Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli regisztrációhoz mi szükséges? fórum

Munkanélküli regisztrációhoz mi szükséges? (tudásbázis kérdés)

5. Panni58 (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2014. máj. 28. 09:43
Úgy, ahogy előttem írták, a személyes iratok, adóazonosító igazolvány, TAJ kártya, ja és valószínűleg egy bankszámla kivonat arról a bankszámla számról, ahová majd az álláskeresési támogatást utalják. Amíg ezt kapod, addig nem kell fizetned az egészségügyi hozzájárulást (+ még 45 napig), addig biztosított vagy.
2014. máj. 28. 09:29
Személyes iratok,a régi munkahelyről a kilépéskor kapott papírok.Ha még kell valami akkor úgyis mondani fogják.
3. honeywald (válaszként erre: 2. - Panni58)
2014. máj. 28. 08:55
köszi :) bár ide nincsenek leirva a segélyek, sem az, hogy mit kell vinnem az ügyfélfogadásra :(
2. Panni58 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2014. máj. 28. 08:46

[link]

Ha letöltöd a csatolt anyagot,abban minden pontosan le van írva.

Sok szerencsét!

2014. máj. 28. 08:28

Sziasztok!


Szeretném magam regisztrálni munkanélkülikén, bár remélhetőleg nagyon hamar meg fog oldódni ez a fajta problémám. Viszont mivel a TB csak 45 napig van fizetve, így ebből úgy látom ki fogok csúszni, és nulla bevételből viszont nem tudom ezt finanszírozni.


Azért kérdezek itt, mert utánaolvasást feladtam, miután semmi konkrétumot nem találtam, de ha valaki tud nekem linket küldeni, meg fogom köszönni, de az egyértelmű szavakat is nagyon szeretem. :)


Az lenne az egyik kérdésem, hogy milyen okmányok, illetve egyéb papírok szükségesek a regisztrációhoz? Gondolok itt a legutóbbi munkahelyemen kapott papírra, hogy mikor szűnt meg az állásom, vagy mit tudom én.. :D


A másik kérdésem az, hogy egyébként milyen járulék vagy segély vagy stb van amire akár ha úgy van, jogosult is lehetek? Majd ott rákérdezek hogy jogosult vagyok-e valamire, de azt se tudom mik vannak.


Köszönöm a segítséget nektek! Szép napot! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook