Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nigériai csalások fórum

Nigériai csalások (beszélgetős fórum)

26. ina87
2016. jún. 21. 22:04
idegen orszàg idegen emberek.soha nem foglalkoznèk ijenel ugyèrtem bele nem menèk semi hasonloba sem
25. globus
2016. jún. 21. 21:51
Pffff...
2011. aug. 13. 09:27

üdvözlök mindenkit

megszeretném kérdezni hogy ki tud a RODNEY SMITH-RŐL MERT AZT ÍRJÁK HOGY BECSÜLETES HITELEZŐ OTT NIGÉRIÁBAN VALAKI MÁR KAPOTT MERT OLVASTAM LEHET HOGY KAMU DE NEM TUDOM ÍRJÁK MEG HA VALAKI TUD ROLA

2011. júl. 31. 19:16

helló mindenki

múlt héten vágott át egy nigériai hitelezőnek adta ki magát és azt ígérte hogy meg kapom a hitelemet és még kért pénz hogy kellene még fizetni most meg jó átrázott mert én az albérletből vettem el és most meg nem tudom ki fizetni az albérletet nem akarok panaszkodni hogy lehet ilyen ember hogy be csap nekem a hitelezőm JAMES BLAIR volt aki jó átrázott amit be fizetem költse gyógyszerekre vigyázzanak mert csaló

2011. júl. 9. 09:09

Helló mindenkinek!

Dannywhiteloancompany cég nem létezik,nigériai csalás. Én sajnos bedőltem Danny White hitel ügyintézőnek, le is nyúlt pár ezer dollárral de kölcsönt nem kaptam.Már több weblapját is letiltattam a webhotel segítségével, hogy ne tudjon több embert átverni. Kérlek vigyázzatok mert ez egy csalás!!!Ha megnyitjátok ezeket a weboldalakat egy korrekt hitelajánlatot kaptok, teljesen legális kinézete van. De mögötte csalás van!!! Ne dőljetek be ezeknek. Én már minden ajánlatnak először utána nézetek pl. Nagykövetségeken és kérem a segítségüket.A nigériai Konzul és az angol Konzul úr is azt írta, hogy átverés mert sem Nigériában sem Angliában sem Kanadában nincsen Danny White Loan. Én mostanában minden fórumra , magyar vagy külföldi teljesen mindegy mert ha feljutok ilyen oldalakra ezeket az információkat közzé teszem.Ne verjenek át embereket ezek a szélhámos emberek, elég ha én nagyon megszívtam. Sok ezer dollárom bánja azt, hogy nem néztem utána ezeknek a dolgoknak. Most már óvatos vagyok és először mindennek utána járok. Üdvözlök mindenkit!


[link]

:dannywhiteloancompany.net.tc

2011. jún. 23. 10:36
üdvözlök mindenkit megszeretném kérdezni hogy valaki tud e segíteni mert én tavaly be fizetem 60.000ft és még kérnek még 62000ft mert szeretnék hitelt felvenni és más nem tudom hogy mit csináljak kérek mindenkit hogy írjanak nekem elől köszönöm
20. Shyana (válaszként erre: 19. - Kyra72)
2011. febr. 22. 16:42
szerencsétek volt nagyon
19. kyra72
2011. febr. 15. 11:50

Az összes ilyen e-mailt azonnal töröljétek, mind csalás, hogy lehet ezeknek bedőlni?

Pár éve kb. 2006.-ban a párom parfümőket forgalmazott, jött egy levél nigériából, hogy 20-30 -50ezer $-ért vennének parfümöt, segélyszervezetnek, küldje ki a szállítmányt és majd banki letétbe helyezik a pénzt stb., majdnem bedőlt nekik, csak én szerencsére gyanakvó vagyok és járatos a nemzetközi pénzügyekben, külkereskedelemben, banki ügyekben, és megmentettem ettől a csalástól.

18. Shyana
2010. dec. 17. 07:25
Akkor nem csak én jártam igy :( viszont nekem még mindig irogat hogy fizessem ki a vámdijat mert addig a kedves unokatestvére nem kapja meg a csomagot :/
2010. dec. 16. 17:48
Tőlem még nem akart megvenni nigériai semmit, valószínűleg, mert nem árulok semmit. Viszont a családom jelentős része nigériai, ha hinni lehet az "ügyvédeknek", akiktől heti szinten kapok levelet egy-egy éppen valamilyen balesetben elhalálozott rokonomról. Ráadásul ezek a távoli rokonaim mind egy valag pénzt hagynak rám. Csak én bolond, nem engedem, hogy az örökségemet ráutalják a számlámra :D
2010. dec. 16. 16:55
Ugyanígy jártunk mi is majdnem...projektort akarta megvenni, Nigériába a fiának...kell a sulihoz, úgyhogy gyorsan gyorsan intézzük. Küldi a pénzt (a postaköltséget) és majd ha odaért, akkor kifizeti az egészet, még egy banki papírt is mutatott, hogy ezt neki küldték e-mailben (itt bukott le, ugyanis nem is volt ilyen bank) és nem engedik a teljes összeget utalni a banknál, csak ha megérkezett a cucc :D Nagyon nagyon nagyon gyanús volt. Ja, elvileg a banki kimutatás szerint már elutalta a zsét, mondanom sem kell, hogy nem kaptam meg :D
15. Shyana
2010. dec. 16. 14:55
ja és még plusz 160000 ftot akart kicsalni
14. Shyana
2010. dec. 16. 14:55
Nálam Laura Dennis néven járt és Sola Bensonnak kellett küldenem
13. Shyana (válaszként erre: 12. - Glória2010)
2010. dec. 16. 14:54
ugyanabba az államba kellett küldenem nekem is :(
2010. dec. 16. 13:11

ja, és erre a névre kéri elküdeni a cuccot:


Name: Sunday chibuzo

Address NW4/176 GEORGE STREET EKOTEDO

City: Ibadan

State: Oyo State

ZIP code: 23402

Country: Nigeria

2010. dec. 16. 13:10
Hali, nálam is próbálkozott, én a motoromat árultam, de kicsit átlátszó volt, pl. hiába az időeltolódás, mindig nappal írt, meg ilyenek. Na, de akinek Alex Scolfield akarja megvenni bármilyen cuccát, akkor tudni kell, hogy ő csaló, már több embert is megkárosított ezen a néven, gondolom jó sok neve volt, de ez az egyik, az biztos.
10. Shyana (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2010. dec. 16. 12:51
hát igen :( de ki gondolta :(
9. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - Shyana)
2010. dec. 16. 12:23

Ez elég nagy kacsa..., amikor Londonban is vannak olyan telefon- hulladékgyűjtő kukák...;

olyan Nokia telefont kaptam töltővel, elemekkel együtt, hogy legalább húszezret megér... és ki volt dobva!!

8. Anzse (válaszként erre: 6. - Shyana)
2010. dec. 16. 11:30

Szia,

Mi is majdnem így jártunk,de mi nem adtuk fel.

Sajnos szerintem nem foglalkozik a rendőrség ezzel, de azért megpróbálhatod.

7. a25b44f6a3 (válaszként erre: 5. - Shyana)
2010. dec. 16. 11:25

Sajnos most így jártál, ezzel hiába mész bárhova, még a "polgárjenőhivatalban" sem fognak tudni segíteni :-(


Fogd el tanulópénznek és fel a fejjel.

2010. dec. 16. 11:06
ezekszerint hamis volt
5. Shyana (válaszként erre: 3. - A25b44f6a3)
2010. dec. 16. 11:06

mert hülye voltam :(

küldött bank által kiállitott feladóvevényt hogy átulalta a pénzt meg minden

2010. dec. 16. 11:04

Mindenképpen becsapódtál máskor ne is menjél bele ilyesmibe, hiszen te láttad a kárát se pénz, se telefon legközelebb ne döljbe ilyeneknek, mert szegénykém pórul jártál. Sajnos a neten nehéz bárkit is leellenőrizni az igazsághoz hozzátartozik.

Ha véletlenül el szeretnél adni valamit, akkor előbb úgy hirdesd meg, csak kp-ban fizetendő, szélhámosok, csalók kíméljenek. Üdv.Ágnes

2010. dec. 16. 11:00

Manapság megbízni így egy idegenben...bátor voltál.

Miért nem utánvéttel adtad fel?

2010. dec. 16. 10:51
Az én történetem azzal kezdödött hogy meghirdettem egy telefont amit szeretnék eladni és jelentkezett egy lány Angliából hogy a Nigériai unokatestvérének szeretné megvenni. Odáig fajult hogy megbiztam benne,kiküldtem a telefont jó drágán. Most a postaköltség is oda meg a telefon is :(( utólag olvastam fórumokón hogy igy vágják át az embereket
2010. dec. 16. 10:49
Mit lehet tenni ha igy átvágják az embert? Foglalkozik vajon ezzel a rendörség?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook