Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik német nyelvtanulós (ingyenes) oldalt ajánlanátok alapfok felkészülésre? fórum

Melyik német nyelvtanulós (ingyenes) oldalt ajánlanátok alapfok felkészülésre? (tudásbázis kérdés)

2016. aug. 19. 07:47

Látom, hogy nem friss a topik, de akkor is:


Soha nem fogom megérteni, miért keresi valaki a nyelvtant, ha nem kényszerítik rá.


Egyetemen tanulom a nyelvtant is a rég meglevő német tudásom mellé, de ez kényszer és irtózatosan nem akarom. Csak kell a jegy belőle.


Megtanultam németül minden szabály nélkül, később valamennyire franciául, ott sem tudtam egy szabályt sem. Esetleg rövid időre, ha várható volt, hogy kérdezik.


Azt sem hiszem el, hogy lehet úgy beszélni idegen nyelven, hogy a megszólalás előtt összerakom a fejemben a szükséges szabályokat.

4. SzánI. (válaszként erre: 3. - Kiscsillag73)
2011. máj. 2. 07:30

Relaxa nekem is megvan. Tényleg nagyon jó.


Amúgy olyan oldalt kerestem, ahol szinte a kezdetektől el lehet kezdeni németül, van benne nyelvtan, kis feladatokkal.

Angolból van sok ilyen oldal, de németből még nem találtam.

3. kiscsillag73 (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2011. ápr. 30. 10:42

Szia!A Relaxa Villámnémet anyagát töltöttem le,szerintem a legjobb.Hanganyag és szóbeli.

Itt megtalálod:

*****

Mp3-ról,telefonról hallgatom,nagyon könnyű vele tanulni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 30. 10:29

Szia!


Most az egyik közösségi oldalon (f.b.) van egy nyelviskola(k..edra), ahol a szókincsedet fejlesztheted.

2011. ápr. 30. 10:15
Melyik német nyelvtanulós (ingyenes) oldalt ajánlanátok alapfok felkészülésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook