Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem vágyom gyerekre. fórum

Nem vágyom gyerekre. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
381. ad96793c81 (válaszként erre: 379. - Ében11)
2009. júl. 5. 09:06
Ugye viccelsz? Ezerszer próbáltam, és kedvesen. Addig amíg úgy gondolja, hogy nem látom, csinálja. Abban a pillanatban, ahogy hallja, hogy nyílik az erkélyajtó, kisangyal lesz.
380. ében11 (válaszként erre: 331. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 4. 20:18

volt ilyen gyerek ismerősöm.

az enyém 1 éves múlt(édi tipegős gügyögős) a kislány meg 3 éves(hisztis akaratos-rossz(?)gyerek).megfogta a fiamat és belelökte többször a bokorba, elvette a játékait stb.

nem az anyukájának estem neki, és a lányt sem akartam megnevelni-hanem megdicsértem a kislány pólóját, és hogy ő már milyen nagy stb.szóval beszélgetni kezdtem vele.onnantól kezdve bennünket békén hagyott, még meg is kedvelt minket, néha eljátszottak a fiammal.

az anyuka is megkönnyebbült, mert a hisztikorban levő kislányával kiközösítették a többiek a játszótérről.

379. ében11 (válaszként erre: 344. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 20:13

lehet csak meg kellett volna kérni azt a fiút-és békén hagyja.

ahelyett hogy az anyukával próbálod megbeszélni.

én szeretem ha megkérik a gyerekemet,és egy kedves szótól egyből kisangyal lesz.

de most erős igazságérzete van, ha valaki úgy indít hogy rossz vagy, esetleg nekem szól be hogy így meg úgy a fiam-na akkor a kicsi bepöccen...ilyenkor látom hogy egyszerűen csak az nem működik, hogy hogyan szólunk egymáshoz.

378. ében11 (válaszként erre: 355. - Csigusz 79)
2009. júl. 4. 20:07
ha jó a kapcsolat, ez a kérdés fel sem merül és akkor nincs miért megromlania...egy normális családban figyelnek egymásra a szülők testvérek gyerekek.a miénk ilyen, amíg kicsik voltunk a szüleink gondoskodtak rólunk, most meg inkább mi a szülőkről-ez kérdezés kérés nélkül magától jön...
377. ében11 (válaszként erre: 361. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 20:04
akkor megvan honnan veszi azt a kifejezést,ha veled felnőtt programokat csinál akkor tőled tanulja :)
376. ében11 (válaszként erre: 368. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 4. 20:02
ha biztos vagy önmagadban akkor a környezet nem okoz parát számodra...
375. ében11 (válaszként erre: 328. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 20:00

ez nem így van.az enyém izgó mozgó eleven kisördög.pedig sokat fegyelmezzük,sok a nemszabad ne csináld és még sorolhatnám-mégis eleven amit a környezetem egyszerűen neveletlenségnek tart.

más fele ennyit sem foglalkozik a gyerekével és az övé nyugton marad.

ez már újszülött osztályon látszott, az egyik baba csöndes volt a másik hangos az egyik bárki karjában megnyugodott a másik csak az édesanyja kezében.

nem szeretem ha neveletlennek tartják a fiam,még csak 3 éves.korából is adódik, hogy nem az az édes imádnivaló tipegő aki volt,2 éves koráig olyan volt, utána meg jött a hiszti,akaratoskodás, hogy erősködik a többiekkel kakaskodnak egymással-nem ráhagyom hanem úgy gondolom ez elmúlik.és remélem sok megmarad neki amire figyelmeztetjük,amiért fegyelmezzük.

374. msforrester (válaszként erre: 354. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 19:57
Nekem attól nyílik ki a bicska a zsebemben, hogy van még, aki hozzámegy. Azért nem kéne legalább gyanakodni, ha valakinek 4 házasságból 4 gyereke van, hogy esetleg problémás a pasi? Ennyi erővel nem egyszerűbb egy spermabank? Az legalább nem adja le a vonalkódos alsógatyit.
373. Kimberly (válaszként erre: 354. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 19:52

Szerintem akkor kicsi az esélye, hogy fia lesz. Egyébként ez nálunk is így van. Apám sem ugrált örömében, hogy lánya lett. Konkrétan káromkodott egy sort. :(

Én meg inkább lánypárti vagyok. Persze ha fiam lenne, az sem lenne nagy baj. :)

372. ad96793c81 (válaszként erre: 370. - McKenzi)
2009. júl. 4. 18:59
Az ember úgysem tudna mindenkinek megfelelni, de nem is kell. Szerintem mindenki alakítsa úgy az életét, hogy ő maga elégedett legyen vele. Ha mindig elgondolkodnák azon, hogy mások szerint hogy kellene csinálnom a dolgokat, biztos bediliznék:)
371. msforrester (válaszként erre: 368. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 4. 18:56

Jó hír, hogy senki nem tud gyereket beszélni a hasunkba. Képzeld el, ha ez elég lenne hozzá.

Mindemellett az, hogy a szomszéd gyerekeit utálod, nem jelenti azt, hogy a tiéd nem a világ legtökéletesebb manócskája lesz, és nem fogod halál nyugalommal hagyni, hogy a markodba hányjon a kocsiban.:-) Úgy értem, ha minden összejön.

370. McKenzi (válaszként erre: 369. - Msforrester)
2009. júl. 4. 18:53
ahol meg három gyerek van, ott meg ijedten kérdezgetik, hogy lesz még kistestvér?? :)))
369. msforrester (válaszként erre: 367. - Csigusz 79)
2009. júl. 4. 18:49
Akkor jó, mert a benne vagy a korban szöveg nekem is az agyamra megy. Nálunk van egy, most a második gyerek témánál van ugyanez. Hogy kéne tesi, meg ilyenek. Szóval ettől nem lehet megszabadulni, amíg sejtik, hogy van peteérésed.
368. 62cc0f78ae (válaszként erre: 345. - 40163fd81d)
2009. júl. 4. 18:21

Benned egy pszichológus veszett el... Jó mélyen. Tudnám, miből jutottál arra a következtetésre, hogy érzelmi fogyatékos vagyok...? A szomszéd gyereke úgy jön ide, hogy nekem nincs, családban 1 gyerel van most, de ők kint laknak az USA-ban. A szomszéd kölyköket meg ismerem. És mivel reggel 7-től este fél 10-ig az ablakom alatt üvöltözve tárgyalják meg a családi dolgaikat, alaposan megismertem őket.

Tudnám, minek vitázom egy olyan dologról, ami qrwára nem érint... Főleg egy olyan emberrel, aki skatulyáz. Ha nem tudod megérteni, milyen parát okozhat, ha debilekkel vagy körülvéve, hát sry.

367. Csigusz 79 (válaszként erre: 365. - Msforrester)
2009. júl. 4. 17:23

Én is ugy gondolom hogy azért valami köze van hozzá hogy a gyerek olyan amilyen.

Én egyszerűen még nem értem meg a "feladatra",szerintem,még nem vágyom rá,de valahogy átmegy a fülemen az hogy"benne vagyok a korban,ilyen idősen másnak már kettő is van" stb,minnél többet hallom annál jobban nem érdekel,van párom, de majd az élet eldönti hogy alakul sorsom.

366. msforrester (válaszként erre: 308. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 4. 15:49

A stabil érzelmi háttérhez stabil értékrend és önbizalom kell, valamint az, hogy ne a félelem határozzon meg téged.

Sok rosszat látunk, és hallunk, de szerintem a lelked mélyén te pontosan érzed, hogy fogsz tudni igazi szeretetet adni és kapni. Mit is keresel egy olyan pasi mellett, aki nem adja meg neked azt, amit szeretnél?

365. msforrester (válaszként erre: 350. - Csigusz 79)
2009. júl. 4. 15:38

Hát, én az tudom neked mondani, hogy a hülye gyerek eléréséhez legalább annyi következetesség kell, mint a nem hülyéhez, csak más megközelítésben.

Olyan nincs, hogy a szülő egy angyal, a gyerek meg csak úgy hülye volt. Aki hagyja, hogy a gyereke rondán beszéljen vele, az meg is érdemli.

Én is jártam ilyen tesós nyomasztásos cipőben, és tök jó, hogy nem hagyod magad, de azért át kéne azt is gondolni, hogy nem lehet-e, hogy helyből nemet mondasz, csak azért, hogy ellenállj. Szerintem azért a biztos jel mégiscsak az, hogy ha van egy megértő párod, és el tudod képzelni, hogy kettőtökből létrehozz valakit, aki a ti keveréketek, és el tudod képzelni, hogy tudsz annyi szeretetet és elfogadást adni neki, hogy a végén boldog ember legyen.

364. spinneli (válaszként erre: 363. - McKenzi)
2009. júl. 4. 14:41
értem-köszi.
363. McKenzi (válaszként erre: 360. - Spinneli)
2009. júl. 4. 14:19

ha van játszópajtás, akkor jó, de még akkor is figyelni kell rájuk. Hogy ne vegyék el a másiktól a játékot, hanem kérjék el, ne lökjék fel a kisebbet stb..

Hozzám azok jönnek játszani, akik egyedül vannak és unatkoznak, vagy csak érdekesebb amit mi játszunk.

362. Csigusz 79 (válaszként erre: 358. - McKenzi)
2009. júl. 4. 14:18
Olvastam :)
361. ad96793c81 (válaszként erre: 360. - Spinneli)
2009. júl. 4. 14:16
Gyereke válogatja. Nekem az unokaöcsém azt mondta nemrég ( 6 éves), hogy a játszótér már "lejárt lemez". Hogy honnan szedte a kifejezést, nem tudom:) És szerinte ugyanazok vannak ott, akikkel az oviban is játszik. Azóta, ha nálam van mindig "felnőtt" programot csinálunk, nagyon élvezi.
360. spinneli (válaszként erre: 358. - McKenzi)
2009. júl. 4. 14:09

én azt gondoltam, hogy a játszótér elsősorban azért jó, hogy a gyerek hasonló korosztályú közegben legyen, velük játsszon.

Tévedek?

359. McKenzi (válaszként erre: 354. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 14:04
:( megértem.
358. McKenzi (válaszként erre: 355. - Csigusz 79)
2009. júl. 4. 14:04

ahogy a gyerekek sem, úgy az anyukák sem feltétlen angyalok :))

Olvass bele a játszótéri topikba - sokunk tapasztalta azt, hogy a játszótéren kevés anyuka játszik a gyerekével, általában szabadjára vannak engedve, és jó esetben a padról ordibálnak nekik, hogy mit nem szabad..

hozzám sokszor odajönnek gyerekek játszani, és látom, hogy még egy ötévesnek is milyen igénye van arra, hogy egy felnőtt játsszon vele.

357. Csigusz 79 (válaszként erre: 354. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 14:01
Nem lepődök meg,a családunkban is volt hasonló,4 unokatesóm lány,egy fiu van,ő a kiválasztott kedvenc,hisz az apuka addig próbálkozott még fiu nem lesz,de még konkrétabb példa anyukám és a bátyja,anyukám mintha nem is lett volna,testvére meg mindent megkapott,a szívem szakad meg mikor arra gondolok hogy hogy az én "drága" nagyanyám aki még mindig él! nem volt hajlandó elmenni anyum temetésére :( és ilyenkor jut eszembe,minek szül az ilyen gyereket akinek nem az a fontos hogy egészséges gyereket szüljön hanem hogy lány vagy fiu legyen??? de ismerek olyat is aki megszült és pár napig nem volt hajlando törődni a kicsivel a kórházba mert lány lett!a férje és ő fiut akartak,megáll az ész.
356. ad96793c81 (válaszként erre: 355. - Csigusz 79)
2009. júl. 4. 13:59
Igen, én is ismerek ilyet. Mit képzelnek, a gyereket előbb-utóbb el kell engedni. Ez a nő sem jobb, mint az én férfiismerősöm.
355. Csigusz 79 (válaszként erre: 353. - McKenzi)
2009. júl. 4. 13:55
Nem tudom hogy érthette,de viszont én ismerek egy olyan Nőt aki folyton azt mondogatja milyen jó neki a gyerek mert ha ugy lebetegszik vagy idős lesz akkor a gyerek fogja őt ápolni,hát nem tudom,ezt majd a gyerek eldönti,lehet külföldre költözik,vagy bármi lehet,és majd inkább fizet egy ápolot vagy mit tudom én,de ő elvárja ezt a gyerekétől és ha nem ugy jön össze akkor mi van?megromlik a kapcsolat és utálkozás lesz.
354. ad96793c81 (válaszként erre: 353. - McKenzi)
2009. júl. 4. 13:52
Egy végtelenül önző pasi. Mivel mind a 4 gyerek lány, azért nősült 5-ször, hogy hátha fia lesz. Mivel a lány szerinte nem is igazi gyerek... Az 5. most van úton... Az ilyen férfiaktól kinyílik a zsebemben a bicska.
353. McKenzi (válaszként erre: 352. - Csigusz 79)
2009. júl. 4. 13:42

valószínű nem ezért csinált négy gyereket.

ráadásul lehet úgy értette, hogy lesz aki emlékszik majd rá, lesz aki elbúcsúztatja.

De az is lehet, hogy csak be akart szólni.

352. Csigusz 79 (válaszként erre: 351. - Ad96793c81)
2009. júl. 4. 13:39
Így van,csak ezért gyerek,na ezt nevezik önzőségnek nem aki nem akar gyereket.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook