Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem vagyok szomjas, keveset iszom, hogyan tudnék rá figyelni... fórum

Nem vagyok szomjas, keveset iszom, hogyan tudnék rá figyelni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 17. 21:44
Afrikában pedig a föld lakosságának hány százaléka él?
28. Sylvia81 (válaszként erre: 18. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 21:43

Én is akarom inni naponta a harmadát!!! Annyival már nagyon elégedett lennék.

Nekem sokszor az a bajom, hogy mikor szomjas vagyok, "jó, mindjárt iszom". Aztán még csinálok ezt-azt, meg jön a gyerek és mire észbe kapok, elment a fél nap, hogy nem ittam. Ált. reggel megvan az 1 pohár tejem, aztán délben, míg a gyerek alszik, 1-2 pohár víz, délután esetleg még 1, aztán már csak este, vacsikor. :( És ez kevés. De van, hogy délben is elfelejtem. :(

27. 9430208419 (válaszként erre: 23. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 21:43

Hehehheee.... :D

jó,, az tényleg zavaró lehet! :DDDD

26. ae920c90e4 (válaszként erre: 24. - 9430208419)
2009. dec. 17. 21:43
Nem valószínű, az emberek a sivatagban is szaporodnak :D
2009. dec. 17. 21:43

Na akkor akik nem isznak!!! Figyelem!!!

:D

Holnaptól rákérdezek ki mennyit ivott aznap!!! ;)

Fogadjuk meg a jótanácsokat!

2009. dec. 17. 21:41

jaja.. megfogadom a tanácsotokat!

Holnaptól így lesz!!!

:))))

Lehet, hogy a kevés ivás miatt nem jön a bébi... :-O

ez lehet az oka?

2009. dec. 17. 21:40
nagyon zavaró ám, hogy egy Budapest-Pécs utat (220km) 4-5x szakítok meg : ÁLLJUNK MEG, BEPISILEK :D felkiáltással :D
2009. dec. 17. 21:40
Sziasztok! Hát ahogy így olvasom amit írtok, nem vagyok egyedül. Én sem érzem, hogy szomjas vagyok. Már voltam úgy, hogy délután szerencsésebb esetben ebédnél jutott eszembe, hogy ma még nem is ittam. Tudom, hogy ez egészségtelen és komoly problémákat okozhat, de...
2009. dec. 17. 21:40

Ejjjj de jó neked!!!

az nem baj ha sokat iszol, és nincs semmi rossz a háttérben!!!

:)))

én örülnék a két liternek is! :)

20. judit1971 (válaszként erre: 1. - 9430208419)
2009. dec. 17. 21:39

Szia én is keveset ittam kb mint te.Én úgy szoktam rá az ivásra, hogy minden reggel magam mellé készítek egy palack vizet.Ha főzök akkor a konyhában a pultra teszem, ha gépezek az asztalra magam elé,stb.Lényeg hogy mindig lássam és akkor eszembe jut hogy igyak. Ha nem tenném oda, semmit nem innék egész nap csak kávét meg levest ennyi.Ez jó megoldás próbáld ki.

üdv judit

2009. dec. 17. 21:39

A megoldás az, hogy mindig kell legyen a táskádban, asztalodon, előtted és megiszod, mint a "főnökasszony".Hidd el egy hét alatt megszokod és már automatikusan nyúlsz utána.

Ha szomjúságot érzel az már a szervezet vészjelzése, nem lehet erre várni, mindig inni kell.Gondolj bele, hogy a sok méreganyag mennyire nem tud távozni a szervezetedből.

Én is ilyen voltam és egy betegség változtatott meg, de te menj elé a bajnak.

2009. dec. 17. 21:38

komolyan sosem értettem azt, hogy lehet keveset inni...néha irigy vagyok :D nekem pont a fordítottja...egész nap iszom. mint egy kacsa. már voltam dokinál, semmi bajom, cukros sem vagyok (megijedtem, és elrohantam, amikor kiváncsiságból írtam, mennyit iszom, és 6 l jött ki egy napra :S)

és ugye folyamatosan pisilni rohangálok :D óránként egyszer tuti... folyton szomjas vagyok,de néha csak megszokásból iszom... változó.

2009. dec. 17. 21:38

Igen igen! :D

Most azért én is megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül!

Férjem is mindíg mondja,,, nem vagyok normális... levegőt sem felejtek el venni,,, akkor miért nem iszom!

2009. dec. 17. 21:37
Köszönöm az ötleteket!! :D
2009. dec. 17. 21:37
Nem minha egy döglött csorda láttán jobb lenne, hogy az én tehenem beteg, de egy kicsit megnyugodtam, hogy nem valami extra defektem van... Eddig egy ismerősöm nem volt, aki ilyenről egyáltalán hallott volna, mindenki csak hüledezett, ha megemlítettem. Én gyerekkoromban is ilyen voltam. Reggel ittam valamit, max. egy pohárral, és amíg nem jöttem haza a suliból, addig semmit. Ha a húgomnak tízorait csomagolok, mindig rakok be neki fél liter folyadékot, hogy ő ne ehhez szokjon hozzá.
2009. dec. 17. 21:36
Egyébként azt hittem, hogy ez csak velem van... senkit nem tudok a környezetemben aki ennyire keveset inna!
2009. dec. 17. 21:36

na, holnaptól ásványvizezek.

pedig reggelente mindíg elhatározom, hogy nahhh majd jól töltögetem a poharam...

megy az idő ... melónak vége és azon kapom magam hogy a reggeli bögre tejeskávén kívül nem ittam semmit!!! :-OOOOOOOOOOOO

2009. dec. 17. 21:34

:) ez az ásványvizes dolog jó ötlet!

van rá lehetőségem is:) még vízgép is van az irodába... s még is mindíg elfelejtem..

pedig tényleg sok betegség okozója!! :SS

11. ae920c90e4 (válaszként erre: 10. - Gépzsír)
2009. dec. 17. 21:34
Ez a tevés hasonlat teszik. Eddig még púpum nem nőtt :D
2009. dec. 17. 21:32
Detto. Vigyázni kell vele, bár én is mindig elfelejtek inni, mert nem érzem. Én nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, míg a házi dokim ki nem szúrta a laboros eredményemből. Rögtön szóvá tette, hogy én nagyon keveset iszok. Azt mondta, hogy figyeljek oda, mert különben néhány év és a veséim teljesen tönkre mennek. Tanács: legyen a közeledben mindig valami inni való. Ha melletted van, inni fogsz. Ha nem látod, akkor olyan leszel, mint a teve. Ha kutat látsz iszol, ha nem, akkor nem. :)
2009. dec. 17. 21:32
...vagy így sem :(
2009. dec. 17. 21:32

Tudom,mit érzel, én ugyan így vagyok vele:(

Nagyon kell vigyázni, mert nekem pl. már vesekövem is volt ez miatt:(

Én sem tudom, hogy mi a jó megoldás, elfeledkezem róla, bár hogy igyekszem...

7. kattyus (válaszként erre: 1. - 9430208419)
2009. dec. 17. 21:32

Van egy frankó ötletem, amit a főnökasszonyomtól loptam el:)

Minden nap letesz maga mellé egy 2 literes üvegben valamilyen folyadékot. Legyen az víz, gyümölcslé vagy bármi más. És odafigyel, hogy mikorra vége a munkának elfogyjon. Ha van rá lehetőséged próbáld ki. Nekem bejött:)

2009. dec. 17. 21:31
Én is ilyen vagyok.van, hogy a munkahelyemen 7-8 óra alatt egy pohárral sem iszok, mert elfelejtem. A végére jut eszembe, hogy ez idő alatt egy pohár vizet sem ittam, és nem voltam vizelni sem. Magad mellé kell készíteni egy kancsó teát vagy ásványvizet, nekem csak így megy.
2009. dec. 17. 21:31
Csak pár hétig kellene figyelned, hogy óránként igyál egy pohárral. Aztán úgy megszokod(a jót), hogy már oda se kell figyelned, mert megszomjazol . Én is így voltam pont. Most 2 l a napi adagom:)
2009. dec. 17. 21:31
vagy rakj magad elé egy üveg vizet az asztalra
3. mama_gold (válaszként erre: 1. - 9430208419)
2009. dec. 17. 21:30

sajnos nem vagy egyedül ezzel a problémával:((

Én sokszor odateszem az asztalomra a teát vagy ásványvizet éselfeljtem:((

Pedig sok betegség okozója!

2009. dec. 17. 21:30
kaja előtt és után igyál meg 1 pohár vizet:)
2009. dec. 17. 21:28

Sziasztok!

Ötleteket várok...

Jó ha a napi fél litert megiszom...

Elfelejtem,,, mert nem érzem, hogy szomjas lennék... :-O

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook