Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírom a kritikát. fórum

Nem bírom a kritikát. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

7. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2023. okt. 7. 19:07
Dehogy zavarodnál meg!😀
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - MariannK54)
2023. okt. 7. 18:57

Kutyát és macskát tartani is nagy felelősség, elkötelezettség. Egy párkapcsolatról nem is beszélve. Imádom, hogy mindenki pasit akar, de bakker, én kölcsönadom az enyémet, a munkámmal együtt. 😜

Ha lenne gyerekem is, megzavarodnék!!! 😩

5. MariannK54 (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. okt. 7. 18:37
Szerintem ez annyit jelent, hogy ha valaki megkérdezi tőled hogy neked még tényleg nincs gyereked, 40 éves vagy oszt csak egy kutyával meg macskával osztod meg a házad, az arra gondol valójában, de jó neki, neki srmmi elkötelezettsége nincs. Ha hazatér a munkából, nem kell még főznie is a családra, kimosni a szennyest, meg ilyenek. Vagy legalabbis az én olvasatomba. De lehet masról van szó.
4. Bichi (válaszként erre: 2. - Ildi992)
2023. okt. 7. 18:32

Ekkora baromságot, aki ezt írja, az szintén nem bírja a kritikát, ahogy az emberek nagy része.

Ebből kiindulva mindenki tökéletes. Hát maga számára biztos, de a körülötte lévőknek közel sem...

2023. okt. 7. 18:08
Ezzel én is igy vagyok.
2023. okt. 7. 18:01

Mások minősítése, bírálása, elemezgetése és megítélése voltaképpen saját szükségleteink álruhában bújtatott kifejezése.

(Marshall B. Rosenberg)


Szóva a kritika nem rólad szó, hanem aki mondja. Saját magáról. Csak mosolyogj, és menj el.

2023. okt. 7. 18:01

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook