Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem volt fogadott orvosom a szülésnél fórum

Nem volt fogadott orvosom a szülésnél (beszélgetős fórum)


14. misz
2011. márc. 25. 22:10

Nekem az 1. gyerkőcnél a fogadott dokim volt benn, és csupa szépet tudok csak mondani róla. Császár lett a szülés vége, de maximálisan mindent megettek értem. Kedves, segítőkészek volt mindenki. Az orvosom pedig emberileg is túlteljesítette az elvárhatót.


A 2. baba 36. hétre érkezett és a fogadott dokim nem volt az országban. A helyettese egy vadállat volt. Teljesen kiszolgáltatva, megalázva éreztem magam a bánásmódjától. Semmit nem mondott, mi lesz, mi van, miért. Ha szólt hozzám, csak üvöltözött. Borzasztó volt. :(

Míg élek sajnálni fogom, hogy nem születhetett a kisfiam a saját dokimnál. :(

13. Samy38
2011. márc. 25. 17:56
Nekem nem volt fogadott orvosom. Ikreket szültem sima szüléssel. 3,30 és 3,25 súllyal. 57 cm-el . 39 hétre.Már 6 és fél évesek vagyunk.
12. youlcsi (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2011. márc. 25. 17:51
az én elveimmel is ellenkezik az orvosválasztás... bár a dokimnak bármennyit hajlandó lettem volna megadni, csak hogy ott legyen...
11. youlcsi (válaszként erre: 1. - 2cddd3fa2b)
2011. márc. 25. 17:50

volt orvosom, aki végigvitte a terhesgondozást, de szülést nem vállalt.

nem éreztem hátrányát, mert így is odafigyelt rám. ugyan a szülésnél nem volt bent, de az első olyan alkalommal, amikor a gyógyszerek ellenére is elszállt a vérnyomásom, döntött: másnap szülök. este még megvizsgált, éjszaka bejött, hogy jól vagyok-e, menjünk-e le nst-re... reggel megvárta, hogy bekössék az oxitocint, megvizsgált, és csak akkor ment haza, amikor látta, hogy szépen haladunk.


utána még 5 orvoshoz volt aznap "szerencsém", mindenkivel maximálisan elégedett vagyok, mindenki sokat segített, de legalábbis megpróbálta :D

2011. márc. 25. 17:36

Nekem volt fogadott orvosom,és mikor mentem szülni,akkor derült ki,hogy nem lesz orvosom,mert meghalt az édesanyja.Így átadott az ügyeletesnek és nagyon meg voltam elégedve vele :)

Nem számít a fogadott-nem fogadott,mindenki nagyon kedves volt.

9. 25a27430dd (válaszként erre: 8. - Wiki76)
2011. márc. 25. 16:18

Így igaz!

Nekem amúgy fogadott orvosom volt, és semmilyen téren nem volt előnyöm belőle. Három szobatársnőm az ügyeletesnél szült, és rájuk még többször rájuk néztek utána is. Engem le se sz@rtak, mert a fogadott dokim majd nézeget. (Az meg nem ért rá, mert a több magánrendelése közül nem tudta, hova rohangáljon éppen.) Soha többé nem fogadnék dokit.

2011. márc. 25. 16:11

Én simán betiltanám az orvosválasztást.Mi nők csinálunk sztárdokikat sztárgázsikkal.Nekem se volt választott dokim.El vannak kapatva és erről a betegek tehetnek.Miért kellene 2x fizetnem az ellátásért?????Fizetem a tb-t,ő kap fizetést.

Egyenlő ellátás járna mindenkinek.Aki 100 ezrekért akar szülni arra ott vannak a magánklinikák.Ott legalább korrekt módon ellátnak a pénzedért.De egy közkórházban levezetett szülésért nagy lóvékat felvenni,plusz fizetés

2011. márc. 25. 13:26
Nekem se volt fogadott orvosom, ügyeletesnél szültem Volt egy kis komplikáció, de mindenkivel elégedett voltam, egy perc alatt ott volt a fél orvosi kar:S
6. Tücke (válaszként erre: 5. - Tücke)
2011. márc. 25. 13:24
jahh hozzáteszem nekem programozott csaszim volt mert kettőzött lábtartásos is volt a baba szóval mindenféle képpen nála akartam volna szülni és az hogy se a gyerekem csípője nem sérült és én se szakadtam szét teljesen megérte
2011. márc. 25. 13:23
nekem volt fogadott dokim nem is kért sokat ha azt veszem hogy mindenkitől azt hallottam hogy 80-200ezerig kértek a dokijaik lóvét... tök norm volt és a lóvé zsebrevágása után is jött és foglalkozott velem m,indennap benézett még akk is amikor az sztkrendelésre ment reggelről
2011. márc. 25. 13:22
hármat szültem ügyeletesnél, egyszer sem volt belőle hátrányom. ugyanolyan udvariasak voltak velem mind a háromszor és odafigyeltek mindenre. kati
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - 2cddd3fa2b)
2011. márc. 25. 13:21

Én csak egyszer szültem és nem volt fogadott orvosom, mert az elveimmel nem egyezik:)

Semmi gond nem volt. Minden orvos velem foglalkozott:)

Akinek fogadott orvosa volt meg megkapta, hogy ne kiabáljon.

2011. márc. 25. 13:16

Szia!

Az elsőnél nekem is fogadott dokim volt,de inkább hagyjuk.A másodiknál csak szülésznőt fogadtunk,ö megérte a pénzét:)

2011. márc. 25. 13:13

Nekem az első gyerekem születésénél volt fogadott orvosom, nem ért semmit, így a másik kettőnél nem fogadtam, mégis mindenki maximálisan "normálisan" viselkedett velem, és teljesen elégedett voltam.

Ti hogy voltatok ezzel? -akinek nem volt fogadott orvosa, érzékelt bármilyen negatívumot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook