Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nézi valaki - Viasat3 - Meztelenül is szép vagyok c. műsort? fórum

Nézi valaki - Viasat3 - Meztelenül is szép vagyok c. műsort? (beszélgetős fórum)


1 2
41. FairyJ
2010. febr. 4. 14:13
Én szeretem ezt a műsort, és bizony nekem is segített, hogy jobban lássam a saját testem.:)
40. mh07 (válaszként erre: 39. - Katicabogarka66)
2010. jan. 14. 14:48

Valóban meglepő volt az eredmény. Igaz én csak a garnieren kívül az avont ismertem fel, a többi márka számomra semmit nem mondott. Azt azonban a műsort nézve rájöttem, hogy a nálunk "hűde" márkák azok kint nem azonos kategóriába tartoznak.

Egyébként meg nem lehet általánosítani több mások által csodának nevezett terméktől kaptam már "kiütést-bőrpírt". A saját lányommal nem tudunk azonbos kozmetikumokat használni, mert mindkettőnk bőre másként reagál ugyan arra a kencére.

39. katicabogarka66 (válaszként erre: 38. - Mh07)
2010. jan. 14. 14:14

Köszönöm szépen a válaszokat. A Garnier? Ez nagyon meglep, szerintem kifejezettem nulla ez a márka. Amiket próbáltam Garnier arckrémeket, mind okozott valami bánaásogt. (kipirosodás, hámlás st.) De azért ezt kipróbálom. Ganier szemránckérm? Ennyi? Vgay van valami pontosabb neve?


Köszönöm a Vichyt használtam, de szerintem csak a vízhiányos bőrre való krémei jók. Nekem legalábbis.


Köszi mindnekinek.

38. mh07 (válaszként erre: 33. - Katicabogarka66)
2010. jan. 13. 17:38
a garnier győzött
37. carpe (válaszként erre: 36. - Carpe)
2010. jan. 13. 06:42
jah...mármint a magyar változat:)) a -szeretem a testem-címü
36. carpe
2010. jan. 13. 06:41

igen...végre lett olyan gyors netem ami betöltötte..egy nap alatt végig néztem az összeset...szinte mindegyiken sirtam...


nekem nagyon bejött ez a sorozat!!!

35. csicc (válaszként erre: 29. - 8a841d1669)
2010. jan. 9. 20:22
Nem a barátom (bocsánat, már sajnos exbarátom) miatt csináltatnám meg magam, hanem amiatt, ahogy én érzek. AlieNeetahnak teljesen igaza van, én is ugyanezeket a "tüneteket" produkálom, hiába fogadott el, sőt, nemcsak elfogadott, hanem szeretett is a volt párom úgy, ahogy vagyok. Nem bírtam magammal, egyszerűen azt éreztem, hogy nem vagyok elég jó hozzá, és tényleg, egy jó alakú nő látványa rögtön rám hozta a rossz kedvet, és ezt sokszor sajnos rajta töltöttem ki. Most, hogy már nincs mellettem, nagyon fáj, de valahogy mégis jobb, nem tudott rajtam segíteni, én meg nem akartam tönkretenni őt is, egyedül könnyebb. Még mindig nem érzem magam "nőbbnek", de legalább őt nem korlátozom abban, hogy valaki igazit találjon. Ő úgy érzi, hogy én voltam az, de ha én nem érzem, és bemagyarázom, hogy nem vagyok elég jó, akkor előbb-utóbb igazzá válik sajnos. Kell egy kis idő most, hogy talpraálljak, egy kicsit próbáljak megbékélni, és hogy kitaláljak valami a pénz összeszedésére. Emellett persze hajrá önbizalom, de ez sajnos kevés... :)
2010. jan. 8. 16:34
ezt nem tudom, de az tuti hogy a vichy termékek nagyon jók... próbáltad már?
2010. jan. 8. 15:08
Bocsi, nem tudja valamelyiktek, hogy a napokban lement egyik adás szemránckrém tesztje hogyan alakult? Végre jó lenne olyan terméket venni, ami nem kidobott pénz. Bocsi, hogy nem ide illik a téma. Köszönöm, ha valaki segít.
32. 4ab67f870d (válaszként erre: 29. - 8a841d1669)
2010. jan. 7. 19:23
Ez igaz. A barátom elfogadott, szeretett, de szenvedett attól, hogy én utálom magam. Ő le akart beszélni a beavatkozásról, ám mikor meglátta a végeredményt (nekem zsírleszívás volt), bevallotta, hogy nagyon tetszik neki az eredmény. Látom, hogy együtt örül velem, mikor fel tudom húzni azt a nadrágot, ami mindkettőnknek tetszik, és látom, hogy csillog a szeme, mikor rám néz. Amúgy 155 cm magas vagyok, 48 kg, nagyon fiús alkatú és az arcom sem szép. A hajam nagyon rövid, mégis, szépnek tartom magam, mert azt látom a tükörben és a barátom szemében, amit mindig is szerettem volna.
31. 4ab67f870d (válaszként erre: 16. - 84882672dc)
2010. jan. 7. 19:16

Hidd el, som mindent megold. Elmondom, nálam mit oldott meg.

1: fogytam egy műtét miatt nyolc kilót. Tartom. Ez egy pozitív érzés, hogy ura vagyok az akaratomnak - a pszichiáter szerint az, hogy valamiben erősnek érezzük magunkat, elindít egy lavinát: más dolgokra is képesnek érezzük majd maunkat. Tehát előre visz.

2. A plasztikai műtét olyanná változtatott, amilyen mindig is szerettem volna lenni. Előtte gyűlöltem magam, nem volt önbizalmam, szégyelltem emberek közé menni. Ennek jó része pszichés volt, de VOLT. A beavatkozás óta van önbizalmam, jól érzem magam a bőrömben, szeretek tükörbe nézni. Előtte ha egy nő szembejött, azt néztem, ő mennyivel jobb alakú, milyen szerencsés, ettől egyből nyomorultul kezdtem érezni magam, még ha amúgy nem is volt rossz kedvem. Utána eleinte még nézegettem másokat, és konstatáltam, hogy én is nézek ki úgy. Egy idő után (miután elhittem a csodát), már nem figyelek másokat, magamra figyelek, arra, hogy felvehetem azokat a ruhákat, amik tetszenek (nem a divatra gondolok!), és jól állnak rajtam. Hatalmas önbizalmat ad.

Hát ennyit segít a fogyás és a plasztika lelkileg. Önmagában képes egy enyhébb pszichológiai tünetegyüttes megszüntetésére.

30. 4ab67f870d (válaszként erre: 15. - Csicc)
2010. jan. 7. 19:09
Nekem az ölembe hullott egy lehetőség. Az alapján, ahogy azóta érzem magam, azt mondom, ha ezt tudom, akkor 15 évvel ezelőtt, ha naponta egyszer eszem, akkor is összekapartam volna rá a pénzt. Vagy kölcsönkérek, bármi, mert ez az érzés, hogy olyan vagyok, amilyennek megálmodtam magam, semmivel sem pótolható és nincs ár, amivel meg lehetne fizetni.
29. 8a841d1669 (válaszként erre: 21. - Csicc)
2010. jan. 7. 15:23

Hidd el attól még ugyanolyan nő vagy, mint a többiek, hogy esetlegesen, nincs olyan kerek popsid, és kisebbek a melleid.

Én azt tanácsolom a szépészeti/plasztikai/ műtétet felejtsd el. Én azon az állásponton vagyok, hogy egy teljesen kicsi de természetes mell is sokkal de sokkal jobb mint egy megcsinált tökéletes méret. A Te alkatod egy adottság, próbáld magad megszeretni. Az a férfi aki a tökéleteset keresi az csak azt akarja, hogy kirakati babaként mutogassa a párját a haveroknak és a nagyvilágnak. Aki igazán szeret az teljesen elégedett fog lenni az alkatoddal.

Hajrá önbizalom!

28. o.andi
2010. jan. 7. 14:08
szoktam néha..
2010. jan. 7. 13:41
a magyar jobban tetszett
26. mh07
2010. jan. 7. 09:56

Úgy gondolom ez a műsor elsősorban arra világít rá, hogy "átlagos" emberből is lehet "szuper modell". Valóban csak a körítésen van a hangsúly.

Egy jól megválasztott ruhat, egy klassz smink és a frizura. Ezzel akarván erősíteni az önértékelést!

25. csicc (válaszként erre: 23. - 84882672dc)
2010. jan. 7. 09:54

Mindenképp kieszközölöm valahogy, szerencsére még fiatal vagyok, úgyhogy van időm bőven.


Gratulálok őszintén, hogy neked sikerült (és irigyellek is érte), további sok sikert kívánok, most mennem kell, de jó volt beszélgetni :)

24. 84882672dc (válaszként erre: 22. - Csicc)
2010. jan. 7. 09:51
tudom! nekem évekbe tellett... de folyamatosan dolgozok rajta!!
23. 84882672dc (válaszként erre: 21. - Csicc)
2010. jan. 7. 09:50
de mi van akkor ha soha nem fogod megcsináltatni a melleidet?? mert úgy alakul....
22. csicc (válaszként erre: 20. - 84882672dc)
2010. jan. 7. 09:50
Igen, ez így van, csak ehhez egy tartós "meggyőzésre" lenne szükség, nem egy hétre, néhány napra, mert így nem internalizálódik a dolog az emberbe, egyedül meg nagyon nehéz végigcsinálni.
21. csicc
2010. jan. 7. 09:48
Különböző embereknek különböző problémáik vannak, azt tudom, hogy az enyémet megoldaná (ismét lehet kövezni, hogy felszínes vagyok vagy akármi...). Én egyszerűen csak szeretném magam NŐ-nek érezni, szerintem nem olyan nagy kérés. Én tudom, hogy az az oka az önbizalomhiányomnak, ami - aki nem tudja, annak felesleges elmennie 8 féle plasztikai műtétre, akkor sem fogja magát szebbnek látni. Na, utóbbi esetben jogos a példád :)
20. 84882672dc (válaszként erre: 18. - Csicc)
2010. jan. 7. 09:46
neked kell választanod és eldöntened mit akarsz! ha van egy határozott elképzelésed magadról és a világról, akkor hiába fognak Neked éjjel nappal modelleket mutogatni...hidd el!!!
19. 84882672dc (válaszként erre: 17. - Csicc)
2010. jan. 7. 09:45
komolyan azt gondoljátok hogy egy kis szilikon csoda megoldja az ember problémáit???? ez szerintem hatalmas tévedés.... ez olyan mint mikor elmész az orvoshoz hogy van egy szemölcsöd... és erre ő mondjuk javasolja hogy égessük le, vagy fagyasszuk le! és????? attól az az egy szemölcs "elmúlik" de nem tudjuk mi az oka! márpedig ha nem kezeljük az okot, akkor újra kijön a szemölcs.... ez egy primitív példa, de igaz!
18. csicc (válaszként erre: 16. - 84882672dc)
2010. jan. 7. 09:43
Csak az a rossz, hogy oké, hogy rávilágít, hogy hibás, de attól még ugyanaz megy tovább a tévében, újságokban, mindenhol: szanaszélt retusált, sminkelt celebek, és ha nem áll ott melletted a Lakatos Márk meg a Soma, akkor nem biztos, hogy ezzel hosszú távon újra és újra, minden nap meg tudsz küzdeni.
17. csicc (válaszként erre: 14. - 4ab67f870d)
2010. jan. 7. 09:41
Köszi :) Más vágyam nekem sem lenne ezen túl, de sajnos nincs meg rá az anyagi keret, pedig elszántság lenne bőven. Sajnos tényleg nincs megoldás, várnom kell, míg olyan lesz a helyzet, hogy ezt meg tudjam oldani, de az még nem mostanában lesz, addig meg gyűlölöm a tükröket tovább.
16. 84882672dc (válaszként erre: 13. - 4ab67f870d)
2010. jan. 7. 09:39

"akinek nagy a lelki problémája, válassza a fogyást vagy az esztétikai sebészeti beavatkozást, az legalább igazi és végleges"


szerinted ha valakinél lelkileg nincsenek rendben a dolgok, akkor a fogyás önmagában megoldja a problémát? vagy a plasztika? NEM!!!


ennek a műsornak, mindössze annyi a lényege, hogy rávilágítja az embert arra, hogy az önképe hibás!! ennyi a cél, se több se kevesebb...

15. csicc (válaszként erre: 13. - 4ab67f870d)
2010. jan. 7. 09:39
Ebben meg igazad van... Bárki hordhat bármilyen alsóneműt, karcsúsító, push-up, akármi, de ha leveszed, ugyanúgy ott van az, amit nem szeretsz. A plasztikai műtétek meg hát nem mindenkinek elérhetőek sajna... :S
14. 4ab67f870d (válaszként erre: 9. - Csicc)
2010. jan. 7. 09:38
Szerintem 10 nőből 10 szívesen lenne a helyedben... A te problémádat meg lehet oldani egyetlen mellplasztikával, és máris álomalakod van. Higgy nekem, elég jól ismerem a női lélektant és vágyakat :-) A súly-magasság arányod tökéletes, amúgy.
13. 4ab67f870d (válaszként erre: 8. - 84882672dc)
2010. jan. 7. 09:35
Figyu, hazudnak önmaguknak! Ha leveszik a sok csicsa göncöt, hajat mosnak, lemossák a sminket, marad a tükörben a rég utált test. Ízlésesen minden ember lehet csinos! A lényeg az, hogy meztelenül is tetssz magadnak. Úgyhogy én még mindig azt vallom, akinek nagy a lelki problémája, válassza a fogyást vagy az esztétikai sebészeti beavatkozást, az legalább igazi és végleges.
12. csicc (válaszként erre: 11. - 84882672dc)
2010. jan. 7. 09:35
Jó, nyilván nem a szó szoros értelmében, hanem nekem most nem tudnának olyan könnyen mondani vmit... :) Most hordjak pl. sokszor szoknyát, dobjam ki a lábam - hurrá. De 10-ből 9 pasit azt választaná, aki mondjuk a melleit dobja ki. Esélytelen az egész.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook