Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » HPV vírus miatt vannak szemölcseim az intim tájékon, van valaki, akinek hasonló panasza van? Mit lehet róla tudni? fórum

HPV vírus miatt vannak szemölcseim az intim tájékon, van valaki, akinek hasonló panasza van? Mit lehet róla tudni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. okt. 22. 14:21
Sziasztok.Közösültem egy HPV fertőzött nővel.Használtunk óvszert,de hozzáértem óvszer nélkül is a nemiszervéhez,valószínű hogy egy kicsit be is hatolhattam.Mennyire biztos hogy elkapom tőle,vagy esetleg átadom másnak?Segítségeteket előre is köszönöm.
2011. aug. 23. 15:35

Ha condyloma (HPV) csak erős szerekkel lehet eltávolítani,vagy egyéb műtéttel.


Házi praktika nincs rá,orvoshoz mindenképp el kell menni,önmaguk,és a partnerek miatt is.

2011. júl. 3. 20:14
a teafa olaj erre is bizonyított...3 nap alatt besötétedett és leesett.teljesen természetes, nekem herpeszre is a leghatékonyabb!
58. gugu82
2011. ápr. 29. 12:11
Egyenlőre nem terjed. Talán mintha az egyik helyen csökkent is volna. Szerint külsőleg és belsőleg is fogom használni egyszerre.
57. Veronika27 (válaszként erre: 56. - Gugu82)
2011. ápr. 22. 11:46

Hát nem tudom, szkeptikus vagyok én is... Belsőleg lehet jobban használ, mint külsőleg.

Most a teafaolajról olvastam jókat, tuti veszek, ha otthon leszek...

Ha nem múlt, inkább menj el dokihoz, nehogy továbbterjedjen!

56. gugu82
2011. ápr. 22. 07:37
Ja! Érdemes belsőleg is használni közben? Amúgy a dobozán csak a fogyasztással kapcsolatban van leírás. Ecsetelésre nincs. Lehet, hogy nem olyat vettem?
55. gugu82 (válaszként erre: 48. - Veronika27)
2011. ápr. 22. 07:34

Na helló!

Úgy tettem, ahogy mondtad. Vártam, nem múlt. Vettem grapefruit magolajat. Tegnap előtt elkezdtem kenegetni. Hát nem tudom, hogy ezzel össze függ-e, de az egyik helyen kipattogtam. Olyasmi, mintha herpeszem lenne. Ég, viszket. Ráadásul, most emiatt alig látom a célt (az is olyan pici).

A másik két helyen nem történt semmi.

Ezt lehetséges, hogy a magolaj okozza.

Amúgy ecsetelésnél csak az adott pontban kell ecsetelni vagy a környező területeket is? Milyen gyakran?

54. Veronika27 (válaszként erre: 53. - Salsera78)
2011. márc. 12. 22:37

Volt tipizálás vagy csak rámondta?

Nem biztos, hogy a gyógyszertől múlt el, lehet az immunrendszered magától legyőzte a 4 hónap alatt.

53. Salsera78 (válaszként erre: 52. - Veronika27)
2011. márc. 11. 21:40

A bőrgyógyász azt mondta, hogy HPV eredetűek a futószemölcseim , ezért vigyázzak a mosakodásnál, mert az intim helyekre is átvihető....


Sőt, én valószínűleg az uszodában szedtem össze....

52. Veronika27 (válaszként erre: 51. - Salsera78)
2011. márc. 11. 21:23
A futószemölcs meg a hpv az nem ugyanaz a dolog...
2011. márc. 11. 14:25

Sziasztok!


Nekem a mellkasomon voltak futószemölcseim, sok pici...

Semmi nem segített, sem a grapefritmag-kivonat, semmilyen diéta, kenceficék sem!


Az orvosom felírta az ALDARA nevű gyógyszert, ezt kellett rákenni.

4 hónap alatt elmúlt mind, de a gyógyszerára jó drága volt!


egy csomag majdnem 20000 ft, lehet, hogy most már több is!

50. Veronika27 (válaszként erre: 49. - Gugu82)
2011. márc. 11. 13:26

[link]



A grapefruitmag-kivonat bioflavonoidot, glikozidot, C vitamint és fehérjéket tartalmaz. A készítményt a gyümölcs magjából és a gyümölcshús egyes részeibõl nyerik. A mag hatóanyagai elpusztítják a kórokozók citoplazmájának membránját és szabályosan "kiéheztetik" õket anélkül, hogy az emberi szervezetet károsítanák, ezáltal természetes módon semmisíti meg a vírusokat, baktériumokat, gombákat és parazitákat.

Az eredmények igen figyelemre méltóak voltak. Kimutatták, hogy a magból készített kivonat már kis töménységben is ugyanolyan hatásos, mint bármelyik hagyományos antibiotikum.

Az immunrendszert mozgósítja, és egyaránt hatékonyak baktériumok, vírusok, gombák, és egysejtû parazitákkal szemben, azzal a lényeges különbséggel, hogy a hasznos bélbaktériumokat nem károsítják. Mellékhatást csak az okozhat, ha a megengedett adagot négyezerszeresen túllépi valaki.

A tapasztalatok azt mutatják, hogy alkalmazása elsõsorban a gyomor-és bélpanaszok, a gombás betegségek, meghûlések, torok-, orr-, fülfertõzések, köröm-, bõrgombás betegségek, fogínygyulladás és hüvelyfertõzés esetén vált be.

49. gugu82 (válaszként erre: 48. - Veronika27)
2011. márc. 11. 12:56
Mit csinál vele a grapefruitmagolaj? Amúgy nem múlik, talán mintha nőtt volna picit, de biztos. Olyan szemmel nézve mintha kis hólyagocska lenne. Tehát világos színű. Idegesít!
48. Veronika27 (válaszként erre: 47. - Gugu82)
2011. febr. 25. 11:03

Sajnos borrol borre terjed, tehat a gumi sem biztos, hisz nem takar vegig...

Igen, ezek borszinu kinovesek. Ha csak egy van, meg nem biztos, hogy az. En a helyedben varnek, ha pedig nem mulik, akkor probald meg, hogy veszel grapefruitmagolajat (alkohol nelkulit, bioboltbol) es azzal ecseteled.

47. gugu82
2011. febr. 25. 08:35

Sziasztok!

Milyen amikor elkezd kialakulni lent valami? Én már elég sokat olvastam erről. Voltam egy lánnyal, akit méhnyakra műtöttek. Természetesen nem tudtam. Azóta nézem magam folyamatosan. (Gumit használtam). Most úgy tünik mintha előjött volna valami, de nem tudom rossz dolog-e. 1mm nagyságú és egy pattanáshoz hasonlít, fehér színű, körülötte nem piros. Ez talán valami HPV által okozott szemölcs kialakulóban? Segítsetek kérlek. Ha kell fotót is küldök róla.

:(

46. Veronika27 (válaszként erre: 33. - D9d8721118)
2010. jún. 21. 11:02

Nem csak nemi úton lehet elkapni, ha gondolod szívesen bemásolom neked, hogy hol még. Sajnos egyre jobban terjednek ezek a dolgok.

Én tavaly küzdöttem vele lent, idén úgy tűnik fent is előjött:( Még nem voltam orvosnál, de megyek majd...

2009. júl. 16. 23:15
És van HPV-m, azért kérdezem. Októberben 3a volt a citológiám eredménye, áprilisban 2, de még mindig van sejtnyugtalanságom. Van 16, 18 is köztük egyébként meg még 11másik fajta. Azért írom hogy van, mert szerintem lesz mindig. Silgardról tud valaki valamit? Az is oltás HPV ellen, orvosom javasolta, de nem tudom érdemes e így hogy már megvannak a típusai. Ez a Silgard a HPV 4fajtája ellen nyújt védelmet.
44. Maggie047 (válaszként erre: 19. - D2d4969c23)
2009. júl. 16. 23:10
Szia! Úgy tűnik nekem balekok az orvosaim, vagy nemtom mi a gond, de ugyanez a helyzet velem is. Arra szeretnélek kérni ha megtudod miből adódnak a tüneteid, írd meg nekem, KÉRLEK! Nekem sajnos ez nem mostanában kezdődött. Ha valaki leírná milyen a szemölcs, annak megköszönném, ugyanis már kitapogattam hogy a bőröm alatt igen apró pöttyök vannak, sok egymás mellett és hátha ez a megoldás a gondomra hogy szemölcs, bár az orvos egyszer látta is, azt mondta hogy még pici ha nagyobb lesz kimetszi, de szerinte eltűnt. Hát nem tudott meggyőzni. Ha ő sírna szex közben, vagy ha csak papírral törölgeti is, akkor lehet nem így gondolná.
43. 94e6ec2939 (válaszként erre: 42. - Prischilla)
2009. júl. 13. 08:31
Erzestelenito spray utan egy specko szikevek kivagja. Ilyesztoen hangzik, de tenyleg nem gaz. Inkabb, mint honapokig vacakolni az ecsetelovel...
42. Prischilla (válaszként erre: 41. - 94e6ec2939)
2009. júl. 10. 16:12

Szia!


Lézerrel szedte le v hogyan?

41. 94e6ec2939 (válaszként erre: 39. - Noncsi18)
2009. júl. 9. 09:14

Szia,

A borgyogyasz 1 masodperc alatt el tudja tuntetni minimalis fajdalommal. Nekem mar tobbszor csinaltak. Valoban lehet HPV-tol, ami evekig is lappanghat, vagy egyszeruen csak nem tudsz rola, hogy van. A rakszuresen nem mutatjak ki, csak a gyanut allapitjak meg. Azt is csak akkor, ha a laborban odafigyelnek. HPV tesztet kulon lehet kerni, P2-nel fizetni kell erte.

40. Prischilla (válaszként erre: 39. - Noncsi18)
2009. júl. 9. 05:32

Szia!


Nekem most a bőrgyógyászom írt fel gyógyszert meg ecsetelőt, de nem azt amit neked hanem vmi condyline-t de nem bizti,azt mondta nem akar egyből nekiesni lézerrel.1 hete ecsetelem és szinte teljesen eltüntek!Igen okozhatja a HPV vírus is,( nekem még a doki azt is mondta h légúti fertőzés nem lett kikezelve , vagy az ilyen nyilvános mosdókban is el lehet kapni) voltam szűrésen de nem vagyok vírussal fertőzve.

Remélem hamar vége lesz ennek a dolognak mert nagyon zavar.Mondjuk nekem nem viszkedett, csak egyre csak nőttek.

2009. júl. 8. 21:58

Sziasztok.

Nekem április óta vannak szemölcseim intim tájon. Voltam áprilisban bőrgyógyásznál, akkor ez volt a diagnózis: kb 2mm-es és tűszúrásnyinál alig nagyobb halv vörös vesiculaszerü sima felsz. alig előemelk. (bocsi hogy így iram így volt a papíron) Verra-med ecsetelőt kaptam rá. Azóta se múlt el sőt vagy 5-ször annyi lett és van közte nagyon nagy is. egyfolytában viszket már nagyon szenvedek. Most készülök vissza menni a bördokihoz (eddig nem mertem, mert azt mondta ha nem múlik el akkor le kell szedni ami nagyon fáj) Most olvastam, hogy van rá más módszer is ami nem fáj. Pontosan milyen módszer van az eltüntetésére? (börgyógyász által) Mennyi az esélye, hogy végleg elmúlik?

Azt is most olvastam, hogy Hpv is okozhatja? Ez igaz? És ha ettől van akkor mi a teendő? A barátommal majdnem 2 éve együtt vagyunk, nem voltunk mással akkor, hogy kaphattam el? (ha ettől van)

Voltam nem rég rákszűrésen az P2es lett. Akkor a HPV-t is nézik, vagy azt külön kell kérni?

Kérlek segítsetek most nagyon megijedtem!!!!!!!!!!!!

Köszönöm!

2009. ápr. 30. 08:38
Tnap voltam dokinál be is adta az első szurit.Megvizsgált,és mondta h megint előjött 1-2 szemölcs,de nem vészes:( Állítólag ezzel az injekcióval lehet h le is tudja győzni a szervezetem..Majd kiderül,ha nem akkor marad a plasztikai sebészet és kivágatom őket gyökerestől.
37. d9d8721118 (válaszként erre: 34. - Prischilla)
2009. ápr. 26. 17:49
A szemölcsöket.
2009. ápr. 26. 15:05
Úgy döntöttem, h beadatom magamnak az injekciót, kövi7 szerdán kapom meg az elsőt.
2009. ápr. 16. 21:35

[link]

Még jól jöhet!

34. Prischilla (válaszként erre: 33. - D9d8721118)
2009. ápr. 16. 18:23
Bocsika, nem igazán értettelek..mit kanalaznak ki?
2009. ápr. 16. 17:44

Nálunk általában Volkmann kanállal "kikanalazzák". Persze, leginkább akkor ha HPV serológia neg. lesz.


HPV-t igazából nem úton lehet elkapni, ez végülis herpes vírus. Meg hát ha intim tájékon van, akkor... Ilyenkor általában megkérdezik, hogy a partnernek van-e hasonló tünete, vagy milyen a partnerrel a kapcsolat.

2009. ápr. 16. 17:38
Kiderült, hogy a HPV tesztem NEGATÍV lett, szóval nagy kő esett le a szívemről..megnyugodtam, mert én biztos voltam benne h pozitív vagyok
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook