Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
102. Cinka (válaszként erre: 100. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 18. 14:26
Egyszerűen nincsenek egy hullámhosszon testileg a párjával, gondolom ezt eleinte elfedte a férfi sok egyéb jó tulajdonsága, de ez épp olyan, mint amikor valakit mindennap jobbnál jobb ételekkel etetnek, de pont az nincs köztük, amire már évek óta vágyakozik.. és ahogy látja, hogy nem kaphatja meg soha a saját asztalánál, elmegy a más kamrájába titkon torkoskodni, holott ez bűntudatot ébreszt benne...Én megértem és nem is ítélem el, de dönteni neki kell... Avégén rámegy a házassága és a mellék kapcsolata is :((
2007. ápr. 18. 14:26

:))

Azt hiszem ebben a topikban is helyem van.Es ezen azert mosolygom ,mert iagazabol neme rtem ez miert gaz ...ertem ez alatt azt :Egy erett emreben (legyen az no ,vagy ferfi) a fo kerdes az hogy azt az energiat amit "megsporol" a szeretkezesen hol koti le.Nahhh nekem is nagyon hianyzik a sex de tudtam nagyon jol mit "valallok be" a pasimmal.(O indiai es naluk a szex csak az irodalomban fordul elo gyakran:))


Amugy jol meg vagyunk .Es ugyhiszem ha valasztanom kell hogy :Legyen egy pasim aki ugy egyebkent tok ures de a szex isteni vele....vagy ...a jelenlegi pasim akivel imadjuk egymast de a szex inkabb muveszet mint szenvedely...akkor en az utobbit valasztom .


Jegcsap dragam...nade igy is mentem hozza...

100. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 98. - Timmi77)
2007. ápr. 18. 14:21
Mi a gond a ferjeddel? Miert nem tudsz felengedni?
99. Cinka (válaszként erre: 97. - Shally)
2007. ápr. 18. 14:20
Hát ahhoz igen, hogy csak anya legyek... Engem szeret a férjem és csak engem, tudom, hogy nem csal meg, a gyerekeket is imádja, csak épp a szex nincs a helyén és a körülmények ezt nem indokolják kellőképpen.Lehet, hogy örülni kéne annak, ami van, de szerintem egy házasságban a nőnek (is) joga van a jó szexhez, mint sok máshoz is.
2007. ápr. 18. 14:16

Sziasztok!

Végigolvastam a hozzászólásotokat, és nem bírtam ki hogy ne írjak pár szót én is...

Lassan 9 éve vagyok a párommal, felfoghatom úgy is hogy csodás a mi kis életünk, de abban a pillanatban hazudok önmagamnak is... A fő probléma nálunk is a hálószobában kezdődik. Tisztel az ágyban, a szó szoros értelmében...a 9 év alatt nem szeretkeztünk még soha felhőtlenül... Sokszor kis vulkánnak érzem magam ami csak forr belülről, és soha nem hagyják kitörni.. Megcsaltam...mert érzelmileg sem vagyok már stabil iránta..és az a szörnyű hogy nem is bántam meg, mert végre elengedhettem magam, és egy másik énemet ismertem meg. De közben megfulladtam otthon, mert annyira jó hozzám, és próbáltam visszakapszkodni..egy utolsónak éreztem magam elötte, hisz felfedtem magam hogy van valakim...

Ez már húzodik november óta,szerelmes vagyok egy emberbe aki bizonytalan számomra, de közben a sexben odaadóbb vagyok mint valaha..

Közben a párom nap mint nap vár haza, egy odaadó tisztességes válalkozó, családszerető személyében...aki a négy fal között semmit nem tud megadni, és közben amióta tart a "titkos" kapcsolatom, lassan fél éve már hozzám sem ért...

Segítsetek ....

Szétszakadok...

97. Shally (válaszként erre: 95. - Cinka)
2007. ápr. 18. 13:33
Cinka épp néztem az adatlapodat, még nagyon fiatal vagy te is! :(
96. Shally
2007. ápr. 18. 13:29
Mi is nagyon jól megvagyunk a párommal más szempontból. De ez a szex téma, ha nem működik...szerintem még rosszabb mintha más nem működne. Szeretem, jól megvagyunk, de mégis nagy a hiányérzet bennem...már mindenféle pasikkal álmodom...:(((
95. Cinka (válaszként erre: 94. - Alma20)
2007. ápr. 18. 12:14
De harmóniát, békességet öregen is élvezhetünk, míg a szexet igazából csak amíg fiatalok vagyunk! Amióta megromlott a szexuális életünk, én kevésbé szeretem a férjemet.Pedig nem vagyok nimfomán, elé lenne a het 2x-i alkalom is. Hiába szeret, hiába rendes, hiába jó pasi, ha egy alapvető szükséglet hiányzik az életünkből!
94. alma20
2007. ápr. 18. 09:08

Úgy látom, nem kevés embert érint a probléma!

Minden párkapcsolatban van valami, ami nem tökéletes!

Nálunk éppen a szex!

De szerintem, inkább a szexben legyenek néha fennakadások, mint más, fontos dolgokban! Pl. a párom nem iszik, nem drogozik, nem ver, egyformán gondolkodunk, harmóniában vagyunk, szeretetben élünk, biztonságban érezzük magunkat ebben a kapcsolatban! Mindent megkapunk egymástól, ami fontos!

Kinek mi erről a véleménye????!!!!!

Én azt mondom, inkább ezt nézem el!

2007. ápr. 18. 07:19
Nem hiszem.
92. Cinka (válaszként erre: 87. - Alma20)
2007. ápr. 18. 00:45
Én is ebben a libikókában vagyok hónapok óta! Úgy nézett ki, rendeződött a dolog, de mégsem...Elkezdődött egy jó házasság haldoklása!
2007. ápr. 17. 20:51
nem tudom elképzelni.
2007. ápr. 17. 20:45
Csak, sajnos ez később jön ki,majd ugy 40 felé, amikor a nők rájönnek, hogy nagyon hiányzik a szex az életükből.
89. Shally
2007. ápr. 16. 12:24
Nem semmi,hogy milyen sokan küszködünk ilyen lusta pasikkal...ez elszomorító! :( Csak ha az ember lánya szerelmes sokmindent lenyel, ilyenek vagyunk mi nők.
2007. ápr. 14. 20:42
Nem.
87. alma20
2007. ápr. 14. 18:33

Nálunk van szerelem, egyszerűen arról van szó, hogy a párom nem szenvedélyes tipus, én meg igen!

Nekem fontos a szex, neki meg nem!

Úgy döntöttem maradok vele, majd valamivel lekötöm a fölös energiáimat!

Szerintetek hülyeség?!

2007. ápr. 14. 02:09
Nem, hacsak nem baratsagrol van szo. Ha van szerelem, a szex is jo.
85. Mókica (válaszként erre: 84. - Alma20)
2007. ápr. 13. 11:50

ez olyan szörnyűűű:(

Annyira fiatalok vagytok még és már most ilyen véleményen vagytok...mi lesz később???:((

84. alma20
2007. ápr. 13. 11:34

Teljesen egyet értek az elöttem szólóval!

Az előző párommal 6 évig voltunk együtt és olyanok voltunk, mint a nyulak...

Most ez a 2 hetente 1 szex elég kiborító számomra!

Eddig erőltettem a dolgot, de ettől csak rosszabb lett!

Most már kezdek belenyugodni. és inkább kielégítem magam.

2007. ápr. 11. 16:39
Hát nemtom, ha valakinek már volt igazán jó sexélménye hosszabb időn keresztül, az nehezen nyugszik bele, abba hogy nincs. Én is most olyan kapcsolatban vagyok, ahol nem igazán vagyok elégedett a nemi életünkkel és meg is pecsételi a kapcsolatot, mert nem vágyom a rosszra, hanem tudom hogy milyen az amikor annyira jó, hogy alig várod h este ágybakerüljetek és nem számít mennyire fáradt vagy és kimerült! Hosszú távon nagyon gáz ha nem megy...
2007. ápr. 11. 15:19
Nem egyértelmü a kérdés szerintem :jo de nem a legjobb vagy egyáltalán nem jo? De mindkét esetbe tedd fel magadnak a kérdést.Jo ez igy nekem?
81. drevi
2007. ápr. 11. 11:03

valószínű működhet,de ott már esély van arra,hogy valamelyik fél félre lép,hisz a sex bármennyire is fontos a megértés és a szeretet egy kapcsolatban,nagyon fontos.

ez olyan muszály valami,mint írták előttem...de ennek meg nincs értelme

80. Cinka
2007. ápr. 10. 20:35
helyesen:muszáj :) bocsika :)
2007. ápr. 10. 20:30
javítás: kötelező muszály
2007. ápr. 10. 20:29
Működhet de nagyon beteges lesz a kapcsolat. Mindegy hány éves vagy, hányszor vagytok együtt, ha csak összecsapod mint pap a misét akkor az már csak egy kötelő muszálynak számít.
77. Cinka
2007. ápr. 10. 20:27
Nálunk hónapok óta alig,kb 2 hónapja egyáltalán nincs szex, a gyerekek, a munka és a fáradtság miatt. Ez egy jó házasság, de így meddig?
2007. ápr. 2. 01:43
IGEN HA VAN MEGÉRTÉS ÉS ,TOLERANSZIA,MÁSIK IRÁNTI SZERETET,EGY IDŐ UTÁN MÁR ÚGY IS LEJJEBB HAGY A NAGY NEMI VÁGY,LECSENDESEDIK,ÉS MARAD A SZERETET.!!!
2007. márc. 30. 16:21
Szerintem teljes mértékben működhet. Nálunk inkább én vagyok a "ludas", mert egyszerűen kisebbségi komplexusom van a súlyom miatt, s így nem tudom magam elengedni. De ez már régóta van (kb. 2 éve). Hála az égnek a párom megértő, tudja, hogy nincs a szexre nagy igényem, meghát ott a 4 hónapos gyermekünk, aki, hát mindíg a legrosszabbkor ordít...
74. Shally (válaszként erre: 73. - Alma20)
2007. márc. 30. 15:21

4 hete??? Az nem semmi! Mi is ritkán vagyunk együtt (heti 1 kb), csak nálunk a minőséggel is gond van. Túl gyors a Drágám...:((

Nálunk is az a helyzet hogy más téren meg nagyon jól megvagyunk. Már azon is gondolkodtam, lehet a normális pasik bénák az ágyban, és amelyik jó az ágyban az csak arra jó....hmmmm

73. alma20 (válaszként erre: 72. - KIRA7)
2007. márc. 29. 10:23

Szia!

Nálunk is hasonló a helyzet. Nem tudom mi lehet az oka. Mióta együtt vagyunk mindketten kicsit meghíztunk, de azt mondja ez nem zavarja, de akkor mi zavarja?!

Mi már 4 hete nem voltunk együtt, és nekem nagyon hiányzik!

Párom szerint ez normális, mert ő fáradt!

Már gondolkodtam, mit csináljak!

Vagy szeretőt kell tartanom, vagy ki kell raknom a szűrét.

Csak, ha belegondolok,minden más jól működik köztünk,még sosem volt ilyen kiegyensúlyozott párkapcsolatom.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook