Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel engeszteled ki a Párod, ha megbántottad? fórum

Mivel engeszteled ki a Párod, ha megbántottad? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 29. 10:24

Ritkán van párom,így ritkán van veszekedés,ergo nem kell bocsit kérnem!


A régi tudta mivel kell!Egy új táska,egy új cipő,egy új naci! :))))

2009. szept. 29. 10:19
Veszek neki egy táblát a kedvenc csokijából! Vagy a szépen nézés és az ölelés is csodákra képes!:)
12. reni79
2009. szept. 29. 10:16
Nagyon ritkán van ilyen,de egy ölelés és a bűvös "Nagyon szeretlek,bocsáss meg!" elég szokott lenni!
2009. szept. 29. 10:11

Hozzá bújok és elsuttogok neki egy mondatot és ettől mindig jobb lesz a kedve és már nem is harakszik

DE hála nem sokszor fordul elő

2009. szept. 29. 10:10
Nálunk sincs akkora bántás, hogy sokáig kelljen haragudni. Ha a férjemnek valami nem tetszik, akkor megmondja és ezzel le is rendeztük, és fordítva is. Én azt vallom: nem kell bocsánatot kérni, ha nem bántunk meg valakit, és igyekszünk ehhez képest élni:)
2009. szept. 29. 10:01

Elég ritkán fordul elő, de akkor a lelki oldalról közelítek, megpróbálom feltárni, mi zajlik benne.

Egyébként én a hozzábújást javaslom. fel fog engedni, és akkor már meg lehet vele beszélni a dolgokat - az meg már fél megoldás! :)

2009. szept. 29. 09:57
Én kemény szívű vagyok, bár mi nem is vesszük ezeket fel annyira...mondhatni "elfelejtjük" de ha nagy a bántás akkor sose hajtom alá magam...szimplán bocsánatot kérek és megmondom neki hogy nem akartam, és nem teszem többé...ennyi...ő meg megbocsát, mert mit huzzuk a dolgokat órákat, úgyis ha szeretjük egymást kibékülünk és egy őszinte bocsánat kérésnél nem ér semmi nálunk többet...de szívből jön olyankor.és ezt tudjuk is.
2009. szept. 29. 09:56
Sűrűn bocsánatot kérek, és megpróbálom tartani magam ahhoz, ha egyszer azt mondom többé nem teszek ezt vagy azt. Igyekszem bizonyítani a tetteimmel és a hozzáállásommal. Van egy határ, amikor már én is tudom, hogy nagyon bántom és hogy sok volt.
2009. szept. 29. 09:55
Úgy nézek olyankor rá, mint a Shrekből a Csizmás Kandúr, amikor bevágja a "cuki kiscicát". :)
2009. szept. 29. 09:53

én szerencsés vagyok mert a párom hamar megbékül,nem tud sokáig haragudni(én sem)így könnyebb dolgom van nekem is!:-)

Olyankor ha megbántom,akkor hízelgek neki,oda bújok hozzá,és bocsánatot kérek tőle!Egy perc múlva már minden oké!

2009. szept. 29. 09:53
Nálunk a szex vált be :)
2009. szept. 29. 09:52
A meglepi vacsi jó ötlet! "Puncsolni" szoktam neki,meg: naaa,csak egy kicsit... Ez általában beválik. :-)
2009. szept. 29. 09:50
"hízelgek" :)
2009. szept. 29. 09:49

Ha akaratlanul is, de fájdalmat okoztál neki, van aki hamar megbékél, van aki nem. Az én párom nem, egyenlőre azért küzdök, hogy szóbaálljon velem. Valami aprósággal szeretném kezdeni az engesztelést, pl finom vacsi.

Egyéb ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook