Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » “Nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek"! fórum

“Nem mondhatod el senkinek, mondd el hát mindenkinek"! (beszélgetős fórum)


1 2
15. forrest2010 (válaszként erre: 13. - Kaktusz2)
2019. febr. 6. 07:24
...hűha !!!! " Aki nem nyugdíjas , az nem tudja milyen érzés egész nap semmit tenni " !!!! nyugdíjas vagy ? ... v majd eztán leszel ? mert ha még nem , akkor kösd fel a bugyidat ! mert mindig akad tennivaló / pl annak , aki kertes házban lakik , de annak a nyd-asnak is , aki még dolgozik nyd mellett , v annak , aki unokázik ... hidd el a zember lánya feltalálja magát ! / én láttam már unatkozni olyan emberkét is , aki még dolgozik , de hidd el , h nyd-asként is lehet kevés a nap 24 órája is :) :)
14. livepower (válaszként erre: 13. - Kaktusz2)
2019. febr. 5. 19:47
Na igen.. A hibajavitgatás,ami már kezdett az agyamra menni.. volt is egy-két alkalom amikor kissé ingerültebben reagáltam.. A sok okos tojás,próbálta osztani az észt. Közbe egyik sem vette észre,hogy én már régen visszajöttem onnan,amilyen szintre ők soha nem fognak eljutni !!
2019. febr. 4. 21:14

Na látjátok, ez a hiba.

Ha valakinek van valami gondja rögtön le hurrogják.

Akinek minden stimmel az bolondnak nézi azt akinek gondja van.

Ezért nem is érdemes itt irkálni semmit.

Pedig csak azt kéne szem elé tenni, hogy nem vagyunk egy formák és nincs egyforma gondunk.

Nem kell mindent szó nélkül hagyni, hiszen azért beszélgetős fórum, hogy beszélgessünk.

De itt nem lehet, mert vagy le hurrogjuk egymást! Vagy JÖN A NAGY HIBA JAVÍTÓ és javítgatja a hibáikat. Pedig lehet aki hibákat ejt az írásban nem is annyira rossz vagy gonosz, vagy alávaló csak azért mert hibázik az írásában.

És az is igaz, hogy ezt a fórumot egy nős családos ember kezdte el és biztos sok fórumot indítót.

és a fene se tudja mi viszi rá.

De ha mi tudatjuk vele, hogy azon kívül, hogy beszélgetünk itt, ne gondoljon többet bele. Tisztelni fog minket. Lehet csak unatkozik hiszen nyugdíjas.

Aki nem nyugdíjas az nem tudja milyen érzés egész nap semmit tenni. Szóval beszélgessünk. Olvassuk el a másik baját is lehet, hogy jó tanácsokat tudnánk adni egy másnak.

Vagy csak az unalmas napjainkat töltjük el itt.

12. Bözsi néni (válaszként erre: 9. - Livepower)
2019. febr. 4. 19:40

Szerintem is csinálj zárt klubot, oda azt engedsz be, akit te akarsz. Legalább nem szólogatnak be neked.


Mondjuk én tuti nem kötném a problémáimat, vagy magánügyeimet sem vadidegenek, sem ország-világ orrára. Nem szeretem szétkürtölni a dolgaimat.

2019. febr. 4. 12:07

Én azért leirom.

Nem lehet barátokat találni de legabb 1 lenne... Mindenki letojja a másikat. Nem irok 3 napig vagy 1 hétig mert akár miért aztán mikor írom bocs ez volt az volt onnantól választ se kapok.

Mr annyira elegem van.

10. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Livepower)
2019. febr. 4. 10:19
Nyíltba? Nem érdemes...
9. livepower (válaszként erre: 8. - 6e23363a1d)
2019. febr. 4. 08:36
Ha már ki írhatja magából az ember a problémáit és fájdalmát,az már megkönnyebbülést jelent..
2019. febr. 3. 23:45

Egyébként azt hiszem, hogy mindenki leginkább saját magán tud segíteni - itt max. kiírhatja magából azt, ami kikívánkozik és sok esetben már az is valami!


Sok szerencsét!:)

7. 6e23363a1d (válaszként erre: 5. - Livepower)
2019. febr. 3. 23:41

Ez igazán kedvesen hangzik, de látod ez egy nem túl megértő világ...! :D :(


Itt ha nyitsz egy fórumot a fele nem is érti, a másik fele meg neked is esik, a harmadik meg még tapsikol is ahhoz.


De azért szerintem szép kezdeményezés volt és lexarom, hogy hány másik ilyen nyílt már, mert fene se olvasgat egész nap itt! :)

2019. febr. 3. 21:10
Csak rajta,elő a problémákkal.. Azon leszek,és remélem hogy a csatlakozók is beállnak a segítők táborába.. Szeretnék itt egy kis családias környezetet teremteni,ahol egy zárkózott ember is megnyilik -:))
2019. febr. 3. 21:04
Én bízom abban és tevékenyen részek érte,hogy lehetőleg az ide betérő megértést és támogatást fog kapni..
2019. febr. 3. 20:44
Szép estét ! Nevében hasonló topic lehet,de rá kell cáfolni k hogy ez hatékonyabb lesz mint a többi..
2019. febr. 3. 20:03

Hát egy kis együttérzés nekem is jól jönne, de mivel úgysem kapok, így megtanultam anélkül élni! :)


Jómagam teljesen elütő, egyéni gondolkodásmóddal rendelkezem és rendkívül széles élettapasztalattal - ezek miatt semmilyen "átlag"közösség nem fogad magába és mindenhol kilógok a sorból.


Már megszoktam, de azért nagyon fáj, hogy sehol nem találok rokonlelkekre, vagy olyanokra, akik megértenék a dolgaimat.


Társaságban is sokszor hallgatok inkább, mert ha kinyitom a számat, abból tuti értetlenség majd vita alakul ki, lévén hogy teljesen másképp látok dolgokat.


Ezért aztán megtanultam csendben maradni és némán eltűrni.


De néha legszívesebben ordítanék és jól beolvasnék egyeseknek.


Na, ezt jól esett most leírnom. :)


Szerencsére a magánéletemben boldog vagyok, de akkor is hiányzik egy igazi baráti társaság, ahol nem kell színészkedni és elfogadják az embert.


Na, ilyen nincs!


Nekem mindenkit tolerálnom kell, én meg le vagyok...


Unom!

2. kaktusz2 (válaszként erre: 1. - Livepower)
2019. febr. 3. 18:41

Ha én mindent el mondanék amit nem mondhatok el, pár napig tartana míg le írnám. (Mit napig? hetekig)

Néha el mondok egy két röpke érzést amit nem mondanék el senkinek. Ezért el mondok mindenkinek.

Azért teszem, mert annyi sok sérelem van bennem, hogy legyen hely a következőnek.

Vagyis ahhoz hasonlítanám magam mint egy tele fiók, amibe csak akkor fér bele egy két darab ha ki dobnak belőle egy két holmit.

Vagyis mindég tele van.

2019. febr. 3. 18:24
Legyen ez a topic támogató jellegű.. Bárki aki úgy érzi hogy akár lelki avagy egyébb jellegű problémája van,bátran írja le.. Bizonyára jelentkeznek társak,akik hasonló gondokkal küzdenek,és együttérzését vágynak..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook