Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli járadékot mikor utalják? (ezt valahol meg lehet nézni?) fórum

Munkanélküli járadékot mikor utalják? (ezt valahol meg lehet nézni?) (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 21. 10:11
Sziasztok énekem ebbe a honapba járt le a segély azaz 13 napot még fizetnek, azt megkapom még a hónapban szerintetek vagy csak februárba?
2013. jan. 20. 15:53
E Hó nem utalnak majd csak februárba.
2013. jan. 19. 18:27
Sziasztok,most januárban tudja valaki hogy mikor volt utalás??Kapot már valaki munkanélkülit számlára?
436. rici
2013. jan. 18. 07:07
Sziasztok párom munkanélkülin van Dec.10-től és azt mondták neki hogy a két ünnep között fog kapni Januárit de hogy lehet az hogy 24 ezret kapott januára?Szerintem az úgy lehet hogy a Decemberi pár napot számolták úgy el m és a januárit vajon mikor kapjuk meg?Pest megye Vác
435. Phaedra
2013. jan. 17. 23:26
Sziasztok! Van valaki Pesten, aki már megkapta a januári segélyt? Nem a decemberit!
434. c3b8a517a4 (válaszként erre: 433. - Phaedra)
2013. jan. 17. 17:57
Igen! Itt fehérváron ahol lakom eddig 13-an kaptuk már meg a januárit
433. Phaedra
2013. jan. 17. 15:43
Sziasztok! Ezek szerint létezik, hogy a napokban mégis lesz utalás? Talán rájöttek, hogy lehetetlenség egy havi segélyből másfél-két hónapot elevenen kihúzni.
432. dajer77
2013. jan. 16. 12:11

Az hogy lehet, hogy én nem kapok januárban decemberi pénzt? Majd februárban kapom meg állítólag a januárival együtt.

December 10-én voltam bejelentkezni, de egy papír hiányzott, azt kellett pótolnom (december 21.-ig pótoltam.). Nekem azt mondták megkapom január 14.ig, de nem kaptam semmit, felhívtam őket, azt mondták majd februárban a kettő együtt. Ilyenkor az ember mit tud csinálni?? Miből vegyek a gyerekemnek enni??

2013. jan. 16. 11:40
bocs..... "január 27-én"-t elírtam. az december 27-én akar lenni
2013. jan. 16. 11:39

Sziasztok!


Én november végén regisztáltam magam, majd december elején megkaptam a novemberre járó 1 napi pénzt. Ezek után január 27-én utalták a DECEMBERRE JÁRÓ teljes havi munkanélküli járulékot, ma pedig a számlámon volt reggel a JANUÁRI!

429. Megga
2013. jan. 16. 08:07

hali. utána jártam a dolgoknak csak nem volt lehetőségem írni mivel nem kaptam meg decemberben a pénzt így az albérletet fel kellett adni és hazaköltözni a párommal és a 4 hónapos kisfiammal. a lényeg az hogy bementem a munkaügyibe( Szabolcs) és mondtam hogy mi a kínom bajom mire mondta a hölgy hogy igen teljesen jogos a kérdésem és nagyon sajnálják meg elnézésemet kell hogy kérje de akik folyamatos ellátásban vannak mint én is(febr 28.ig) azoknak a neve be van rakva egy automatikus utalásba amit egy program szabályoz, de sajnos a program a nevemet átugrotta így nem kaphattam meg. mondtam jó de akkor adják már most ide mert nagyon kellene a fentebb említett okok miatt de mondta hogy hát az nem úgy megy mert legközelebb 20.-a körül lesz kifizetés addig kuss van. értsem meg hogy nem megy hogy én bemegyek és elutalják.

mondtam hogy én megértem de ő meg értsen már meg engem hogy ahhoz hogy a kisfiamnak ki tudjam váltani a tápszert meg egyéb dolgait meg ne dögöljünk mi sem éhen fel kell adnom mindent mert a nekem jogosan járó pénzt az ő hülyeségük miatt nem kaptam meg. persze nem haladtunk előrébb...... most várom a 20.a körüli időpontot hogy hátha átugorja a nevemet megint a számítógép...... koldus világ ez

428. Gabo81
2013. jan. 15. 16:26
Na, ma sikerült telefonon elérnem egy élő munkaügyis dolgozót végre. Sajnos januárban már nem várható utalás, csak februárban. A két hetes dologra, nekem azt mondta az ipse, hogy nem kérhető, csak abban az esetben, ha tört hónapja van valakinek.
2013. jan. 15. 15:24
Szerintetek lesz még ebben a hónapban munkanélküli?
426. Phaedra (válaszként erre: 425. - Rüszü1984)
2013. jan. 14. 23:40
Szia! A decemberit megkaptad, a januárit legkorábban 15.-től utalják. Nekem január vége, február elejét mondtak.
2013. jan. 14. 15:42
akkor. szerintem kell hogy kapjak mert azt halodtam hogy dec aki 2szer kapot annak nem utalnak de viszont nekem csak a 10től 31 kaptam meg ezért kell kapjak mert a januárit nem kaptam meg decemberben nem igy van????????????? irj
424. Phaedra (válaszként erre: 422. - Rüszü1984)
2013. jan. 10. 20:53
Szia! Ez attól függ, hogy az egész hónapot kaptad-e meg, azaz dec.10.-től 31.-ig. Ez tényleg úgy működik mint a fizetés. A hónap végén, vagy a következő hónap elején kapod meg a "munkabéred". Én ennyit tudtam meg az ügyintézőtől. Én Pesten, a Baross u.-hoz tartozom. Remélem segítettem. De nem árt ha te is megkérdezed. Szia: Phaedra.
423. Gabo81
2013. jan. 10. 17:15

Sajna én érdemben ma nem jutottam semmire, mivel ma a "csak elsők" napja volt, leráztak, holnap telefonálhatok újra.

rüszü1984 én is abban bízom, hogy hátha kapok még valamit. Én dec. 1-vel vagyok regisztrálva, én is megkaptam 21-én, de nem azt az összeget, amit mondott az ügyintéző, hogy kapni fogok.

422. rüszü1984 (válaszként erre: 420. - Phaedra)
2013. jan. 10. 12:38
szia! szertném kérdezni ha én dec.10 től vagyok regisztrálva es kaptam járadékot dec. 21 akkor nekem szerinted jár januárba várhatok rá irj vissza légyszi
2013. jan. 10. 09:36
Nekem azt mondták most lehet kérni 2hetet itt zala megyébe s mondta nö várható hó közepén fejtés telefonáljak még.Érdekes...
420. Phaedra
2013. jan. 10. 09:17
Ja és még valami. Nem lehet kéthetente kérni a kifizetést, sem egyszeri két hetet. Ez elszomorító. Nem elég hogy gombokat adnak, de még be is osztják helyettünk.
419. Phaedra
2013. jan. 10. 09:12

Sziasztok! Most beszéltem a munkaügyi előadóval. Januárban valóban nincs utalás annak aki december végén megkapta a teljes hónapot.AZ A JANUÁRI SEGÉLY.

Aki csak töredékhavit kapott, számíthat Január közepétől kifizetésre. Kitartás!

418. Gabo81 (válaszként erre: 417. - Kitti-23)
2013. jan. 9. 20:21

Holnap elsődlegesen betelefonálok és megpróbálok kideríteni ezt-azt, mert az is érdekelne, ha az ügyintéző nettó 75e ft-ot mondott, akkor pl. miért kaptam csak 57e-et, ha ez elvileg teljes havi kiutalás.

Amint megtudok valami használható info-t, itt jelezni fogom a fórumban, hogy ha van mit, akkor más is tudjon intézni, lépni.

417. kitti-23 (válaszként erre: 414. - Gabo81)
2013. jan. 9. 19:48
Szia!Nekem sem mondta az ügyintéző,hogy januárban nem lesz utalás!Én is számítottam rá!Ez nagyon szomorú!Nem tudom hogy lehet megélni ilyen kicsi pénzből másfél hónapig!?Én még azért bízok benne,hogy január vége felé még utalnak!Bár nem hiszem!:(
416. Gabo81 (válaszként erre: 415. - ShanDor82)
2013. jan. 9. 11:59
Na, igen! Megértelek. Sajnos ez a rohadt pénz a leg cseppfolyósabb! Épp, hogy becsepeg, de folyik ki mint az állat!
415. ShanDor82 (válaszként erre: 414. - Gabo81)
2013. jan. 9. 11:47
Sajna itt se minden info hasznos,valós.Én azt irom amit benn mondanak.Sajnálom,ha nem alakulnak jól dolgaid.Jövö hét én is többet tudok bár fura hogy igényletem majd fizessenek 2hetente és semmit nem kellett aláirni kérdeztem is nöt ö meg vissza mit szeretnék aláirni?Máskor mindenröl adnak papirt.Jövö hét meg telefonálnom kell csak,remélem 20.ig lesz belölle pénz nagyon kéne.Ahogy 1melóhely is :-)
414. Gabo81 (válaszként erre: 413. - ShanDor82)
2013. jan. 9. 11:38
Az ügyintéző amúgy nálam is normális volt, csak erre nem hívta fel a figyelmem és most ezért vagyok meglőve. Nov. 30-al eljöttem a munkahelyemről, de dec-ben volt a karácsonyi bulink, ahova természetesen meg voltam hívva, meg nem is úgy jöttem el, hogy öri, hari. Nálunk ilyenkor szokott jutalomosztás lenni és én is kaptam borítékot. (nem kp-ban kaptuk a jutalmat,csak egy kellemes karácsony-t lapocska volt benne, összeg sosem, aztán az mindig egyszer csak ráutalódott a számlákra) és meglepődve ugyan, de tisztára abban a tudatban nyúltam a pénzhez, hogy ez az utolsó jutalmam volt, még köszönő e-mail-t is írtam a volt főnökömnek. Úgy voltam, hogy mivel a csaj azt mondta, hogy majd 7-8 körül várható pénz, így januárra nem kell aggódnom. Erre itt vagyok, azt sem tudom, honnan kérjek valamennyit kölcsön, mivel muszáj befizetni az albit. Persze, úgyis írok, hogy mit sikerült intéznem, én sem hallottam még, hogy két hetet is lehet kérni, erről sem kaptam tájékoztatást. Ha nem kezdek nyomozni, hogy mikor utalnak és nem találok erre a fórumra, még mindig várom a pénzt, mint a messiást!
413. ShanDor82 (válaszként erre: 411. - Gabo81)
2013. jan. 9. 11:30
Nálam normális volt ügyintézö elmagyarázta nő februárig semmi max 2hét kifizetését lehet megigényelni.Sajna utalt 43ezer hamar elment 25csekkekre.Meg nekem 6.ától járt.Várható hó közepén 1fejtés de idöbe igényeld meg.Majd ird meg kérlek mit sikerült érdekel.Nekem ennyit mondtak még telefonáljak megmondja mikor várható.Azt se tudtam lehet igy is kérni h 2hetente fizessenek.
412. Gabo81
2013. jan. 9. 11:27

Köszi!

Az lesz, mivel nekem meg albérletet kellene fizetnem, csak így nem tudom, hogy majd miből. Meg persze nekem is kellene bkv-zni, ami így szintén nem jön össze amíg nem folyik be valami.

411. Gabo81 (válaszként erre: 409. - ShanDor82)
2013. jan. 9. 11:24

Szia!

Értem. Köszönöm szépen a válaszod és az info-t! De ez azért valami téboly,komolyan! Csak nem tudom minek oda annyi ügyintéző,ha még ennyire sem képesek,hogy normálisan tájékoztassák az embert, mert mint olvastam járt más is hasonlóképpen.

2013. jan. 9. 11:22
Még annyit amúgy csak februárba utálnának ezért kértem én is utaznom is kéne melóügybe de igy nem lehet.Menj be te is munkaügyibe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook