Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? (tudásbázis kérdés)


132. Shally (válaszként erre: 130. - Timmi77)
2007. ápr. 19. 09:46
Tudom milyen érzés, túl nagy a kötődés... de ha nem váltasz nem lehetsz boldog...
131. Shally
2007. ápr. 19. 09:45
Szerelmes vagy a szeretődbe Timmi?
130. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:42
Nem merek Shally, elég gyengének érzem magam hozzá... Úgy érzem a lelkem ott marad nála...
129. Shally
2007. ápr. 19. 09:41
az én esetemben is pont 20 éves volt a pasim mikor összejöttünk, én meg 22. Ő szűz volt, én meg rendkívül türelmes.Sokáig fel sem tűnt, vagy nem tudatosodott bennem, hogy mi a baj. És volt egy kilengésem sajnos, akkor jöttem rá mi hiányzik a mi kapcsolatunkból.
128. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:40

És most itt ülök magányosan, a 30. születésnapomon, a párom dolgozik, a "szeretőm" aki változtatna mindezen pedig folyamatosan vár rám....

Tiszta hülye vagyok...

127. 0c97fbb607 (válaszként erre: 123. - 2ab728965c)
2007. ápr. 19. 09:39

Működhet ...hát persze....de érdemes így leélni egy életet egy férfi mellett????......Semmi izgalom?Semmi "nőnek érzem magam"?Semmi huncutkodás ha nincsenek otthol a gyerekek???

Hát én a szeretője akarok lenni a férjemnek,nem a barátnője!

126. Shally
2007. ápr. 19. 09:38
Timmi arra nem gondoltál, hogy kilépj ebből? írtad, hogy most van valakid, vele nem lehetne komoly a dolog?
125. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:37

20 évesen azt sem tudta mi az a nő, na , gondoltam majd én csinálok ebből az emberből egy igazi férfit, egy kihívásnak éreztem, felkaroltam... aztán nem telt egy év, és terhes lettem...meg sem lettünk kérdezve, a szülők már intézték is az esküvőt, sodrodtunk...nagyon fiatalok voltunk.. Akkor sem müködött a sex, de nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget...

Azóta 8 éves a lányunk, apának a mai napig nem érzi magát, és én sem vagyok a legjobb anya... Semmi felelőségtudat nincs benne a gyerek iránt, egy ünnepélyén sem jelent meg se az oviba, se a suliba... Nem tudom meg mellette soha milyen egy igazi család, de körülöttem mindenki felnéz rá, mert elismerik a munkáját, és csodálkoznak hogy mivel jól néz ki, és jól keres, minden meg van, hogy hogy nem tudok szeretni egy ilyen embert...

124. Shally
2007. ápr. 19. 09:31
Hát igen...a barátom is azt mondja, hogy neki már nem kell más. Ő viszont félt,ha valahova elmegyek nélküle, gondolom érzi, hogy baj van vele, és attól fél egyszer találok olyat, aki mindent megad nekem.
2007. ápr. 19. 09:31
24 év házassággal a hátam mögött a válaszom ennyi: igen.
122. Timmi77
2007. ápr. 19. 09:23
Úr Isten Shally, mintha az én páromrol írnál... Neki is én voltam az első nő az életében, minden téren... Szinte másik nőre rá sem néz... Ezáltal még féltékeny sem voltam rá a 9 év alatt... Neki én vagyok a tökéletes, de hogy mi van velem, az nagyon nem érdekli, vagyis neki igy nagyon kényelmes hogy lenyelünk mindent. Azt gondolja ha nem beszélünk róla akkor az a probléma nem is létezik...
121. Shally
2007. ápr. 19. 09:02

Nem egyszerű eset a barátom, én vagyok neki az első, és nagyon zárkozott ilyen téren, ezért is gondolom psziochés ok, blokk van nála a szexel kapcsolatban. Nem tud megnyílni, kérdeztem már régebben,de semmi. Elutasítja az orális szexet is. :(

De lehet mégegyszer rákérdezek....hátha....

2007. ápr. 19. 08:07

Jó reggelt!Ha egynap nem megy kétszer,akkor lehet megoldás az is ,hogy esetleg sűrűbbé tennétek az együttléteket.Nem tudom hányszor szeretkeztek,de ha többször csináljátok,akkor egy idő után,hidd el nem fog olyan korán elmenni!

Azt kérdezted már tőle,hogy ő mire vágyik a szexben?Minden férfinak vanak vágyálmai,ha kell itasd le egy picit ,hogy őszintén elmondja neked.

Ezzel is talán beljebb lennél eggyel!:D)

119. Shally
2007. ápr. 19. 07:59
A beszélgetés már megvolt,nem volt eredménye. Megkérdeztem, hogy bevállalna-e egy szexuálpszihológust. Erre felháborodott, hogy mégis mit képzelek, nincs neki semmi baja. Általában egy menet után kidől, nem nagyon lehet rávenni mégegyre. Szerintem nála pszichés oka van annak, hogy ilyen gyors. Sajnos ha ő nem ismeri fel, hogy ezen változtatni kell,mégha segítséget is kell kérni, én nem tudok mit tenni. :((
2007. ápr. 18. 23:16

Lányok,mi lenne ha elbeszélgetnétek erről a dologról vele...a férjeitekkel.Mondjátok meg nekik ,hogy mire vágytok,hogy nektek nem elég!És mondjátok el azt is ,hogyan szeretnétek.

Ha túl gyors a dolog,akkor lehet egy megoldás az is,hogy először kielégítitek,aztán egy kis idő után újra felizgatjátok......biztos lehettek benne,hogy nem fog 2 perc alatt elmenni!

2007. ápr. 18. 21:42

Mindenkeppen orvoshoz kell kuldeni, lehet olyan dolog okozza, ami fizikalis es gyogyitani kell.

Azt nem ertem, az ilyen ferfiak miert nem mennek maguktol, miert teszik ki a partneruket ennek.

Egyszer beszelgettem egy pszichiaterrel errol, hogy sok ferfi gyorsan elmgy, es o mondta, hogy milyen onzo dolog ez valojaban es Tole tudom, amit mar lentebb leirtam, hogy akar medencegyulladast is okozhat a noknel az alhasi verboseg, ha nincs kielegules soha, de ugymond izgatas igen.

116. Shally
2007. ápr. 18. 20:03
Szex helyett sport? Az jó ötlet nem??? :))
115. Shally (válaszként erre: 107. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 18. 20:01
Gumival védekezünk már jó ideje, nem lett jobb a helyzet. Abba már bele se merek gondolni milyen lenne anélkül... teljesen ugyanaz a szitu mint Timmi77-nél, annyi különbséggel, hogy mi még "csak" 5 éve gyűrjük egymást. Sajnos nem tudom a megoldást.
2007. ápr. 18. 16:08

Urologushoz kellene mennie peldaul. Gatlasok?

Hat ez egy olyan dolog, hogy az elso evekben azt gondolja a no, hogy jaj, ennyire szeret, ennyire kivan, hogy ilyen gyorsan elmegy, aztan eltelnek az evek, es rajon a no, hogy becsaptak. Az elejen persze nem vag hozza rossz kepet, de idovel egyre kevesbe tudja ezt megvalositani.

Ez nem normalis. Ezert kellene masik orvoshoz elmennie! Ezt neki kellene akarnia. Nem tudom elhinni, hogy az a kis ido nekik jo, ami alatt elmegy.

Ha bort iszik, meg gyorsabban elveszi a kedvedet, ha kozel hajol, nagyon jo tipp. :S

113. Timmi77
2007. ápr. 18. 16:01

Orvosnál? Hát....Őszintén? Igen volt..Egy agyament hapsinál..aki a hosszas beszélgetés közepette azt ajánlotta a páromnak hogy igyon meg szeretkezés elött pár pohár vörösbort, az majd késlelteti az orgazmust és levetközteti a gátlásokat is... Gátlások, amik léteznek is, 9 év után , szerinted ez normális egy kapcsolat?

Lányok, én már nem hiszek abban hogy ha elromlott egy pár között a sexuális viszony, ott van módszer arra hogy bármihez is folyamodjunk...

112. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 111. - Timmi77)
2007. ápr. 18. 15:47

Neki kellene elmennie szakemberhez, mert tulajdonkeppen csak hasznalja a tested, onkielegit huvelyben. Minden nep meg egy esely. Egyebkent nonel ez medencegyulladast is okozhat akar. A ferfi meg csodalkozik, hogy egy ido utan a no miert nem akar vele lefekudni, aztan jon az, hogy meg nem is nala van a gond, hanem a nonel, mert nem ad meg neki mindent, minekutan evekig csak annyit nyujtott a nonek, hogy az minden orom nelkul mosakodhatott utana meg egyet.

Orvosnal volt a parod?

111. Timmi77
2007. ápr. 18. 15:30

Shallyval teljesen együttérzek...hasonló problémákkal küzködök. A 9 év alatt végig gyors volt, és hiába a sok kis próbálkozás, gumi meg ilyesmi, egy idő után kiábrándulsz már belőle, és feladod... Akkor keresed a kis kaput.. De nem lehet így élni, én is tudom.. Belülről örlödsz, amikor minden nap adsz neki új esélyeket, hogy na majd holnap biztos teljesít, mert igazi nőnek akarod érezni magad mellette, de közben meg a tudatodban mindig ott van hogy egy késsz csödtömeg és csak saját magadat áltatod...

De ha belegondolok hogy elveszítem mint embert, és társat akkor meg azt érzem hogy én esnék kétségbe...

110. Cinka
2007. ápr. 18. 15:29
Ja én szex helyett nassolok... csoda hogy dgadt vagyok??
109. Cinka (válaszként erre: 106. - Shally)
2007. ápr. 18. 15:29
A szexuális izgalom alhasi vérbőséget okoz, és ha nem cseng le megfelelő kielégülésben, okozhat tüneteket. Neked a felfázás valójában pszichoszomatikus tünet és tényleg arra mutat ez esetben, hogy valami ott lent nem stimmel.Hiába vagyunk aztán olyan okosak, ettől még a szex nem lesz jobb. :(
2007. ápr. 18. 14:44
Es ezesetben nem te vagy tul porgos, hanem o nem tud megfelelni az egyebkent normalisnak tuno igenyeidnek.
107. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 106. - Shally)
2007. ápr. 18. 14:43
Tul gyors? Ha jol ertem gyorsan elmegy. Adj ra egy gumit, es nem lesz olyan gyors, probaltatok mar?
106. Shally
2007. ápr. 18. 14:35
Én járok egy gyógyítóhoz,aki látó is, ő azt mondta a gyakori felfázásos problémám azért van, mert a barátom túl gyors, és nem tudom kiadni magamból a rengeteg szexuális energiát. És igaza van, mert azóta alakult ki nálam ez a probléma mióta vele vagyok. Azt is mondta még valószínű túl pörgős, energikus vagyok a barátomnak, ezért olyan gyors. Tehát mi nem illünk össze szexuálisan. :((
105. Cinka (válaszként erre: 101. - BarboraViki)
2007. ápr. 18. 14:29
Valószínű te is higgadtabb vérű vagy, és el tudod viseni a szex hiányát. De egy forróbb temperamentumú asszonynak, ahogy Timi írta, a "kis vulkánoknak" bizony kell a gyakori "kitörés", mert akár bele is lehet betegedni a koplalásba...
104. Cinka (válaszként erre: 101. - BarboraViki)
2007. ápr. 18. 14:29
Valószínű te is higgadtabb vérű vagy, és el tudod viseni a szex hiányát. De egy forróbb temperamentumú asszonynak, ahogy Timi írta, a "kis vulkánoknak" bizony kell a gyakori "kitörés", mert akár bele is lehet betegedni a koplalásba...
2007. ápr. 18. 14:27

ugyanakkor igazatok van ,kevesse erezjeti magat nonek egy no ha nincs szex a ferfival akit szeret ...hmmmm


A "rabeszeles " enm mukodik

A "csabitas"-szerintem -kiabrandito

En sem tudom a megoldast ...

:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook