Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon megharagudtam az autószerelőre, nagyon átvágott. Én... fórum

Nagyon megharagudtam az autószerelőre, nagyon átvágott. Én... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. papája (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 18:41

Ha ennyire átverve érzed magad, akkor érdeklődj más szervízben, hogy mennyiért vállalnának ilyen munkát.

Gondolom egy hozzávetőleges árat telefonba is mondanak.

2022. jún. 2. 18:23
Ez nem átverés hanem simán drágán dolgozott.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 16:52
Dehogy vágott át. Mondott egy árat, te meg rábólintottál. Mi ebben az átverés?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Léna123)
2022. jún. 2. 16:47
De. Mondta természetesen mibe fáj.en meg rábólintottam. Nem gondoltam at. Aztán későn eszmeltem mikor elkezdtem gondolkodni rajta. Én voltam a hülye. Bízom az emberekben és a legjobbat feltételezem róluk
10. Léna123 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 16:15
Amúgy nem kérdezted meg mennyiért csinálja? Nemrég volt az enyém is szerelőnél. Igaz nekem a férjem intézte. De most is és korábban mikor kellett bármit cserélni, megmondta a szerelő az alkatrész árát, és a munkadíjat is. Így nem ér meglepetés. Aztán ha drágállod, elviszed máshoz.
2022. jún. 2. 16:08
Simaság véletlenül ìrtam. Gondolom nem negyven volt a munkadíj mert ez azért nem volt akkora volumenű melódia
2022. jún. 2. 16:07
Nem ennyi. Gondolkodjatok reálisan .egy 24 éves autónál nem lehet ennyi nem mercim van csak egy sima Simaság golf 😆Felújítottat tett bele. Utánajártam.nagyon max 30 ezer....na mindegy.megint tanultam.
7. Léna123 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 15:48
Azért mert drága volt, attól még nem vágott át. Sajnos minden drága, nem értek az alkatrészekhez, de lehet reális simán. Akkor vágott volna át, ha nem cseréli ki valójában, és mégis elkéri az árát. Ilyenről is hallottam már.
2022. jún. 2. 15:43
Autómárka?
5. papája (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 15:43

Ez bizony kb. ennyi. Igaz azt sem tudjuk milyen márka, stb...

Az árak meg sajnos nem csak az élelmiszer boltokban szálltak el.

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 2. 14:42
Ebből mondjuk nem derült ki szerintem, hogy átvágott...
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - _Berry_)
2022. jún. 2. 14:16
Több mint 20 éves az autóm és menet közben kigyulladt rajta az akkumulátor lámpa viszont az autó nem állt le felhívtam a szerelőt azt mondták hogy vigyem oda megnézik. Meg is nézték azt mondták hogy generátoros kell egy felújított generátor amikor mentem az autóért 70000 Ft ot kértek és én ezt nagyon sokallom.
2022. jún. 2. 13:59
Azért gondolják, mert ezek szerint nem láttad át a dolgot akkor amikor át akart vágni, csak miután már megtette. Egyébként mivel vágott át?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook