Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon megharagudott a barátom egy nagy hisztim miatt. Hogyan engeszteljem ki? fórum

Nagyon megharagudott a barátom egy nagy hisztim miatt. Hogyan engeszteljem ki? (beszélgetős fórum)


15. Lonna4 (válaszként erre: 13. - RDori91)
2017. febr. 7. 19:39
Sok sikert! Remélem rendben lesz minden!
14. Feliz (válaszként erre: 13. - RDori91)
2017. febr. 7. 14:00
Na, ez szuper!!! :)))
2017. febr. 7. 13:27
Köszönöm a segítő válaszokat. Sikerült vele normálisan beszélni, találkozót szervezni, és bár még érzem benne a haragot, talán rendbe tudom hozni. :)
2017. febr. 7. 12:41
Szerintem eleget tettél. És ne hisztizz! :D
11. Feliz
2017. febr. 7. 12:25

Én csak magamból tudok kiindulni... nekem is vannak nyűgösebb időszakaim, mint szerintem mindenkinek.


Volt olyan is, hogy pasi hisztizett minden ok nélkül, elég ordenáré módon, nem egyszer. Hát na, az is aztán kiábrándító tud lenni...


Megbántódtam, de próbáltam őt is megérteni, azt amit próbált mentségül felhozni. És értékeltem azt is, hogy belátta, hogy hibázott, hogy ennek nem így/ez lett volna a módja.


Nekem se tetszene, ha mindig minden feszültség rajtam lenne levezetve.


Meg kell beszélni a dolgokat!


Ha ez miatt szakítani akar Veled, hát nem tudom...

10. RDori91 (válaszként erre: 7. - Ina87)
2017. febr. 7. 11:31
Nagyon undorító hisztit vágtam le neki, minden oka megvan haragudni.
9. Lonna4 (válaszként erre: 7. - Ina87)
2017. febr. 7. 11:28
Téves. Van aki tolerálja és van aki nem de tény minden pasi gyűlöli a noi hisztit. Én is pedig nő vagyok....
8. 9c485f67e8 (válaszként erre: 7. - Ina87)
2017. febr. 7. 11:25
Ha indokolatlanul cirkuszolna velem valaki, én is tartanék némi távolságot.
2017. febr. 7. 11:16
ilyen helyzetben meg kellet volna h értsen neked van most szükséged rá nem pedig arra h még öt engeszteld ki
6. RDori91 (válaszként erre: 5. - Lonna4)
2017. febr. 7. 11:15
Kedves vagy, megpróbálom ezeket, de most nagyon rettegek, hogy ennyi volt a kapcsolat. Pedig mostanában olyan szépen ment minden, veszekedés nélkül...
5. Lonna4 (válaszként erre: 1. - RDori91)
2017. febr. 7. 11:11
Lobbanékony természetű voltam. Sok évbe és tapasztalatba telt megfékezni.Alap és nem bantasbol szedj magnéziumot. Emberekkel foglalkozom nagyon jól jön. Főleg menszesz környékén, létező gond ha beismerik a nok ha nem. A hormon hullámvasút létezik. Ha túl kevés szénhidrátot eszel az is rossz hatással lehet a hangulatodra. Mozogj rendszeresen, sokat segít. Mielőtt rarontanal valakire hogy kihisztizd magad állj meg egy pillanatra. Ne rostelj szólni most túl dühös vagy bármihez. Igyál lassan közszolgálati egy pohár hideg vizet. Sok sikert, ha nem tanulnod meg kontrollálni magad elvesztése a párod. Amúgy remek érzés mikor nem úgy viselkedsz mint egy osztonvezerelt bunkó hanem mint egy felnőtt.
4. RDori91 (válaszként erre: 3. - Gribedli***)
2017. febr. 7. 10:57

Annyit írt, hogy nem gond, de haragszik rám, amiért rátámadtam, ahelyett, hogy esetleg panaszkodtam volna a rossz lelkiállapotom miatt, és ahelyett, hogy vigasztalt volna, inkább csak idegesítettem.

Amúgy szokott számítógépes játékokkal játszani (de egészséges mértékben), és most is ebbe kötöttem bele... valamibe muszáj volt a belső feszültségem miatt.

3. gribedli*** (válaszként erre: 1. - RDori91)
2017. febr. 7. 10:51

Mit válaszolt a bocsánatkèrő leveledre?


Nem a te hibád, hogy a szüleid válnak, az ő döntésük. Mivel velük élsz, elkerülhetetlen, hogy végignézed és ingerült is voltál. Előfordul, van ilyen. Mivel bocsánatot is kértèl, innentől már nehogymár még neked kelljen továbbra is magyarázkodni. A barátod se lehet könnyű eset. Meg nem tudjuk mi volt a hiszti tárgya, úgyhogy nehéz erre bármit is mondani.

2017. febr. 7. 10:47

Szerintem senki nem könnyű természet, mindenkinek vannak hibái.


Azt írod, hogy "néha beleesek ebbe a hibába" , a hisztibe. Szóval akkor nem egy folyamatos hisztigép vagy... :D


Szerintem azon kívül, hogy bocsánatot kértél tőle, és elmondtad, hogy miért történt, nem tudsz mást csinálni.

Persze ez nem felmentés, és nyilván nem rajta kellett volna levezetned, de most amúgy is egy olyan időszakot élsz meg, amikor a kelleténél is érzékenyebb, feszültebb vagy.


Ha szeret és fontos vagy neki, akkor nem hiszem, hogy ebből gond lenne.

2017. febr. 7. 10:36
Nem vagyok sajnos egy könnyű természet. Őt a világon a legjobban a hiszti taszítja, én pedig néha beleesek ebbe a hibába, de most 2 napja sikerült nagyon megbántanom vele. Ráadásul úgy, hogy most tényleg nem tett semmi rosszat... Családi gondok miatt feszült voltam (a szüleim válnak, én még velük élek, eléggé megvisel), rajta vezettem le, borzalmasan felbosszantottam. :( Írtam neki bocsánatkérő levelet, reagált is rá, de mérges rám, pár szót ír a kérdéseimre... Szerintetek mit tegyek? A barátnőm szerint hagynom kellene pár napra, míg "kipuffogja" magát, de attól tartok, hogy akkor azt gondolja, hogy én lecarom... Átmenni hozzá sajnos nem tudok, mivel távkapcsolat (heti-kétheti 2-3 nap találkozással). Annyira rideg velem, hogy még azt sem merem megkérdezni, mikor futunk össze.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook