Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NAV dokumentum kitöltésben jártas valaki, segítene? Tévesen fizettem be illetéket, és a 17. számú nyomtatványon kell visszaigényelni fórum

NAV dokumentum kitöltésben jártas valaki, segítene? Tévesen fizettem be illetéket, és a 17. számú nyomtatványon kell visszaigényelni (tudásbázis kérdés)


8. Ancsurii (válaszként erre: 7. - Elfi)
2012. nov. 9. 22:22
Szívesen, ha mégsem boldogulsz, írj.
7. Elfi (válaszként erre: 6. - Ancsurii)
2012. nov. 9. 17:06
Tényleg ott volt. Nagyon szépen köszönöm a segítséget, remélem, most már elintézem végre.
6. Ancsurii (válaszként erre: 5. - Elfi)
2012. nov. 9. 16:12
221 az adónam kód az "a" oszlopba, "c" és "g" 3.000.
5. Elfi (válaszként erre: 3. - Ancsurii)
2012. nov. 9. 15:00
Az a,b,c,g oszlopokat kell kitölteni. Ugye, a c,g az okés, oda beírom az összeget. De mi az a., oszlopban az adónemkód (ott le lehet görgetni, és van választék bőven), és a b. oszlopba mi kerül, az a-ba beírt adónem? Sikerült jó bonyolultnak lennem, de sajnos nem jöttem rá, melyik lenne jó a 3000 Ft illeték visszaigényléséhez.
2012. nov. 9. 09:54
nekem is ugyanez a problémám...
3. Ancsurii (válaszként erre: 2. - Elfi)
2012. nov. 9. 09:33
Sztem a 17-es 1. oszlopába írd az illeték adónemet + az összeget, utolsó oszlopába csak az összeget kell beírnod, és ha megadtad a számlaszámod, akkor arra utalják, ha nem, akkor a címedre visszafizetik 30 nap múlva.
2. Elfi
2012. nov. 9. 09:27
Az első oldal rendben, de a 2. lapon mit kell írni, mivel nem átvezetni akarom, hanem hogy postázzák vissza a pénzt. Igen, hívtam már ügyintézőt, aki megadta az általános információs telszámot, ott egy olyan számot, ahol tulajdonképpen csak a munkaidőt sorolja fel egy géphang. Tehát valaki, ha konkrétan meg tudná írni, mit kell oda beírni, az jó lenne.
1. Elfi
2012. nov. 9. 09:24
NAV dokumentum kitöltésben jártas valaki, segítség kellene! Tévesen fizettem be illetéket, és a 17. számú nyomtatványon kell visszaigényelne

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook