgálat is, és UH is. Ma pedig egy másik doki is kérdezte, hogy mikor volt utoljára UH illetve hüvelyi, szóval megnyugodtam ☺️
2020. jún. 22. 22:08
De szokták nézni a méhszájat és a magzatvizet is.
2020. jún. 22. 19:26
40.hét után felváltva volt nst és amnioszkópiás vizsgálat. Ez utóbbihoz nyolcszor is volt szerencsém. Amúgy nekem sem volt fogadott orvosom,mindig más doki vizsgált.
2020. jún. 22. 17:27
De van, miért ne lenne?
2020. jún. 22. 13:28
40+4-re szültem. 40. hét betöltésekor naponta felváltva volt amnioszkópia (alsó kukk egy csővel, hogy nem-e zavaros a magzatvíz = oxigénhiány miatt belekakilt a baba) és NST. Debrecen, Klinika, 13 éve. Gondolom, ez is ahány ház, annyi szokás ...
4. papája (válaszként erre: 1. - Kolett1213)
2020. jún. 22. 13:27

Ne aggódj !

Nem kell már sehová sem menni, csak szülni. Ügyeletes orvos semmivel sem rosszabb, mint a fogadott. Valószínű az ügyeletes is valakinek a fogadottja. Figyeld a magzatmozgást, ha kevesebb az a szülés előjele. A nyákdugó távozása (pici vérzés) szintén. Na meg a klasszikus tünetek.

Engem mindkét gyerekemmel utoljára 36 hetesen látott orvos. Sima, gyors szülés volt mindkettő.

Sok szerencsét !

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Kolett1213)
2020. jún. 22. 13:19
Nekem sztk alapon volt 38. hét végén egy hüvelyi vizsgálat. Rá 5 napjára megszültem.
2. tamtamano (válaszként erre: 1. - Kolett1213)
2020. jún. 22. 10:32
Egyenlőre nem kell más vizsgálat, elég az NST.
2020. jún. 22. 10:14
40+1hkm vagyok. Nem fogadtunk az elején orvost, aztán a vírus helyzet óta nem is lehet a kórházunkban ahol szülni fogok. Akihez jártam magánrendelésre, illetve sztk alapon UH-ra, sajnos az elmúlt időben szinte elérhetetlen lett, szabin volt stb. Ő utoljára a 32hetes UH-n látott. Tegnapra voltam kiírva, járok NST-re, ugye már most minden nap. De, aggaszt egy dolog. Más vizsgálatra nincs szükség ha panasz mentes vagyok? Gondolok itt pl arra, hogy hüvelyi vizsgálat, mennyire vagyok nyitva vagy valami? Nst után volt UH, ott mindent rendben találtak. Sztk alapon nincs más vizsgálat? Most totál elveszve érzem magam.😶

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook