Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon ciki egy OKJ vizsgán 2X megbukni? fórum

Nagyon ciki egy OKJ vizsgán 2X megbukni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
110. Guruljka (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 26. 09:26
Ez a beszéd! :D Gratulálok! Ürülök ismeretlenül is!
109. Napsugár8 (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 07:20

Gratulálok!

Én már az elejétől fogva megmondtam, hogy ha tanulsz tisztességgel, akkor sikerülni fog. Mindenki elhitte, egyedül csak te paráztál! 😂😂😂

Ügyes vagy! Látod, így kell ezt csinálni.

2021. okt. 24. 22:15

Sziasztok!


Bocsánat, teljesen elfelejtettem a fórumot. Tanulás mellett dolgoztam.

SIKERÜLT! az írásbeli és a szóbeli is. Már a bizi is megvan.


Köszi mindenkinek a bíztatást :)

2021. okt. 24. 18:46
Irhatott volna.
106. perzsacica (válaszként erre: 101. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 24. 18:44
Kíváncsian várjuk a fejleményeket!
2021. okt. 8. 16:47
igen
2021. okt. 8. 05:29
Érdemes kicsit készülni, a szóbelin esetleg az írásbeli hibáit szedik elő és arra kérdeznek rá.
103. Napsugár8 (válaszként erre: 101. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 10:48

Persze, hogy jó lett! Hiszen tisztességgel, becsülettel tanultál.

Úgy nincs lazítás, max. 1-2 nap, és nyomás tanulni a szóbelire! Most még a fejedben van mindaz a tudás, amit az írásbelire betápláltál magadnak, arra tudsz további tudást pakolni. Megy ez neked. :))

102. Guruljka (válaszként erre: 101. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 21:49
Továbbra is drukkolok!
2021. okt. 6. 20:18
Sziasztok! Köszi az érdeklődést. Nincs még eredmény, írásbeli volt. Majd jövőhétre lesz eredmény hogy sikerült-e. Aztán szóbeli ha az írásbeli sikerült. Én úgy érzem jó lesz, tanultam rá, készültem. Aztán majd meglátjuk :)
2021. okt. 6. 17:57

Nem biztos, hogy már haza ért.

Meglehet, hogy vígan bulizik, örül a sikernek. :)

2021. okt. 6. 16:46
Lehet, hogy harmadszorra is sikerült megbukni?
98. andi6020 (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 16:41
Na, mi volt?
2021. okt. 6. 16:06

Sajnálom, hogy akkor már nem voltam a net-en, amikor jelezted a mai vizsgád.

Remélem azért az a csomag, amit kívánni szoktam, elvégezte a dolgát. (A Népi Kína 2 napi termését szoktam küldeni!)


Várjuk az eredményt.

96. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - Channa*)
2021. okt. 5. 21:35
Köszönöm 🙂
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Andi6020)
2021. okt. 5. 21:34
Köszönöm! 🙂
94. Channa* (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 20:26
🍀🍀🍀
93. andi6020 (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 5. 20:14
Drukk! Ügyes legyél!
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - Napsugár8)
2021. okt. 5. 20:06

Hát eljön ez a nap is.

Holnap vizsgázok.

91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 90. - Napsugár8)
2021. szept. 29. 10:39

Aranyos vagy nagyon!


Köszönöm! 🥰

90. Napsugár8 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 09:49

Soha ne hasonlítsd a saját tudásodat máshoz. Én is paráztam, más is parázik vizsga előtt. Én azt hajtogattam magamban, hogy: tisztességgel, becsülettel tanultam, annyit tudok, hogy minimum egy kettest összekotorjak!! És ha ennek a gondolatnak a birtokában mégy vizsgázni, enged benned a görcs, és jobban teljesítesz!!! És persze azért szólj Fortunának is, legyél vele jóban, nem árt, ha egy kicsit ő is besegít. Meg fogja tenni! Hát kinek, ha nem neked??? Menni fog az! :))


Még előző nap írj ide, és küldöm a "jókívánságaimat" én is.

2021. szept. 29. 09:43

1 hét múlva vizsga. Készültem, tényleg tanultam, gyakoroltam. Fogok is még. De nem érzem olyan hűde biztosnak a tudásom :(


Van 1 csoport társam aki 5.-ször megy a vizsgára, aztán járt korrepetálásra a nyáron. És oda meg vissza van, hogy mennyit tanult, és keni vágja már.


Attól tartok lebőgés lesz..

88. Napsugár8 (válaszként erre: 87. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 09:12
Nehéz anyag, de olyan nincs, hogy te nem tudod megtanulni. Okos, ügyes vagy, és megy ez neked! Jól csinálod, sikerülni fog!
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Napsugár8)
2021. szept. 21. 22:15

Köszönöm a bíztató szavakat! 🙂


Tényleg kell a szünet, 2-3 óra után már nem fog az agyam. Ma átvettem 2 új témakört, meg a tegnapit ismételtem. Meglátjuk mi lesz. Bitang nehéz az anyag.

86. Napsugár8 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 17:41

Amikor én vizsgára (érettségire) készültem, akkor tanultam 8-11 óráig, majd ebéd után kerültem egy sort, levegőztem. Tanultam 14-17-ig, majd vacsora után 19-22-ig. Tehát több szakaszban, közte hagyva időt a felfrissülésre.


Azt mondom, ha tisztességgel, becsülettel tanulsz, akkor tiszta lelkiismerettel mehetsz a vizsgára, minimum egy kettest össze fogsz tudni kotorni. Attól kezdve viszont a kutyát nem fogja érdekelni, hogy a vizsgán hanyast kaptál. Csak a dokument megléte lesz a lényeg. Hát tanulj becsülettel, és az eredmény biztos lesz. :))

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Napsugár8)
2021. szept. 20. 17:28

Innen merítettem az ötletet tőletek, hogy osszam be az anyagot témakörök szerint :)

Tegnap 1 témakör, ma egy másik, holnap is már tudom mi lesz. Ezen a héten szabadságon vagyok, valamit haladnom kell. Remélem érni fog valamit. Attól tartok hiába tanulok, bekérdeznek olyat amiről sosem hallottam és feleslegesen készültem.


Ugyanazt írásbelire nem adják. Max 1 témakört, egyik oldalról, másik oldalról.


Volt olyan, hogy x dolognak sorold fel a típusait. 3 évvel később ugyanarról az X-ről ez az állítás igaz/hamis. Szóval előjöhetnek végülis.

84. Napsugár8 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 20. 16:37

Időt kell adni az agynak, hogy amit tegnap-ma tanultál, az leülepedjen, tisztuljon.

Egyébként arra is idő kell, hogy az agyat ismét megtanítsuk, hogyan is kell tanulni, megjegyezni dolgokat. Kezdésnek a napi 3 óra tanulás nem rossz, fokozatosan lehet növelni az időt, és jó lesz ez. Csak csináld, nem hagyd abba.

Hogy átvetted a régi vizsgák anyagát, és feleslegesnek érzed??? Tudod: soha, semmi sem történik véletlenül! Nagyon meglehet, hogy pontosan abba húzol bele. :))

2021. szept. 20. 13:57

Tegnap és ma is tanultam. Elővettem a régi vizsgákat átnézésre.

1. Rájöttem hogy olyanokat magoltam be ami már volt. Tehát nem lesz újra, tehát tök feleslegesen tanultam meg.

2. Van csomó olyan amiről még nem is hallottam.


10-től 1-ig magoltam ma, de kavarog a fejemben, hogy mi mihez tartozott. Siralmas.

82. Napsugár8 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 07:41

Minden fejben dől el! Ha azzal kezdel neki, hogy neked nem való a tanulás, akkor majd az élet bebizonyítja neked, hogy valóban nem való!

Ha azzal kezdel hozzá, hogy te is vagy olyan f@sz@ gyerek, mint az a másik, akkor te IS meg fogod csinálni!

Döntsd el, melyik akarsz lenni, döntsd el mit akarsz elérni az életben, és annak megfelelően gondolj, vélekedj saját magadról! Az vagy, aminek hiszed magad!

2021. szept. 10. 07:38

Csak az a baj velem, hogy azért minden infó nem marad meg az agyamban. Emlékszem rá, hogy olvastam. Hogy kiemeltem a szöveget, még kb látom is magam előtt hogy hol olvastam, de a tartalom nehezen jön elő.


Nem nekem való a tanulás.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook