Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
412. Henie
2008. okt. 21. 14:44

Primer az az előkészítő folyadék, igen!

A fényzselét, meg mindent, aminek zselé van a nevében, az mind UV alatt köt..

A fényzselé nem fog felmelegedni, legalábbis én olyannal még nem találkoztam. A sima zselé szokott, azzal nem tudsz mit. El kell viselni:)

A saját körmödnek csak úgy tudsz kárt okozni, ha szétreszeled (de az érezni fogod..). A zselével nem:)

411. gizus26
2008. okt. 21. 14:34
Heni a primer, az az előkészitő folyadék?
410. gizus26
2008. okt. 21. 13:54

Szia Henie!

Nagyon köszönöm a segítséget!

Azt szeretném még megkérdezni, hogy ha fény zsellét használok az uv lámpa alá kell e tenni.

És hogy kárt a saját körmömnek tudok e okozni, ha felmelegszik mit csináljak?

Kösy!

409. Henie (válaszként erre: 405. - Gizus26)
2008. okt. 21. 08:36

Szia!

Hát akkor röviden és tömören:

-A körmöd felülelét felbolyhozod puha reszelővel, hogy ne legyen rajta fényes felület..

-Felhelyezed a sablont (ha van körmöd az alá, az a lénye,g hogy mindenhol passzoljon a köröm ívéhez, ne legyen üres hely! Ez a legnehezebb még akkor is, ha másnak csinálod, de kitartás!:D)

-A köröm felületét bekened Primerel, legegszerább ha ilyen 3in 1-et veszel ami gombaölő, zsírtalanító és tapadás elősegítő.

-ez után pedig ecset hegyét belemártod a liqudbe, majd a porba (tapasztald ki, hogy mennyi ideig, minél több a liquid és minél tovább hagyod benne a porban, annál nagyobb gombócod lesz az ecseten, de vigyázz, hogy ne legyen nagyon híg, mert akkor törni fog a porcelán!)... És elkezded építeni...

Amikor megkötött, akkor utána átreszelheted ha nem egyenletes a felszíne, meg tehetsz rá akár fényzselét is, vagy színtelen lakkot, hogy ne legyen matt.

Hát röviden ennyi a menete, így learva annyira nem sok, de gyakorlás és kitartás:)

Lényeg, hogy ne "sík" legyen a köröm, hanem legyen "c íve" főleg a töréspontnál, mert különben törni fog.

Most így nem tudok több okosat írni, de kérdezz nyugodtan:)

408. szarvasi79 (válaszként erre: 402. - Ferraro)
2008. okt. 20. 22:24

Szia!


Minden zselének más a kötés ideje.Lehet nem volt elegendő ideig a kezed a lámpa alatt.

2008. okt. 20. 18:58

Szerintem ez nagyon tuti kis oldal, a profitól tanulhatsz és kérdezhetsz, mindenre válaszol!

Érdemes megnéznetek, nekem is ő csinálja a körmöm!( Darabos Évi)

www.mukormos.hu

csak ajánlani tudom!

406. Icus (válaszként erre: 405. - Gizus26)
2008. okt. 20. 14:22

Nagyon bátor vagy, hogy így neki vágsz:( Az én körmösöm szinte rajtam tanult tanul. Ezért is nem kér töllem sokat, mert rajtam minden új technikát kipróbálhat:) De, nem mernék egyedül neki vágni. Főleg azért nem,mert a bal kezem írtó béna:(

Bár a reszelés már nagyon megy. eleinte teljesen lereszeltem a körmöm:(

405. gizus26 (válaszként erre: 398. - Henie)
2008. okt. 20. 13:27

Kösy Henie! Most sikerült megrendelnem az oktató dvd a porcelán köröm építéséről( hát mintmondjak elég drágán). Ha lehet az alapoktól, mert semmit nem értek belőle. A menetét tudom, csak az nem milyen szerek kellenek. Mivel kell lekenni.

Kösy nagyon ari vagy!!!

404. Icus (válaszként erre: 402. - Ferraro)
2008. okt. 19. 09:21
Az én körmösöm nemrég járt igy. Fekete-fehér épített zselét készített és rögtön folyt és nagyon sokára kötött a lámpa alatt:( De, ő új zselét vett. Azt nem írtad, hogy mi nem köt a lámpa alatt.
403. Icus
2008. okt. 19. 09:19

[link]


Lányok ! Nagyon jó ez az oldal nézzétek meg.


Step by step menűpont alatt lépéről lépésre haladnak a díszítéssel:)

402. Ferraro
2008. okt. 18. 22:50

Sziasztok! Jártatok már úgy, hogy nem kötött + a zselé? Ha igen légyszíves írjatok vissza, nagyon sürgős lenne! Lehet, hogy ki kell cserélnem az UV lámpában a csövet??????????????????????????????

Köszi szépen, aki jelentkezik :)

401. erikpipi (válaszként erre: 400. - Henie)
2008. okt. 18. 22:11
amway től vettem decoupage féle készletet körömre. az egyik üvegben decoupage ragasztó van. Adok az alapozó után egy színes alapot, majd jön a ragasztó 15 percet várni kell, utána ráteszem a kiválasztott mintát, rányomkodom egyenletesen, majd lehúzom. Utána jön a fedőlakk. Nekem azért kell a színes lakk, mert a matricák átlátszó minták, és alatta kell a szín is.
400. Henie
2008. okt. 18. 19:52

A szalvéta technika passz...

Igen amúgy, már azt teszel bele amit akarsz.. Múltkor találtam madártollat, ami gyakorlatilag ugyan az, mint amit a boltba árulnak, csak nem kerül annyiba.. simán belelehet tenni, ezeknek a díszeknek a fantázia szab csak határt...

Pl. ruhakellékesnél van rengeteg csillogó-villogó mindenféle flitter, méteráruban láncszerűen gyöngyök.. A lényeg csak annyi, hogy ne legyen túl vastag, valamint nagyobb felület esetében "rá tudjon hajolni" a körömre, hogy be tudd fedni zselével.. De van akinek ez sem akadály, mert simán szereti, hogy kiáll...

Ez a szalvéta technika passz.. bár régen voltam már énis képzésen:) De ha megtudjátok, engem is érdekelne!

399. Icus
2008. okt. 18. 17:08

Henie! Mi az a szalvéta technika? Egyre több helyen olvasom. Sőt olyat olvastam a múltkor, hogy nem kell megvenni a drága díszítőket, hanem mindenféle otthoni dolgot is fel lehet használni a körömhöz. pl. ajándék kötöző szalag, csomagoló papír...:)? Próbáltál már ilyeneket?

Nekem nagyon tetszenek a köröm csípkék. Te vettél már ilyet és tettél fel körömre?

398. Henie (válaszként erre: 393. - Gizus26)
2008. okt. 17. 21:56
Mennyire részletesen szeretnéd tudni a porcelán menetét?:) Nagyjából képben vagy, vagy nagyon alapoktól írjam?:)
397. Henie (válaszként erre: 395. - Mandus)
2008. okt. 17. 21:55

Szia! A zselék márkáját mindegy hogy kevered, bár azt szokták mondani, hogy ne nagyon keverjék, de én sem 1 félét használok és ezzel kapcsolatban nem volt még rossz tapasztalatom.

Ami kell:

Reszelők (egy durvább szemcsés a kireszeléshez -mert azzal könnyebb-, meg egy lágyabb - mert a saját körmöd felületét nem célszerű durvával csinálni!!!)

Miután kireszelted le kell portalanítani (ezt egy kis kefe is megteszi..),

Majd Primer folyadékkal bekenni.. Van aki szokott tenni ilyen felválást megszüntető folyadékot is alá, ha nincs jól kireszelve, akkor az nagyon szépen eltünteti a felválásokat (én is használom..)!! De a primer a lényeg, általában lehet kapni 3 in 1 félét, ami zsirtalanít, gombaölő és tapadás elősegítő!

És akkor utána jöhet a zselé+ecset.

Fixáló (bár ha megfogadsz tanácsot, ne vegyél konkrétan fixálót, mert drága.. körömlakk lemosóval is tökéletesen eléred amit kell.. negyed annyiért!).

Fixálás után egy kis reszelés az egyenetlenségek miatt és ennyi..

Nagyjából:)

396. Icus (válaszként erre: 395. - Mandus)
2008. okt. 17. 18:05
Ne haragudj meg, de ha viszonylag értesz hozzá és sok mindent ellestél, akkor tudnod kellene, hogy mi kell feltétlenül egy körömépítéshez:)
395. mandus
2008. okt. 17. 16:20
sziasztok!! nekem egy hozzáértő segítsége kellene! viszonylag értek a műkörömépítéshez, ellestem sokmindent, hiszen régen hordok körmöket. irtó gyorsan nő a körmöm és egy vagyont rá lehetne költeni, ezért ugy döntöttem kigyakorlom magamon:) most épp zselés körmeim vannak, épitett. szeretnék beszerezni mindent, hogy tudjam csinálni, mert nekem biztosan megérné. szóval a lényeg... a márkák kompatibilisek egymással? tehát mondjuk ha perfect nails-es zselét veszek de mondjuk a fehér zselé crystal, az baj? sos!! ja és aki pontosan le tudná irni h mi az amire feltétlenül szükség van zselés épített köröm készítéshez (részletesen!), az kérem tegye meg nekem!! SOS!! köszönöm
394. Henie
2008. okt. 17. 11:08

Én nemn tudom, hogy hol van és létezik-e ilyen...

De miért nem csinálod úgy, hogy elmész egy körmöshöz aki megcsinálja neked, te pedig kifigyeled? Az a legegyszerűbb és akkor lesz egy jó alapod amit csak töltögetned kell...

Ettől függetlenül szívesen leírom, de ezt inkább látnod kéne, mert leírva úgy sem olyan!

393. gizus26
2008. okt. 16. 14:17
Sziasztok! Esetleg valaki akinek van, nem írná ki nekem, és juttatná el, a porcelán építes dvd?
392. gizus26 (válaszként erre: 391. - Henie)
2008. okt. 16. 13:15

Szia Henie! Köszönöm először is, hogy válaszoltal.

Építetett szeretnék csinálni.Ha tudnál segíteni, esetleg ha van dvd szivesen át venném tőled.

Nem tudom a folyamatott sem, illetve, hogy mik kellenek hozzá.

Kösy!

391. Henie (válaszként erre: 390. - Gizus26)
2008. okt. 15. 23:42
Tip-est vagy építettet?
390. gizus26
2008. okt. 15. 16:35

Sziasztok! Porcelán műkörmöt szeretnék saját magamnak csinálni. Tudna ebben segíteni valaki, hogy mik kellenek hozzá, ill.dvd szerezni róla, hogyan kell csinálni.


Kösy a segítséget előre is!!

389. tinendo (válaszként erre: 388. - Rammi)
2008. szept. 30. 22:19
Szívesen.
388. Rammi
2008. szept. 30. 21:01
Köszönöm szépen!!!!;)
387. liv.
2008. szept. 30. 19:01

Továbbiakban ha valakinek van Uv lápája eladó nyugodtan irjon...


mayogirl85@freemail.hu

386. liv. (válaszként erre: 374. - Szarvasi79)
2008. szept. 30. 18:59

szia köszi a segítséget,végigböngészem alinkeket!

remélem megtalálom a legjobbat!

385. szarvasi79 (válaszként erre: 381. - Rammi)
2008. szept. 30. 18:58

szia!

[link]


ez egy tuti videó, látod hogy kell csinálnod a körmeidet.

384. Icus (válaszként erre: 383. - 0f4d8711e7)
2008. szept. 30. 17:58
Csak egy kicsit olvass vissza:(
2008. szept. 30. 15:30

Sziasztok! Én is kedvet kaptam! Csak annyi kérdésem lenne, hogy szegeden hol lehetne megvásárolni a szükséges kellékeket vagy a netről olcsóbb megrendelni, ha igen akkor honnan!?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Rita

❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook