Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nézi valaki - Viasat3 - Meztelenül is szép vagyok c. műsort? fórum

Nézi valaki - Viasat3 - Meztelenül is szép vagyok c. műsort? (beszélgetős fórum)


1 2
11. 84882672dc (válaszként erre: 9. - Csicc)
2010. jan. 7. 09:34
ne mondj ilyet!!!!
2010. jan. 7. 09:32
Egy nagy hazugsághalmaz. Én ott ábrándultam ki, mikor egy duci hölgyet előtt beállítottak a tükör elé alsóneműben, és szépen meggyőzték, hogy milyen szép alakja van. Mikor már hitte, elvitték felöltöztetni. Első lépés: alakformáló bugyi. Második lépés: alakformáló body. Harmadik: alakformáló harisnyanadrág. Na innentől nem nézem. Ha valaki szép, akkor ilyenek nem kellenek rá. A magyar változat még kriminálisabb...
2010. jan. 7. 09:32
Trendi gebe fazon? Lehet kövezni, én speciel 47 kg vagyok a 161 centimhez, azaz trendi gebe fazon/ropi (modellnek persze pici), és annyira nincs önbizalmam, nem érzem magam nőiesnek (néha már nőnek sem), hogy erre ráment a kétéves párkapcsolatom... Hiába kaptam tőle biztatást, szerelmet stb., egyszerűen az volt bennem, hogy én nem vagyok elég jó hozzá, néha szívesebben lennék egy 10 kilóval több, csak kerekednék itt-ott, műtétre meg nincs pénzem, szóval rajtam egy ilyen műsor sem segítene... A nem ropikat legalább tudják azzal tuningolni, hogy van mit fogni rajtad, nőies vagy, dobd ki a melled stb., de nekem mit mondanának? Inkább dobd ki magad az ablakon??... Áhh.
2010. jan. 7. 09:29
sziasztok... én szeretem azt a műsort! bár valószínűleg csak az tudja értékelni, aki állt már a tükör előtt sírva vagy elkeseredve attól amit látott... piszok rossz érzés! nagyon megható szerintem a végeredmény... megváltozik a magukról alkotott kép! rengeteg emberre ez ráférne...
2010. jan. 7. 09:20
Sziasztok!Az önbizalom résszel nincs is gond,de a tegnapi részben, egy tök világos bőrű csajnak, borzasztó sárga szőke hajat kreáltak.Márpedig számos helyen hangoztatják,hogy a világos bőrszínez a sötétebb tónusú hajszín az előnyös!
2010. jan. 7. 09:19
Ez nem csak a kerekebbekről szól... hanem mindenkiről. Elénk van rakva (,eg a párjaink elé), egy álomkép a TV ben. Mindenkinek szép a bőre, nem töredezett a haja, és nyilván minden apró hibájuk ügyesen éés jó drágán szépen el van takarva.. :) Azzal ad önbizalmat, hogy bebizonyítja, hogy téged is meg lehet csinálni szépnek. Nem vagy rosszabb mint mások, csak egy átlagos nőknek nincsen ezekre a dolgokra ennyi ideje és pénze mint a sztároknak.
2010. jan. 7. 09:17
Nekem nem kell nézni. Anélkül is tudom magamról. :-))))
4. mh07
2010. jan. 7. 09:15
Szia! Én láttam már néhány részt belőle. Örülök a műsornak, mert azt bizonyítja, hogy nem csak a ropiknak áll a világ!
2010. jan. 7. 09:14
én igen, szerintem tök jó, segit némi önbizalmat adni azoknak, akik nem a trendi gebe fazonnal birnak
2010. jan. 7. 09:12

pedig már vége van nem?

elég béna, de maga az ötlet jó

2010. jan. 7. 09:03
Csak tegnap néztem(jobb híján)először,s vegyesek az érzéseim...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook