Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Muszáj kiírnom magamból... fórum

Muszáj kiírnom magamból... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Muszáj kiírnom magamból...

1 2 3 4 5 6 7
76. f7586d2534 (válaszként erre: 75. - Anianiko.)
2013. febr. 5. 17:47
Miért ne?
2013. febr. 5. 17:45
Miért pont a hoxa?
74. f7586d2534 (válaszként erre: 37. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 17:29
"Nem tudsz előre nézni, amíg nem nézel SZEMBE".És valóban nem gyerek már, vannak eszközei hogy megvédje magát. És ha ez ennyire fáj, miért ne olvason be annak a rokonnak?Amellett nem írok mást mint te, megelőzhető hogy másokat is bántson a pedofil, a fórum indító nem védtelen többé.
73. f7586d2534 (válaszként erre: 27. - Lepke99)
2013. febr. 5. 17:25

Pontosan mire gondolsz?Leginkább arra, az nem helyes hogy segít a szülő vagy az hogy nem szó nélkül teszi?

Szerintem nem helyes ha a szülő segítségét elfogadjuk, ha nem szó nélkül teszi akkor teher .

72. lepke99 (válaszként erre: 71. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 16:33
már megnyitottam :) ha gondolod gyere és írd le a véleményed :)
71. Csipkerózsika (válaszként erre: 70. - Lepke99)
2013. febr. 5. 16:31

:) Az lenne.


Kedves fórumnyitó, ha közben jársz erre és segítségre van szükséged, nyugodtan megkereshetsz priviben. Tudok ajánlani egy-két könyvet is, ami segíthet.

70. lepke99 (válaszként erre: 68. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 16:25
De ez is egy érdekes fórumtéma lenne.
69. lepke99 (válaszként erre: 68. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 16:25

Ebben kiegyezhetünk :)

Csak a részletekben nem, de azon meg kár lenne vitatkozni szerintem :), ilyen helyzetben úgysem lehet meggyőzni a másikat. Biztos mindegyikünknél van sok érv.

68. Csipkerózsika (válaszként erre: 67. - Lepke99)
2013. febr. 5. 16:22

Szerintem aki egészségesen tartja a lelkét, annak a teste is az lesz.

Szóval körülbelül egyetértünk.

Oda kell figyelni és vigyázni magunkra, ez biztos.

Ebben kiegyezhetünk... :)

67. lepke99 (válaszként erre: 66. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 16:14
Jaa, értelek, hát igen, maradok annál, hogy több ok kell ahhoz, hogy kijöjjön egy betegség :), főleg az, már csak ha bele gondolunk senkinek sem 100%-os az immunrendszere, ezt a mai világban sajnos nem is lehet megvalósítani, annyi káros hatás ér minket. De tény, hogy minden betegségnek meg van a lelki háttere is, csak az már változó, hogy a lelki vagy az immunrendszeri dolgok dominálnak-e jobban. Oda kell figyelnünk a testünk egészségére, akkor lesz teljes az ember. De gondolom én se foglak meggyőzni Téged :)
66. Csipkerózsika (válaszként erre: 64. - Lepke99)
2013. febr. 5. 16:05
Éppen ellenkezőleg...
65. Csipkerózsika (válaszként erre: 42. - Lepke99)
2013. febr. 5. 16:03

A kérdésed sajnos teljesen jogos...

Jó szülő ezt észre kéne venni. De nem mindenki az, bármennyire is akarja.

64. lepke99 (válaszként erre: 62. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 16:03
Most nem teljesen értelek, azzal nem értesz egyet, hogy a betegségeknek lelki oka is van?
2013. febr. 5. 15:59

Sziasztok!

Kedves avea ! Nagyon szörnyű dolgok történtek Veled, jó , hogy kiírtad magadból. Valamit ez is segít. Ha pszichiáterhez megyünk, ott nem sokat beszélgetnek (nincs idejük), de írnak fel gyógyszert, amit ha szedünk, elmúlnak a rossz gondolataink. Csak időnként a gyógyszereket megszokja a szervezet és nem használ, akkor újabb kell.

Én is megmondanám az apukának, hogy ne adjon pénzt (inkább kínlódunk magunkban) - vagy adhat, ha van neki és akar - de ne szóljon bele az életedbe.

62. Csipkerózsika (válaszként erre: 57. - Lepke99)
2013. febr. 5. 15:57

Most mondhatnám, hogy nem akarok vitatkozni, mert amiben hinni akarsz, arra az elméd újabb és újabb bizonyítékot fog keresni, mivel így működik az elme.

Mondok példát az önbecsülés témaköréből: ha valaki egyszer elhiszi azt, hogy ő mondjuk értéktelen, mert egyszer valahol ezt érezte, újra meg újra olyan helyzetekbe keveredik, ahol ezt megélheti, úgymond bizonyítékokat fog keresni rá, hogy valóban így van, a külvilág pedig ezt szépen vissza fogja tükrözni neki (ez a vonzás), tehát mások is úgy fognak viselkedni vele, mintha értéktelen lenne.

Ez a folyamat egyébként maga a teremtés. Szóval ha én az érzéseim, a tudatom által közvetve befolyásolni tudom, hogy mások hogy viselkedjenek velem, akkor hogy a fenébe ne befolyásolnám ugyanígy pont a saját testem állapotát?

Tudom, hogy nem foglak meggyőzni, nem is akarlak. De régen én sem így gondolkoztam és bizony nagyon gyakori látogatója voltam a kórháznak és sokáig nem voltam hajlandó még csak megfontolni sem, hogy esetleg "az a kis dolog" összefügghet az én változatos és felderíthetetlen kórtörténetemmel. Csak hát furcsa volt, hogy egy-egy tünetre vagy betegségre egyszerűen semmi nem használ, pedig tényleg mindent kipróbáltam, ami csak elérhető volt, ha meg végre megszűnt egy betegség, rögtön jött egy másik helyette. Az utolsó lépés a pánik volt, akkor már nem menekülhettem tovább...

61. Vortexia (válaszként erre: 48. - Szivárványlepke)
2013. febr. 5. 15:55
poszttraumás stressz... de akkor valamire csak emlékszel, ha tudod, hogy ötéves korodban volt... hipnózis segíthet...
60. Vortexia (válaszként erre: 51. - 130454e42d)
2013. febr. 5. 15:53
a többiek már megválaszolták helyettem...
59. Vortexia (válaszként erre: 49. - Lepke99)
2013. febr. 5. 15:50

igen, én is szedem a Moksát, és bár más jellegű, de velem 4 éves koromban történt egy komoly trauma... csak még sokáig kell ahhoz szednem a Moksát, h odaérjek időben. mert ugye 1 hónap egy évnek felel meg visszafelé az időben...

(mellesleg ha valaki szeretne, nálam vehet Moksát)

58. nagyedó (válaszként erre: 1. - Avea000)
2013. febr. 5. 15:41

Szia!

Próbálj úgy tenni és ezt ki is fejezni, mintha nagyon fontos lenne neked édesapád, a szüleid.


Én már elég idős vagyok, vannak gyerekeim, unoláim, és nagyon szeretek adni nekik. Bármit.

Csak tudod úgy van ez, hogy felneveled a gyerkeid, kezdetben meg sem tudnának lenni nélküled, minden energiád beleadod,látod a fejlődésüket, büszke vagy rájuk, aztán hopp, te már nem vagy olyan fontos, megvannak nélküled.


Az eszeddel tudod, hogy ez a világ rendje,örülsz is, hogy önállóan megállnak a lábukon, csak mégis marad egy űr a lelkedben. Ezt próbáljuk "kitölteni" további ajnározással, még akkor is, ha a gyereknek nincs szüksége rá.


Akár kell a pénz akár nem, fogadd el a szüleidtől, mert ők most ezzel gondoskodnak.

Viszont néha mondd el, hogy de jó volt,éppen kiköltekeztél amikor jött a segítség és ezt meg azt vettél belőle. Ha mással segítenek, pl főz anyukád arra is térj vissza, finom volt, éppen jól jött, mert neked nem kellett főznöd, maradt időd a vasalásra.


Szerintem ugyanis apukádnak az a visszaigazolás hiányzik, hogy ő a továbbiakban is fontos neked, szinte meg sem tudnál lenni a segítsége nélkül.


Magadra pedig ne haragudj az életedben történtek miatt! Először is, az a múlt, amin segíteni nem tudsz. Bármit tettél vagy nem tettél, akkor ez volt a legjobb döntés! Magának mindenki jót akar, csak az ismeretei később változnak, ezért ma rossz döntésnek értékeled ami akkor a legjobb döntés volt.

Végül mi van, ha ez volt megírva a sors könyvében neked?

Legelőbb magadnak bocsáss meg!

57. lepke99 (válaszként erre: 56. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 15:39
na ez az. de nyilván akkor tud kijönni így a lelki betegség, ha az immunrendszer eléggé le van gyengülve hozzá. meg az se mindegy, hogy milyen szereket használt, evett az anyuka a várandóssága során, vannak dolgok, amikről a legtöbb ember nem is gondolná és rákkeltőek
2013. febr. 5. 15:35

Az 1 évesről eszembe jutott valami. A barátnőm mesélte, hogy egy közös volt munkatársunknak 2 éves kisfiánál állapítottak meg leukémiát. A szakszerű orvosi kezelésen túl a szülők elég nyitottak voltak alternatív dolgokra és elvitték ide-oda megmutatni a gyerkőcöt, mert ők is arra voltak kíváncsiak, mi a fenétől lehet ilyen pici baba beteg.

Végül valamiféle természetgyógyász, aki állítólag látó is, azt mondta nekik, hogy valamilyen magzatvizsgálat - na ehhez nem értek, hogy milyen fajta - során sokkott kapott és ettől beteg most.

Persze erre is lehet mondani, hogy kuruzslás.

De igenis már komoly, bizonyított szakirodalma van annak, hogy a betegségek "pszichoszomatikusak". Az összes.

55. Csipkerózsika (válaszként erre: 50. - Szivárványlepke)
2013. febr. 5. 15:30
Esetleg. Vagy még talán kineziológus?
54. Csipkerózsika (válaszként erre: 53. - Lepke99)
2013. febr. 5. 15:29
Ez bizony így van, pl. Hellinger-terápiás családállításokon döbbenetes emlékek hozhatók vissza magzatkori érzésekről, amik az anya érzelmi állapotából és a körülményekből adódtak...
53. lepke99 (válaszként erre: 51. - 130454e42d)
2013. febr. 5. 15:14
már a fogantatástól számítva érik a magzatot lelki behatások, a környezete, az anyuka tudatos és tudatalattija (!)
52. lepke99 (válaszként erre: 50. - Szivárványlepke)
2013. febr. 5. 15:12
nem, ez nem az. ezek cseppek, és hangsúlyozom, hogy nem gyógyszer, nem lehet rászokni, a lelki dolgokon nagyon sokat tud segíteni
51. 130454e42d (válaszként erre: 43. - Vortexia)
2013. febr. 5. 15:10
Mondd ezt a rákos 1 éves szüleinek...
50. Szivárványlepke (válaszként erre: 49. - Lepke99)
2013. febr. 5. 15:09
hipnózis?
49. lepke99 (válaszként erre: 48. - Szivárványlepke)
2013. febr. 5. 15:07
ilyenre jó tud lenni a moksa elixír, ez fel tudja oldani az ilyen blokkokat, és nem gyógyszer, teljesen természetes
2013. febr. 5. 15:06
Én nagyon sok dologra nem emlékszem. Csak érzem, hogy 5 éves koromba történt velem valalmi rossz.Amit eltemettem magamba és nem emlékszem rá. Ezért kérdeztem hogy lehetne emlékezni mi történt velem 5 éves koromba?
47. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 46. - Csipkerózsika)
2013. febr. 5. 14:20
Néhányszor én is téptem, aztán lehúztam és kezdôdött minden újra. A tükörnek-beszélés is egy megoldás.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook