Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemi szemölcs fórum

Nemi szemölcs (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
104. cicus56
2016. szept. 6. 23:10
Sziasztok! Acetocaustin szemölcs ecsetelő eladó. nekem eltüntette a szemölcseimet, így erre az új dobozra már nincs szükségem. bontatlanul, blokkal együtt eladó.2019/02 ig megőrzi szavatosságát. eredeti ára 3195 FT, én 2000Ftért eladom.
2016. aug. 4. 18:57
Acetocaustin oldat.óvatosan ,és kitartóan használva,de bevált..
2016. júl. 26. 13:20

sziasztok,

azt hiszem véletlenül megtaláltam a gyógymödot a hpv szemölcsre...

saját magam 3. ilyen szemölcsömet mulasztom el épp.

Elképzelhető hogy ez nálam múködik alkati szerként, de tekintve hogy ismerem ezek gyógyitasi módját, inkább megirom nektek.


EXTRASZŰZ OLIVAOLAJnak hivják a szert, ami boltban is kapható.(egyébként leégésre is használom azóta, és hihetetlen gyorsan hámosit is...nálam)


Mostani szemölcsöm 3-4 nap alatt kb 3adára esett össze...napi egy pötty olivaolajtól

Előtte kb 10 éve volt egy egyre növekvő szemölcs a farkamon...bőrgyógyászat...bőrirtó szerrel ecsetelés...vérzés,fájdalom, no szex...stb

2x futottam neki, de mindkétszer visszanőtt.


aztán egyszer sikositonak használtam és csoda történt másnapra...igyhát utána olivaolajjal kenegettem és azóta nincs...!!!

Fantáziálni kezdtem, hogy eszerint 1x-1x sikositónak használva óvhatja a nőket a méhnyakráktól is...


próbáljátok ki, bajotok nem lehet tőle.

És ha működik, lécci irjatok erre választ...kiváncsi vagyok

Üdv

2016. júl. 1. 17:01
Ezüst klorid segített valakinek? Mennyi ideig szedte?
2016. jún. 14. 00:34
Sziasztok! Amit én tudok ajánlani, saját tapasztalat,az egy hosszabb propolisz kúra belsőleg, valamint ezüst kolloid, de abból se mindegy melyik...ha belülről nem szűnik meg a probléma, akkor úkra és újra előjön! Ez vírus, vírus ellen nincs orvosság, csak az immunrendszer, azt kell erősíteni. Grapefruitmag kivonatot is szedtem, de a propolisztól múlt el aránylag gyorsan, tünetmentes vagyok azóta is!
2016. jún. 2. 12:23
Valaki próbált már Wartner szemölcs elleni stiftet???Vélemény?
2016. máj. 14. 21:03
Sziasztok, aldara krèmet használta már valaki?
2016. máj. 10. 16:44
Legfontosabb a védekezés. Én annak idején a barátomtól kaptam el. Szerencsére magától elmúlt,ennek már 30 éve.
96. 5953ac0df8 (válaszként erre: 95. - Barbara90)
2016. máj. 6. 20:34

Ezüst klorid

greafut mag kivonat

Béres csepp + C vitami

proporisz -

propolisz tabletta

Bíbor kasvirág - szirup,-

zöld tea krém

zöld tea tabletta - belsőleg

fokhagyma tabletta - belsőleg

aloa vera gél


egiferon gél


tefaolaj


kamillatea,


calli tea

sunbrisee olaj

Richtofit herpesz elleni gél

2016. ápr. 25. 17:13
Sziasztok, létezik vény nélkül kapható kenőcs v gyógyszer a nemi szemölcs ellen? :(
2016. ápr. 14. 10:41

Amúgy ezt irták nekem az Europai patikából.


Ugyanaz mint a Warticon


Az alábbit tudom ajánlani Németországból


00410620 WARTEC Creme 0,15% 5g - 15470 Ft


A név nem azonos, a készítmény igen!


Az ár az aktuális Euro-Huf árfolyam szerint változhat.


Az átfutás rendeléstol 2-3 munkanap.


A behozatal díja 990 Ft rendelésenként, mennyiségtõl függetlenül.


Fizetni készpénzben (Ft-ban) vagy kártyával tud.


Szükség esetén utánvétes csomagként el tudjuk küldeni, ennek

pluszköltsége 20 000 Ft-ig és 2 kg-ig

1650 Ft, innen súly-és értékfüggoen emelkedik, akár 4000 Ft-ig. Ekkor a

futárnak fizet.

Ha szeretné, csomagpontra is lehet kérni, ekkor 1100 Ft a küldés. Az

önhöz legközelebb eso átvételi pontot az alábbi honlapon keresheti ki:

[link]



A készítmény vényköteles, tehát ha egyáltalán nem akar érte feljönni,

megrendelheti elektronikusan a gyógyszert, és feladhatja postán a vényt

(egy 2-3 soros kísérõlevéllel amiben leírja hogy megrendelte és hogy

hova küldjük) és akkor tudjuk elküldeni csomagként.


Amennyiben bejönnek a gyógyszerért, elég akkor hozni a receptet.

93. 293e3da68b (válaszként erre: 92. - Bleila)
2016. ápr. 13. 19:05
vérrehulló fecskefű nudli,itt az a baj hogy rosszul van reklámozva és elterjesztve a dolog,sima szemölcsökre való és nem virusos szemölcsökre. Gondolj már bele ha jó lenne hpv-re akkor árulnák MO-n? Warticon kenőcs jó rá szerintem,nem véletlen nem kapható MO-n,mivel a csodálatos országunk inkább stadionokra költ mint a kórházakra és gyógyszerekre..
92. bleila
2016. ápr. 12. 00:05
Sziasztok! Nekem már jó régóta vannak szemölcseim. Sokáig próbálkoztam a Condylione ecsetelovel. Eltűntek, de újra kijottek. Aztán bőrgyógyász műtötte le, de megint elkezdtek visszajönni. Most ki fogom próbálni a vérrehulló fecskefűt. De mostanában kevesebb C vitamint szedtem ezért is szaporodtak,meg gyömbért se iszok annyit és a dohanyzasra is visszaálltam napi 1-2 szállal.
2016. márc. 1. 11:30
Sziasztok, nekem 1 db nagyobb szemölcsöm volt, azzal mentem orvoshoz és kaptam a condyline ecsetelőt..már harmadik hete kezelem (3 nap ecsetelés, aztán 4 nap szünet ahogy rá van írva) és ugyan kisebb lett meg kifehéredett de még nem múlt el..azt írják, hogy nem lehet akármeddig használni ezt az ecsetelőt, volt már aki hasonló cipőben járt? és végül mitől múlt el? előre is köszönöm
90. Mila220 (válaszként erre: 88. - Vic66)
2016. febr. 2. 18:35
nekem ugyan úgy vannak szemölcsök,se több, se kevesebb...nem adattam védőoltást,..most megpróbálom ezt a kenőcsöt aztán megyek oltatni,..Írok mindenképp, h használt-e ?!
89. Vic66 (válaszként erre: 87. - Macarenko)
2016. jan. 31. 23:40
Szia. Nekem mindig használt! És fájt is. Az lenne a titka amit nehéz kivitelezni hogy csak a szemölcsre kerüljön az oldat. Ahogy lemarja az is fáj de legalább nem második fel az eleven bör. Ecsetelés után nekem elfehéredtek a szemölcsök. Volt mikor elég volt a 3 nap de volt hogy ismételni kellett! Vegyél ALSOL kenöcsöt az nagyon jo hámosito. És egy jó tanács : VÉDÖOLTÁS ÉS NAPI 4000 mg C vitamin!!!!
88. Vic66 (válaszként erre: 86. - Mila220)
2016. jan. 31. 23:34
Szia. Örülök hogy sikerült beszerezni! Feltétlen írd meg hogy jó e?! De azt szeretném megkérdezni hogy van még tüneted? Védöoltást beadattad? Nekem október közepe ota nem jött ki szerencsére!!!!
2016. jan. 28. 17:48
Sziasztok!segitsetek egy kicsit nekem. A héten voltam dokinál,kondilómával. egy db hússzerű pici kinővésem van,a többi pici, apró dudor szerű a gáton. condyline ecsetelőt kaptam, ma van a harmadik napom,annyira fáj, már az ecseteléstől, hogy az ülés is kinos már.de változás semmi,vagy 3 nap alatt ne is várjak?neketek is fájt ennyire? akinek használt ez az ecsetelés leirná, hogy csinált, mint csinált..előre is köszönöm...
86. Mila220 (válaszként erre: 67. - Vic66)
2016. jan. 26. 19:37

Szia!

Hát képzeld a PHARMA EXPRESSben nem tudnak csak Wartec kenőcsöt külföldről hozatni 15500.-,..de ugye azt beszéltük,h az a Magyar megfelelője,.. és az nem olyan jó! Hát most postán van elvileg Írországból a WARTICON kenőcsöm amiben nagyon bízom! Ott is csak receptre adták ki nagy nehezen ...Minden bizalmam benne van :) majd írok :) Szép estét Mindenkinek!

85. Vic66 (válaszként erre: 83. - Klaudia111)
2015. dec. 22. 22:56
Mindenképpen kenjed . Én az Alsol és betadin kenöcsöt jobbnak tartom. A sudocrem nagyon jo krém de szarit. Erre most szerintem jobb az Alsol.
84. Vic66 (válaszként erre: 83. - Klaudia111)
2015. dec. 22. 22:52
Nekem 2x égették le. Én mindig úgy csináltam , hogy már a mütét után a kórházba vittem a betadin kenöcsöt és már onnan úgy jöttem haza hogy bekentem. Betadin folyékony szappannal mostam utánna betadin oldattal bekentem és gézlapra tettem kenöcsöt és azt a kenöcsös gezlapot idatettem és ott is hagytam hogy megakadályozza a surlodast.
83. Klaudia111 (válaszként erre: 82. - Vic66)
2015. dec. 22. 18:57
Köszönöm, sokat segítesz mindig :) túlestem az első égetésen, leszedték műtét keretében az összeset. Betadinnal kezeltem. Ha már érzem h "leszáradtak" akkor esetleg bekenhetem szted egy kis sudocremmel ? Vagy teljesen le kell esniük? Van ahol teljesen új bőrréteg lett, most az nagyon száraz a betadintól, sztem az se túl jó neki :\
82. Vic66 (válaszként erre: 81. - Klaudia111)
2015. dec. 18. 02:15
Két oltás van de SILGÁRD a jobb. 3 oltást kell beadni az elsö egy kiválasztott idöpontban aztán 1 hónap múlva és aztán fél év múlva. Fel kell íratni receptre . Szerintem háziorvos is felírja de nőgyógyász a biztos. A gyöngy patikákban általában akciós. Mióta beadattam és szedem a vitaminokat azóta nincs tünetem.Szoval megéri bárki bármit mond!
81. Klaudia111 (válaszként erre: 80. - Vic66)
2015. dec. 16. 15:34
Köszi köszi :) az oltásnak mi a neve? hol lehet ezt elintéztetni ?
80. Vic66 (válaszként erre: 75. - Klaudia111)
2015. dec. 11. 04:55
Szivesen! Fajdalomcsillapitonak a legjobb a CATAFLAM DOLO ezt recept nélkül is lehet kapni. 3c1 et szedtél. Kicsit drága 2000 ft és nem lesz elég 1 doboz. Nekem kb. 100.000 be van ez a rohadt condyloma de már majdnem 2 hónapja nem volt tunetem. Én állítom hogy a c vitamin és az oltás segített!
79. Vic66 (válaszként erre: 77. - Mila220)
2015. dec. 11. 04:51
Elvileg igen de azt mondják nem jo. A kúlföldi pedig állítólag megszünteti a szemölcsöket végleg. Valószínűleg más a vivőanyaga és nem sorolják ki belöle a lényegét.
78. Vic66 (válaszként erre: 76. - Mila220)
2015. dec. 9. 16:58
Nem tudom hogy ezt meg lehet e rendelni de van barátnőm aki ebböl a gyogyszertárbol rendeltetett külföldről gyógyszert . Hívd fel őket és kérdezd meg. Nagyon remélem hogy sikerülni fog!
2015. dec. 7. 11:25
ill. Náluk WARTEC néven fut?? Azt is rendelni kell és az ugyan az elvileg?
2015. dec. 7. 11:23

Vic66! Ezt a Warticont ebbena gyógyszertárban meg lehet rendelni??? Ez nagyon jól hangzik! Bár,..Én Tatabányai vagyok,..nem tudom,h postáznák-e ...de persze ha kell elmegyek érte :)

Nagyon köszi az utána járást és a sok hasznos infót!!! :)

75. Klaudia111 (válaszként erre: 74. - Vic66)
2015. dec. 7. 11:15
Köszönöm szépen :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook