Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemi szemölcs fórum

Nemi szemölcs (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
74. Vic66 (válaszként erre: 71. - Klaudia111)
2015. dec. 6. 22:52
Szia! Az égetés után 1-2 napig eléggé fáj feltétlenül fájdalomcsillapítót kell szedni. Aztán szépen enyhül de pisilni jó darabig nem túl kellemes. Alsol kenöcsöt és betadin kenöcsöt használj.Gézlapra tedd rá és úgy gézlappal tedd oda. A gézlapot is hagyd ott. Immunerősitőnek a c vitamin a legjobb napi 4-6.000 mg. Én 6000 et szedek.És beadattam a védőoltást!
73. Klaudia111 (válaszként erre: 71. - Klaudia111)
2015. dec. 6. 22:21
Jah és az is érdekelne, hogy a páromat is meg kell nézetni. Bőrgyógyászhoz kellene menni vele ? Én nőgyógyászhoz mentem.Köszönöm
72. Klaudia111 (válaszként erre: 47. - Constans)
2015. dec. 6. 22:13
Szia, megkérdezhetem, hogy milyen immunerősítőt szedsz ? :) illetve érdekelne, hogy mennyire fáj ez az égetéses dolog ? Köszönöm
2015. dec. 6. 22:08
Sziasztok. Arról szeretnék kérdezni tőletek, hogy volt már valakinek égetéses eltávolítása? Ez mennyire fáj utána ?
70. Vic66 (válaszként erre: 68. - Kuka)
2015. dec. 4. 23:19
PHARMA EXPRESS EURÓPA GYÓGYSZERTÁR. 1081 FIUMEI U. 2. TEL: 0614560843
69. Vic66 (válaszként erre: 68. - Kuka)
2015. dec. 3. 16:18
Elfelejtettem de ma felhívom és megpróbálom megtudni.
68. kuka
2015. dec. 2. 16:58

Vic66!

Írtad egy ismerősöd vaalmelyik patikába tudott rendelni külföldi gyógyszert és hátha ezt is betudják szerezni. Sikerült megtudnon? Érdekelne valamelyik patikával meg lehet e rendeltetni.

67. Vic66 (válaszként erre: 66. - Kuka)
2015. dec. 2. 14:26
Igen, én is megnéztem és szerintem is ugyanaz de mégis azt írják a külföldi magyarok hogy a Warticon krém végleg megszünteti a szemölcsöket. Szerintem érdemes beszerezni. A magyarok sajnos mindenből kisporolnak valamit. (mosópor öblitö, amit külföldön veszúnk soķkal jobb!)
66. kuka
2015. dec. 1. 14:03
Néztem mindkét kenőcs hatóanyagát és úgy láttam ugyanaz. Akkor pedig nálunk is kapható, igaz nem 1.000 Ft-ért mintahogy az angliában kapható Warticonra írták :(-
65. Vic66 (válaszként erre: 64. - Kuka)
2015. dec. 1. 12:14
Nem tudom. Meg kell nézni a hatóanyagot. Podofilox a hatóanyaga a Warticon-nak.
64. kuka
2015. nov. 30. 22:04
A WARTICON nem ugyan az mint a nálunk kapható WARTEC kenyőcs?
63. Vic66 (válaszként erre: 62. - Mila220)
2015. nov. 27. 01:09
Nem tudom de nem hiszem. Illetve van egy ismerösöm aki egy patikaban tudott rendelni külföldi gyógyszert. Majd megkérdezem töle hogy hol és talán ott meg lehet kérdezni hogy be tudják e ezt a krémet hozatni. Ha nem akkor kell keresni valami ismeröst angliában. De az is lehet hogy ausztriában is lehet kapni. Azt írták külföldön de angliában tuti van.
62. Mila220 (válaszként erre: 61. - Vic66)
2015. nov. 26. 00:18

És ezt szted nem lehet vhol vhogy megrendelni??

Ez rohadt jó lenne :)Köszi az infót!!!!!

61. Vic66
2015. nov. 24. 17:13
Igen jól emlékeztem WARTICON a neve a hatóanyaga PODOFILOX! Egy külföldi magyar írt róla fórumba és fel volt háborodva hogy ezt Mo-on miért nem lehet kapni.
60. Vic66
2015. nov. 24. 17:09
Más fórumon olvastam hogy van egy kenőcs amit Magyarországon nem forgalmaznak ami végleges gyógyulást eredményez. Azt hiszem WARTICON a neve de meg fogom nézni pontosan! Azt írták angliából próbáljuk beszerezni ott biztos van és 1000 ft kőrül van az ára.
59. Vic66 (válaszként erre: 57. - Rosalie089)
2015. nov. 24. 17:06
Az immunerősitést ne hagyd abba sőt noveld az adagot. Én 6000 mg c vitamint szedek naponta. És adasd be a Silgárd oltást! Drága de megéri. A gyöngy patikaban akciós. Én 5 hete tünetmentes vagyok.
58. Mila220 (válaszként erre: 57. - Rosalie089)
2015. nov. 23. 20:05
Szia! azt gondolom,h az immunerősítést nem kéne abbahagynod! Higyj benne! Az tuti jó lesz..csak elég hosszú idő :( A krémet Nekem is abba kellett hagyni,..olvastam,h propoliszt nem csak szedni,hanem ecsetelni is lehet vele,..Én most azzal próbálkozom,..nem tudom mennyi idő kell mire esetleg valami történik,.de próbálok kitartó lenni!
2015. nov. 22. 10:25
Sziasztok ! En is sajnos a hpv szemolcsokkel szenvedek, mar tobb mint fel eve. Folyamatosan elojonnek. Mar tul vagyok az ecsetelesen es a kremezesen is. Sajnos olyan helyen vannak, ahol nem ajanlatos sem a lezer, sem a vagas. Az aldara kremet hasznaltam, de mellekhatasai vegett abbahagytam. Most viszont sajnos viszont az orvos tanacsara ujra ezt hasznalom. Az immunerosites lenne meg egy megoldas, csak az a baj, hogy mar szamtalan probalkozason tul vagyok. Grapefruit csepp, c- vitamin, propolisz stbstb.... Szeretnem megkerdezni, hogy valakinek van-e valami jo tanacsa ez ugyeben ?! Koszonom
56. Vic66
2015. nov. 14. 11:51
Sajnos az én Párom nem hajlandó semmit szedni. Megvettem neki a c vitamint is hogy legalább azt vegye be de csak magy ritkán vesz be belőle. A védöoltásra is alig tudtam rábeszélni. Nagy munka volt.
55. Mila220 (válaszként erre: 53. - Vic66)
2015. nov. 13. 21:42
Szia! A páromnak is volt,..de csak 1-2 akkor még nem tudtuk,h mi az,..azt hitte Ő is,h ott volt,.. és nem zavarta,.. alig lehetett látni,..majd amikor Nálam is előjött akkor "kerestük",h Neki is ilyen van-e ,..de nem volt,..aztán rájöttünk,h valószínű mert naponta (kb 1-2 éve ) nyomja magába a propoliszt cseppekben is meg mézben is,..szóval sztem Neki a szervezete irtotta ki, amit mondott is a bőrgyógyász,h ha felismeri a szervezeted,h nem oda való akkor magától eltűnhet!! Az a jobbik eset! Köszi az ötleteket, minden hasznos lehet! :)
54. Vic66
2015. nov. 12. 21:49
A "d vízesés " d vitamin akart lenni :) Telefonról irok és idönként önállo életet él. :)
53. Vic66
2015. nov. 12. 21:47
Sziasztok! Örülök, hogy újra elindul a fórum. Én 4 hónapja küzdók a condylomával,2 x mütöttek de azt mondtam többet nem megyek, szörnyü. Én beadattam a Silgárd oltást az elsö kaptam meg eddig. Elkezdtem szedni 6000 mg C vitamint, cink szélén e vitamint , d vízesés propolisz rágotablettát. És propolisz cseppel kenem magam ott naponta. 3 hete-1 hónapja nem jött ki új szemölcs. Én nagyon bízom és hiszek az oltásban mert ellen anyagot kezd termelni a szervezet.persze majd ha már 1 év eltellik túnetmentesen akkor tudom azt mondani hogy megérte beadatni.Sajnos nekem a paromon is kijött és neki is beadtam az oltást.
52. Mila220 (válaszként erre: 51. - Monyó197)
2015. nov. 10. 00:29

Hát ezt nagyon jó olvasni,..bár az idő elég hosszú,..de ha tényleg hatásos akkor megéri!!! Köszönjük,h beavattál a fortélyokba :) Reméljük Nálunk is megoldás lesz,..már csak keresni kell vkit aki felírja ezt az oldatot :P

Köszi még egyszer! Kívánom,h SOHA többet!! :)

2015. nov. 10. 00:22
Sziasztok! Nekem két éve kezdődött ez a nemi szemölcs dolog,kb. fél éve teljesen elmúlt.Igaz, hogy a szervezet magától dolgozza ki.Nem voltam orvosnál,a condyline oldatot fel tudtam íratni,kb. 4-5 üveg. :( Ezek a szemölcsök mindig visszajöttek, de egyre ritkábban, az utolsónál 3 hónapig nem volt szemölcs, de még mindig jött két db.Úgyhogy nagyjából két év, türelem!! Ja és ez mellett rengeteg propolisz csepp,bioextra grapefruit mag csepp,és kasvirág csepp!! Ezt mind egyszerre ittam,több üveggel. Szerencsére vége,elmúlt.De nagyon el voltam keseredve én is. Rohadt hosszú a gyógyulás, de amiket itt olvastam, már nem bánom,h nem mentem nőgyógyászhoz. Viszont erőt adott ez a fórum. Köszönöm
2015. nov. 7. 21:59

Sziasztok!

Én próbáltam ezt az Aldara krémet amit a bőrgyász írt fel ezekre a nemi szemölcsökre,.. ami igazából nem fáj, nem ég,..csak esztétikailag zavar nagyon,.. Hát azt mondta,h csak 6-ot vegyek meg belőle 10 ezerért,.. nem igen használt! Annyi történt,h nem mertem már folyadékot inni, nehogy pisilnem kelljen,mert iszonyatos égő fájdalmat éreztem :( Azt hallottam Én is,h ha megerősíted az immun rendszeredet akkor eltúnnek egy idő után maguktól! Nincs ötletem jobb immun erősítőre :( Írjatok ha tudtok vmi jó megoldást!!

2015. nov. 5. 15:30

Sziasztok!

Nálam egy hónapja kezdődött ez az egész, és nagyon el vagyok keseredve. Nőgyógyásznál jártam a problémámmal, mire ő felírta a (sajnos szerintem már mindegyikünk által jól ismert)condyline ecsetelőt. Pechemre nekem személy szerint ez semmit sem használ, sőt, inkább nőttek tőle a szemölcsök, minthogy eltűntek volna. Mivel új vagyok ebben a témában, semmi tapasztalatom sincsen ezzel kapcsolatban, tőletek szeretnék tanácsot kérni, kinek mi vált be, ha egyátalán van ilyen. Immunerősítők közül ki mit ajánlana? Most Béres csepp C-vitamin kombót szedek, de hátha van jobb. Attól eltekintve hogy többnyire pár évvel ezelőttiek a hozzászólások,remélem azért még olvassa valaki ezt a fórumot, és tud nekem tanácsot adni :( Előre is nagyon köszönöm!

48. Vic66
2015. okt. 25. 13:31
Sziasztok. Jár mèg erre valaki? Jó lenne folytatni a fórumot és segíteni egymásnak. Én 5 hónapja küzdök a condylomával.
2013. máj. 6. 16:02
Sziasztok! Nekem 2012 szeptemberében kezdődött ez a condyloma vírus fertőzés. Emellett más jellegű nőgyógyászati problémára is szedtem antibiotukumot. Bőrgyógyászhoz jártam kezdettől fogva, aki leégette a szemölcsöket. Kezdetben csak néhány volt, de mivel borotváltam nekem is elterjedt. Szakítottam az akkori barátommal és egyúttal a szőrtelenítéssel is. Hónapokon keresztül 3 hetente jártam égetni, mikor úgy döntöttem, hogy „házi praktikát” is választok. A teafa olajat próbáltam ki. Nekem egyáltalán nem vált be, 4 hétig használtam. Egyrészt fájdalmas , másrészt csak a felső hámréteget égette le. Nem tudom, hogy ez okozta e, de 2013 februárjában a szemölcseim méretben és mennyiségben is nőni kezdtek. Ekkor az orvos felírt immunerősítőt és sűrűbben is égetett. Miután elkezdtem szedni a gyógyszert folyamatosan csökkentek a szemölcsök. Még mindig nem értem a végére, de nekem az immunerősítő és égetéses kezelés beválni látszik. Bár tény, ha figyelembe vette volna, hogy az antibiotikum gyengítette az immunrendszerem, akkor előbb írhatott volna rá valamit és nem várni vele hónapokat.
2012. nov. 12. 22:59
Sziasztok. pár napja észrevettem magamon ezeket a kis dudorokat. Félek nagyon, hogy komolyabb bajom van. Felhéborítónak tartom hogy van aki hónapokig akár tovább is küzd ezzel a problémával. Ötleteket kérnék, van akinek iskerölt eltüntetnie? Kipróbálnék bármit csak tűnjön el, állandón a ejemben kattog hogy ott vannak a dögök. Bőrgyógyászhoz vagy nődokihoz menjek?
2012. jan. 14. 17:22
Ja a HPV tesztet ha a körzetin keresztül intézitek ingyenes.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook