Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
2008. júl. 11. 11:19
Szasztok Csajszik, ha esetleg van valakinek 9w körüli v feletti több csöves használt esetleg ufo stb,de jo állapotu uw,mükörmös lámpája eladó reális áron , megvenném, az küldjön róla képet a gyuricza@velvet.hu-ra és az ajánlatát is oda várom köszke Szép napot mindenkinek!!
321. Icus (válaszként erre: 319. - Henie)
2008. júl. 11. 07:27
Körbenéztem árügyileg is, hát nagyon drága. Nekem eddig mindig "csillám-zselével" csinálta és nem kért érte 2800-nál többet. Az első volt 3500. Jó én vidéken lakom, a pesti árak nem mérvadóak. De, itt is van aki egy feltöltést 4200-ért csinál, és az új körmöt is annyiért csinálja.
320. Icus (válaszként erre: 319. - Henie)
2008. júl. 11. 07:25

Most gondolkodom, hogy csinálta. Nem tudom ezeket a zselé neveket. De, úgy emlékszem kétrétek közé tette, aztán hogy erre tett-e még egy rétegek, vagy csak fényzselét, azt már nem tudom:( De megkérdezem tőle:)

Engem érdekel nagyon, hogy hogy csinálja, nagyon tetszenek a minták is , kutogatok a neten állandóan:) De, magamnak nem csinálnam:(

319. Henie
2008. júl. 11. 07:05
SZerintem azert nem nagyon lehet a gyongyhoz koze, mert en is allandoan rakok bele mindenfele kovet, gyongyot, de mivel akkor meg hig a zsele es elvileg a kovetkezo reteg az, ami teljesen beboritja... es mivel higan veszi fel a zsele azt a format is, amiben a gyongy van, es csak utana kot meg, igy ha eleg vastagsagu, akkor nem szabad repednie.... Akkor repedt nekem is, ha mondjuk nem bele epitettem csak a felso retegbe belenyomtam es akkor max egy fenyzsele reteg volt a tetejen... na akkor tudott repedni:) De amugy nem..
318. Icus (válaszként erre: 317. - Icus)
2008. júl. 11. 06:04
Ja és nem rég óta dolgozik. Gondolom a gyakorlat is számít ilyenkor.
317. Icus
2008. júl. 11. 06:03

Nem akarok körmöst váltani, mert jó ismerősöm a csaj. SZép körmöket csinál, nem dolgozik drágán. Csak érdekes volt másét látni:)Az alapanyaga is jó minőségű, mert mutatta a termék minta katalógust ahonnan szokott választani. A gyöngyös dolog előtt csak egyszer tört el a körmöm. Most ez a 3. ami a gyöngyön keresztűl törik.:(


Csak kiváncsi voltam esetleg van-e valakinek ezzel kapcsolatban negatív tapasztalata.

316. Henie
2008. júl. 10. 20:38

hat akkor valts kormost!!

jobbat nemtudok:)

315. Icus (válaszként erre: 314. - Icus)
2008. júl. 10. 11:09
Egyszer megnézte egy másik műkörmös is. a suliban ballagás alatt tárgyaltuk ezt a témát. szerinte csúnyán van felrakva, mert nem egyforma magas ás nincs szépen C-re formázva:( Megnéztem az ő körmeit, amit saját magának csinált, hát ég és föld volt a kettő.No de nekem ritka sz@r, a körmöm. pici, lapos kerek köröm ágyam és körmeim vannak. Amelyiken már másodszor formázott az szép formás, ahonnan leestek, az csunya lapát:(
314. Icus (válaszként erre: 312. - Henie)
2008. júl. 10. 11:06

Elég vastag a körmöm. Bár ahogy most jobban megnézem, csak a felső része vastag, mintha egy domb lenne:( pl. a kisujjamon. 2mm és egy hajszál vastag.

De, egy olyan körmön, ahol új most a zselé csak 1 mm és egy hajszál:(

Azért gondoltam a gyöngy hibájára, mert ugye ott nincs folytonosság. "feszültség lehet" benne, mert ott egy idegen anyag. Én csupán műszaki szemmel nézem:)

313. Henie (válaszként erre: 311. - Icus)
2008. júl. 10. 10:53
de a gyongyot ne okold, mert szegeny csak belekeveredett egy adag zselebe:D:D
312. Henie (válaszként erre: 311. - Icus)
2008. júl. 10. 10:51

Haaat, sok oka lehet ennek is.. van akinek azert torik kette, mert a zsele minosege nem jo.. Van akinek azert, mert vékonyan raktak a zselet es igy ha belevagod valahova, akkor pattan,reped,torik.. De lehet a te hibadbol is, mert semmi nem tart orokke, es azert a kormok sem birnak ki mindnet!:D

Viszont lehet, hogy csak a felso feny zsele van rajta megrepedve, akkor pedig vszinu beverted valahova es a fenyzsele sem volt a legjobb minosegu vagy vastagsagu...

Sok oka lehet!:)

311. Icus (válaszként erre: 310. - Henie)
2008. júl. 10. 05:10

10-ből 8 körmöt siekrült jól csiszolnom! Kettő olyan, hogy látszik a műköröm alja a lakkozás alatt:(


Most olyan körmöm van, hogy középtájékon van egy szép gyöngy. Bele van építve (a macska meg fel van mászva a fára), nos nem kiálló gyöngy, hanem benne va a zselében teljesen:)

Már a harmadik körmöm törött ketté, úgy hogy a törés a gyöngyön fút keresztűl. Ez véletlen vagy valamit nem jól csinált a körmösöm. Ez olya 1-1,5mm-es gyöngy.


A legközelebbi körmömet úgy szeretném, ha ék alakban (a csúcs a köröm tetején) sok pici aprógyöngy lenne a körömben:) De, igy nem merem:(

310. Henie
2008. júl. 4. 15:54

Hajra-hajra:)))

De a gyorsasagaval en sem tudok mit kezdeni.. marmint van olyan vendegem, akinek szinten alig nott a korme es az en 4 hetes kormom olyan mint az o 1 hetese!:S

309. Icus (válaszként erre: 308. - Henie)
2008. júl. 4. 10:19

Tegnap visszamentem a műkörmöshőz. A kettőt pótolta és tett alá üvegszálat. A lenővésen ő is kiakadt. A saját körme 3 hetes és akkora a lenővese, mint az enyém.

Most mepróbálom, úgy, hogy magamnak csiszolom és lelakkozom. Hátha igy tarósabb lesz. Adott a körmös (tényleg jó ismerős) polirozos reszelőt és egy üveg szintelen köröm lakkot.

308. Henie
2008. júl. 3. 16:21

Nyáron a sok viztol amugy is gyorsabban no.. ez normalis:))

Lehet amugy a mukormos hibaja is, ugyhogy szerintem probalj ki masikat es ha annal is lejon meg levegosodik, akkor lehet tenyleg a te kezed nem birja! Ne add fel!

:)

307. Icus (válaszként erre: 306. - Rexona)
2008. júl. 3. 12:44
Nekem pici, kerek köröm van. Nagyon vékony és lapokban vállik. Mindig ilyen volt nagyon sokáig rágtam. Ugye erős körmöt nem lehet rágni. Nekem nagyon rövidre vágott körmöm volt, mivel nem tudom megnővezsteni, Az ujjbegyemtől 2-3 mm-re van a körmöm. Mint a babáké:)) Nekem megakadt a fejlődésben:( Sosem nőtt valamigyorsan, de most egy hét alatt legalább 2mm-es a lenővésem:( Lehet, hogy nekem sem fog összejönni?:( Pedig végre olyan "nőiesnek" érzem a kezeimet:)
306. rexona (válaszként erre: 305. - Icus)
2008. júl. 3. 12:22

Ritkán, de vannak olyan emberek, akiknek a körme nem bírja a műkörmöt (zselét...), és sajnos rövid időn belül belevegősödik. Ezzel nemigazán lehet mit kezdeni. Az én manikűrösömnek a lánya is ilyen. Pedig neki aztán lehetne szép körme, hisz az anyja igyen megcsinálná neki bármikor. Csak pont ő sem bírja.

Van ilyen.

Nekm kb: 2 hetet bír ki, úgyhogy akkor még ré lehet mondani hogy szép. Ettől persze hamarabb csúnya lehet, vagy belevegősödhet, ha olyan munkát végzek. Mondjuk én nem kímélem.

305. Icus
2008. júl. 3. 12:03

Sziasztok.

Én csak most kezdtem el műkörmöshőz járni. Nagyon tetszik igy kezem. Én nem akarok magamnak körmöt készíteni, mert írtó béna vagyok. De, szeretnélek benneteket megkérdezni, hogy miért jönle a köröm a kezemről egy hét alatt.

Nekem zselés épített van( remélem igy kell mondani). A körmömre teszi rá a műkörmös, nincs alatta tip. MOst azt mondja a körmös, hogy megerősíti üvegszállal. Nem jőn le minden újjamról, a köröm szinte mindegyiknek az alja és a hüvelykujjaim oldala levegős.

Megtudnátok mondani mitől van? Mit nem csinál jól a körmös? Nektek meddig marad fenn a körmötök?

304. Henie
2008. máj. 6. 19:49
szivesen:)
303. edit.d (válaszként erre: 302. - Henie)
2008. máj. 6. 14:38
Szia, köszönöm a cimet, megnézem.
302. Henie
2008. máj. 1. 20:16

Yndre!

Talaltam neked valamit...

[link]

:)

301. edit.d
2008. ápr. 22. 13:41
Sziasztok, uv lámpát keresek.Tud v.ki esetleg olcsón??
300. Henie
2008. ápr. 19. 11:55

en nem sok ilyenrol tudok, vagyis 1 eve biztos nem volt ilyen, mert en akkor kerestem.. Diszitesrol van sok konyv meg a manikurrol, de mukoromrol en sem talaltam semmit.

Viszont ha kepben vagy, akkor inkabb itt kerdezz es segitunk:)

299. Yndre
2008. ápr. 17. 12:54

Sziasztok!


Nem tudnátok ajánlani egy ingyenesen letölthető könyvet vagy programot amiben a műkörömkészítésről írnak?! Amúgy már évek óta járok körmöshöz, úgyhogy nagyjából képben vagyok, hogy hogyan kell elkészíteni, ezért gondoltam, hogy mostantól itthon is meg tudnám csinálni ha lenne valami szakirodalmam.

Köszi

298. Henie
2008. ápr. 15. 19:57
Szegenykem... akkor jobbulast!:)
297. tinendo
2008. ápr. 14. 10:02

Köszike a válaszokat.

Gomba a mumus. :)

296. ea9bff1b44 (válaszként erre: 294. - Tinendo)
2008. ápr. 12. 17:28
Szerintem mindenképpen meg kell várnod, amíg teljesen lenő. Az új köröm már nem lesz bordázott-feltéve ha a bordázottság a feltett műkörömtől volt. Olyan körmöt használsz, amit te ragasztassz fel műkörömragasztóval?
295. Henie
2008. ápr. 12. 14:44

bordazott alatt mit ertesz? Olyan mintha fellene gyurodve? Szoval hepehupas a felszine?

Az lehet betegseg (gomba..), oroklodes, vagy akar nyomas hatasara (pl. nekem mukorom miatt is nott mar hullamosan...).

Az orvoslasa is attol fugg milyen merteku.. Nekem magatol lenott es pici volt.. Van akinek egesz eleteben olyan.. Ha gomba, arra van gyogyszer.

294. tinendo
2008. ápr. 12. 12:32

Sziasztok!

Nem tudja vki,h. miért lesz "bordázott" a köröm?

Hogy orvosolható?

Köszike a válaszokat!

2008. ápr. 11. 13:58

Sziasztok!

Eladnám CD-n a tanfolyamokon használt, szükséges, a Kéz- lábápolás és műkörömépítés című könyvet. Ha valakit érdekel: voros.lexy@gmail.com

❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook