Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NAV igazolás falusi CSOK-ra, mi a teendő? fórum

NAV igazolás falusi CSOK-ra, mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


2020. jan. 29. 14:21
Utólag kell bevallast csinálni, de hogy 15 évről lehet-e, azt nem tudom. Addig nem kapsz igazolast köztartozás mentességről, amíg nincs pótolva a bevallásod
4. Bless the child (válaszként erre: 3. - 1979moni)
2020. jan. 29. 14:19
Az kizárt, hogy nem kellett. Erkölcsi és nav mindkét féltől kell, tb jogviszony elég csak az egyiktől
3. 1979moni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 29. 12:47
Mi most intézzük a falusi Csokkot tőlem nem kértek csak a férjemtől,már a végén járunk jövő hét vége felé megyünk szerződést aláírni,és én is gyenen vagyok sok éve.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 29. 12:33
Egyszer régesrégen nekem kiállítottak több évre visszamenőleg nullás igazolást a NAV-nál.
2020. jan. 29. 11:07
Sziasztok , segitséget szeretnék kérni , 15 éve gyesen illetve gyeten voltam , most igényelnénk a falusi csokkot (páromnak megven a munkaviszonya) de mivel mindkettönknek kell nav 0-ás igazolás ,ugy értesültem hogy erröl a 15 évröl nekem is kellett volna késziteni adóbevallást e nélkül a nav nem tudja kiállitani az igazolást , valaki volt már igy? Ilyenkor mi a teendö? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook