Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudom feltölteni a fényképezőgépről a képeket, mert kevés a szabad memória. Mit tudok csinálni? fórum

Nem tudom feltölteni a fényképezőgépről a képeket, mert kevés a szabad memória. Mit tudok csinálni? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 10. 17:18
Kitöröltem a lomtár tartalmát, de semmi változás. Lehet,hogy hülyeséget kérdezek, de ha esetleg megnövelném a virtuális memória méretét az nem segitene? Most jelenleg a kezdeti méret 512, a max.méret 1024. Ha ez esetleg segitene szerintetek, akkor segitsetek abban, hogy mennyire növeljem az alsó vagy felső értéket.
2012. júl. 10. 14:22

Szia!

Ha a számítógép winchesteréről letörölsz valamit, azt nem törlődik azonnal, hanem átkerül a lomtárba, kukába, stb. Ez a funkció azért van, hogyha letöröltél valamit, adott esetben még megmenthető legyen. Ez az ikon kinn kell hogy legyen a monitorodon is. Megnyitod és kiadod azt a parancsot, hogy lomtár kiürítése. Ekkor fog véglegesen törlődni az eddig felhalmozódott ,,szemét". Ha ezután sem megy a másolás, szólj valakinek, aki ért a géphez, mert innentől már bonyolultabb a dolog.

2012. júl. 9. 17:39

Köszönöm hogy próbáltatok segiteni, de nem a Ti hibátok, hogy semmire nem jutottam /én vagyok egy öreg sötét és végtelenül laikus csajszli/ pedig töröltem le képeket legalább 2o db-ot, videót, végigvezettem a lemezkarbantartót, a töredezettségmentesitést elvégeztem, de továbbra sem hajlandó engedelmeskedni. 17 db képet és 5 videót csodálatosan átvett, és az utolsó két videót az istennek sem akarja átmásolni. A képolvasó és fényképezőgép varázslója irja ki ezt:

"a képek másolása során az alábbi problémák léptek fel: nincs elég szabad memória művelet befejezéséhez." Na már most azt sem tudom, hogy ezt a számitógépre érti, vagy a fényképezőgépre, de a fényképezőgépen rajta van a videó, ott le lehet játszani rendesen. Amit imola virág irt hogy üritsek azt nem is értem, meg a babeck üzenetét sem értelmezem, hiszen mint irtam irtó hülye vagyok még a géphez.Szerintetek mi a jó fenéhez nyuljak, amit én is megtudok csinálni?

2012. júl. 9. 08:00
Ha most nem tudsz törölgetni, töltsd fel őket picasa-ra, később le tudod szedni, ha már csináltál helyet.
2012. júl. 9. 07:49
Törölni olyan file-ket,amire nincs szükséged
2012. júl. 9. 07:46
Még az is közrejátszik hogy oriás méretüek a képeid, jó lenne átméretezned.
2012. júl. 9. 07:33
Csak a szemetesnek se felejts el nyomni egy ürítést (empty trash ha angol oprendszered van), másképp ugyanúúgy ott marad a memóriában, ha csak síma delete-vel töröltél. Ahhoz, hogy ne kelljen empty trash-t nyomj minden alkalommal, Shift+delete billentyűkombinációval törölsz véglegesen.
2012. júl. 9. 06:53

Törölni kell vmit a gépről.


Megpróbálhatod futtatni a lemezkarbantartót (start menü-->kellékek), az is töröl sok felesleges dolgot.

2012. júl. 9. 06:48
Hol kevés a szabad memória? Ha a gépeden, akkor törölnöd kell valamit, hogy felférjen.
2012. júl. 9. 06:40
Nem tudom feltölteni a fényképezőgépről a képeket, mert kevés a szabad memória. Mit tudok csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook