Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nincs fogadott orvosod, akkor amelyik kórházban szeretnél szülni, ott meg kell hogy csinálják szó nélkül a ctg-t? fórum

Ha nincs fogadott orvosod, akkor amelyik kórházban szeretnél szülni, ott meg kell hogy csinálják szó nélkül a ctg-t? (tudásbázis kérdés)


14. baba1977 (válaszként erre: 10. - Ében11)
2009. okt. 27. 16:44
nekem is igy volt
13. baba1977 (válaszként erre: 9. - E.moncsi)
2009. okt. 27. 16:43
nem.hisz kezelö orvosom volt,és az épp abban a korházban dolizott..amugy csepelre jártam sztkba,és szigethalmi vagyok...
12. terek (válaszként erre: 9. - E.moncsi)
2009. okt. 27. 16:01
én sem ott fogok szülni ahova tartozom, de van fogadott dokim. Ha abba a kórházba megyek vizsgálatra ahol majd szülök, mindig kérdezik, hogy ki a dokim, egyébként szerintem nem járhatnék oda
11. ében11 (válaszként erre: 9. - E.moncsi)
2009. okt. 27. 15:51

és azt lehet, mármint beindul a szülés és akkor csak besétálsz oda?

nekem egyszerűbb volt mert nálunk csak kettő volt-klinika és a kórház.meg akkor a lakcímen se gondolkodtak sokat-akkor még nem is laktam papíron szegeden.

10. ében11 (válaszként erre: 5. - E.moncsi)
2009. okt. 27. 15:48

beutalót tényleg nem adtak csak időpontot írt be a védőnő amikor terhesgondozásra mentem-kérj ott időpontot ahová el szeretnél menni ctg-re.

és ott majd adnak újabbat a következőre is, legalábbis mikor kész lettem, a terhes kiskönyvbe beírták mikor kell menni legközelebb.

9. e.moncsi (válaszként erre: 7. - Baba1977)
2009. okt. 27. 15:45
És nem mondták hogy nem lehet mert nincs fogadott orvosod?Amugy 36 hetes kismama vagyok és az Uzsokiba szeretnék szülni!
8. e.moncsi (válaszként erre: 6. - Baba1977)
2009. okt. 27. 15:44
De mi van olyankor ha nincs ott fogadott orvosod?
2009. okt. 27. 15:43
Ott majd elkérik kismama könyvet,megkérdezik kinél fogsz szülni..Én ügyeletes dokinál szültem mindet,és nem is bántam meg..
6. baba1977 (válaszként erre: 5. - E.moncsi)
2009. okt. 27. 15:42
Nem kell biza beutalo,felkell hivni kórházat ahhol szülni fogsz és kérni kell rá idöpontot.
5. e.moncsi (válaszként erre: 3. - Ében11)
2009. okt. 27. 15:40
Én is sztk-ba jártam de ott az orvos akihez jártam nem vállal már szülést és azt mondta hogy menjek be abba az sztk ahová tartozom és kérjek beutalót!Az sztk-ba viszont azt mondták hogy ctg-re nem kell beutaló.Most abszólut nem tudom hogy mitévö legyek!:(
2009. okt. 27. 15:38
én két helyre jártam, a sima terhesgondozásra-onnan kaptam vérvételre stb. a beutalót és mellette volt egy fogadott orvosom ő csak vizsgált-és nála szültem.de olyan jól jöttek ki a dolgok nem nagyon volt keveredés.ha a dokinő még akart valami vizsgálatot adott beutalót,vagy a terhesgondozáson szólt a védőnő hogy uh eredmény kell-és az enyém megcsinálta ők meg megnézték-duplán nem kellett vizsgálatra vérvételre mennem.
2009. okt. 27. 15:32
a terhesgondozásról irányítottak ctg-re, megmondták mikor hová kell mennem és beleírták a kis könyvbe is.én sztk-ba jártam.
2009. okt. 27. 15:29
hát beutaló azért kell hozzá akkor szerintem. Én sztk-ba jártam, de abba a kerületbe, ahol lakom és a kórház is ott van, így nagyon egyszerű volt a dolgom.
2009. okt. 27. 15:25
Ha nincs fogadot orvosod akkor amelyik korházba szeretnél szülni ott meg kell hogy csinálják szó nélkül a ctg-t?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook