Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon fontos! Hova menjen valaki futás közben hirtelen fellobbanó gerinc-hátfájdalommal? Bővebben a hsz-ben fórum

Nagyon fontos! Hova menjen valaki futás közben hirtelen fellobbanó gerinc-hátfájdalommal? Bővebben a hsz-ben (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 17. 19:15

Minden kórházban van sürgősségi betegellátó (SBO), oda lehet menni ilyen panaszokkal. Ők oda irányítanak ahová kell....(ott dolgoztam)

Amúgy meg a háziorvos is adhat beutalót. (attól tartok ideget nyomott meg hirtelen valami) lehet gerincsérv is.


Ha sérv, akkor idegsebészet, vagy neurológia jöhet szóba. Kell egy CT vagy MRI vizsgálat, ők küldenek el. (mármint az SBO vagy idegsebészet)

2010. febr. 17. 15:52
A Reumatológiai Klinikát már nem lehet elérni, és ahogy olvastam, csak beutalóval és előjegyzéssel lehet bejutni ambuláns ellátásra is :S Nekünk pedig ez sürgős lenne. Nagyon nem szeretném, h komolyabb baja legyen Páromnak!
2010. febr. 17. 15:41

Nagyon fontos lenne, h ha valaki tud segíteni, segítsen.

Párom focizás közben iszonyatos hátfájdalmat érzett. Nem hajolt, nem rúgott, csak futott, nem találták el. Lement a pályáról pihenni és jobban is lett, visszament játszani, de akkor ismét belehasított és halálfélelem kerítette hatalmába. Nem bírt felegyenesedni és kb fél percig levegőt sem kapott. Iszonyatosan megijedt, ahogy én is. Mostanra elmúlt, de még mindig sokkos állapotban van. MOst vidéken vagyok, de mondtam neki, h még wc-re is vigye a mobilt, bármi baj megtörténhet. Nem akar orvoshoz menni, de holnap el fogom rángatni, csak nem tudom, hova, kihez menjek. Kórházba? Reumatológiára? Hova kéne??? Utána akarok járni ennek!

Kérlek segítsetek!

2010. febr. 17. 15:38
NAGYON FONTOS! Hova menjen valaki futás közben hirtelen fellobbanó gerinc-hátfájdalommal? Bővebben a hsz-ben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook