Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek ha a párod dokumentumai közt két idegen női képet találnátok? fórum

Ti mit tennétek ha a párod dokumentumai közt két idegen női képet találnátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2013. jan. 9. 12:22
Kizárt! Nem keresek!És ugye igaz a mondás,aki keres az talál?!
2013. jan. 9. 12:12
Azonnali valas...
89. izmike
2009. jún. 3. 19:22
Őszintén, én kitörölném onnan s lementeneém egy másik helyre ha fontos volt neki akkor úgy is rákérdez ha meg nem keresi akkor felesleges az agyalás :)
2009. máj. 30. 08:13
De mit keresnék és a párom dokumentumai között?!
87. MelisUK (válaszként erre: 85. - 14775640c4)
2008. júl. 4. 14:29
Így igaz, ahogy írtad. :)
2008. júl. 4. 14:28
Upsz, most olvasom, h vannak, akik turkálnak... Ez épp azért alakul ki, mert tiltott gyümölcsről van szó. Nem kell tiltottnak lennie és máris nincs ott a kíváncsiság, nem lesz turkálás, kutakodás, helyette lesz hangos sms olvasás, közös kibeszélések, igaz barátság és szerelem. Ez az igazi :)
85. 14775640c4 (válaszként erre: 84. - MelisUK)
2008. júl. 4. 14:25

persze. nálunk is mindig mindenről tud a másik. én csak azért jegyeztem meg ezt mert kicsit furcsa ha egy ember elölhagy valamit akkor mindjárt hú nézzünk bele, nincs -e titka:))

ha egy kapcsolat bizalmi alapokon nyugszik, nincs szükség kint hagyott telók olvasgatására. miszerint:minek ugysincs titka:))

84. MelisUK (válaszként erre: 81. - Rexona)
2008. júl. 4. 14:22

Nyugi, nincs mindenki ellened azért, mert leírtad a véleményed. Szerintem olyannak, h tabu dolog, nem szabad h legyen egy kapcsolatban. Olyat, h a telefon az privát szféra? Hagyjuk már! Mi imádjuk egymást a párommal és sose feszegettük ezt a témát, mivel kezdettől fogva természetes volt, h ami az enyém, az az övé is és vice versa. Egy normális párkapcsolatban nem titkolóznak az emberek, ebbe a telefon se tartozik bele, a számítógép se, semmi. Sok párnak az msn-je is közös pl., ilyenről is hallottam. Nekünk pl. van külön, de mivel én csak a hugommal beszélek rajta, így már a sajátom nem is használom, mert az övé mindig be van kapcsolva. (És közösek az ismerőseink, szóval mit kéne ezen majrézni :))

Nem is tudom, hogy lehetne úgy élni egy párkapcsolatban, hogy az tele lenne tabu magánszférákkal. A párom egyben a legjobb barátom, mindent megbeszélünk, megbízunk egymásban, sőt, jelenleg pl. közös mobiltelefonunk van, mert annyira a mobilra nincs szükségünk, mivel van vezetékes, az is csak azért, h legyen net és a szülőket külföldről azon érdemes hívni.

Szóval, ha vannak ilyen magánszférák egy kapcsolatban, az megmérgezi azt a kapcsolatot, akár így gondoljuk, akár nem.

83. 14775640c4 (válaszként erre: 81. - Rexona)
2008. júl. 4. 14:13

nem kell rejtegetni semmit. egyszerűen nem kell beleolvasni.mindenről tudni. az a baj hogy sok nő nem tudja megállni ha a párja véletlen kinthagyja az iratait, vagy a telóját, hogy ne nézzen bele.

sosem tudom megérteni mire jó belekotyogni más magánszférájában.

nálunk mindig minden elöl van hagyva. mégsem szoktunk soha belenézni másik cuccaiba.pl. azt sem tudom milyen kép van a párom személyiébe. ha akarja megmutatja. ha nem akkor nem. hisz felnőtt ember, akárhogy is csak a házastársam. nem a tulajdonom.nem kell elszámolni semmivel.

82. 14775640c4 (válaszként erre: 81. - Rexona)
2008. júl. 4. 14:09

nekem is a kezembe került már a telója a páromnak. tudod mit tettem?

semmit.odaadtam neki, és nem olvastam bele az sms-ekbe

a sz.gép is ilyen. tudjuk egymás jelszavát mindenhol. soha sem jutott eszembe hogy kiváncsiságból belenézzek.azt sem tudom kik vannak felvéve msn-re. sőt, annyira nem érdekel.

nem az a baj ha a telója a kezedbe kerül véletlen, hanem azzal nem értek egyet hogy beleolvasol.miért?

ennyire nem lehetsz kiváncsi

81. rexona (válaszként erre: 79. - Valaki55)
2008. júl. 4. 14:04

Ez az a dolog, amiben sokan egyetértenek velem, meg sokan nem. Mint ahogy írtam. Régen került a kezembe a telefonja is, és akkor mindenféle rossz szándék nélkül, kinyitottam az üzeneteit, ez akkora nagy bűn??????

Mert szerintem nem.

Sőt egy számítógépet használunk otthon is, miért na akadhtanának a dolgai akár véletlenül is az én kezembe?

Jártam már számítógépen is így. Hogy keresgéltem magamnak néhány dolgot, aztán a megosztott dokumentumok között a párom naplózott MSN beszélgetéseit adta ki a gép. És ?

És ne mondja azt nekem senki, hogy egyetlenegyszer tartós kapcsoltban, soha nem kerülhet a kezembe a telefonja. Akkor kb: 5 éve énsem ilyen célból vettem a kezembe, hogy "túrkáljak", ha elhiszed, ha nem. De mit kellett volna csinálnom? Visszarakni a telefont mintha mi sem tötént volna, aztán leélni még 10 évet vele, miközben az üzeneteiben épp egy nő hívta magához, hogy gyere mert épp vacsorát készítettem.

Na, akkor csak jó hogy rátaláltam ugye?

És akkor én nem hazudoztam, hanem odamentem hozzá, és megkérdeztem mi ez az üzenet?

Úgyhogy, bocs mindenkitől de én nagyon útálom, ha egy kapcsolatban rejtegetni kell az ilyen modern technikai dolgokat, mint pl: telefon, számítógép..stb.

Én azt szoktam mondani, hogy akkor a szekrényt is zárjuk egymás elől. Akkor tegye be a kivasalt ruhájait a szekrénybe, mert az is lehetne már titkos, ha itt tartunk nem?

Vagy nekem csak a szekrénybe, hűtőbe kell pakolni? Oda lehet? Más tabu?

80. 14775640c4 (válaszként erre: 79. - Valaki55)
2008. júl. 4. 07:29

sajna ebben igazad van:(

hogy várhatja el a férjétől/élettársától az illető hölgy hogy őszinte legyen, és bízzon benne, ha ő meg a háta mögött turkál a zsebében, a telójában.

és ha meg netán megkérdi a pasi, honnan tudja hogy mi volt a telójában, vagy a zsebében, akkor mit fog válaszolni a hölgy?

esetleg hazudik?akkor viszont ő sem különb mint a párja.

vagy talán megmondja neki hogy a háta mögött kutakodik?

tehát alapból nem bízik. igy aztán vitára vita. stb....

nem jó. szerintem a kapcsolatnak a kölcsönös bizalomról kéne szólni.

alapból nem kotorászunk más ember holmijában. ha magunknak sem tudjuk bebizonyítani hogy különbek vagyunk a párunknál, akkor el sem várhatjuk tőle hogy elmondja hogy megcsalt. minek?hisz úgy sem bízik benne a párja..

2008. júl. 4. 00:16

ne is haragudjatok meg de ti mit szólnátok ha a párotok turkálna dolgaitokba???

mint ahogy írtad is rexona te is turkálsz a párod holmijába....

mire jó ez nektek?

vagy ennyire féltékenyek vagytok????

78. cel
2008. júl. 4. 00:00
Visszatenném a dolgai közé. Bizonyára nem túl fontosak, mert ha az volna, szólt volna a férjem.
77. rexona (válaszként erre: 65. - Rozália)
2008. júl. 3. 22:25

Hát igen. Mert ti biztos megbíztok egymásban, és minden rendben. De sajnos régen, van ennek már 5 éve, amikor "csak úgy alapon, hogy miért ne vehetném a kezembe a telefonját", jártam úgy hogy mindenféle feltételezés nélkül, elsőre nem jót találtam. Na ezek után mit tesz az ember? Többször ráfanyalodik a bűnre. Ha akkor elsőre nem találok semmit, ami nekem rosszul eshet, lehet hogy utána évekig nem is vettem volna a kezembe a telefonját ilyen célból. De ha elsőre rosszat találtam, persze hogy utána is nézelődtem. Ő tudta, és rettenetesen utálta. Nem szép dolog tudom. De sok hasznos információt onnét tudtam meg, úgyhogy én áldom az eszem, hogy megtettem akkor, és utána is többször.

Én ezek után ilyen maradok. Bárkivel is lennék, sajnos megnyitnám a gépén a dolgait, talán a telefonjába is belenéznék.

Ha én megengedem, akkor ő miért félti????????

Érdekes, hogy nekem nincs titkolnivalóm?

(kicsi eltértem a tárgytól, ezzel csak azt akartam leírni, hogy én bizony megnyitom, belenézek a párom dolgaiba,-persze ha van rá lehetőség. Nyilván nem mindig ezen jár az eszem, de időnként csinálok ilyet énis.)

2008. júl. 3. 20:11

igen én vagyok akiről szólt ez az egész....

de az igazsághoz hozzátartozik az is:


ti hogy éreznétek magatokat mikor senki nem jön hozzátok a párotok végett????


meg egyszerúen megfulladtok????

2008. júl. 3. 17:16

pacsirta és madar6 egy és ugyanaz a személy használja...

pacsirta: anyámé... kódja meg nindene...

madar6: volt párom...aki megcsalt...

ha godoljátok törölhettek is nem érdelek...

74. valaki55 (válaszként erre: 59. - Pacsirta@citromail.hu)
2008. júl. 3. 17:13
az ányáméval ne légyszi...ez már köcsögség amit csinálsz....
73. valaki55 (válaszként erre: 67. - Adfe1d9c94)
2008. júl. 3. 17:09
biztos hogy én csaltalak meg????,
72. supin (válaszként erre: 70. - Adfe1d9c94)
2008. jún. 29. 16:59
Így jobb is ha szétmentetek....
71. supin (válaszként erre: 67. - Adfe1d9c94)
2008. jún. 29. 16:59
Egy férfi aki házvezetőnőként használja + élvezkedik is. Fuj!!
2008. jún. 29. 14:45
Nincs mert szét mentünk meg csalt
69. supin
2008. jún. 25. 06:53
Én is kiváncsi lennék??Mi a történet azóta?
2008. jún. 24. 21:30
Remélem minden rendben van azóta?
2008. máj. 28. 19:10
Nekem minderről annyi a véleményem hogy egy jó kapcsolat a bizalom és szerelem meg értés egyetértésen alapszik.És a két párnak ne legyenek soha titkai és ne hazudjanak egymásnak!!!Ki használás ez egy nő szempontjából de ez az én véleményem!
66. Donyta
2008. máj. 23. 07:54
Azok is dokumentumok maradtak!
2008. máj. 23. 07:29
Én nem matatnék a párom dokumentumai között... És ő sem matat az enyémek között.
64. supin
2008. máj. 7. 07:44
Szerintem biztos kapcsolatai ,igen a többesszám nem tévedés ,vannak. Dobd!!
2008. ápr. 26. 07:37

Sziasztok!


Kár h nem derült ki h azóta mi történt....?

Én jártam hasonló cipőben,, eszméletlenül szerelmes voltam a páromba aki tök hülyének nézett.

Ezek a dolgok nálunk is megvoltak én mégis mindíg újabb esélyt adtam neki pedig a szívem mélyén tudtam h csak kihasznál és igazából semmibe vesz.

Először én is úgy gondoltam, nem baj legalább a gyereket szereti.

A vége az lett h aztán ő lépett le egy nővel, én meg egyedül maradtam a picivel.

Azóta nem keresett minket, a gyerek sem érdekli pedig többször próbáltam keresni.

Azóta van egy csodálatos párom aki sajátjaként szereti a kislányom.


Azt tanácsolom ha eddig még nem tetted meg, hagyd ott minél előbb.

Amiket leírtál az alapján a párod egyáltalán nem néz téged semmibe!

Jobb neked is és a gyereknek is ha lépsz!

Ha tényleg szereti a gyerkőcöt akkor úgy is látogathatja ha külön vagytok.

Tudom nehéz egy picivel, hiszen én is átmentem ezen, de megcsináltam egyedül is!

Remélem sikerül jól dönteni.

2008. ápr. 26. 07:03
Azonnal elkezdenék agyalni,és azonnal megkérdezném kik azok??Én úgy is látom rajta ha hazudik,vagy nagyon okosnak kell lenni,hogy azonnal tudjon rá választ,vagy elkezd hebegni habogni.Ha zavarba jön,ami látszik valakin,főleg ha hirtelen támadsz akkor van valami akkor nem tiszta a lelkiismije.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook