Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nálam nem működik a glikémiás index és az összetett... fórum

Nálam nem működik a glikémiás index és az összetett... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Biciklis_ (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 16:01
Pedig segítségre van szükséged. Gondold át.
9. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 11:04

Kérj dietetikustól segítséget, mert valamit rosszul csinálsz. Ha lecsökkented a szénhidrátot, az oké, de valamit enni kell, akkor többet vigyél be egyébből.

CH se, meg kalória se, akkor mi az, amit eszel?

8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 17. 10:57
Éhes vagy... És akkor mi van? Miért féltek az éhségtől? Annyit egyél, amennyire tényleg szükséged van. Idővel enyhül az éhségérzet. Én 24 óránál tovább bírom kaja nélkül. Nem kellemes, de kibírom, ha kell. Nem vagy cukorbeteg?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Biciklis_)
jan. 17. 10:26
Nem szándékom bővebben nyilatkozni. Csak kiadtam a bánatom, hogy azokkal a módszerekkel is éhes vagyok 24 órában, amelyek éhség mentességet ígérnek. A böjtökkel, az IF-el is. Ha meg nem, akkor nem is megy le súly vagy legalábbis nem látom a mérlegen. Tudomásul kell vennem, hogy vagy ilyen maradok vagy megtanulom elviselni a mardosó éhséget, hosszabb távon ráadásként. Gyomorműtétet nem vállalok be, több okból is.
6. 9d8195c5d9 (válaszként erre: 5. - Timycat)
jan. 16. 17:02
Mindenki éhes! Aki figyeli glikémiás indexet és az is, aki nem figyeli.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 16:26
Nálam sem működik semmi "nagy igazság", vagy inkább fordítva.
4. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 16:14
Vedd már a fáradtságot és írj már erről bővebben,mert ez így nem érthető.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 13:18

Nem tudom ,,hogy vagy,,de ha kivetted a ch. akkor teszel helyette mást? Konrétan több fehérjét ,zsírt,,?

Vagy csak kivetted és várod a csodát.

jan. 16. 12:31

Hát ezt én nem igazán értem, most akkor alacsony glikémiás diéta, vagy alacsony kalóriás, vagy minimális ch, már-már keto? Mert mind más.

A hivatalos álláspont is az, hogy szokni kell, ha meg normál kalóriás napok után az alacson kalóriáson éhes vagy, az tök normális, miért ne lennél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook