Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Manapság nagyon ciki a trapéznadrág? fórum

Manapság nagyon ciki a trapéznadrág? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 18. 18:42
Nekem van és szeretem,hordom.Pont nem érdekel,hogy ciki-e vagy sem :)
2014. jan. 18. 18:41
Nekem nagyon vékony lábam van, és nem is csinos, semmi pénzért nem vennék fel répanadrágot. Ritkán találok trapéznacit (amiben azért csinosabb vagyok), de azért ki lehet fogni egy két helyen. És még olcsóbban is megkaptam mint a divatos fazonokat.
2013. dec. 9. 20:21
Igen, ciki a trapéznadrág. De ha te komfortos vagy vele, hordd bátran! Bár ha komfortos lennél, nem tetted volna fel a kérdést.
54. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - 9bbc382386)
2013. dec. 9. 20:18
A ceruza rövidíti a lábakat, amitől még inkább vaskosabbnak tűnik a viselője. A trapéz összenyom a lenti szélesség miatt és persze szinte mindenkinek rövid.
53. a0c1361e44 (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2013. dec. 9. 20:16

Nem, nem azt írtam, hogy egy ducinak nem áll jól semmi, hanem azt, hogy nekik sem a cső, sem a trapéz, sem a répa nadrág nem áll jól, csak a klasszikus, egyenes szárú, megfelelő méretbe, megfelelő derékmagassággal, megfelelő hosszal.

Az szép ha van két homokóra?


Ha jól áll a trapéz, akkor hordjad, azt sem mondtam, hogy ne hordják, csak azt, hogy nem épp a legelőnyösebb nekik:)

52. a0c1361e44 (válaszként erre: 50. - Grizus)
2013. dec. 9. 20:13
Nadrág is van hosszú. Ez csak kifogásnak jó...
51. 9bbc382386 (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2013. dec. 9. 17:14
Aki duci az ne vegyen se ceruzanadrágot se trapézt,vannak teljesen normális fazonú divatos nadrágok.Mindenki találja meg a magához illőt,ha ez magától nem megy akkor olyan üzletbe kell vásárolni ahol ebben segítenek.
50. grizus (válaszként erre: 48. - A0c1361e44)
2013. dec. 9. 04:55
Hosszú a csaj.
49. orsibigyu (válaszként erre: 44. - A0c1361e44)
2013. dec. 8. 21:48
Ez igaz, hogy ducinak semmi nem all igazan jol. De pl.en ha trapezt veszek fel hirtelen 2 homokora lesz a konturom: szeles vall nagy mell, csipo es a vadlim egyforma szeles derek, terd vekony. Szerintem ez aranyos. Mig ugyanez csonadraggal: szeles vall, szeles csipo vastag comb es vekony vadli( es nem !genetikailag nem akar izmosodni, vagyik kerekedik, de nem segit az aranyok jobb eloszlasaban) Trapezban jo no vagyok, csoben husi. Csak, hogy ne logjak ki a sorbol nezzek ki rosszul?
48. a0c1361e44 (válaszként erre: 47. - Grizus)
2013. dec. 8. 15:32
És rövid volt:(
47. grizus
2013. dec. 8. 05:05
Krasznai Tündére trapézgatyót adtak a múltkori showban az X-faktorban, tehát ma is divat. Legalábbis hordható.
2013. dec. 7. 09:27

[link]



Vékonyaknak áll jól és kizárólag magas sarkúval szűk felsővel.

45. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. dec. 7. 07:17

Szerintem nem ciki.

A rövid lábakat optikailag nyújtja,és pontosan az a ruhadarab ami nem egybeolvaszt a tömeggel,hanem éppen ,hogy kiemel,kilépsz a láthatatlanságból.

..ha mindig az aktuális trendet követném az öltözködés terén egy teljesen átlagnő lennék márkától függetlenül:-)

2013. dec. 6. 20:51

Ahogy már írta valaki: trapéz és trapéz között van különbség. Szerintem sem ciki hordani, ha jól áll, csak a hossza legyen meg. Sok nőn látok majdnem trapéz nadrágot, de szinte mindnek rövid, szerintem az a ciki, ha egy nadrág nem elég hosszú. Ez igaz a klasszikus szabású nadrágokra is. Én ezeket hordom. A szűk szárú nadrággal vigyázni kell, mert a nem szép lábakat kihangsúlyozza, vagy ha aránytalan az alkat. Azért van néhány ilyen nadrágom is. A trapézokat, amik csak kicsit trapézoltak, eltettem valamikorra:)

Egyébként, ha valaki duci, akkor tök mindegy, hogy szűk vagy trapéz a nadrág, ő akkor is duci marad, és egyik sem előnyös neki, de egy klasszikus szabású neki is jól állhat, ha a bősége, derékmagassága megfelelő. Nekem pl. nem tetszik, ha túl csípő egy nadrág, mert abban annak is van derékhája, akinek egyébként nincs. És persze a nagyon magas derekú nadrág sem tetszik, mert az meg olyan mammeres.


Tehát, hordhatod, ha jól áll. Egyébként nem rég olvastam, hogy ismét divat a trapéz nadrág is.

43. michelle.r (válaszként erre: 36. - Pzm3)
2013. dec. 6. 20:30
Nem cicanadrágod van, hanem leggingsed ; A cicanadrág az a rémes kötött, annak van két csíkja, mint a gyerek harisnyanadrágnak ;)
42. jajjj (válaszként erre: 36. - Pzm3)
2013. dec. 6. 20:00
Lehet nem csak egy féle cica nadrág van a világon :o
2013. dec. 6. 19:54

Szerintem trapéz és trapéz közt is van különbség. Mikor én középiskolás voltam, akkor ezek a hatalmas, széles szárú nadrágok voltak a divatok, amik a földet verték a lyányok lejárták az alját szakadt lett stb szóval szép látvány volt egy idő után. Nos olyat már nem vennék fel, de ilyenkor télen én jobban szeretem az ún. "bootcut" szárú nadrágokat. Ezek nem tapadnak annyira a lábamhoz, mint pl a manapság divatos skinny farmerek, így alá tudok öltözni (vastag harisnya) ill rá tudom húzni a szárát a ronda barna bakancsomra, ami ugyan nem szép, de nem fázik benne a lábam, mint a divat csizmákban és a téli farmereimből meg csak az orra lóg ki :D

És bár nem divatos, de tuti jól mutatok benne, mert nem fázok :D

2013. dec. 6. 19:41
manapság szerencsére semmi nem ciki... bármit felvehet az ember, csak látszódjon, hogy viseli és jól érzi magát benn! :) ... szerintem...
2013. dec. 6. 19:39
igen
2013. dec. 6. 17:58
Sose érdekeljen ki mit mond,nem kell mindenkinek egyformának lennie,halálom mikor egy 80-100 kilós lány felvesz egy szűk szárú farmert és olyan benne mint egy hordó,csak mert divat.Azt vedd fel ami jól áll,amiben jól nézel ki.
2013. dec. 6. 17:13
Én is nagyon szerettem a trapéz divatot. Sokkal jobban áll, mint ezek a szűk szárú nadrágok. Remélem, újra divat lesz, és akkor beraktározok egy pár jó darabot :-)
36. pzm3 (válaszként erre: 25. - Jajjj)
2013. dec. 6. 16:47
Én hordok cicanadrágot,és nincs rajta semmilyen csík.
35. pzm3 (válaszként erre: 28. - Holdem)
2013. dec. 6. 16:47
Ha lökött vagyok ám legyen,de rajtam ne nevessen senki.
34. M0ncsa (válaszként erre: 29. - D4747860fa)
2013. dec. 6. 15:58

...Vagy a repaszarut :)


Hu, tavaly, mikor terhes voltam, csak ezeket a borzalmas repaszaru iszonyatokat lehetett kapni - most kepzeljetek el egy potrohot, konkret combokkal, plusz alul a repaszar... brrrrrrrrr!

Vegul bizomanyiban vettem nehany hasznaltat, mert az ujak egyszeruen kritikan aluliak voltak.

33. queenga (válaszként erre: 29. - D4747860fa)
2013. dec. 6. 15:55
Na, ezért hordok én is trapézt, ha tehetem. Az én sonkáimra nem is lenne könnyű felcibálni most akármit:)
32. M0ncsa (válaszként erre: 1. - D4747860fa)
2013. dec. 6. 15:41

Veletlenul se vedd fel, mielott visszajonne a divatba, kulonben nem leszel "igenyes no".

:)))

Csak a sok igenytelen hippi hord ilyesmit. Ja, es bocs, asszem nemreg lattam egy friss kepet Sharon Stone-rol is trapezban... De hat ha nem divatos, gondold meg azert...


(Ha tetszik es jol all, ki a fenet erdekel, hogy divatos-e vagy sem??)

31. mese
2013. dec. 6. 15:25
Egyáltalán nem az. Sőtt! :) sokkal előnyösebb fazon!
2013. dec. 6. 15:22
A legkirályabb! :-)
2013. dec. 6. 14:44
Talán nevetségesebb a trapéznadrágnál, amikor a sonkákra felcibálják a csőnadrágot :D
28. holdem
2013. dec. 6. 14:38
Én imádom a trapézt, és még mindig simán hordom. Szívfájdalmam, hogy csak szűkszárúakat lehet kapni. Egyenes szárút sikerült vadásznom, az még inkább... De sztem aki szerint ciki egy ruah, mert nem divat, az lökött... Ha fegyverrel kényszerítenének, akkor sem hordanék olyat, mai nem tetszik, csak azért, mert divatt. Mindig is magasról tettem rá. Mindenki azt hordaj, amiben jól érzi magát. Na meg ami jól áll neki!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook