Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


453. picur33
2007. aug. 2. 13:48

Sziasztok!

Ma sikeresen felcukkoljuk egymést és magunkat?:))

Holnap, holnapután pedig izzadó tenyérrel és gyomorgörcsel készülünk a válogatásra?:))

Miből gondoljátok, hogy az első forduló csak 2 napos lesz?

452. Crista (válaszként erre: 443. - Safirah)
2007. aug. 2. 10:11

Sziasztok! Szia Safirah,


Szerintem még ne adjátok fel, mert én is 96 kg vagyok és behívtak. Igaz beleírtam a jelentkezési lapba, hogy hány cm magas vagyok, és azt is, hogy mennyi a súlyfeleslegem, lehet, hogy ezért hívtak be. Szerintem még van remény, szóval legyeteke telefonon elérhetőek.

451. srrse
2007. aug. 2. 09:01
Jo reggelt..nagy csapat...szoval a ma beszlegets mi lehet..semmi mas csak a castingos dolog:)...na de persze...safioka valaszara...sok a jelentkezo..orjitoen sok..de halottam sokrol akikel a jelentkezesi lap utan mar be sem hivtak...meg be sem hivtak...Tehat akik ezen hetvegen bekerultunk...maris a kivalasztasban veszunk resz...aki tovabb is kerul annak meg jobb....sikeres...Hat igen...Azert mindenkiert drukkolok, na megaztan magamert :P
450. corinna (válaszként erre: 446. - Sasfioka)
2007. aug. 1. 22:51
fél évvel ezelőtt voltam egy laborvizsgálaton, semmit nem mutatott. Ma voltam homeopata orvosnál 1,5órán keresztűl vizsgáltak! Kiderült, hogy nagyon beteg a szervezetem és ezért híztam meg ennyire. Ha nem teszek vmit, minden történhet csak JÓ nem!!!SZóval én többet nem megyek se a háziorvosomhoz, se más rendelőbe! Inkább otthagyok több tíz ezer Ft-ot ott,ahol tényleg meg akarnak gyógyítani!!
2007. aug. 1. 21:34

nem. az volt a 0. casting :) A jelentkezési lapok alapján.


Most ha csak kicsit számolunk:

péntek-szombat (esetleg vasárnap) van casting most a hétvégén.

naponta 9-17 óra között, óránként. azaz 8 órán át, 8 turnus. Azaz összesen két nap esetén 16, 3 nap esetén 24 turnus.

Csak turnusonként 30 emberrel számolva is 500 vagy több mint 700! behívott ember. Ez rengeteg. És ebből kell MÉG KÉT castinggal kiszedni 24-et...


SF

448. srrse
2007. aug. 1. 21:14
erdekesen irogatod le a dolgokat...de szerintem az az orjitoen sok jelentkezo kozul..mi lenenk az elso kcasting eredmenyesei ????
2007. aug. 1. 18:52

Az első casting biztos, hogy lemegy a héten, szerintem ha holnap nem hívják, akkor őt már nem fogják hívni.


Jövő héten szerintem lemegy a második casting, aztán a döntő.


A véleményem szerint:

1. casting - kamerapróba... Ki az aki "maradhat" képernyőn, rövidebb interjú, elbeszélgetés, megjelenés, stb.

2. casting - a "képernyőrevalók" közül ki az aki az egyéb támasztott követelményeknek megfelel. (orvos, pszichológus, stb.)

3. döntő - itt derül ki a még talpon maradottak közül, hogy ki jut be játékosnak, ki lesz tartalékos, ki nézheti a tévé elől...


Legalábbis én biztos, hogy így csinálnám :) Kíváncsi leszek, hogy ők hogy oldják meg.


De háromnál több kör biztos, hogy nem lesz (szerintem).

Hiszen hamarosan indul a show...


SF

2007. aug. 1. 18:47

Én ha akarják gyomortükrözés eredményét is el tudom vinni, teljes belgyógyászati kivizsgálás, ekg, vérképek, reagens anyagok, stb. :) Elég komoly kivizsgáláson voltam nem rég, és meglepő módon, mikor az orvos megnézte a leleteimet, akkor mondta, hogy ilyen nincs, és hogy azonnal vegyem le a pulcsim mér vérnyomást, valaminek csak rossznak kell lenni... És szépen megmérte 125/80-ra. Akkor mondta, hogy lehet vissza kéne adnia az orvosi diplomáját :) Szóval egészséges vagyok, a 70 kg súlyfelesleget leszámítva... (másnak ez az egészséges súlya...)


SF

445. ducinyuszi (válaszként erre: 443. - Safirah)
2007. aug. 1. 15:58

Még megeshet, hogy hívják. :) Az időpontokból már nem válogathat ha úgy esik, mint én mikor hívtak, de azért én szorítok.

Ahogy itt olvaslak, gondolom a férjed is nagyon szeretne bekerülni műsorba.

2007. aug. 1. 15:56

Sziasztok


Én hétfőn elmentem a háziorvosomhoz megkérdezni, hogy neki mi a véleménye erről a műsorról és hogy csináljunk egy vérvizsgálatot, hogy nincs-e valami komolyabb bajom.

Annyit mondott, hogy lehetőleg szteroidos vagy hormonkezelt fogyitabikat ne vegyek be ha bekerülnék is a műsorba, mert kitudja milyen hatásuk lenne a későbbiekben. Én mondtam, hogy nem hiszem, hogy ilyesmivel próbálkoznának, hisz mindkét tréner módszere a természedes dolgokra alapul.

A véreredményem ma lett és minden oké. Ennek nagyon örültem, mert már rég nézték, hogy miújság odabent. :) Mondhati teljesen egészséges vagyok a túlsúlyomat leszámítva.

Így legalább nem kerülök olyan szituba, hogy ott szembesítenének a ténnyel, hogy mondjuk magas a koleszterinem vagy a cukrom. Érzékenyen éritett volna ott. :))

443. Safirah
2007. aug. 1. 15:56
Most néztem meg a maileket, a Férjem is július 1-én küldte el a jelentkezését 2 fotóval, de azóta sem hívta senki sajnos....:((( Lehet, hogy a 107 kilója még ahhoz is kevés, hogy a castingra behívják? julcsyka példáját nézve viszont hátha van még remény....!? Bár nem hiszem, hogy sok!:((
2007. aug. 1. 15:51
Sziasztok. Én 1 hónapja küldtem el a jelentkezésemet, eddig még vissza sem jeleztek. De ma megtörtént a csoda. Felhívtak. Szombaton délután 4-re hívtak be. Jön még valaki délutánra? Mert eddig csak reggeli időpontokat olvastam. Remélem lesz ott valaki közületek. Addig is kitartás mindenkinek
441. srrse
2007. aug. 1. 14:10
Pedig igenis erdekelne...mindenki velemenye a dologrol..jo is rossz is egyarant
440. srrse
2007. aug. 1. 14:10
Hello..latom lecsoppent a velemenyek irasa itt...
439. 91d4989ab9 (válaszként erre: 437. - Emagdi)
2007. aug. 1. 07:56
Köszi:) 11kgt fogytam januártól, akkor nem látszott a derekam, most már igen:) de még van miből fogyni:)
438. 91d4989ab9 (válaszként erre: 436. - 7130b15964)
2007. aug. 1. 07:55
én 88at tudtam a nőkre:)
437. emagdi (válaszként erre: 434. - 91d4989ab9)
2007. aug. 1. 07:43
dehát akkor nagyon ügyes vagy, ha fél év alatt 10 cm-t csökkent a derékbőséged!!! rengeteget fogyhattál
436. 7130b15964 (válaszként erre: 434. - 91d4989ab9)
2007. aug. 1. 07:33
Derékbőség: 100cm a férfiakra vonatkozik, a hölgyeknek 80 cm alatt kellene maradni...
435. KicsiT
2007. aug. 1. 01:46

Köszönöm mindenkinek az utvonalhoz fűzött kommentjét.Nagyon sokat segítettetek.Köszönöm.Remélem igy odatalálok.Ha nem,akkor a szokásos modzsr.Piroslámpánál kérdezek...:D Necces,de jo...

Látom mindenki kicsit izgul.És nagyon várja a péntek,szombatot.Hát mit szoljak.Én is:D

Attol félek hogy a laza ruháim kissé eltakarják a hatalmas sulyfeleslegemet,a mi ugye 150 kg-nál jopár kg.És azt fogják mondani h nem is vagy olyan kövér,viszlát.Nah ezen kár törni az agyamat.Azon töröm mindig,hogy mien lesz, hogyan fogok odaállni.De mindig az a végeredménye ennek az eszmefuttatásomnak,hogy hülye vagyok,mi a ***-nak kell annyit törni ezen magamat.Ugy is csak magamat adom és kész.

Reenee...veled meg akkor találkozom remélem...Csak kiszursz a tömegböl.Egy 150Kg-s 19 éves srácot nem nehéz észrevenni...:D De azé én is kereslek.

És szeretnék látni tt a forumon pénteki élménybeszámolókat,szóval mindenkit szeretnék megkérni, hogy irjon le mindent h mi történt vele ott bennt, és stb.

Joéjszakát mindenkinek aki betéved.És joreggelt a koránkelőknek.

SOK SIKERT MINDENKINEK.

2007. júl. 31. 21:41
Meg az is sokkoló volt amikor a végén a doki beszélt, hogy a 100cm feletti derékbőségnél már nő a szivbetegség kockázata, a barátom meg megkérdezte nekem mennyi, 60? bevallottam neki hogy most 91 (de 100al kezdtem a fogyit januárban)...no comment...
2007. júl. 31. 21:40

A nagy érdeklődésre való tekintettel, nálunk is felemelhetnék a játékosok számát 12-ről 18-ra. :)

Most láttam, hogy az U.S.A.-ba már az 5. szériára is meghírdették a castingot, pedig a 4. még csak szeptemberbe indul.

2007. júl. 31. 21:23

Ez a műsor sokkoló volt.

Itt is láthattuk, hogy nem csak a fogyáshoz kell a kitartás és a hatalmas akaraterő, hanem ahozz is, hogy utána ne szedje vissza az ember a leadott kilókat vagy akár a többszörösét.

Megvallom őszintén, hogy nekem könnyeket csalt a zemembe, mikor a 450kg-ről 88 kg-ra legyott, majd megint 230kg ember azt mondta, hogy csak azt szeretné, ha a fia és a felesége megértené, hogy ő mindennap küzd a kényszerevése ellen.


Örök szélmalomharc az életük a kilókkal az életbenmaradásért.

431. 91d4989ab9 (válaszként erre: 430. - 6b94deaef4)
2007. júl. 31. 21:19
Durva, de hatásos! Akit ez nem térít észhez...
2007. júl. 31. 21:04

Viasat3-mon döbbenetes ez a müsor," az emberi történetek" még most is a hatása alatt vagyok.....

aki teheti nézze meg......

429. Reenee
2007. júl. 31. 20:11

Az biztos, hogy nem nézők által beszavazós show lesz. A dolog lényege az edzők szempontjából, hogy párokban közel azonos testalkatú embereket osszanak be hozzájuk. (Alexandránál egy 100kg-os és a Norbinál is egy 100kg-os és így tovább...)

Így hallottam.


A castingon semmi más nem kell, csak önbizalom...:)))

428. ducinyuszi (válaszként erre: 421. - Petrikek)
2007. júl. 31. 19:19

Ahogy én emlékszem amit én láttam ott angol családok voltak. Dobálták ki a sok TESCOs félkész, kész kajákat az edzők a hűtőkből, hogy azokat felejtsék el örökre. Erre tisztán emlékszem. :)

Viasatot én is nézni fogom. Az embreki történetekbe már párszor én is elcsíptem a túlsúlyosakkal foglalkozó részt. Most néztem az újságot, egész szombatig ez lesz a téma benne.

2007. júl. 31. 19:15
nincs mit:))) mondjuk ez nem show műsor, de én szeretem nézni. Erőt ad:)))
2007. júl. 31. 19:13

jocoanya és zsuzsa76xx köszönöm nektek a választ..

:DD

2007. júl. 31. 19:08
egy csomó része van, lehet hogy több hétig fog menni, majd figyelni kell:)
424. 6b94deaef4 (válaszként erre: 423. - 91d4989ab9)
2007. júl. 31. 19:06
Uuuuu akko ezt meg nézem:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook