Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek is elegetek van a sok taktikázó, őszintétlen, őnző emberből? fórum

Nektek is elegetek van a sok taktikázó, őszintétlen, őnző emberből? (beszélgetős fórum)


1 2
53. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 02:29

Soha ne felejtsd el, hogy minden ember ÖNZŐ a maga módján! Ha süllyed a hajó, te vagy az első, aki az életedet mented! Ezt kalkuláld bele!


De ezt FOGADD EL! (Onnantól lehetsz önzetlenebb!)


A valódi Énünket pedig úgyis hívják, hogy NAGY EGÓ!


Erre mit lépsz? 🙂

52. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 02:25

Fájni fog, de az 5-ös és a 13-as válaszokat minden jóindulatommal ajánlom!


(Bónusznak a 47-est!)

51. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 10. 02:20

Sumákolnak, de nem mindenki ilyen!


Van egy pár rossz tapasztalatod, most ott tart a dolog, hogy ezt az egész világra ráhúzod!

Pedig nem az egész világ az ellenséged!

Biztos lennének emberek, akikkel megtalálod a közös pontokat! Ez nem úgy működik hogy 100%-ig "bari" mindenki! Aki viszont nagyon "bari", azt becsüld meg, mert ritka! Azonos világképpel rendelkező embert, majdnemhogy nem találsz!

Ha még nyakon öntöd ezzel az "antiszoc" viselkedéseddel, akkor meg aztán tényleg nem adsz semmi esélyt magadnak, hogy a másikat megismerd!


Ugye a megismerés közelséget is jelent! Bizalmat!


Ahol távolság van meg széthúzás, ott ne is remélj kapcsolódást! (A bizalmatlanság az alapja!)


Te mennyire vagy széthúzó és távolságtartó?


Felfedezted az elmédben? A gondolataidban? A hozzáállásodban?


Ismerkedés! Még jó hogy ismerkedni akarnak, csak szűrd ki, hogy ki milyen szándékkal! (jó vagy rossz)


Mindenki céllal ismerkedik és mindenki céllal elegyedik beszédbe a másikkal!


Engedd el ezeket a fixa ideáidat!


Te is céllal beszélgetsz másokkal, azért, hogy megkönnyebbülj és társra találj!


A környezeted is fikázhatna téged, hogy micsoda "önző", "érdekember" vagy!


Az életnek kisebb nagyobb céljai vannak, csak mindenkinek más számít! Ettől nehéz!


Ha valami nem tetszik, elkapcsolsz vagy továbbmész!


Akivel szeretnél társulni, azzal társulsz! (öntudatlan vagy tudatos céllal)


Ennyire bonyolult és ennyire egyszerű!

2021. ápr. 10. 02:04
Nagyon tetszik ez a topik, nem is értem hogy hogy siklottam el felette! De ami késik, nem múlik! 😉
49. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 13:13
ha elegünk van belőlük változik valami? kevesebben lesznek?
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Bekukucs)
2021. ápr. 6. 13:05

Ezt nem teljesen értem.


Most mire esküdjek, hogy amióta ide regisztráltam még nem “rohantam” moderálásért?


Úgysem ér semmit bármire esküdnék. A Lászlót is erőltetik, pedig már 66-szor leírtam nem László vagyok!

47. bekukucs (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 6. 07:54

Az a problema , amikor ugy lesz a beszelgetes kicsikarva , hogy felre lesz vezetve a hozzaszolo .

A tobbiek is beszelgetni szeretnenek , de oszinten .

Aztan rohangalni moderalasert ??? Hmmm

Nagyon komolyan es joindulatuan ajanlom az orvoshoz fordulast , mert a valo eletben TELJESEN egyedul fogsz maradni , ha ez a dolog amid van , sulyosbodik...

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 4. 20:24
Köszönöm!
45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 19:47

Extrémebb, ha bántalmaznak, családdal való kapcsolat,jogi dolgok stb., de ez a témád, ne áltasd magad, de pont nem ebbe a körbe tartozik, ez egy nagy áltanásosság.

Na élvezd jól magad tovább a vihar a biliben témádban! Kellemes estét!

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 4. 19:42

Ha valakinek kicsit extrémebb nézetei vannak annak igenis nem árt jobban meggondolni mit mond el embereknek.


Lehet te nem vallassz semmilyen extrémebb nézeteket így bátran felvállalhatod magad.

43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 19:22

Te vagy László, akkor megértelek.


Anonim is megkapod, nick-el is. Akkor nem értelek.


Hoxa a megmondhatója, sosem írtam anonim fórumot, vallomást még ki. Ha valaki elfogad így akkor is jó, ha nem , akkor azzal nincs dolgom. Aki anonimitásba vonul valamiért nem meri felvállalni önmagát, önmagával is gondja van, nemcsak másokkal.

Próbáld rendbetenni a lelkedet, ne érezd, hogy bárki előtt is szégyellni kellene azt.

42. Amaunet (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 19:20
Azt ne mondd már, hogy bűntelen vagy és másik neved a húsvéti bárány!:)
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 4. 19:11

Egymagam nem vagyok képes megváltoztatni a világot. És ezt be is látom. Szerecsére nem vagyok értelmi fogyatékos és jól fel tudom mérni az esélyeket.


Kiírni viszont ki kell írni a zavaró dolgokat!


De most őszintén, veressem meg magam? Ez lenne a bátorság? Mit érnék el vele?


Azt hiszed nem próbáltam meg már? És nem tudom milyen reakcióik vannak az embereknek?

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Unom)
2021. ápr. 4. 19:08

Értékrendről beszélek amit egyes emberek vallanak.


Tudom, hogy bennem is vannak és lehetnének gyarlóságok de mivel felismerem mindent megteszek azért, hogy elfojtsam illetve ne hagyjam elhatalmasodni.


Ami a legjobban zavar az az, amikor öntudattal és szabadakarattal rendelkező emberek nem akarnak változtatni és letudják annyival a dolgot, hogy de hát mások is ilyenek. Ez nagyon tud idegesíteni.

39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 18:43

Nem tudom, ki hogy van vele, aki nem meri vállalni önmaga véleményét az maga álszent. Ha úgy érzem igazam van, akkor azt a nevemmel is merem vállalni.


"Aki gondolkodni képes az az ilyesmit igyekszik elkerülni."


Erre meg az a válaszom, inkább gyáva vagy, mintsem gondolkodó.

38. Bözsi néni (válaszként erre: 37. - Bözsi néni)
2021. ápr. 4. 17:59
FI-t
37. Bözsi néni (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2021. ápr. 4. 17:59

Szerintem azért, mert az enyémet törölték és így az arra adott válaszokat is.


Bár fogalmam sincs, hogy mi rosszat írtam. Jobban osztják itt a i-t azota is. Más tippem nincs, gondolom, ő töröltette.

36. unom (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 17:54

Gondolom te már szembenéztél saját magaddal, ugye?

És arra jutottál, hogy mindenki más a hülye?

35. unom (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 17:53
Gy.k.: a nicknévből nem derül ki, hogy ki is vagy valójában.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 4. 17:44

Az internetre azért megyünk, hogy anonim beszélhessünk, kiírjunk olyan kérdéseket amelyeket nem tennénk a való életben mert megbélyegeznének, kirekesztenének, rosszabbik esetben meglincselnének.


Most azért ítélsz el mert nem teszem ki magam szükségtelen verbális vagy fizikai agressziónak?


Aki gondolkodni képes az az ilyesmit igyekszik elkerülni.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - _Berry_)
2021. ápr. 4. 17:32

Abban reménykedek, hogy nem vagyok egyedül de szerintem erről lemondhatok mert már ezredszer is bebizonyosodik, hogy de igenis egyedül vagyok.


Az emberi természet fikázása tabu, mindenki személyes ügyet csinál belőle és támadásba kezd.


Amíg az emberek nem hajlandók saját gyarlóságukkal szembenézni nem is lesz változás. Csak ilyen falazások lesznek, bajtársiasság mint ami itt is megfigyelhető.

32. Amaunet (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2021. ápr. 4. 13:16
Igazat szóltál?:)
2021. ápr. 4. 12:28
Nagyon érdekelne, hogy milyen szabályt vétettem, ami miatt törölve lett a hozzászólásom.
30. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 12:25
Azt írod, hogy szinte mindenki ilyen. Ha úgy gondolod, hogy többségben vannak, akkor tulajdonképpen mit vársz ettől a fórumtól, hiszen akkor itt is olyan emberek vannak. Amúgy az ismerkedéssel, kommunikációval mindenkinek mindig van valami célja,még neked is, hogy megtaláld a hozzád hasonlókat. Beszélgess, akit meg tolakodónak érzel, azt gyorsan rázd le és menj tovább.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 4. 10:52
A jó kislányok és a jó kisfiúk konstatálják magukban, hogy nem egyformák az emberek, ők sokkal jobb értékrendet képviselnek, és nem akarják, hogy egy fórumon bántsák falkában a másikat, hanem megtartják a véleményüket maguknak. Akkor most magadat mered még őszintének vallani?
28. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 10:33

Várod el, miközben neked is elvárásaid vannak embertársaiddal kapcsolatban. Tehát, te sem tudod elfogadni a másikat, a saját értékrended a legeslegjobb számodra, veregeted a saját melled, hogy te vagy maga a tökély.

Dehogy vagy az. Ha az lennél nem arctalanul vállalnád ezt a fórumot. Álságos vagy. De felőlem veregesd nyugodtan a vállad.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2021. ápr. 4. 10:26

Lehet, hogy antoszociális lettem, de tudod ok-okozat.


Nem hiszem, hogy ez véletlen. Valahogy nem találok olyan embereket akik osztják az értékrendem. És nem hiszem, hogy olyan hű de rossz értékrendem lenne, ha elvárnám, hogy az emberek őszinték és hűek legyenek magukhoz és ne igyekezzen mindenki mindenkit lenyűgözni meg megverni mást mindenben.


Tudod egy kis alázat és szerénység gyakran nemesebb mint a mellünket veregetni.

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 09:19
Arra nem gondoltál, hogy te ülsz fordítva a lovon? Esetleg egy antiszociális egyed vagy, csak még nem tartott senki tükröt eléd.
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 4. 08:52

Zárkózz be, ne nyiss senki felé és nem töri össze senki össze a lelked.

Nem érdekelnek, jól szórakozom rajtuk,mert általában felismerem aki taktikázik.Ha a taktikázása ellenére színes egyéniség, játszom én is, ha nem,eleresztem. Valahol sajnálom is őket. Szerencsétlen az életük és a képzeletvilágukban élik ki magukat, vagy próbálják itt a fórumokon is előtérbe tólni magukat.

Nem is értem miért zavar ez téged. Jobban játszik nálad valaki netán?

2021. ápr. 4. 03:01
nem mert azokkal én nem tárgyalok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook