Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemi szemölcs sebészeti eltávolításban van valakinek tapasztalata? fórum

Nemi szemölcs sebészeti eltávolításban van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2018. szept. 22. 08:52
Egyébként de, a műtét jelenthet megoldást,azzal együtt, ha belülről is erősited a szervezeted, a másik fórumban olvastam több olyat is, hogy műtéttel eltávoltittatta+HPV elleni oltás+belsőimmunerősités és vitaminok.
7. Linda111 (válaszként erre: 6. - Kissan88)
2018. szept. 22. 08:51
Már néhány napja irtam neked, el tudnád akkor tényleg küldeni, ha már annyira "csodaszer"?
2018. szept. 19. 14:18

Szia!

A szemölcs vírusos eredetű betegség(human papiloma vírus), ami sima műtéti úton csak a kinövés fog eltűnni. Magát a vírust kell kiírtani a szervezetedből. A kinövéshez sem kell feltétlenül műtéthez folyamodni, van egy nagy jó "csodaszer"ami többek között a szemölcsre is hatásos. Én már egy jó ideje használom köztük nem csak problémára. Ha érdekel írj nyugodtan és küldök bővebb infót róla.

A műtét nem jelent megoldást!! ;)

2018. szept. 12. 12:14

Még annyit ezzel kapcsolatban, hogy nem érdemes mindenféle ecsetelőkkel meg vackokkal kenegetni, mert én is sokáig ezekkel próbálkoztam, halogattam a sebészeti eltávolitást, próbáltam már Aldara krémet, vérehulló fecskefűt, propoliszt, ecetet, de semmi nem használt....ugyhogy én azt tanácsolom mindenkinek, aki ugyanigy kinlódik velük, hogy menjen el minnél hamarabb orvoshoz, és vágassa ki őket! Az a fájdalom kibirható, és csak rövid ideig tart, s utána nem kell többet szenvedni a kis gonoszokkal! És ugye minnél hamarabb mész orvoshoz,amikor még kevesebb szemcsid van, annál kevésbé lesz kellemetlen a "műtét" is.

Most már abban bizok nagyon, hogy ezután nem fognak kiújulni!

2018. szept. 12. 12:07

Szóval, ma túl is estem rajta, és örömmel mondhatom, hogy egyáltalán nem volt borzasztó!!!:)

Persze kellemes sem volt, először a doktornő beszúrta az érzéstelenitő injekciót, elég sok helyre, volt ami elég kellemetlen volt, főleg a végbélnyilás környékén. De közel sem volt annyira borzasztó fájdalom, mint amit olvastam más fórumokon!! Hasonló volt,mint a fogorvosnál a szuri húzás előtt.

Utána elkezdte eltávolitani a szemcsiket valami olyan műszerrel,ami égette és vágta őket, ill. égetve vágta ki :) Néhányszor éreztem szúrás szerű fájdalmat közben is, de ki lehetett birni.

Mondjuk lehet, hogy magasabb a fájdalomküszöböm, mert a doktornő végig mondta nekem, hogy le a kalappal előttem, hogy ilyen jól birom, mivel sajnos eléggé kiterjedt és nagy szemölcseim voltak, nem csak néhány :(

Azt mondta, mivel ilyen jól birtam, a nagy részét sikerült is eltávolitani, 2 hét múlva kell kontrolra mennem, megnézi milyen, s ha még maradt, akkor befejezi a többit. Mivel égetve vágta ki, nincsenek varratok sem, nem jelent plusz kinlódást.

Most 6 hétig nem szabad nemi életet élni,ülőfürdőt venni, valamint betadinnal kell sokszor kenegetni.

Azt mondta, a mai napon később fogom érezni még a hegeket, ha kimegy a lidokain hatása, de egyenlőre mégnem érzek semmit, remélem később sem fog nagyon fájni.

Lea kalappala doktronő előtt, nagyon-nagyon kedves, készséges, ügyes és lelkiismeretes volt, látszott rajta hogy tényleg törődik velem, nem csak egy eset vagyok, akitől futószalagon szeretne megszabadulni. Amikor odaértem, rettentően féltem, de a doktornő olyan kedves volt, rögtön az elején sikerült olyan pozitiv légkört teremtenie, hogy már lelkileg is sokkal könnyebb volt az egész. Kiírom a nevétis, Dr. Kormos Ágnes, Bp-n a Szent István korházban (Nagyvárad térhez közel). Van még remény a magyar egészségügyben is, hiába irják le sokan, de amig ilyen orvosok vannak, addig még nincs minden veszve! :)

2018. szept. 12. 10:49
Várjuk a tapasztalataidat, hogy mások a későbbiekben hasznosíthassák.
2018. szept. 11. 11:58
Sajna elég sok szemölcsöm van, ecsetelők nem hatottak, muszáj kimetszeni őket, holanp megyek az első kezelésre. Van itt valaki, aki már átesett hasonlón? Mire számitsak, nagyon fog fájni? Csöppet félek, ugyanis egy helyen azt olvastam, hogy nagyon fájt :(
2018. szept. 11. 11:56
Van itt valaki, akinek sebészeti úton távolitottak el kondilómákat? Tapasztalatokra lennék kiváncsi, mennyire fáj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook