Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Neonszín lakás fórum

Neonszín lakás (beszélgetős fórum)


27. amalie
2022. febr. 16. 00:43

Nezz ra Pinteresten modernkori lakberendezos kepekre. A szonyeg, fuggony, lampak altalaban nagyon alap,egyszinu vagy ketszinu, es nem harsany. De a tobbi lehet brutal szinnel feldobva.



Nalam citromsarga van a nappaliban. Szinte csak par parna olyan szinu, nagyon jo az osszkepp.


Ha mar a lampak, szonyeg is az a szin lenne, nagyon eroltetette tenne. Na, ez mindenbol a sargat kereste a boltokban, mondhatnak.


A

26. amalie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 16. 00:36

A kerdesedre is valaszolok:

nekem az mar tul sok, es regen volt ez a ket szin parositva, es ilyen modon.

Nekrm kaoszos, nincs meg a nyugalmat ado alap, valami ilyen, valami olyan szinu.


Lehet tobbszinu, vidam a szobad, de mondjuk maradjon meg a kiegeszitok szintjen, es a falat mar ne fesd szinesre.

Vagy lehet egy fal szines, de semmikepp nem az osszes, ES ez esetben csak par kiegeszito legyen szines.

25. amalie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 16. 00:29

5eve epitkeztunk. a haloszoba egyik falat feltuno szinure festettem, a tobbi maradt 'majdnem feher' (szurkes-barnas arnyalat, meleg szin. Emelle szines egyszinu, szinten feltuno parnakat, sotetito fuggonyt vettem.



Azota a lakberendezesben jol kimuveltem magamat. A feltuno szinu fal helyett egy meno, egeszfalas, de posztertapetat tettem. Ez melle nagyon jok voltak mar a feltuno szinu, egyszinu parnaim. Inkabb az anyagokkal jatszottam.


Szoval az en stilusom a semlegesebb alap (butorok, fuggony, falszin) feldobva egy brutal posztertapetaval (ma nagyon felkapott, eszmeletlenek vannak), plusz par szinben visszakoszono keppel es parnaval.

A gyerekszobaban egy sotetkek alapon feher jegesmacis tapeta van, nagyon utos, kontrasztos. Hozza mar jol mutatnak a puderrozsaszin kiegeszitok. A tapetaval osszhangban csak egy kenyelmes modern fotelt tettem kek,barsony anyaggal athuzatva.

24. ,zumba (válaszként erre: 22. - Syria)
2022. jan. 6. 12:15
Erre én is emlékszem.Mintás falak,plusz a kiegészítők, netán fali poszter....
23. ,zumba (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 12:13
Igen, kissé lehangoló ez a szín.Figyelembe kell venni a helyiségek tájolását.Pl:egy északi fekvésű szobát inkább melegebb színűre kell színezni.Viszont én beléptem már piros nappaliba,hát...igyekeztem rövid időt ott tölteni.Egyébként ki milyen színek között érzi jól magát, úgy alakítja a lakásában a fal színeit,választ kiegészítőket,illetve bútorokat.
22. syria (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 6. 10:00
Pedig mekkora divat volt nagyanyáink idejében a „hengerelt” fal! Aztán megjelentek a tapéták, s vitték még a legcsicsásabb mintájúakat is, mint a cukrot! Alig volt lakás, ahol egyszínűek lettek volna a falak. Már gyerekkoromban, akkor, amikor nem volt beleszólásom ilyesmibe, utáltam.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Sütikee)
2022. jan. 5. 20:45
Ez nagyon szép!
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Syria)
2022. jan. 5. 20:44
Mintás nekem is túl sok. Rendetlenség érzést kelt bennem.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 621bb5db60)
2022. jan. 5. 20:43
Hosszútávra tervezek benne élni :)
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - ,zumba)
2022. jan. 5. 20:42
Szeretem a szürkét, sok ruhám is van szürke. De azokat is mindig feldobom, egy rózsaszín sál, vagy ilyesmi. Másként egy idő után lehangol. Mint a szürke időjárás.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dominós)
2022. jan. 5. 20:40

Ebben teljesen igazad van, egyetértek.

Csak gondoltam, ha mindenképp most javítok meg felújítok, akkor ugyan nem a fogyasztói társadalom eszméjét követem, de mégis vásárolok.

Csak míg ez a pasztelldömping engem lehangol, az élénk szinek energiát adnak.

Sokáig laktam olyan lakásban, ahol minden fal hófehér volt. Nem volt kórházhatása mert telepakoltam a falakat, de egy életre megutáltam.

16. Sütikee (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 19:28

Ilyen színű, és mivel nálam is fehér csempe van elég magasan, jól néz ki. Szerintem. Persze nem mindenkinek tetszik, de ki nem sz.rja le😁


[link]

15. andilaci (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2022. jan. 5. 18:34
Nagyon jó szín!!!!!!
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 18:13

Olyanra alakítsd a lakásodat, amiben jól érzed magad.

Hogy jól érzi-e benne magát más, azt a személyiséged határozza meg.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - 621bb5db60)
2022. jan. 5. 18:10

Elég butyuta, aki a színeket nézi és nem azt, amit ki tud hozni belőle.

Úgyis át kell festeni. A műszaki állapot a lényeg, a főfalak hol futnak, mennyire lehet alakítani stb.

12. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 18:05

Maradj is az első lépésnél! 😊

Ami engem illet, nálam a falak, a függönyök csak fehérek lehetnek; ahhoz bármikor, bármilyen kiegészítő illik. S hogy ne legyen kórházfeeling, a nyílászárók sötétbarnák.(Egy mintás tapétájú szobában úgy érzem, megfulladok.)

11. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 17:13
Ha csak magadnak csinálod, legyen, amilyen neked tetszik. Ha neon, akkor neon. De ha netán eladnád, az erős színek elsőre elriaszthatják a vevőket.
10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 16:40

Nekünk ilyen a háló.

Imádjuk. 😊

[link]

2022. jan. 5. 16:36
Sosem az aktuális divatszinek vannak a lakás helyiségeiben nálunk.Legyen barátságos és ne taszító ha belépünk. Szürke: most divat, de csak ideig-óráig. Egyébként a színek hatással vannak az ott élő emberekre.
2022. jan. 5. 16:09
Lakással sosem divatoztam. Praktikus, kényelmes legyen! Fogyasztói társadalom: Cseréld le! Mident, divat szerint!
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 14:54
Nem értettem soha ezt a divatozást. Neked kell, hogy tetsszen, te fogsz benne élni, nem más. Kit érdekel, hogy a lila fal a divat, ha neked a piros tetszik?
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 14:20
Hát szerintem a lakás pont a te ízlésedet kell, hogy tükrözze, hogy jól érezd magad benne. Ki a fenét érdekel a divat. Ez olyan minta a ruha, hát lehet tök divatos, ha szarul érzed magad benne...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Sütikee)
2022. jan. 5. 13:33
A türkiz fürdő nekem is eszembe jutott. Most fehér-kék, de nekem ez nagyon hidegrideg, főleg ilyenkor télem fázom benne. Egy meleg árnyalatű türkiz, esetleg mélykék kiegészitőkkel sokat dobna rajta.
4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 13:10
Nem kell változtatni, ha neked ez tetszik, te élsz ott, úgy festeted, ahogy te szeretnéd. Nekem pl a fürdőm türkiz, élénk színű, a hálószoba pedig lila, az előszoba kb napsárga, ezek mind élénk színben. A nappali és a gyerekszoba púderrózsaszin. Ez tetszik, így festettem ki. Tökre nem érdekel, kinek tetszik kinek nem, én lakom ott, nem más ☺️
2022. jan. 5. 12:51
Ha számodra ez örömet okoz, és neked így élettel teli meg stb., akkor nem mindegy tulajdonképpen? :)
2022. jan. 5. 12:50
Izlések és pofonok. Ha neked az tetszik, legyenek neon szinű falak és kiegészitők.
2022. jan. 5. 12:42

Első lépésben: tudom, hogy egyéni ízlés kérdése, ki hogyan rendezi be és festi ki a lakását.

Mégis érdekelne a véleményetek: mennyire gáz, ha én annak ellenére, hogy már nem "divatos" maradnék az élénk, neo jellegű színeknél?

Ugye most a legmenőbb a full pasztell, fehér, szürke, törtrózsaszín vintage. De számomra ez olyan egyhangú, álmosító, nincs benne semmi élet. Szeretem, ha egy lakás vidám-világos-színes, élettel teli.

Pl az egyik szobában a falakat sárgára festettet, nem annyira élénk, inkább vanília vagy napsárga. Ehhez neonzöld (vagy almazöld, kivizöld-ki hogy nevezi) kiegészítőket választottam, úgy mint kispárna, pokróc a kanapé elé, kaspók. A sárga-zöld teljesen jó hangulatot varázsol. Emellé most szeretnék néhány élénk neonpink kiegészítőt is, pl lámpa, képkeret, kispárna.

Nem lesz ettől olyan régimódian snassz az egész? (a régimódira úgy gondolnék itt, mint pl a 90-es évek hangulata)

Ha az ember haladni akar a korral, a divattal, akkor kénytelen változtatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook