Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fényképes bögre saját kezűleg fórum

Fényképes bögre saját kezűleg (beszélgetős fórum)


15. caffi (válaszként erre: 14. - Csicsi25)
2010. aug. 10. 18:24
Ha jól értettem a csajokat (a másik fórumon)....van valami amivel meglehet ezt oldani.....most kérdeztem rá.....csak épp senki nincs fent....ha válaszolnak....meg írom:)
14. Csicsi25 (válaszként erre: 13. - Caffi)
2010. aug. 10. 16:52
Hát, sajnálom, hogy nem sikerült. Elképzelhető, hogy lehet kifejezetten erre kapni valami fólia-félét. Ma nem volt időm-alkalmam utánajárni a nyersanyagoknak - talán holnap.
13. caffi
2010. aug. 10. 14:32

Naaa én kipróbáltam....Persze h halott ötlet volt:D....végeredmény a naplómban:))

Remélem te több sikerrel jársz:)

12. caffi (válaszként erre: 11. - Csicsi25)
2010. aug. 9. 18:38
Jó hát!Ügyi vagy:)...na én most vitatom a kreafórumon h működik e majd a pólós matrica:)....hááát majd kipróbálom,az a biztos:)))
2010. aug. 9. 17:55
Ok, ha sikerül, teszek fel képet... remélem, jó lesz.
10. caffi (válaszként erre: 9. - Csicsi25)
2010. aug. 9. 17:47

Naaa ez a dekupázs.....

De most már teljesen be indultam a pólóra használatos-vasalós-matricának kipróbálására....Naaa tegyél majd fel képet ha kész a bögre....én is tájékoztatlak h felfedezésem h járt:)))

2010. aug. 9. 17:42

Közben nézelődtem a neten és találtam is bögréset:


[link]


Szerintem holnap rohanok is a boltba, megvenni a hozzávalókat :) Egyébként megnézem a spec. papírt is, úgy hogy nyakamba veszem a várost.


Akkor munkára! Aztán majd leírjuk a tapasztalatainkat :)


Köszönöm az eddigi segítségedet és jó munkát neked is!

8. caffi (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2010. aug. 9. 17:37

Naaa én arra gondoltam amit a pólókhoz is használsz....

Na úgy is akartam nyomtatni....a kutyaruhákhoz,....max egyet beáldozok a bögrémre....meg is halnék ha ezt most nem próbálnám ki:)))...Tájékoztatlak majd:)

Ez nagyon jó ötlet a maminak:)...ha sikerül,ak örülni fog neki:)

2010. aug. 9. 17:32

Vasárnap lesz a nagymamám szülinapja, neki szeretnék a dédunokáiról egy fényképes bögrét ajándékozni, úgy hogy még van pár napom - megköszönném, ha kipóbálnád és tájékoztatnál - bár csak az én kedvemért ne vesződj vele.


Azt tudom, hogy van olyan papír, ami a pólónyomtatáshoz kell, azt már ki is próbáltam, de hogy van-e bögréhez való...

6. caffi (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
2010. aug. 9. 17:21

Nem körülményes.....Sokkal értékesebb amít magad készítesz:)

Még eszembe jutott valami....

Van olyan A4-es papír....amire ha nyomtatsz,ak rávasalhatós matrica lesz belőle.....na egy bögrére vasalni is lehetne....majd lakkozni h bírja a mosogatást?....Ha nem vagy elég bevállalós....és van egy két napod....akkor én kipróbálom,és tájékoztatlak az utóbbi eljárás sikeréről....v sikertelenségéről:)

2010. aug. 9. 17:17

Köszi, utánanézek. Ha nagyon körülményes, akkor inkább megcsináltatom.


Néztem a munkáidat, nagyon ügyes kezed van, irigyellek érte és csak gratulálni tudok hozzá! Nagyon-nagyon szépek!

2010. aug. 9. 16:52

Szalvéta technika....

Én télen kattantam rá....hihetetlen jó dolgokat lehet vele csinálni....

Be ütöd a keresőbe h dekupázs....egy két oldalon részletesen le írják h mit,mivel,miért...de szívesen segítek:)

2010. aug. 9. 16:47
Mit jelent az, hogy "dekupázsolni"? Sosem hallottam még ezt a szót.
2. caffi (válaszként erre: 1. - Csicsi25)
2010. aug. 9. 14:51

Szia!

Szalvétára nyomtatni(ezt nem tudja minden nyomtató)és dekupázsolni:)

A naplómban van fogmosó pohár,törölközőtartó,folyékony szappantartó,smink vattakorongtartó....ezeket úgy csináltam:)....

De szerintem A4-es lap is tökéletes ehhez a technikához....

2010. aug. 8. 18:14
Szerintetek lehet fényképes bögrét készíteni sk? Ha igen, akkor hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook