Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemi szemölcs fórum

Nemi szemölcs (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
134. Jozsi6 (válaszként erre: 133. - Ágio8405)
nov. 19. 20:32
Az a helyzet, hogy elsőnek szeretném kipróbálni otthon módszert ha mégse tünik akkor orvoshoz fordulok!
133. Ágio8405 (válaszként erre: 132. - Jozsi6)
nov. 17. 13:36
Ez most komoly? Jesszus… menj orvoshoz. Hidd el látott már nem egy ilyet….
132. Jozsi6
nov. 17. 12:57

Sziasztok!

27 éves srác vagyok és a makk alatt a peremen szemölcsök keletkeztek!

Az lenne a kérdésem, hogyan tudom eltávolítani otthol?

(Nem szeretnék vele orvoshoz fordulni!)

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget

2022. ápr. 14. 14:10
Mennyire kell félni a nemi szemölcsöktöl?
130. Pepe70
2021. dec. 13. 15:41
Sziasztok! Candyline ecsetelő volna esetleg vkinek eladó? Màr mindent kiprobaltam.Nemi gondozót kihagynàm.Köszi előre is..
129. kájk (válaszként erre: 128. - Krisz1234)
2021. nov. 25. 16:06

Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy egész pontosan milyen propoliszt használtál? Milyen márka? Alkoholos? Minden nap használod külsőleg és belsőleg is? Hogyan? Milyen dózis?

Válaszod előre is köszönöm!

2021. nov. 21. 10:17

23/F

Sajnos, elég sok szemölcsöm lett a nemiszervemen, persze mostmár bánom hogy felelőtlen voltam és nem védekeztem szinte egyik partneremmel sem. Nagyjából egy hete elkezdtem propolisz cseppet használni külsőleg és belsőleg is. Ezalatt az 5-6 nap kezelés alatt, a hímvesszőmről majdnem teljesen eltűnt az összes szemölcs, viszont amik a hímvessző felett vannak(már valamivel régebbiek) azokon még csak kissebb javulást tapasztaltam. Ajánlom mindenkinek a propoliszt, nekem ilyen rövid idő alatt látványos javulást hozott és bízom benne hogy a többitől is megszabadulok. Gyógyulást mindenkinek. :)

127. diló01
2021. jan. 18. 20:44
Sziasztok !F/27 Én is ecettel kezdtem el kezelni a Nemi szemölcsöm ami eleg szepen összehúzodott kicsire el is feketedett meg ilyen kemény , de mikor tünik el ??? Mar vagy 5 napja ilyen furcsaaa
126. Papillo
2020. okt. 13. 11:47
Szia. Brado. Sikeresnek bizonyult az ecetkezelés? Mik a tapasztalatok? Valaszodat koszi
125. brado
2020. szept. 12. 11:24

Sziasztok!


Én már nagyon régóta küzdök a condylomaval, ha jól emlékszem 15 éve kaptam el az akkori páromtól. Először égetéses módszerrel szedte le rólam a szemölcsöket a bőrgyógyászom, amik természetesen visszajöttek.


Másodjára már a nőgyógyászra bíztam a dolgot. Megkértem, hogy felejtsük el az égetéses módszert, mert kegyetlen volt, így műtét során végezte el az eltávolítást (altatásban). Azóta természetesen visszatértek a szemölcsök, úgy, hogy az eltávolítás után beadattam a védőoltást is.


Most, hogy újra tele vagyok szemölccsel (10 kisebb-nagyobb, az egyik pl. 10 ft-os nagyságú) óriási tragédiaként élem meg, hogy újra végigszenvedjek egy égetéses vagy műtéti beavatkozást, ezért fordultam alternatív módszerekhez.


Az ezüstkolloid oldatról hallottam, hogy hatásos, így 3 napja ezzel ecsetelem a szemölcsöket napi 2x, változást még nem tapasztaltam. Olvastam itt az ecetről is, mennyire hatásos, így a legnagyobb szemölcsöt ecettel igyekszem eltávolítani. Esetleg valakinek van ezekkel az "ecsetelésekkel" kapcsolatban tapasztalta? Ezüstkolloid, ecet mennyire hatásos?


Köszönöm a válaszokat!

124. Dragbo (válaszként erre: 105. - Katty80)
2020. jan. 10. 16:05
Szia. Tudom pár év eltelt, de mi lett az MMS kúra eredménye?
123. Dragbo
2020. jan. 4. 15:40
122. Linda111 (válaszként erre: 121. - Sirene)
2019. okt. 12. 21:04

Szia!


Köszönjük a részletes magyarázatot, szerintem nagyon hasznos volt!

A 2. ponttal kapcsolatban lenne kérdésem: " tessék megvárni, amíg a felső bebarnulás után hozzáfértek az alatta lévő vírusokhoz is, mert a 2. csata csak ez után kezdődik." - itt pontosan hogy kell érteni? Ha bebarnult, akkor kell tovább ecsetelni, vagy ha teljesen leesett, akkor kell még az alatta levő bőrfelületet?

Valamint érdemes az azelőtti alsóneműt kidobni, és gyógyulás után újakat hordani?

Köszi a választ!

121. sirene (válaszként erre: 32. - Marika19560)
2019. okt. 6. 12:39

Sziasztok!


Hatalmas hülyeségek keringenek ebben a fórumban is, de nem csoda, mert nincsenek velünk orvosok, akik helyretennének. :) Ne haragudj Marika19560, de a hozzászólásaid láttán "tollat ragadtam", mert ennél nagyobb marhaságot ritkán olvasni ezen a fórumon. Légy szíves, ne osztogass veszélyes, amatőr tanácsokat senkinek!

Bár én csak biológus vagyok, de azért eléggé belénk verték a mikrobiológiát és a virológiát, csak alapvető dolgokat szeretnék itt a néppel közölni, mert lehet, hogy csak a kitartással és az óvintézkedéssel van baj, ami a házi praktikákat illeti. :)


1. A vírusok iszonyatosan könnyen szaporodnak és terjednek tovább. Ha újra kiújul a vírus, valószínűleg a bőröd védekezőrendszere nincs rendben. Ezt pedig hasznos mikrobák biztosítják a bőr felszínén, tehát, ha napi 3x mosakodsz erős szappannal, mindenféle illatanyaggal és vegyszerrel dúsított tusfürdővel, nem csak a bőrt védő zsíros réteget mosod le, hanem a mikrobáidat is. Szóval, nem azt mondom, hogy francia mód ne fürődj 1 hétig, de nem árt, ha kicsit békénhagyod a bőröd vagy megfelelő tartalmasabb ápolókrémekkel kezeled, hogy legalább ne fertőződjön vissza. Hadd tegye a bőr védekezőrendszere, amit kell neki.


2. A vírusok makacsok, és nehéz tőlük megszabadulni - Én itt nem értek egyeseket, miért várják el, hogy 1 ecsetelés eredményt hozzon. Nálunk nem 1 ecsetelés, nem 1 hét, de hetek-hónapok gondos munkája volt, hogy sikerült megszabadulni a vírustól. Sokáig és kitartóan kell csinálni, és nem szabad hagyni neki "pihenő" időszakot, amíg újraszaporodhat. Ha pedig bebarnult és leesett a szemölcs, nehogy azt higyje valaki, hogy megnyerte a háborút. :) A vírus a hámsejtekben szaporodik, és akár 1 db hámsejttel is tovább tud terjedni. El tudjátok képzelni, mekkora egy hámsejt és mennyi van belőle a kényes helyeken? Akkor már lesz róla fogalmatok, hogy milyen nagy eséllyel lesz visszafertőződés ugyanott vagy a szomszéd bőrfelületen, ezért tessék megvárni, amíg a felső bebarnulás után hozzáfértek az alatta lévő vírusokhoz is, mert a 2. csata csak ez után kezdődik. Ne aggódjatok, nem a módszerrel van a baj, hanem a technikával és a kitartással. Addig ecseteljétek, amíg már híre-nyoma sem lesz, és rendszeresen csekkoljátok utána is a kiújulást, amíg az utolsó fertőzött sejtet is ki nem nyírjátok.


3. Immunerősítés? Ezen is nagyot nevettem. A szervezet teszi a dolgát, és azért az itt egybegyűltek nem hiszem, hogy AIDS-ben szenvednének, ergo mindenkinek van immunrendszere, amit kérni sem kell, hogy dolgozzon. De a probléma az, hogy a bőr felszínére az immunrendszer nem igazán jut el, és itt jön az, amit már korábban írtam: A saját mikrobáink látják itt el a feladatokat, nem engedik, hogy más káros mikrobák elszaporodjanak. Az immunrendszert persze erősíteni kell, ezért én nem vagyok semmilyen táplálékkiegészítő ellen, én is szedek vagy 6-félét, ami hiányzik a táplálkozásunkból. De ezek mellett is többet tesztek magatokért, ha befejezitek az idegeskedést, mert az immunrendszer legnagyobb ellensége a stressz, tudtátok? Fel lehet hajtani PubMed-en tudományos cikkeket dögivel, ami mind azt támasztja alá, hogy a stressz mennyire káros. Ne pánikoljatok, ez csak egy makacs vírus, és nem, nem fog méhnyakrákot okozni. :) Még ha abba a vírustörzsbe is tartozik, mint a méhnyakrákos HPV, teljesen más az "alfaja", csak az a baj hogy ez a HPV-zás már egy kicsit szerintem tömeghisztériát kezd kiváltani, és a szemölcsösek is elkezdenek rögtön attól félni, hogy rákosak lesznek. Ne már, inkább olvasgassatok egy kis mikrobiológiát légyszi, hogy képetek legyen egy vírusról. A ráknál amúgy is nagyon sokat számítanak a pszichológiai tényezők (stressz, lelkiállapot), már ami a kialakulást illeti, mert a legyengült-lestresszelt immunrendszer nem fogja tudni kiírtani azt az 1-1 rákos sejtet, ami esetleg keletkezik. Minden emberben keletkezik naponta rákos sejt, csak azt is az immunrendszer puszolja ki. Teljesen normális, hogy a sejtjeink néha elromlanak.


4. Nem vagyok al egdrágább módszerek híve. Meg kell nézni, a vírus melyik alfajával találkoztatok, akkor esetleg lehet, hogy ellenállóbb dög ellen spéci anyag kell, de alapvetően meg kell ölni a hámsejteket, a vírus ugyanis csak a sejtekben tud szaporodni, anélkül nem. És ez tök jó, mert ha baktérium lenne a ludas, az sejten kívül szaporodna, ami azért gázosabb dolog. Viszont a vírusok "alvó" állapotban is sokáig életképesek maradhatnak, mint egy "zárvány", és ha megfelelőek a körülmények, újra aktivizálódnak. Ezért van az, hogy egy szemölcsös bőrdarabka még sokáig fertőz! Szóval lehetőleg ne tapizzátok a felületet, szoktatok rá a rendszeres kézmosásra, és gyógyulás után ne kapjátok fel a korábbi bugyit :D


Mindenkinek kellemes vírusvadászatot! Kitartást!

120. Amaunet
2019. szept. 14. 10:00

Az ezüst kolloidról:


[link]

119. Linda111 (válaszként erre: 118. - Setsuka.Haru)
2019. szept. 14. 09:24
Szia! Az ezüst kolloidot külsőleg vagy belsőleg használtad?
2019. aug. 5. 23:26

Sziasztok! Nekem is van ilyen problémám. Alig egy hónap alatt a fele elmúlt. Sokat olvastam utána, többek között itt is, és mindenhol azt írják, hogy a leghatásosabb és kimeletesebb, ha az immunrendszered erősíted. Akkor le tudja győzni a tested a vírust és elmulnak a tünetek is.



Ami nekem bevált: ezüst kolloid 2x15ml, propolisz 3x20 csepp, c vitamin 2x1000mg, fitotree kapszula 2x1, és eddig 1x csináltam meg az orvos által fölírt ecsetelős kúrát: 3 napig napi 2x aztán 4 nap szünet



A kisebb szemölcsök visszahuzodtak, a nagyobbak elfehéredtek és leváltak maguktól. A huvelyemen belül is vannak szemölcsök. A kisebbek úgy érzem visszahuzodtak, egy nagyobb van, azon egyenlőre nem érzek változást se pozitív se negatív irányba. Meglátjuk mi lesz a sorsa. Egyenlőre nagyon bizakodó vagyok :)

117. Kerry30
2019. ápr. 9. 09:09

Sziasztok!

Látom jó rég volt hozzászolás ebben a témában,de remélem valaki tud segíteni.

Sajnos én is már hónapok óta szenvedek ettöl a condyloma vírustól.Nekem a nögyógyász irt fel egy krémet,de nem tudtam kiváltani mert épp nem volt raktáron,várni nem akartam,így a fagyasztás mellett döntöttem,hát nem kellemes ,de beválik.Amit 1xer már lefagyasztottak az nem jön vissza.De elegem lett,hogy hetente kell visszamennem,így ugy döntöttem kiprobálom a Warticon krémet.Egyik ismerösöm ajánlotta,és azt kell mondjam bevált.3hete csinálom a kúrát és amit bekenek vele az elmis múlik.Persze emelett c vitamint szedek 1000el és flavon active-jamet eszek,hogy erösítsem az immunrendszerem.A kérdés az lenne,hogy így hogy már a szervezetembe van ez a nyavaja a hpv oltásnak van értelme ezek után vagy már felesleges?

Köszönöm a válaszokat elörre is!

116. B.A
2018. okt. 18. 09:45
Sziasztok. En szemely szerint nagyon sokat szenvedtem hpv szemolcsok miatt. Sajnos en is felelotlen voltam es elkaptam. Majd 2 evig romokba volt az eletem. Aztan belgiumba haziorvos hangsulyozom hagi orvos nem holmi magan klinika ahol 600 ezer forintert szet lezereznek. Szoval hazi orvosom siman elkezdett kezelni folyekony niteogennel aztan bemutatott egy csodaszert amit 10 naponta kel hasznalni azaz ecsetelni. Masodik alkalomnal mar 60 szazaleka a szemolcseimnek eltunt. Itt a csodaszer neve. Sajnos kepet nem tudok feltenni de jarjatok utanna lehet ithon is be lehet szerezni.nekem gyigyszertarba kevertek ki ami tartalmaz athanolt 96%-ban es podofyllinet 7.5 g ez egy piros folyadek. Sajnos nem tudok kepet tolteni de ha valakit erdekel emailra tudok kuldeni kepet. Csak ajankani tudom mindenkinek .
115. Linda111 (válaszként erre: 114. - Levente7)
2018. okt. 5. 08:00
csak az a baj ezzel, hogy az ecet nem gyökerestől távolitja el:( én is kipróbáltam, de később visszanőtt :(
2018. okt. 5. 00:57

ECET ! Nemi szemölcsnél tökéletesen bevált. Krémek nem használtak semmit. Mivel az ecet igyen van a gyógyszeripar nem fogja reklámozni.

Papírzsepi végét be eceteltem /20%/ fültisztító is jó, bedörzsöltem néhány óránként a kezelt felületet. Egy két percig csíp de ennyi a hátránya. Egyre barnább lett, másnap befeketedett és levált.

2018. szept. 11. 11:54
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi, hogy van itt valaki, akinek sebészeti úton távolitották el a szemcsiket? Nekem sajna van elég sok, holnap megyek az első "műtétre", és cseppet be vagyok rezelve, mert egy helyen olvastam, hogy valakinek nagyon nagyon fájt :( van akinek van tapasztalata ezzel?? Köszi előre is
2017. aug. 2. 18:27

Sziasztok! Gondoltam megosztom en is a tapasztalataim.

Parhonapja nemiszervi szemolcseim lettek elmentem nogyogyaszhoz aki irt ra gyogyszert de hatastalannak bizonyult gondoltam kiprobalok egykis hazipraktikat hiszen regen sem voltak meno gyogyszerek meg is megoldottak a nok. Elsosorban rengetek vitamint szedek berescseppet es propoliszcseppet a propoliszt kulsoleg is hasznalom mellette bekenegettem a szemolcseim ecettel eleg hatasosnak bizonyult ket napja csinalom es a szemolcseim fele elfeketedett es le esett.

Nem tudom mennyire lesz tartos egyenlore szuperul bevalik!

111. sanetti
2017. júl. 13. 21:24
Sziasztok! Van egy online patika, ahol veny nekul lehet kapni tca hatoanyagu, es podophillin ecsetelot.Nekem a nogyogyaszom ezt hasznalja condilyne helyett..
2017. máj. 22. 20:58

Sziasztok


Eladó Aldara krémet keresek(privátban várom az üzeneteket) sürgős lenne!!

2017. ápr. 26. 19:44

sziasztok,


Az aldara tényleg működhet, bár a kezelés sokáig tart és nem mindenkinél használ.

ha kell tanács, vagy segítség: expertiser01@gmail.com

108. szlipa
2016. dec. 13. 17:30

Sziasztok!


Több mint féléve kűzdök nemi szemölcsökkel. Már voltam nőgyógyásznál és bőrgyógyásznál is. Mindenki a condyline-t írta ami csak rövid ideig segített, később visszatértek. Emellett szedtem isoprinosint, használtam vérre hulló fecskefűt, grapefrit cseppet, homoktövist, ezüst kolloidot de semmi hatás. Most Az Aldara krémmel próbálkozok ami rettentő drága volt úgyhogy nagyon bízom benne hogy segíteni fog. Később beszámolok az eredményről.

107. izsum
2016. dec. 7. 11:14

Sziasztok!


Barátnőmmel mi is küzdöttünk nemi szemölcsökkel, amik neki elmúltak, nálam még most is tartanak több éve.

Hpv teszt pozitív volt mindkettőnknél több évig.

Aztán neki nemrég csináltak tesztet, és negatív.

Nekem a szemölcsök megvannak, teszten nem voltam azóta, de elég sok mindent kipróbáltunk, hogy eltűnjenek a kis rohadékok.

A legelső, amit az orvos felírt, condyline ecsetelő, ami annyira nekem nem jött be. Aztán egy másik orvos isoprinosin tablettát írt, amiből több kúrát is beszedtünk anno, de nem segített.

Aldara krémet is használtam, de az sem vált be. Aztán volt még pár ilyen ecsetelő, amit kipróbáltam, de egy sem vált be. A pénisz tövében és felette a has felé voltak szemölcseim és a végbél körül, vagyis vannak.

Aztán találtam egy szert, Verrumal külsőleg oldat, ami a pénisz körül és felette a legnagyobbakat eltüntette, ezek voltak meg legrégebb óta és akkorák voltak, mint egy nagyobb egész feketebors. Nah, ezeket leszedte, de a többi pici apró, erre arra, végbél körül nem.

Fagyasztás, lézer stb nem volt.


Az oltás valakinél bevált, miközben szemölcsökkel küzdött?

Gondolkoztam ezen is, de nem jártam még ennek utána.


üdv

2016. nov. 25. 09:04

Sziasztok, most olvastam a Katty 80 at, van egy mód de nem olcsó..Aldara krém, a bőrgyógyász nem is mondta pedig vagy 3 helyen voltam, lézeres műtét 2x ..nem volt kellemes..ezzel meg csak bekened és 2-3 hét alatt elmúlnak. Nálam végbélbe volt vagy 10 is és a doki altatásban akarta szétszabni..nah akkor mondtam állj..

Ha nagyon régiek kicsit makacskodnak de eltűnnek.jah és az immunrendszert kell nyomni, kb ennyi..😀

105. katty80
2016. nov. 6. 16:35

Sziasztok!Fél éve szenvedek már a condylomától, sajnos nem tudok tőle megszabadúlni!Először a végbelemen jött ki és így terjedt tovább!Ahogy észrevettem rohantam bőrgyógyászhoz!Hát elég lazán kezelte a dolgot!Felírta a condyline oldatot, hogy ecseteljem 1 hónapig, ha nem múlik el menjek nőgyógyászhoz!Aztán nőgyógyászhoz mentem, csinált rákszűrést, ott minden rendben, aztán mentem proktológushoz!Lézert nem ajánlotta mondva beszűkül a végbelem és még pukizni sem fogok tudn, ecsteljem tovább, majd elmúlik türelemi!Aztán mégis észrevettem a hüvely bejáratánál egy kis szemétládát!Beecseteltem, 3 nap alatt leesett, de rohantam nőgyógyászhoz!Megnyugtatott nincs gond, aztán vissza a proktológushoz!Mondanom sem kell, hogy annyira szétégetett a condyline, hogy abba kellett hagynom 1 hónapra!Aztán visszajött az összes, az orvos azt mondta, az nem az, csak bőrkinövés!Hát tévedett elkezdtek nőni és szaporodni!Most újra kenem és járom a dokikat, persze ez mind magánrendeléseken!Már 120 ezremben van!Szedtem immunerősítőt doboz számra, vitaminokat, grapefruitmag cseppeket, béres cseppet üvegszámra c vitamint nagy dózisban, de semmi eredmény!Most elkezdtem az mms cseppeket!Remélem ez lesz a megváltó!

Lehet a védőoltás jelentene megoldást!Tapasztalat sorstársaim?

Írjon valaki!

Köszi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook