Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
352. a.barbi (válaszként erre: 351. - Henie)
2008. szept. 3. 12:46
ááá már értem! kösziiiii4
351. Henie
2008. szept. 3. 12:37

:D:D:D:D:D

De, egy idő után kinő alóla a tip és marad a körmöd... illetve van aki kicsiszolja alóla körmöt...

de van aki kireszeli 2-3 töltés után a tippet,illetve az egész körmö "leszedi" és kezdi előlről!

350. a.barbi (válaszként erre: 349. - A.barbi)
2008. szept. 3. 12:19
hú nekem is meg kell tanulnom írni! :DDDD hihi
349. a.barbi
2008. szept. 3. 12:18

hú köszönöm loányok a gyors segítséget. akor hazafelé be is ugrok egy körös boltba! :)


már-már azt iszem, hoyg működik, de akkor jön egy mappa és belekakdok, a gépelésről nem is beszélve!


Na majd a töltésnél szólok, hogy ne hagyják ilyen nagyra a tippet-.


Még egy kérdés, mi van, ha atipp lenő?

akkor csak a zselé van a römön?

Akkor nem oda jut az ember, mintha csak épített lene a körme?

348. Henie
2008. szept. 3. 11:58
végni=vágni, írni tudni kéne:D
347. Henie
2008. szept. 3. 11:58

nem is tudnád fémmel, mert az gyenge... Boltba, piacon, fodraszkellélesnél, bárhol lehet kapni reszelőt.. Eladónak mondd hogy zseléset akarsz reszelni és segít...

De végni ne vágd!!!!!!!!

Csak reszeld:)

346. Icus (válaszként erre: 345. - A.barbi)
2008. szept. 3. 11:10
igen, de kell hozzá párszáz forintos speciális reszelő. Én úgy tudom ezeket nem szabad fém reszelővel reszelni.
345. a.barbi
2008. szept. 3. 08:31

sziasztok.

Segítséget szertnék kérni!

Tegnap voltam műkörmösnél, az életem első műkörmét meg is kaptam, csodálatos lett csak túl nagynak érzem.


Saját kezüleg meg lehet-e rövídíteni?

esetleg reszelni, vagy megvágni?



Tipp (kristély) és zselé van rajta.


Elrontani nem szretném, mert tetszik, de ez túl hosszú számomra!


Mindig kis körmű voltam, ezért rakattam fel műkörmöt.


Köszi.

344. Icus (válaszként erre: 343. - Henie)
2008. szept. 1. 12:07
Puhával csinálom:) Csak nekem elég durva a kezem:(( A műkörmös is meglátta, lehidalt:( Most a másikat sikerült elvékonyítanom:( Nyomásra érzékeny:( De, legalább nem reszeltem el teljesen:)) Haladok, haladok, de sosem lesz belőlem egy műkörmös:)) Mondjuk nem is lenne hozzá türelmem. Nekem elég ez az "egyereszelés" is:)) Még a körmös is megdicsért, hogy ahol nem reszeltem ki a körmöm, ott nem is látszik a lenővés:))
343. Henie (válaszként erre: 338. - Icus)
2008. szept. 1. 12:00

jaj te!!!

Vigyázz a körmödre, mert veszélyes játék!

Inkább csináld azt a részt puhább reszelővel sokáig, minthogy durvával kireszeled!!!!

342. Henie (válaszként erre: 341. - Ancsuka03)
2008. szept. 1. 11:55
igazán nincs mit:)
341. ancsuka03 (válaszként erre: 337. - Henie)
2008. aug. 31. 16:12

Szia!


Nagyon köszönöm a segítségedet. A reszelőn én is gondolkoztam, de nem tudom megbírom-e reszelni normálisan, pl. csütörtökön voltam a műkörmösömnél és már az egyik oldalt levegős lett, de teljesen a tövénél, no, ezt hogy reszelem meg? Mondjuk, lehet simán ki tudom reszelni. Szerintem rád hallgatok és kipróbálom egyelőre csak reszelővel.

Nagyon köszönöm a segítségedet.

340. ancsuka03 (válaszként erre: 336. - 4282d8f4c9)
2008. aug. 31. 16:08
uuuu bocsi ez nekem is lemaradt, ha 1750FT-ért csinálnák akkor egy percig nem gondolkoznék a saját készítésen. 3000FT-ot fizetek, de szerintem rövid időn belül emeli az árat.
339. ancsuka03 (válaszként erre: 335. - 4282d8f4c9)
2008. aug. 31. 16:07

Szia Judit!


Lehet igazad van, de egy tanfolyam az én tudomásom szerint 100-120eft, míg egy gép egy lámpa, zselé, ecset nem több 30-40EFt ha mindenből újat veszek. És csak úgy hobbiból kifizetni 100EFt-ot nem szeretnék, mivel a saját szakámat nem akarom felrúgni. De azért köszi :)

338. Icus (válaszként erre: 331. - Henie)
2008. aug. 29. 16:35
Szia! Már vannak új reszelőim amivel nem reszel el az ujjam:)) Helyette lereszeltem a körmöm:( De totál. Letörött egy körmöm. Mondom ne csúfoskodjak lereszelem róla a zselét és a körmömet bekenem erősítő lakkal. A gondolat jó volt, a megvalósítás kevésbé:( Egy foltba kireszeltem a körmöm, mivel elgyengítettem teljesen a maradék pedig kiesett:( Most ízelítőt kaptam abból milyen is volt amikor a középkorban úgy kínozták az embereket, hogy egyszerűen letépték a körműket:( Nekem egy pici rész hiányzik, de.... huh:(
337. Henie (válaszként erre: 334. - Ancsuka03)
2008. aug. 29. 09:33

Szia!

Az UV lámpából simán szerintem megveheted a használtat, legegyszerűbbet, elég 1 csöves is (annyi, hogy bizonyos zselék nem 1 perc alatt, hanem 2-3 alatt kötnek meg, ha kevesebb a Watt teljesítménye..) Tényleg csak az égők cseréje ami közbe szólhat, de az sem nagy összeg ha sikerül olcsón használtat venned!

Csiszológép nem kell... Nekem van (pedig műkörmöztem sokáig), de én szinte nem is használtam. Elég reszelőt venned (300-400 ft bőven jó), azzal is simán ki tudod reszelni... Sőt.. Megszokás kérdése, de én a mai napig reszelek:)

Zseléből pl egy franciához elég sima átlátszó meg fehér (de a fehéret is lakkozhatod rá, műkörömre simán!) Márkára ami jó minőség szerintem és elfogadható az ára az a Crystal Nails!

Ecsetnek az a lényege, hogy zseléhez legyen! Mert a porcelános ecsettel nehézkes lesz! A nagyságában van még különbség, de az is teljesen rajtad múlik mit akarsz... Bőven elég egy nagyobb (amivel felviszed a színtelen zselét), meg ha szeretnél fehér véget, akkor oda kis vékony (hogy könyebb legyen kirajzolni az ívet)

Fényzselé csak a fényt adja neki, lehet kapni helyette UV fényt (az kb harmada árban (700 ft körül)), ha azt viszed fel rá 2 rétegben, attól is hasonló szépen fog fényleni! De ha ez is sok, akkor sima színtelen lakk 2 rétegben, és máris fénylik!:)

336. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 334. - Ancsuka03)
2008. aug. 28. 18:00

ja még annyit?

Neked mennyiért töltik?

nekem 1750ft volt eddig

335. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 334. - Ancsuka03)
2008. aug. 28. 17:57

szia

félre ne érts, nem vok a szakmában.

de nekem is megfordult már a fejemben.

sőt másodállásban végezném is talán...

de! ez évtől vhogy a allergiás lettem sztem mikor a reszeli a zselét...

így aztán sztem nem igazán tudnám végezni - ill csak magamnak.


a kérdésedre pedig a választ - sztem iratkozz be egy tanfolyamra - mert ott a tandíj nagy része a felszerelés.

érdeklődj, stb... ügyeskedj...

2008. aug. 28. 16:54

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Igazából kezdő vagyok, anno régen tippet ragasztottam sokat a körmömre, az nagyon jól ment le is tudtam szépen reszelni stb. Most viszont egy ideje zselés körmöm van, műkörmös készíti, viszont nagyon besokalltam az árból, inkább úgy mondanám, hogy borzalmasan sajnálok érte ennyit kiadni, egy töltésért havonta (tudom valamit valamiért). Így arra gondoltam megpróbálkozom saját magam itthon. Ebben szeretnék egy kis segítséget kérni, mivel nem állhatok oda a műkörmösöm elég, figyi segíts, már mert nem akarok, hozzád többet járni mit vegyek?


Így aztán valóban nem tudom mit és hol vegyek? Amivel nagy bajban vagyok az a lámpa, de gondom a legegyszerűbb bőven elég, hiszen másnak úgyse csinálom csak magamnak (nem is lenne rá időm, meg másnak ne rontsam már el, szakma nélkül), használtat vagy újat vegyek, elromolhat benne valami? Azt tudom az égőt bizonyos időnként cserélni kell.


A nagy dilemma a csiszológép, abból is milyet, használ vagy új?


És persze a többi alapanyag: -zselé (egyelőre átlátszót gondoltam, de láttam van több féle, abból melyik a jobb?)

-ecsete milyet vegyek, mivel abból is van ezer féle

- és ha jól tudom, akkor kell még fényzselé is, az egyébként fontos? Vagy csak a fény miatt teszik rá?

Ha valaki tudna, nekem segíteni nagyon megköszönném, ha nem segít senki azt is megértem, hiszen egy kész szakmáról beszélünk, amit becsülök, tisztelek.


Köszönettel: Anikó

2008. aug. 13. 16:17

sziasztok

nekem műkörmös készíti a körmöket - de e gy ideje azt vettem észre, hogyha lereszeli, megcsinálja stb...pár napig viszketnek az ujjaim és csak a alig langyos vizet tudom csak elviselni...

lehet allergiás lettem a zselére mikor azt reszeli?!

2008. júl. 18. 21:09

kétkezes levegöszáritos szenzoros uv lámpa elado teljesitmény:4x9 watt.kb fél éves,.ára 22 000 ft.

(eredeti ára:28 500 volt) kérésre képet mailban küldök.érd:06303702342

331. Henie
2008. júl. 17. 18:28
azt is lehet mar potolni!!:))
330. Icus (válaszként erre: 329. - Henie)
2008. júl. 16. 17:34
Bizzunk benne, hogy addig még lesz ujjam!:))
329. Henie
2008. júl. 16. 17:31
Hat ilyen lelkesedes mellett biztos vagyok benne!:)))
328. Icus (válaszként erre: 327. - Henie)
2008. júl. 16. 11:55

Most sikerült úgy "egybe reszelnem" a körmömet, hogy most a jobbkezem kis és gyűrűs ujjamon a körömágy tiszta seb:( Legalábbis most már kezd sebesedni:( Eddig csak levedzett és az első ujjperec tiszta vörös:(


Akkor lehet, hogy pár év múlva már én is magamnak csinálom?

327. Henie
2008. júl. 16. 11:51

:D:D

Igen, en ugy lettem mukormos, hogy amugy 5-6 evig csak magamnak csinaltam a kormoket.. aztan csinaltam meg a szakmat:) Ugyhogy halistennek elegge raall mind a 2 kezem, de amugy neha enis tudok benazni:))

326. Icus (válaszként erre: 325. - Henie)
2008. júl. 14. 10:31

Szia Henie!

Te megtudod magadnak csinálni a körmödet, az ügyetlenebb kezeddel is? Hétvégén reszeltem "egyebe" és lakkoztam szintelen fénnyel:) Bénáztam nagyon:) Ez nem nekem való:( Talán türelmem semlenne. viszont imádomnézni ahogy csinálják a körmöket és gyüjtögetem a szebbnél szebb "mintákat".

325. Henie
2008. júl. 14. 09:55

Hat ingyenes tanfolyamrol en sem hallottam, de olyan tenyleg van, hogy neten mutatnak dolgokat...

Amugy reszben ezeknek a tanfolyamoknak a fele alapanyag.. amivel megtanulod a dolgokat. Az pedig sajna akkor is annyi lenne, ha te veszed meg... Eleg sok egy "elindulas"... Csak egy lampa, egy kis zsele... egy kis ollo... egy kis ecset... es mar a csillagos ekeben az ar:(

324. Icus (válaszként erre: 323. - 6b91894fae)
2008. júl. 11. 12:46
Én láttam olyan műkörmös oldalakat, ahol kis videokkal mutatják lépésről lépésre, hogy mit kell csinálni!:) De, hogy hol már azt nemtudom. Ird be a google-ba és egy csomó oldalt feldob:)
2008. júl. 11. 12:42

Sziasztok!

Szeretném kitanulni én is a manikü-pedikür-műköröm készítés fortélyait, csak a magam szórakoztatására, hogy magamnak szép kezeket lábakat tudjak varázsolni. Tudtok ingyenes, vagy olcsó tanfolyamot itt az interneten??? Mert tanfolyamot már láttam, de azok nagyon drágák, a vége közel 120-150e ft.


Előre is köszönöm a segítséget.

❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook