Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon hiányzol... fórum

Nagyon hiányzol... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagyon hiányzol...

1 2 3
86. dfe0f5c485 (válaszként erre: 85. - Mamuci55)
2010. jan. 2. 15:07
szia! köszönöm szépen. bizony minden este alig merek lefeküdni, ha valamelyik még nincs itthon. a gyomrom állandóan görcsbe van az idegtől. de látom, neked ezt nem kell mondani. nem kívánom senkinek.neked is kellemes délutánt kívánok.
2010. jan. 2. 15:01
Szia !Régen amikor megismertelek olvastam mi történt!De a naplódban most olvastam el.Ha valaki átérzi mit éreztél mikor kopogtak az ajtón, én vagyok.Hozzám is reggel csengettek be a rendőrök amikor édesanyámat baleset érte 25 évvel ezelőtt.Azóta sem felejtem el!Ha este későn megszólal a telefon,vagy a gyerekek a többszöri csengetésre sem veszik fel.Már hasmenésem lesz az idegtől.Ezt az érzést soha nem lehet elfelejteni.Kívánom.hogy soha senki nem érezze át.Szép délutánt.
2010. jan. 2. 07:47
Kedves Ágota!nagyon szépen köszönöm.
2010. jan. 1. 18:16
Kedves Katimamo! Megrendeülve olvasom cikkedet! Nagyon sok erőt kívánok Neked a történtek feldolgozásához! Nagyon sok idő kell még hozzá, hogy egy kicsit is enyhüljön a fájdalmad ami sosem fog elmúlni. Kívánom, hogy találd meg az élet értelmét újra, hiszen van 2 gyereked, akiknek szüksége van rád!
82. dfe0f5c485 (válaszként erre: 81. - Pemete)
2009. nov. 28. 11:42
szia! azt én is nagyon remélem. csak sajnos attól még nem kapom vissza a fiamat. én minden büntetésnél jobban szeretném, ha elém állna, és elmondaná végre, hogy mi történt. de ezt nem érem meg.
81. pemete
2009. nov. 27. 13:07
Remélem elnyeri méltó büntetését!
2009. nov. 20. 15:07
köszönöm szépen barbika. meg a sok virágot is. én is puszi.
79. 3a92f8d690 (válaszként erre: 78. - Dfe0f5c485)
2009. nov. 20. 14:52
Mamókám sok erőt küldök nektek!!!!!!!!!Puszi Barbi
78. dfe0f5c485 (válaszként erre: 77. - 3c6116b73f)
2009. nov. 20. 14:51
szia!ez úgy történt, hogy mikor a fának csapódtak, mindhárman kirepültek a kocsiból, és ez a kis tetű azt mondta a rendőröknek, hogy nem ő vezette a kocsiját, hanem a másik fiú, aki meghalt. de nekünk már akkor megmondták, mikor jöttek szólni, hogy ő vezetett. de mivel nem vállalta, dns-vizsgálattal kellett rábizonyítani. ezért tartott másfél évig. mot vádat emeltek, várjuk a tárgyalást.
77. 3c6116b73f (válaszként erre: 75. - Dfe0f5c485)
2009. nov. 20. 12:23
Én is így gondolnám a helyedben.De a ti esetekben hogyan lehet,hogy át hárítja a vezetést másra,és nem az vezetett akié a kocsi?? Bár nálunk a kocsi a miénk volt, de azért vitte el az én fiam a barátját,mert neki elvették a jogsiját ittas vezetésért.De még szerintem el is szólta magát, úgy gondolta, hogy majd hazafelé ő vezet ha Tamás fáradt.?????Honnan lehetne tudni az igazságot?????????!!!!!!!!!Kata.
76. pemete
2009. nov. 20. 12:22
Micsoda egy szarházi alak ez! Látod erre mondják, hogy bajban mutatkozik meg, hogy ki az igazi barát! Szégyen és gyalázat! Ha én ilyen balesetet okoznék, legalább bocsánatot kérnék! Ha nem is lenne merszem a hozzátartozók szeme elé kerülni, akkor legalább levélben, vagy telefonon, hogy tudják, hogy mennyire sajnálom a történteket! Remélem egy életre elveszik a jogsiját, hogy soha többé ne tudjon ilyen katasztrófát okozni!
75. dfe0f5c485 (válaszként erre: 74. - Pemete)
2009. nov. 16. 11:12
szia! pontosan így van, ahogy mondod. én azt vártam, hogy bejön, és mond valami ilyesmit. és e- helyett mit tett? hát hogy nem is ő vezetett. hát ez dühít a legjobban. miért vezette volna a másik két fiú az ő szar ladáját? akkor mentek volna sajátjukkal,biztos írtam már, de jani a baleset előtt 2 hónappal vett gyönyörű kocsit magának.(fiat bravo.) haza hozta, letette. a másik fiú motorral járt, soha nem vezette másnak a kocsiját.
74. pemete (válaszként erre: 71. - Dfe0f5c485)
2009. nov. 16. 09:21
De igazából balesetek sajnos történnek. Tudom mindig megvan a hibás, pláne, hogy ő még részegen is ült a volán mögé. De akkor benned sem lenne annyi harag, ha odament volna hozzád, és csak annyit mondott volna, hogy bocsánat, nem akartam ezt, nagyon sajnálom, vagy valamit.
73. dfe0f5c485 (válaszként erre: 72. - Rózsakő)
2009. nov. 15. 10:36
köszönöm. igen, az jó lenne. vagy ha legalább én mentem volna először.
2009. nov. 15. 10:31
Részvétem.A cikkedről amely nagyon megérintette a szivemet,az jutott eszembe,hogy milyen jó lenne ha nem lenne elmúlás....
71. dfe0f5c485 (válaszként erre: 70. - Pemete)
2009. nov. 12. 11:32
hogy miért? gondolom azért, mert mindenre pontosan emlékszik, és ennyi szemétség után nem mer a szemem elé kerülni. mert őmegúszta, egy kéztöréssel, kisebb zúzódások. a feje nem sérült, hogy ne emlékezzen.
70. pemete
2009. nov. 12. 08:57
Nem is értem, hogy miért viselkedik így:S
69. dfe0f5c485 (válaszként erre: 68. - Pemete)
2009. nov. 11. 11:24
igen, én azóta is erre várok. ismerem is ő is ismer, és semmit nem mond. és legjobban tényleg ezért haragszom, hogy ilyen gerinctelen, mert a fiúk is sajnos hibáztak, mert nem kellett volna beülni egy részeg mellé, de ők drágán megfizettek ezért. és mi is. és ilyen embert gondoltak barátjuknak.
68. pemete
2009. nov. 11. 11:18
Legalább annyi lehetne benne, hogy bocsánatot kérjen, ha már halálos balesetet okozott! Balesetek mindig vannak, de ha már én okozom, akkor legalább álljak oda, és mondjam azt, hogy igen, hibáztam, nagyon sajnálom! Mennyivel jobb lenne most nem?
67. dfe0f5c485 (válaszként erre: 66. - Pemete)
2009. nov. 11. 10:58
biztos, hogy nincs előzetesbe, mert szoktam látni elég gyakran. hogy elvették-e a jogsiját? nem tudom. régebben kocsival szaladgált itt a faluban a baleset után is, mostanában inkább lovas kocsival látom. de mivel nem beszél velünk, így semmi biztosat nem tudunk.
66. pemete (válaszként erre: 63. - Dfe0f5c485)
2009. nov. 11. 09:41

Hát gondolom megpróbálta megúszni, azért akarta a másik srácra fogni:S Ha már vádemelés lesz belőle, akkor szerintem böri is, de az valószínűleg még egy év. Addig szabadlábon védekezhet, nem is csukják előzetesbe?

Remélem azért a jogsiját már elvették, és eltiltották a vezetéstől egy életre a lelketlen barmot!

65. dfe0f5c485 (válaszként erre: 64. - 4ab67f870d)
2009. nov. 11. 08:49

kedves alienet.

köszönöm neked, hát hogy jobb lenne? sajnos azt nem mondanám. csak úgy írtam, mert nem tudom magamban tartani. nem nagyon tud az én lelkem megnyugodni. mindig csak várunk, várunk, és ha egyszer vége lesz is, akkor se hiszem, hogy ebbe valaha is bele tudok nyugodni.

puszi:kati.

2009. nov. 11. 07:41

Kedves Katimamó!


Nagyon szép megemlékezés a fiadról, és egyben egy lépés, amit megtehettél a saját lelked megnyugvására. Kicsit jobb, nem?


Puszi: AlieN

2009. nov. 11. 05:50
kedves pemete! nem is tudom, hol kezdjem, annyi mindent tudnék mesélni. tehát arról beszéltünk, hogy, hogy áll most az ügyünk. ott kezdeném,hogy másfél évig tartott a nyomozás, mert ez a kis tetű,(bocs hogy ennek nevezem.) nem vállalta a felelősséget, és mivel ketten meghaltak, csak ő maradt életben, ezért a halott fiúra akarta fogni, hogy ő vezetett.(másik fiú.) mivel az ütközéskor mindhárman kirepültek a kocsiból, így nem volt senki a volánnál,a rendőrségen ennyi idő alatt nem mondtak semmit, azt igérték, ha lezárják a nyomozást csak akkor nézhetjük meg az iratokat. most nyáron zárták le, és erről kaptunk 3 soros értesítést.(amin nagyon felháborodtam, mert ugye amit igértek,........... na, közölték, hogy vádemelés céljából átadták az ügyet az ügyészségre. tehát bebizonyosodott, hogy ahogy mindig is tudtuk, ez a szemét vezetett, és mélységesen felháborít, hogy volt pofája a halott fiúkra fogni.(tulajdonképpen ezért haragszok rá legjobban.) hugom elkisért, mi bementünk az ügyészségre, hátha megtudunk végre valamit. nagyon rendes volt az ügyész úr. 350 oldalas nyomozati anyag, amit megengedte, hogy átnézzük, (csak úgy bőgtünk, hogy nem láttunk a könnyeinktől,) ezért amit kérdeztünk, mindent kikeresett nekünk. ezekből megtudtuk, hogy ez a szemét részeg volt, nem tett vallomást 1-szer sem. gyorsan ment, fékezés nélkűl neki a fának.műszaki hiba nem volt, nem emlékszik semmire.(csak arra, hogy nem ő vezetett???????????) az ügyész úr mondta, hogy átnézik az iratokat, és 2 napja kaptuk a levelet, hogy megtörtént a vádemelés. halált okozó, ittas vezetés miatt bűnügyben emeltek vádat ellene.most tovább várunk, a tárgyalás időpontjára. hirtelen ennyi jutott eszembe, bocsi, lehet kicsit hosszú voltam, ha valami történik, majd megírom.
62. dfe0f5c485 (válaszként erre: 61. - Jucus2)
2009. nov. 4. 20:47
szia! én is azt hittem, hogy ezt nem lehet kibírni. de valahogy mégis muszáj. tudom, hogy itt van velünk, a szívünkbe. de annyira hiányzik. köszönöm a biztatásodat, nagyon igyekszem.
61. jucus2
2009. nov. 4. 18:34

én is nagyon sajnálom...őszinte részvétem..

én elolvastam...lasssan de itt bőgök...

én se akarom hogy meghalljon valaki akit szeretek...:(

félek attól hogy nem tudnám túltenni magam rajta

:(

légy erős...ott van veletek, figyel titeket, és ha nyugodtan élitek az életetket, akkor jjól fog szórakozni..:)büszke lesz rátok...hogy a halála nem nyomorított meg benneteket...sok szerencsét :)

2009. nov. 4. 16:43
Őszinte részvétem!
59. dfe0f5c485 (válaszként erre: 21. - Dorottya84)
2009. nov. 4. 10:37
szia! nagyon, nagyon sajnálom.megírnád nekem, hogy mi történt?a szülők hogy tudták ezt elviselni?hogy tudnak így élni, hogy mind a két gyereket elvesztették? bele se merek gondolni..........
58. dfe0f5c485 (válaszként erre: 57. - Écsanya)
2009. nov. 3. 14:36

szia! régen beszéltünk, ritkán tudok ide bejutni. ne sírjál, mert akkor én is sírok. igen ezek a napok még nehezebbek, pedig minden nap nagyon nehéz. bizony, ez már a második karácsony lesz nekünk is nélküle, és nagyon nem várom.

köszönöm, hogy írtál. puszi, kati.

2009. nov. 3. 14:22

Kedves Katimamo! Most találtam csak meg a cikked, mi már találkoztunk korábban sajnos a gyász kapcsán. Azóta eltelt egy kis idő, de sajnos nem változott semmi sem Nálad sem nálam. A fájdalom marad és soha semmi nem lesz már olyan nekünk mint amikor boldogok voltunk Velük együtt, de sajnos nem tehetünk semmit mi itt vagyunk élünk hál Isten van akikért, de ezek a napok talán még nehezebbek és jön a tél a karácsony ismét Nélkülük......


Gyönyörű a Fiad és örökre az is marad! Nem tudok írni mert nagyon sírnom kell. Szeretettel gondolok Rád

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook