Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Német nyelvterületen masszőrként munkavállaláshoz mely masszázsismeretek a leghasznosabbak? fórum

Német nyelvterületen masszőrként munkavállaláshoz mely masszázsismeretek a leghasznosabbak? (tudásbázis kérdés)

10. Vorarlberg (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2014. jún. 2. 09:22
Köszi,egyenlőre azt szeretnénk tudni,hogy a mely masszázstanfolyamok lehetnek még a leghasznosabbak,és hogy hogy lehet ezeket a legkedvezőbb áron elvégezni...
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Vorarlberg)
2014. jún. 1. 13:13

Azért kérdeztem, mert a német oldalakon keresgélve könnyebb lenne.

Próbáljatok meg a neten található oldalakon németül tanulni. Vannak ilyenek, Deutsch für Ausländer kereséssel találtok.

A kiérés pillanatától kezdve szükség lesz a nyelvtudásra, és a munkakeresésnél nem előny, ha valaki nem tud beszélni az ügyféllel. Vagy ha az állásinterjún nem meggyőző.


Én tudok németül, de a masszázshoz nem értek, és azt sem tudhatom helyettetek, hogy hol lenne szállásotok, mert ugye ott helyben kellene munkát keresni.

Szívesen segítek, de megfelelő nyelvtudás nélkül nem lesz kánaán. Ismerek egész családot is, akik nagy merészen még az itthoni lakásukat is eladva mentek ki. Annak az árát felélték, de mert a munkavállaló férfi sem tudott jól németül, még a gyengébb munkában is becsapódott, mert a szerződését sem értette, amit aláírt. Végül hazajöttek, és lakhattak megint a mamánál.

8. Vorarlberg (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2014. jún. 1. 11:48
Még német tudás sincs,azt majd kint szeretnénk javítani ősztől,együtt bérelnénk lakást,anyanyelvi környezetben a legjobb,illetve így ott munkát is könnyebben találhat az ember...előbb legjobb lenne tudni milyen masszázsismeretek kellhetnek kint,és hol a legjobb elvégezni ezt...
2014. máj. 31. 21:12
A német nyelvtudás megvan?
6. Vorarlberg (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2014. máj. 31. 20:32
Ok,köszi,csak Dél-BUdán lakunk, innét Gödöllő nincs a legközelebb...ha van rá mód,közelebbi megoldás érdekelne minket ..
2014. máj. 31. 15:09

Hogy legyen alapja, jógastúdióban kellene próbálni.

Ez például, Gödöllőn van:


[link]


Ha én akarnék ilyen masszázst, utánanéznék, hogy a masszőr hol tanult. Nekem jó ajánlólevél lenne egy jógastúdió, bár azok között is vannak felületesek, de ez nem olyannak tűnik.

2014. máj. 31. 15:03
Ebben nem vagyok otthon, csak a német tudásom révén segítettem picit.
3. Vorarlberg (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2014. máj. 31. 14:37
Ok,köszönöm...hol érdemes elvégezni az Ayurvedikus masszázs tanfolyamot?Egyéb,más ötlet,vélemény?
2014. máj. 31. 14:17

Az ajurvédikus masszázs nagyon kedvelt, az energetizáló, az aromaolajos, reflex-zónás.


Ezeket német nyelvű, masszázst kínáló oldalakon látom.

2014. máj. 31. 14:11
Egyik ismerősöm okleveles gyógymasszőr,svéd,relax,frissítőmasszőr.Német nyelvterületen szeretne munkát vállalni,ehhez szeretné elvégezni a leghasznosabb tanfolyamokat kedvező áron...De ha esetleg bárkinek egyéb,más tippje,ötlete,tanácsa lenne német nyelvterületen masszőrként munkavállalással kapcsolatban,azt is nagyon megköszönnénk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook