Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műkörmös tanfolyamhoz egészségügyi alkalmassági? fórum

Műkörmös tanfolyamhoz egészségügyi alkalmassági? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 6. 15:09
Nálunk elvileg nem kell beutaló. Én megpróbálom háziorvossal, mivel üzemorvosom elég nehezen elérhető a munkám miatt.. Meg nem szeretném a munkahelyemen nagydobra verni a dolgot. Az asszisztensnő meg hátha elszólja magát a főnöknek :) Ha háziorvos nem segít, akkor megpróbálom máshogy. Gondolom, hogy nem olcsó mulatság!
4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Tamcs1987)
2010. szept. 6. 14:59

Én úgy tudom, hogy tüdőszűrésre is kell beutaló, legalábbis a mi városunkban. Aztán ezután kell menni, de nem háziorvoshoz, hanem üzemorvoshoz. Általában szoktak megadni egy címet, de ha nem, akkor te választhatsz.

Szerintem a tarifák mások, vigyél magaddal pénzt...

2010. szept. 6. 14:38

Szia!


Oké, tehát előbb tüdőszűrés, aztán doki az ott kapott papírossal. Gondolod 6000 elég? :)


Sima háziorvos is kiállíthatja ugye?

2010. szept. 6. 14:34

Tüdőszűrő papírral kell menni ahhoz az orvoshoz aki kiállítja az eü kiskönyvet...

Vigyél magaddal 6000ft-ot is.

2010. szept. 6. 14:32

Sziasztok!


Jelentkeztem műkörmös tanfolyamra. A jelentkezési laphoz csatoltak egy levelet, melyben leírják, hogy szükséges orvos által kiállított alkalmassági, amihez formanyomtatványt küldtek is. Azt aláíratom a dokival az addig rendben is van. De írták, hogy kell egészségügyi kiskönyv. Vettem papírírószerben, melynek ez a neve: Egészségügyi nyilatkozatok és vizsgálati adatok. 60 ft volt összesen. Tüdőszűrőre is kell mennem. Oda ezt a könyvet kell magammal vinnem? Mi legyen a sorrend? Előbb doki, aztán tüdőszűrő, vagy mindegy? Aki már túl van ilyeneken, legyen kedves segíteni és írja le a folyamatot!


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook