Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom azt mondja rám, hogy irigy vagyok. Tényleg? Pénzügyi dolgok. Bővebben lent írom fórum

Barátom azt mondja rám, hogy irigy vagyok. Tényleg? Pénzügyi dolgok. Bővebben lent írom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 18. 09:31

Lenne egy kérdésem vagy véleményem, a függőségről, akik engem játék függőnek neveztek: ha tudok a drogokról néhány dolgot, részleteket, akkor már drogfüggő is vagyok?! Mert ez ugyanaz...

Általában a részleteket jegyzem meg a dolgokból, nem csak a nagyokat... Olvasni és utánanézni is szoktam...

2011. nov. 18. 02:36
ha egyuttelsz vkivel akkor meg kell beszelni ki hova teszi a penzt es miert,
131. Kyra07
2011. aug. 24. 11:18
Látom megállt az élet a fórumon.
2011. máj. 27. 18:20
Még mindig??
2011. máj. 27. 18:14

még mindig ezzel a pasival kinlódsz

szerintem akkor megérdemled

a sorsodat

2011. márc. 15. 21:30
Látod saját magad megválaszolod a kérdésed...semmi nem jó,amit csinál!! Akkor minek vagy vele?
127. 07c4794583 (válaszként erre: 120. - Evawitch)
2011. márc. 15. 17:16
te meg társfüggő vagy.
126. ardélia (válaszként erre: 121. - Andi6020)
2011. márc. 15. 17:10
Egyet ertek sajnos...:(
125. 9e32886f4a (válaszként erre: 123. - Evawitch)
2011. márc. 15. 16:22
tudod én már csak azt nem tudom megérteni ha ennyire szar alak ez az ember akit párodnak hívsz,ennyire szarul esik a műsora és 2 napja bárki bármit ír vagy kérdezz te csak ugyan azt tudod szóról szóra leírni mint amit a fórum kezdetekor akkor nem tudom milyen előre lépést vársz bárkitől őnmagadtól a problémádra?!
124. a14deb9047 (válaszként erre: 123. - Evawitch)
2011. márc. 15. 14:02

Röviden: nincs semmivel sem tekintettel rád; nem tud vagy nem akar alkalmazkodni.

Ha szeretek valakit, azt azt is jelenti, hogy figyelek rá;

2011. márc. 15. 12:47

"engem az is zavarna a helyében, hogy ha rendelek a páromnak ételt, mert szeretem és kedveskedni akarok, hogy ő inkább nem kéri, mert. . . ."


Tudja jól, hogy nem eszek húst, de gyros tálat kért nekem. Este 6 után meg nem szoktam enni, mert a gyomrom nem bírja. Sokszor én jól bekajálnék ám akkor, mikor ő, de akkor éjjel nem tudok aludni. Erre azt mondja, hogy kényes vagyok, pedig csak nem szeretném végig hányni az éjjelt és forgolódni...

Legutóbb már ezt elfogadta és valami mást kért.

Nem is ez az egyetlen baj, hanem, hogy nem szeretnék és nem is fogok más pénzén élősködni, hogy aztán folyton felemlegesse, mint azt az 50 ezret is, meg a telefont is, amit elvileg ajándékba kaptam... Én is adok neki bármit, a kajámból is, de mindig a húst hiányolja. Otthon minden nap húst esznek, nálam kibírhatná a húsmentességet heti egyszer. Nem száraz salátákon élek meg édes tésztákon, hanem főtt kaját csinálok...

2011. márc. 15. 12:43

nem tudom mi köt ehhez a pasihoz

az lenne a legjobb megoldás ha páros lábbal

rúgnád ki

ez nem szerelem ez egy nagy melléfogás

gondolkozz el ezen

121. andi6020 (válaszként erre: 120. - Evawitch)
2011. márc. 15. 12:32

Ne haragudj, de érted Te egyáltalán, hogy miről beszélünk???

Kezdem azt hinni, hogy nem.

2011. márc. 15. 12:20

Onnan tudom ezeket a dolgokat, mert egy csaj munkatársam nagyon sokat jár oda és régen beszéltünk a függőségről. Észrevette, hogy ő is függő, próbálta abbahagyni, de a családja visszarángatja. A héten, mikor találkoztam vele, már 40 ezret bukott bele. Ő is tudja, hogy hülyeség, de mégis függő...

A csaj nagyon rendes,csodálkoztam, hogy intelligens is, sok mindenről lehet vele beszélgetni, csak ez a függőség elég rossz, hogy nem tud szabadulni.

2011. márc. 15. 10:37

A cikk az érthető nagyjából,amit nem értek,hogy miért központi témája az összes hozzászólásodnak a játékgépek, vagy az,hogy te hol mit játszol, és furcsa, hogy mennyit tudsz ezekről a dolgokról...holott állításod szerint nem vagy függő, sőt csak egyszer játszottál...


A témával kapcsolatban egyébként én azért szívesen meghallgatnám a barátod véleményét is...

Amit te írsz abból egyértelműen látszik,hogy ez egy nagyon rossz kapcsolat...akkor mégis minek vagy vele? És alapból akit szeretek, arról nem írok ilyen dolgokat, hogy kést böknék belé..ezért szerintem gondolkodj el azon, hogy egyáltalán mit érzel...és fogadd el,hogy nem mindig tudsz te akkora befolyást gyakorolni emberekre,hogy megváltozzanak...viszont távol maradhatsz tőlük, ha nem akarod,hogy bántsanak...

Míg a barátodat elítéled az alkohol miatt, te magad azt hangoztatod,hogy spórolsz...holott a cigeretta nem éppen egy olcsó dolog, nah meg a xanax helyett egy szakítás kevésbé viselné meg a pénztárcádat és a lelkedet is, mint egy rossz kapcsolat...


És míg a túlzott költekezés, a túlzott spórólás is lehet idegesítő...ezért írtam,hogy a párod véleménye nélkül nem egész ez a történet...

Pl engem az is zavarna a helyében,hogy ha rendelek a páromnak ételt,mert szeretem és kedveskedni akarok, hogy ő inkább nem kéri, mert....


Félre értés ne essen nem őt védem, csak nem értem, hogy miért jobb egy rossz kapcsolatba maradni, és innentől kezdve a szenvedést magad vállalod...szóval nincs miről beszélni..

2011. márc. 15. 08:55

Most valszeg nagyon nem leszek innentől kezdve szimpatikus Neked, de ez az egész már engem borított ki... így leírom, amit erről az egészről gondolok:

- ha a nagy szerelmed azt vágja a fejedhez, hogy dagadt vagy, vagy buta, ocsmány, ezt is fel fogod tenni kérdésként nekünk, hogy tényleg?

- b.szki, lerib.ncoz, undorító ocsmány módon lealáz, ami = NEM SZERET. Vágod?????????????

- én legalábbis úgy tudom, akkor van értelme valakivel járni, ha a szerelem kölcsönös.

- hihetetlenül ostoba vagy, komolyan mondom, az agyamat eldobom. Most felesleges azt mondanom, hogy szerintem (de nem csak szerintem, hanem mások szerint is) nagyon helyes arcú, csinos, szép lány vagy, és tuti vannak olyanok, akik tudnának szeretni, meg ilyesmi, de kár tépni a számat.

- az meg, hogy gyógyszert veszel be, hihetetlen gyengeségre és 0 önbizalomra utal. Te ennek a gyógyszernek már most a függője vagy, hiába jössz itt azzal nekünk, hogy jaj, csak néha veszek be ilyet, neeeem, pontosítok: TE MINDIG AKKOR VESZED BE, HA IDEGES VAGY, SZORONGSZ.

- lezárom az egészet annyival, ha egyszer még a sz.rt is kiveri belőled, mi nem fogunk sajnálni, és további sok doboz xanaxot, meg gyomorfekélyt kívánok ehhez a nagy szerelemhez!

117. de65993010 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2011. márc. 15. 08:32
Ezaz... én sajnálom a csajt, hogy ennyire nem képes elszakadni és hagyja magát rommá alázni... már 1 másik témánál is próbáltunk neki segíteni valami tanácsokkal, de dönteni csak ő dönthet.
116. de65993010 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 15. 08:30
Mondd csaj, meddig akarsz még a kutyája és a lábtörlője lenni?
2011. márc. 14. 23:35
Gusztustalan..Az embered,a szituacio,es elkeserit az hogy csinos 25 eves lany aki egyedul el alberletben a cicajaval,egy ilyen rohadekkal van egyutt,es nem veszi eszre.Kocsmaban elkoltott penz es idot lehetne teahazban is tolteni,vagy kinnt a szabadban setalni egyet,osszedobni penzt egyutt sutni fozni valamit romantise vacsit,nem kell dragat,egy zoldborso fozelek is tud romantikus lenni szerintem,vagy ha nem egyutt de magadat ajandekozhatnad meg valami aprosaggal:) Stb..nem a mocskos jatek gepekkel,a sok reszeg budos ember kozott:( en a te helyedben probalnek kiszakadni onnan a kocsmabol mert ennek nem lesz jo vege,nem hogy rendes part,de meg plussz szenvedest is vallalsz magadra! Megeri? Miert?Most komolyan gondolkodj el rajta hogy ennek mi az ertelme?gondolom nem szeretnel egy nap felkelni egy buzlo ember sziluettje mellett,felni attol hogy vajon mivel fog megvadolni,vagy hogy most vajon mennyi penz kell neki?kocsmabajar,eljatsza a penzet,politizal.egyszer lehet megis fog utni.Ne hagyd magad,akarj boldog lenni,magadert.
114. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 14. 23:14

Sok forumot kiirtal mar,mert valami nem stimmelt a parod es kozted.Ez meg mindig az a srac?

Mert ha,igen,akkor szerintem szakitanotok kene.Ez nem tanacs,csak szerintem!!!Lehet massal sokkal jobban kijonnel,mert ugy olvastam ez a kapcsolat csak fejfajast,meg banatot okoz neked.

113. Norejka (válaszként erre: 110. - Evawitch)
2011. márc. 14. 22:48
Ne hagyd RÁ,hagyd EL!! Mi értelme ennek? Semmi.
112. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. márc. 14. 16:47
Az alapján, amiket itt leírtál, nem értem, mit keresel még ebben a kapcsolatban.
111. a14deb9047 (válaszként erre: 110. - Evawitch)
2011. márc. 14. 14:43
Igaza volt! Hagyd a francba.
110. Evawitch (válaszként erre: 109. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 14:38
Egyszer említette, ezt a dolgot, hogy nem veszek neki sört, erre azt mondtam, hogy 75 ezer ft-ból nem tudok úgy költekezni, ahogy nekem tetszene. Mondtam, hogy ő megteheti, én nem. Erre annyi volt a válasz, hogy ő nem annyit keres. Egy ismerősnek is mondtam ezt a dolgot, annyi mondott, hogy ne a 75ezerből vegyek sört, hagyjam rá a francba.
2011. márc. 14. 14:28
"Barátod vagyok az utolsó filléredig!"
108. Evawitch (válaszként erre: 107. - 9cf0020815)
2011. márc. 14. 14:18
Én nem leszek könnyen akármilyen függő. Néha szoktam bevenni, de nem falom.
107. 9cf0020815 (válaszként erre: 103. - Evawitch)
2011. márc. 14. 14:14
Most egy felet,aztán egy egészet,és így tovább...,megéri????
106. Kira88
2011. márc. 14. 14:01

Ewawitch-nek: sűrgősen menekülj ebből a kapcsolatból, mert nem lesz jó vége. A párod talán testben felnőtt, de szellemileg-lelkileg egy önző kisfiú. Ne te akard őt átnevelni, nem fog sikerülni.

Inkább foglalkozz a saját életeddel, tanulj, építs karriert, és akkor majd egy nap jó állásod, jó fizetésed lehet, és nem kell többé irigykedned azokra, akik szórhatják a pénzt.

105. Evawitch (válaszként erre: 104. - A14deb9047)
2011. márc. 14. 13:45
Éli az életét vagy mit csinál.
104. a14deb9047 (válaszként erre: 101. - Evawitch)
2011. márc. 14. 13:44
Ezt nem boldogságnak nevezném...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook