Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műtétem miatt le kell vennem a kabbala karkötőmet!! fórum

Műtétem miatt le kell vennem a kabbala karkötőmet!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
52. Channa* (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 21:43

Te tényleg azt hiszed létezik átok és rontás?


Ugye azt tudjuk, hogy léteznek baktériumok és vírusok, mert bizonyítottan okoznak ezek a kis dögök akár halált is.


Sepsis!


Tudod hány halotti bizonyítványba írják ezt be a boncolás után?

Tudod hányan szenvednek kórházi fertőzés miatt? A tesóm 9 féle bacit kapott meg a kórházba. A többieknek kutya bajuk nem volt a saját kis bacijuktól, de a tesómnak majdnem amputálták a lábát. 2 évig mozgásképtelen volt.


Persze, sokkal veszélyesebb az átok és a rontás! Tényleg hordjad azt a koszos vackot, az aztán mindentől megvéd réged, bár a műtéttől vajon miért nem védett meg?

Aztán szórd szét a bacikat, amik rajtad vannak, hátha elkapja egy olyan, aki akár túl sem éli. Tudom, majd megvonod a vállad, csuriba teszed a kezed, magad mögé köpsz ötször, iszol egy békanyálteát, és minden oké lesz újra körülötted.


De tudd, hogy vannak, akik nem hisztek az ostobaságokba és az ilyenek életével játszol.


Egyébként, minek neked a műtét? Hiszel a dokikban? Nem valami vajákoshoz kellene menned?

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Pteri)
2023. júl. 2. 21:18
❤️
50. pteri
2023. júl. 2. 21:17
Engem is most műtöttek, le kellett vennem mindent. Én is akkor vagyok nyugodt, ha a férjemtől kapott mágneses karkötő rajtam van. De most levettem, mert eü.dolgozóként tudom, hogy le kell és kész, de magamban gondoltam, hogy így is fogsz rám vigyázni, ugye kis karkötőm? És vigyázott, kutya bajom. Neked se lesz, hidd el!
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2023. júl. 2. 21:17
Persze, ezzel én is így vagyok. De mivel tervezett műtét, ezen a dolgon is elgondolkodtam. Nyilván ha le kell venni, akkor le kell venni, nincs mese, de nyugodtabb lennék, ha maradhatna.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Főnix3)
2023. júl. 2. 21:15

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen ❤️

Úgy lesz! :)

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
2023. júl. 2. 21:13
Szerinted ha betolnak a műtőbe sürgősséggel egy balesetest vagy egy piszkos ruhájú hajléktalant, akkor nem fertőtlenítik utána műtőt? Dehogynem. Utánam is fogják.
46. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 21:11
Amikor az életem múlt egy sürgős műtéten, semmire nem tudtam gondolni nagy fájdalmamban, csak arra, hogy segítsenek már rajtam, mert nem bírom tovább!
45. Főnix3 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 21:11

Minden rendben lesz! Hiszem, hogy neked is van egy őrangyalod!

Érdemes megkérdezni, de ha nem, akkor újra köttesd fel azzal, aki legutóbb feltette. :)

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Tumbo2)
2023. júl. 2. 21:09
Ettől nem kell tartani.
43. Főnix3 (válaszként erre: 35. - Charlize)
2023. júl. 2. 21:07
Biztos neked is meg van a saját marhaságod!
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Főnix3)
2023. júl. 2. 21:07

Jövő héten és belgyógyászati problémával. :)

Hátha lesz valami rokonlélek és kitalálunk valamit. :)

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2023. júl. 2. 21:05
Jujj, mert mit fogok kapni? Ne ijesztgess, lófej lesz az ágyamban, amikor reggel felébredek? 🙄😄
40. Főnix3 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 21:05

A gyerekeimnek is van. :)

Én sok dologban hiszek.Például az őrangyalokban. :)


Mivel műtenek és mikor?

Abban is simán hiszek, hogy van nekik készleten egy hosszabb, műtős gumikesztyű, amit a te kezedre is ráhúzhatnak. Teljesen lefedi a fonalat, és nem fog senkit megfertőzni!

39. tumbo2 (válaszként erre: 36. - Moimeme)
2023. júl. 2. 21:02
úgy van jelentse föl a kórházat,így is tele vannak pénzzel,mit számít nekik az a kis dolog.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Charlize)
2023. júl. 2. 21:02
Én nem vagyok ilyen kemény.
37. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 21:00
akkor szerencsés vagy,hogy ki tudtál menni műtét előtt.
2023. júl. 2. 21:00

Fórumnyitó, ne hagyd magad! Javasold, hogy tekerjék be valami steril anyaggal, vagy fertőtlenítsék le valamivel.

Kérdezz rá, hogy így megcsinálják-e. Közöld, hogy ha levágják, feljelented a kórházat.

Legfeljebb nem műtenek meg.

Mindezt úgy írom, hogy nincs semmilyen kabalám, de megértem, ha valakinek van, és ragaszkodik hozzá.

35. Charlize (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 20:59
Nem tudok ilyen marhaságokban hinni. Csak magamban.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Tumbo2)
2023. júl. 2. 20:58
Én.
33. tumbo2 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 20:56
és ki fogja fertőtleníteni.gondolom nem a műtős.
32. tumbo2 (válaszként erre: 28. - Channa*)
2023. júl. 2. 20:54
én együtt voltam egy sötét bőrű nővel,aki úgy tele volt rakva arannyal,mint Montezuma.ki volt írva,hogy műtét előtt minden ékszert le kell venni.de senki sem mert neki szólni.mert rögtön elkezdenek visítozni,hogy rasszizmus,meg ilyesmi.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Főnix3)
2023. júl. 2. 20:49
Köszönöm
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Charlize)
2023. júl. 2. 20:48
Neked sose volt kabalád?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Channa*)
2023. júl. 2. 20:45
Te tényleg azt hiszed, hogy egy műtőben a legnagyobb fertőző veszélyforrás egy piros madzag a csuklómom? Amit egyébként simán fertőtleníteni lehet műtét előtt.
28. Channa* (válaszként erre: 19. - Perzsacica)
2023. júl. 2. 20:40

"Bevinnél a műtőbe egy olyan tárgyat, ami valószínűleg tele van az évek során összegyűlt hámsejtek millióival és a legjobb táptalaja a baciknak de majd a hited megvéd a fertőzésektől is?"


Ez az!


És nem beszélve arról, hogy ebbe a műtőbe utána visznek másokat is és jól átadja majd nekik....

27. michelle.r (válaszként erre: 26. - Főnix3)
2023. júl. 2. 19:50
Pontosan tudta, amikor kiírta a témát, hogy mit fog kapni. Azt speciel én sem értem, hogy miért teszi ki ennek magát.
2023. júl. 2. 19:20

Attól, hogy ti nem hisztek valamiben, az ne jelentse már azt, hogy a másiktól is el kell venni! Vegyetek vissza egy kicsit!

Értenetek sem kell hozzá, sőt megérteni sem! Ha mégis érdekel, akkor ezt a kérdést szebben is meg lehetne fogalmazni!

25. papája (válaszként erre: 23. - Globus)
2023. júl. 2. 19:00
A hit a fejben dől el, ott van, nem egy koszos izzadt madzagban - szerintem.
24. Charlize (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 18:58

Mitől véd meg egy vacak koszos madzag???


Nem értem, mire jók ezek a kamu lelki kapaszkodók. Az orvosod többet ér.

23. globus (válaszként erre: 10. - Dombrádi Ildikó)
2023. júl. 2. 18:53
A HIT. Valamiben hinni kell.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook