Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
382. tinendo (válaszként erre: 381. - Rammi)
2008. szept. 30. 00:42

Ezen a linken bővebben olvashatsz a műkörmökről, képekkel illusztrálva elkészítheted a saját körmödet is.

Sok sikert!


[link]

381. Rammi
2008. szept. 29. 19:33

Sziasztok!

Saját kezűleg szeretném megcsinálni a körmeimet, de tudnátok segíteni, hogy a porcelánkörömhöz mi minden kell és ami különösen érdekelne, hogy milyen sorrendben kell felvinni a körömre? Kell porcelánpor és liqvid ja és ecset...de kell még vmi? Először le kell reszelni a körmöt, majd a liqvid és arra rá felvinni az ecsettel a porcelánport.Eddig jól tudom??? Na most az ecsetet bele kell vmibe mártogatni..asszem mintha, no de mibe kell??? Segítsetek nekem! Írjátok le a folyamatot, ja és még sosem volt műkörmöm, szóval nem is építem, hanem a saját körmömre szeretném ráhúzni a porcelánréteget.Írjatok nekem légyszi!

380. Icus (válaszként erre: 379. - Szarvasi79)
2008. szept. 29. 08:58
Nagyobb tételnél az nem pénz! Már el is mentettem a címeket és végig böngészem majd az oldalakat:)
379. szarvasi79 (válaszként erre: 378. - Icus)
2008. szept. 29. 08:57
Van posta költség, de változóak az árak.Nekem megéri, mert a legközelebbi üzletig amíg eljutok, kb ugyan annyiba kerül az útiköltség is.1000-1500között van a posta költség.
378. Icus (válaszként erre: 374. - Szarvasi79)
2008. szept. 29. 08:33
Köszi! Én is megnézem! Mindegyiknél van posta költség? Vagy még igy is megéri?
377. szarvasi79 (válaszként erre: 362. - Icus)
2008. szept. 28. 23:00

Szia Icus!


Én mindíg webáruházban vásárolok.Háát volt 1-2 alkalom, hogy rendeltem színes zselét, és az alján folydogált egy kevés, írtam is rögtön egy levelet, és másnap már jött egy új zselé, és teljesen ingyen.

De volt, hogy ami vettem porelszívó egy nap után nem működött.Igaz garanciás volt, de akkor is irtam egy levelet, hogy mit tegyek.Szinte abban a pillanatban ahogy elküldtem már jött is a válasz, hogy tegyem vissza a dobozába, és másnap jön egy másik, és a roszat visszaviszi a futárcég, egy forintomban nem kerül.Nekem csak jó tapasztalataim vannak a netes vásárlásról!

376. szarvasi79 (válaszként erre: 369. - Anika 88)
2008. szept. 28. 22:53

Szia Anika!


Én 5 éve vagyok körmös, de szerintem sok múlik azon is, hogy milyen körmöt rakattál.Tip zselé, vagy épített zselés volt, porcelán?Mert már az elején könnyű elrontani a köröm tartósságát.Tipesnél a ragasztás lehet a probléma, vagy nem volt rendesen portalanítva, esetleg nem volt mindenhol felbolyhosítva a körömlemez.

Ha tartós körmöt szeretnél, akkor figyelni kell az oldal reszelésnél, nehogy egy vájatot reszelj be, mert akkor letörhet a köröm, és az ív is fontos, ott legyen vastag a köröm ahol kell, a szabadszélnél,a töréspontál, oda több zselét kell tenni.Fontos a legvégén a reszelés!A börre kerülhet zselé, és e miatt pár nap múlva levegősödhet a köröm.Az én vendégeim maguknak is szokták reszelni, vagy van olyan aki egy kis manikür géppel próbálja csiszolgatni.

Szerintem ha magadnak akarod mintázni, akkor a legjobb a körömnyomda, vagy matrica, kis strasszok,vagy beépíthetős díszek.

Remélem tudtam valamit segíteni!

Szia

375. erikpipi (válaszként erre: 367. - Henie)
2008. szept. 28. 22:51

"És amúgy meg tényleg van 5-10e FTos ecset... mint ahogy 2-3e Ftos is!:))"

Jujjj ez méreg drága:)

Bősze Csaba

1122 Budapest, Városmajor utca 1.


(1)355 1863

A legjobb, és legolcsóbb ecsetbolt. Nem kell körmös boltban venni az ecsetet:)

374. szarvasi79 (válaszként erre: 372. - Liv.)
2008. szept. 28. 22:44

Szia Liv!


Én pont ezért szoktam netről vásárolni.Időt spórolok vele, és itt mindíg van amit szeretnék.

Csak jó tapasztalatom van, max 1-2 napon belül már ki is szállítják, és rengetek márka közül válogathatsz.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Pár oldal, ahol én is szoktam rendelni.Szerintem nézd,meg nem fogod megbánni!

Üdv:Ági

2008. szept. 20. 17:06

Sziasztok!


A segítségeteket kérném!


Szeretném elvégezni a kéz-és lábápoló, műkörmös tanfolyamot Bp.-en, de sajnos nem tudom, hogy melyik cégnél???

Tud valaki ajánlani valami jót?


Előre is köszönöm!

372. liv.
2008. szept. 20. 14:19

Sziasztok!


szeretnék töletek kis segítséget kérni!


egyik barátnőm fogja csinálni a körmömet(nem körmös,de extra ügyes gyönyörű körmöket csinál) és most veszem meg az alapanyagokat,már csak egy Uv lámba és átlátszó építő zselé hiányzik és mindenféle dolog megvan hozzá(mivel ezeket sajnos nem kaptam(elfogadható reális áron)jelenleg a Stellában vettem meg minden más kelléket,csak van amit nem kaptam mert elfogyott jóidőre!


tudnátok nekem ajánlani helyeket ahova érdemes benéznem,illetve ahol lehet kapni ilyen dolgokat??!



Válaszokat tanácsokat előre is köszönöm!

liv.

371. o.andi
2008. szept. 15. 14:19
nincs hozzá érzékem...körmöshöz járok:-)
370. Icus (válaszként erre: 369. - Anika 88)
2008. szept. 14. 15:57

húh:!:) Csak így egyszerűen?:) Kiváncsi leszek mire jutsz?:)

Én mintákat mindig a netről vadászok és elmondom utána a körmösnek mit szeretnék:)

2008. szept. 14. 15:53

Hellóka!

Saját kezüleg álltam neki műkörmöket csinálni,mert sajna akár kivel csináltattam mindig lejöttek.gondolom levegős lehetett.sokszor volt már műkörmöm de csak egy hétig voltak meg,ami szerintem elég rövid idő.dühömben vettem kellékeket és saját kezüleg csináltam.igy olcsóbb is volt,mint ha hetente járnék körmöshöz.szeretném ha valaki megírná mire is kellene figyelnem,hogy szépek és tartósak legyenek.ja és mintában is jó lenne ha valaki adna tanácsot!köszi előre is

368. ancsuka03 (válaszként erre: 367. - Henie)
2008. szept. 12. 14:25
Nagyon, köszi, egyelőre rá kellene szánnom magam, hogy kiválogassam mi is kellene pontosan, már találtam pár oldalt ahol lehetne rendelni, sőt már voltam üzletben is érdeklődni csak ott félek, hogy minden rám sóznak majd. De igen ezt tudom én is, hogy van 5-10eFT-os ecset is, de hogy annyival többet tudna? Hát.... aki ügyes műkörmös és természetesen szakmabeli szerintem épp olyan jól tud dolgozni egy olcsóbb ecsettel is, mondjuk ez magán vélemény, mert nem tudom. De szerintem nekem itthoni barkácsoláshoz :D jó lesz az olcsóbb is.
367. Henie (válaszként erre: 366. - Ancsuka03)
2008. szept. 11. 16:00

Valószínűleg ezeket akik írták lehet körmösök voltak... Én amikor főállásban csináltam, és lett volna 1-2 kérdésem, az irigységük miatt nem válaszoltak vagy kitaláltak valamit...

És ami durva, hogy a tanfolyamon akiben látták, hogy ügyes, abba egyből konkurenciát láttak, így nem nagyon segítettek....

Én amúgy totál együttérzek veled, mert így kezdtem annó én is!!:D

És amúgy meg tényleg van 5-10e FTos ecset... mint ahogy 2-3e Ftos is!:))

Ne add fel és kérdezz bátran, ha tudok én szívesen segítek:)

2008. szept. 11. 15:53

Sziasztok! Én csak köszönni tudom a segítséget, amit itt kaptam mindenkitől. Egy nagyon jó "társaság" van itt, próbálkoztam egy másik fórumon is, na ott, mindenki osztott szó szerint. csak egy pl. belinkelek:

Bocsi, én nem akarok erre véleményt írni, de hogyan sajnálhatsz 3.000.- Ft-ot havonta a körmödre?

Ha szakképzett körmös csinálná, ennél többe kerülne...

Vedd csak meg a hozzávalókat, és majd rájössz, mennyibe is kerülnek a dolgok! És mint kezdőként, mennyit fogsz elpocsékolni belőle reszeléssel.

Nem beszélve arról, ha tényleg jó anyagot akarsz venni, minimum 40-50.000.- ft összesen a hozzávalók.

Hisz egy jó ecset, 5-10.000.-

stb...

Sok sikert!!


Hát vannak ilyen emberek is, de úgyse ismerjük egymást végülis mindenki azt ír, amit akar.

365. Icus (válaszként erre: 363. - Henie)
2008. szept. 10. 11:47
Nekem mindig színes volt:) sosem volt vele semmi baj. De ez csak folyt és folyt...és nem kötött:(
364. Icus (válaszként erre: 363. - Henie)
2008. szept. 10. 11:46
De én mindegyiket lefotózom mindig:) csak a fölrakás:(( Ha nem felejtem el a fiammal áttetetem estére!:)
363. Henie (válaszként erre: 362. - Icus)
2008. szept. 10. 11:08

Hát a színes zselékről köztudott, hogy nehezebben kötnek és nem szabad vastagon rakni, mert akkor meg sem köt... Én egyszer a fehérrel jártam így, hogy folyt össze-vissza, nem kötött meg csak a felszíne.. és akkor mondták, hogy a szín miatt van, csak nagyon vékonyan szabad használni és jó sok wattos UW alatt köt hamarabb, amúgy sok idő..


Reklamálni lehet, de úgyis ezt fogják mondani neki is...

Amúgy reklamálni mindig mindenhol lehet ha szolgáltatást kapsz/konkrétan veszel... Fogyasztói védelem..:D


Nem fotóznád le a kezed? már engem is kíváncsivá tettél!!!:D

362. Icus (válaszként erre: 361. - Henie)
2008. szept. 10. 08:17

Tegnap műkörmősnél voltam :) Fél 4-től hármonegyed 8-ig!!!!!


Már azt hittem rosszul leszek!! Megbeszéltük a körmössel, hogy hálót tesz fel és most fekete-fehér lesz a körmöm. Meg is hozták neki a fekete és fehér zselét. ( cristal nails remélem jól írom) Csak éppen szart sem ért. Ahogy föltette szét folyt, nem kötött a lámpa alatt, úgyhogy kínlódott szegény, ma viszi is vissza. És előjegyzett már jővő hét hétfőre, mert szerinte lefognak esni, el fog törni a körmeim:((


Egyébként tök jó lett!! Olyan polgárpukkasztó!! Mindenki csak lesi!! Húúú, mindegyik körmöd más??? Húúú ez fekete??? Húúúú ez háló...


Az Uram is csak pillázott, hol a körmömre hol rám nézett... mondtam neki ilyen sem volt még, hogy nem tudsz megszólalni!:))


Csak azt nem tudom, ha netalántán webboltban rendeli ott is lehet reklamálni a mínőség miatt?

361. Henie (válaszként erre: 360. - Icus)
2008. szept. 5. 15:44
ezek szerint csak nem vagy béna!!!:D:D ügyi vagy!:D
360. Icus (válaszként erre: 354. - A.barbi)
2008. szept. 5. 14:18

Én kireszelem magamnak és szintelen körömerősítős lakkal lekenem. Nekem színes épített zselé van.


Már amikor sikerül kireszelnem, mert hol a körömágy bőrét hol a körmömet reszelem el:( De, előbb utobb tökélyre viszem. Most már több, mint 4 hetesek a körmeim és a körmös is elcsodálkozott, hogy nem látszik a lenövés, annyira ügyes vagyok:))

Ez egyébként csoda, mert irtó béna vagyok:)

359. Henie (válaszként erre: 357. - Hazebel)
2008. szept. 5. 14:11

Ha ez az a könyv, amit én annó a tescóban is láttam, akkor nem sok értelme van megvenni! Abba nagyon alap dolgok voltak, pl hogy mire figyelj ha körmöt lakkozol, meg hogy manikürözz...

Szerintem ha te már így csinálod magadnak, akkor nem hiszem, hogy szükséged lehet rá! Bár ezt mindenki maga válogatja, az tuti, hogy nem fog olyan tanfolyami információkat tartalmazni, mert akkor nem lenne értelme a fizetős képzésnek:)

Bár foggalmam sincs te melyik könyvet láttad..

358. a.barbi (válaszként erre: 355. - Henie)
2008. szept. 5. 11:36
köszi a segítséget!
357. Hazebel
2008. szept. 5. 10:35
Nem tudok belelapozni, mert netről lehet megrendelni. Csak a borítója van lefényképezve...
356. Henie (válaszként erre: 353. - Hazebel)
2008. szept. 5. 10:16
foggalmam sincs mi van benne, lapozz bele:)
355. Henie (válaszként erre: 354. - A.barbi)
2008. szept. 5. 10:14

Hát ez igen, lehet a körmös hibája, lehet nem jó a tapadás elősegítő, lehet a zselé vastagsága, lehet a fedőfény hibája... Ha az oldala levegősödik fel, ott ki tud száradni, mivel nincs zárt helyen, így ott nem fog begombásodni vszínűleg... Az akkor gáz, ha mondjuk a körmöd közepén van levegő és be tud oda folyni a víz, na onnan nem tud kiszellőzni, és akkor poshad be ott, meg gombásodik.. A széle nem vészes!

Kilehet reszelni amúgy, sőt, töltés előtt ezt ki szokták reszelni....

354. a.barbi
2008. szept. 5. 09:19

sziasztok újabb kérdés! sajnos egy pár körmömnék a zselé elkezdett belevegösődni. Mint olvastam ez lehet, a körmös hibája is. De az én körmöm redőzött vagy milyen, hosszanti redők futnak végik a sok azaz épp akevés ivás miatt.


Kérdés, mit lehet tenni a levegővel?

Nem okoz ez gondot? Arra gondolok bemegy alá a víz és elkezd gombásodni...

Mit tehetek? megreszeljem? vagy mit?

353. Hazebel
2008. szept. 5. 09:12

Sziasztok!

Pár hónapja kezdtem el körmöt építeni magamnak. Szerencsére ügyes a bal kezem is, így nincs vele semmi gondom, de nagyon érdekelne kéz- és lábápolás, műkörömépítés tankönyv. Mi van benne? Érdemes megvenni 5000-ért?

❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook