Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Német nyelvtanuláshoz társat keresek fórum

Német nyelvtanuláshoz társat keresek (beszélgetős fórum)


2013. okt. 2. 16:19

Arra ,hogy nyelvtanfolyamra járjak nincs most kapacitásom.Kiköltözés előtt 2-3 hónappal akarok szervezett keretek közé beülni :)

Addig viszont még van 6-7 hónap ...ki kell használni.

Ezért gondolkodtam azon is ,hogy skypen vagy viberen is lehetne (konferancia beszélgetésként akár többen is ) "gyakorolni vagy csak úgy savazni a német nyelvet . :))))))))

6. fildus (válaszként erre: 5. - Zsana81)
2013. okt. 2. 15:25
Az a könyv család nagyon jó. Nekem is meg van :)
2013. okt. 2. 14:42
Nekem ezt a könyvet +munkafüzetet kell majd beszereznem :Themen aktuell 1. - Német kezdő tankönyv - Német - könyv + ... Én régen suliba németes voltam ,de úgy gondoltam kezdem a 0-ról ,az alapoktól ,mivel a nyelvtani része igen fontos . Valamint a tudásom sokat kopott ,ezt észre vettem magamon amikor a páromnál voltam látogatóba .Autodidakta módon nem vágnék bele ,jobb az ,ha ott a tanár aki kicsit irányít ;-) ...
2013. okt. 2. 14:32
Sziasztok ... :-) Csatlakoznék hozzátok . Én most 21.-vel fogok járni nyelsuliba is . Nekem is van érdekeltségem ,párom már Münchenben dolgozik jó ideje ,hamarosan költözünk ki mi is .
2013. okt. 2. 14:27

Szia!Júliusban kezdtem neki. Ahogy otthon szoktuk mondani a fiaimmal,a "Guten Tag"-tól kezdetem.Soha előtte nem foglalkoztam a némettel.

Lazán németül című könyvből -kicsit sem lazán -tanul(gat)ok.Illetve vettem kisiskolásoknak való foglalkoztató könyveket,sok hasznos dolog van benne.Ezen kívűl a Contact 1 is van amiből a fiam kezdte szeptemberbe a tanulást.

Kb.ennyi.

Jövő július,augusztusban kiköltözöm St.Pöltenbe ....tehát van motivációm a tanulásra.

2013. okt. 2. 14:21

Szia!

Milyen szintről kezdenéd és milyen könyvből tanulnál?

2013. okt. 2. 14:18

Sziasztok!


Németül taulok.Arra gondoltam,hogy skypen lehetne együtt tanulni,gyakorolni ha lenne kedevtek ehhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook