Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
192. b055f02583 (válaszként erre: 184. - Alma20)
2007. máj. 14. 11:50

Tudom, nem lehet minden jó együtt. :-(

Jó és elég szex, valamint megbecsülés, odafigyelés, stb... Túl szép lenne.

De mivel számomra az utóbbiak a fontosabbak egy kapcsolatban, kibékülnék azzal is, ha csak ezeket kapnám meg. Persze nem vagyunk egyformák, eltérőek az igények, kinek kisebb, kinek nagyobb a libidója, elhiszem, hogy ezen a téren is pocsék lehet, ha valaki nem kapja meg, amit szeretne.

Viszont azzal nem nagyon tudok mit kezdeni, hogy a szex egy nagyon hosszú kapcsolatban végig jól működne? 15-25 év után is? Egyszerűen nem tudom elképzelni. Ezért tartom fontosabbnak a lelki dolgokat.

191. 12aba9f250 (válaszként erre: 190. - Virág3)
2007. máj. 14. 11:45
Hát én kívánom hogy úgy alakuljon hogy mindkettőtöknek jó legyen és kevésbé fájó!De legfőképp neked mert neked nem jó így!Ha úgy van ahogy írtad ő még elrágodna ezzel a kapcs.De hány éves is ő?Mert gondolom ő is fiatal és nem fog megelégedni azzal hogy a csajnak nem jó vele,amíg nem jön neki egy olyan aki elájul tőle.Namost te addíg éveket veszítesz,És az idő mindenkinek tellik én tul mentem ezen az időszakon és az a legfontosabb ne bánj majd semmit.
190. Virág3
2007. máj. 14. 11:38

Tudom,és ez a baj,hogy attól félek,hogy nem engednék senkit olyan közel magamhoz,hogy megismerjem,és rájöhessek,hogy Ő az!

a fájadalom sokrétű.Sajnálom őt,sajnálom magam,sajnálom kettőnket!Bár már megoldódna!

189. 12aba9f250 (válaszként erre: 188. - Virág3)
2007. máj. 14. 11:31
Kérdés hogy kapcsolaton bellül észre veszed és nyitsz az új felé?Vele sem lenne fer ugye tudod?Nem vagyok híve a cseréld le mert újjat akarsz,de ami ennyire nem mükszik azt kár eröltetni.Persze hogy fájni fog mert akkor vannak érzéseid de ha azért fáj mert magadat sajnálod akkor nem engeded hogy a jobbra adj esélyt.:-)
188. Virág3 (válaszként erre: 187. - 12aba9f250)
2007. máj. 14. 11:23
Remélem is,hogy jön egyszer!És abban bízom,hogy tényleg észre fogom venni!
187. 12aba9f250 (válaszként erre: 172. - Virág3)
2007. máj. 14. 11:19

Szia Virág!

Ennyi idősen neked ez nem megszokás kérdése,te túl fiatal vagy ahhoz hogy feláldozd magad.Ebbe a kapcsiban te nem lehetsz teljes.Te félsz hogy egyedül maradsz és ki és mikor jön majd.De így lehetőséget sem adsz a jónak,amiben kiteljesülhetsz és megismerheted önmagad.Az meg hogy ki és mikor majd,jön és tudni fogod és akkor fogsz élni igazán....:-))

186. Anett x
2007. máj. 14. 11:17

Szerintem van férfi és nő kötött barátság, de csak míg nincs szex.

Talán jó szex után is van, ha nem volt szerelem.

De kielégítő szexuális eggyüttlét nélkül nemsokáig tart a szerelem. Az ember (jelenes etben lánya) bízakodik egy darabig -lesz ez még jobb is, tesz pár lépést, kitart és szenved, csak idő kérdése és feladja.

Szóval, a kapcsolat működik, mint olajozás nélkül a motor -egy darabig.

185. algea (válaszként erre: 184. - Alma20)
2007. máj. 14. 10:56

Azért ha lenne olyan törvényszerűség, hogy életem Párjától vagy csak a legtökéletesebb szeretetet, megbízható barátságot, vagy csak a gyakori, jó szexet kaphatnám meg, gondolkodás nélkül az elsőt választanám.... Elvégre egy házasságban túl sok mindenre szerződünk ahhoz (közös gyermeknevelés, egymás melletti jóban-rosszban való kiállás, stb.), hogy annak az igencsak ingatag libidó legyen az alapja.

Én ezért nem értek egyet azzal, hoyg a szex az alapja a jó kapcsolatnak, bár valóban fontos, de nem a legfontosabb - nekem, szerintem.

Persze ideális, ha minden megvan:)

Halkan jegyzem meg, hogy talán válásból is kevesebb lenne, ha nem csak a szenvedély, hanem a mély barátság, szeretet vinne embereket az oltár elé. Én tényleg úgy gondolom, hoyg a szenvedély, testi vonzalom ingatag és illékony alap egy életre szóló kapcsolatra. De felbecsülehetetlen szerencséje van annak, akinek ez is, az is megadatik:)!

184. alma20 (válaszként erre: 183. - B055f02583)
2007. máj. 14. 10:17

Szia!

Persze, ez mind igaz meg szép és jó, csakhogy gyarló emberek vagyunk, akik nem értékelnek ilyan erényeket eléggé, ammikor a párjuk nem adja meg azt, amire vágynak(Ha ez is hiányozna, már nem lennék vele!)! Hidd el a szex nagyon fontos egy párkapcsolatban, hiszen nem egy barátot vagy havert válaztasz, hanem társat, amihez hozzátartozik a szex is!

De, ha belegondolsz, nálad is ez ahelyzet! Te sem kapod meg a párodtól, amit szeretnél, viszont megkapod a szexet! Gondolom te is társat válsztottál, csak te mást nem kapsz meg tőle! Ami ugyanúgy hiányzik, mint nekem a szex!

Tudod, éhes disznó makkal álmodik! :-)

Ha mást nem kapnál meg, akkor az hiányozna!

Vélemény??????

2007. máj. 13. 21:01

Sziasztok!


Lányok, sokakat irigylek közülletek.

Mennyire szeretnék egy olyan pasival összejönni végre, aki megbecsül, odafigyel rám, akivel lekileg közös hullámhosszon lehetnék, akire mindig számíthatok, akinek nem a testiség az első.

Ennek ellenére, szinte mindig olyanokkal voltam együtt akik számára a szex volt a legfontosabb.

A legutóbbi barátom is képes volt bárhol, bármikor, örökké csak "azt" akarta.

Nekem meg ez volt már sok.

182. Virág3 (válaszként erre: 181. - Algea)
2007. máj. 13. 16:43

Hát igen,miért is vagyunk együtt?

Szörnyű,de nem tudok választ adni.Tényleg a megszokás.Jó,hogy van valaki.Nem tudom,nehéz ez az egész.mindog azt kívánom,hogy egyszer jussak el arra szintre,hogy kevéske fájdalommal sikerüljön végetvetni ennek.

Általában mindenki azt mondja,hogy egy 3. személy fog majd belépni,és csak akkor lesz vége.De hol van az a 3.?Meddig várat magára?fú,nem tudom,ténylge elég kilátástalan,és az a legrosszabb,hogy mindezt 18 évesen élem át.Más ilyenkor buliból buliba jár,flörtölget.én meg szenvedek egy nem túl jó kapcsolatban.

Én is visszatérek az eredti témához.Ő megtenne mindent,hogy nekem is jó legyen,de nem megy.Próbálkozik,de nem.És nem hiszem el,hogy ilyen téren benne van a hiba.Annyira figyel,...legalább ilyenkor,de mégsem.

tudom,ezt nekem kell megoldanom,de szerintem nem lehet.Nem baj,nem feltétlenül elengedhetetlen az orgazmus az ember életében.

181. algea
2007. máj. 13. 14:55
Neked is jó legyen. Bocsi:)
180. algea
2007. máj. 13. 14:54

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy most, de végülis Magad írtad le, hoyg halott már az egész.... ha ez igaz, ha nem beszélgettek, ha inkább csak kényelemből vagytok együtt, hoyg mégis legyen valaki, akkor szerintem ez magyarázat mindenre. Persze, hogy senki nem tud segíteni.

Szóval Őt már megkérdezted, hoyg miért vagytok együtt, amit válaszolt, megjegyezted. Lehet, hoyg Magadtól is meg kéne kérdezned ugyanezt:)

Visszatérva a szexre: ha olyan benyomásod, tapasztalatod van egy fiúról, hoyg különösebben nem is zavarja, nem is érdekli, hoyg Neked jó-e, esetleg olyasmi forog a fejedben, hoyg szegénykének, emkkora kényelmetlenséget okoznál, mennyi plusz-energia-áldozatot kívánnál tőle, ha "kikövetelnéd", hogy Neked is jó lenne, akkor a szitu számomra ismerős. nekem abban a kapcsolatban nem ment semmi a szex terén. Képzeld, az Isten barma, képes volt olyanokat kérdezni egy-két perc után, hogy "na, elmentél már?" :):):)

Nekem is nagy bátorság kellett hozzá, hogy váltsak, de megérte:)

179. Virág3 (válaszként erre: 178. - Algea)
2007. máj. 13. 14:24

Miért lenne baj,hogy ilyen hosszan...?

Csak jól esik,hogy segíteni próbálsz!

Lehet,hogy ebben a lelki dologban van valami.Illetve,hogy pont az nincs!

Rengeteget veszekszünk mostanában,igazából már nem is tudjuk teljesen pontosan,mi tart minket össze!

Minden találkozásunkor összeveszünk.Megkérdeztem tőle,hogy szerinte mi a jó abban,hogy találkozunk!3 dolgot mondott!Jó látni,jó beszélgetni (igazán nem is beszélgetünk már semmiről),és a szex is jó...teszem hozzá,neki jó!Neki ennyit jelent!

Nem tudom,már több fórumban is próbáltam tanácsot kérni a folytatással kapcsolatban,de sajnos ebben senki nem tud segíteni.Félek a változástól,a megszokás már nagyon erős.Többször megpróbáltuk külön,de nem mennt sokáig,mindei kibékültünk pár nap múlva,pedig már elég halott ez az egész.

178. algea (válaszként erre: 177. - Virág3)
2007. máj. 13. 11:40

Valami olyasmit, hogy az orgazmust mondjuk el tudja érni a nő, akár így, akár úgy, de valahogy lelkileg nem ad különösebb élményt a szeretkezés, inkább csak fizikai megkönnyebbülést - már bocsánat - kb. annyit, mintha önkieklégítést végzett volna. Szóval, hoyg nincs remegés, szerelmi eufória, boldogságtenger, hanem csak fizikailag jó.

Mert szerintem ez egy nagyon hosszú kapcsolatban elég gyakori lehet....


Tudom, hogy eleinte fura erről beszélni, még így "névtelenül" is, egy fórumon, pláne szemtől szembe az érintettel, de mégiscsak Te leszel a saját orgazmusod "kovácsa":)

Vannak olyan szerencsés nők, akik automatikusan át tudják élni ezt az élményt, másoknak igenis meg kell tanulniuk, egyrészt, hogy hogyan érhető el, mit is kell akarniuk, másrészt, hoyg annyira átadják magukat a Párjuknak, hogy bekövetkezhessen a dolog. Ez is, mint olyan sok minden, az agyban dől el:)

Nekem sem ment hosszú éveen keresztül, aztán a mostani, és remélhetőleg már egyetlen Párommal meglepően hamar, egyszerűen, magam is meglepődtem. Pedig nem is nagyon tett mást, mint a "többiek". Ezért is gondolom, hogy nem csak technikákon, pózokon múlik a dolog....

Bocs, hoyg ilyen hosszan okoskodom, csak még annyit, hoyg minél tovább húzódik a dolog, annál inkább beletörődik az agyad, hoyg ezzel a sráccal ez nem megy. Szóval kitartást és sok sikert kívánok Neked, és bátorságot!:)

177. Virág3 (válaszként erre: 175. - Algea)
2007. máj. 13. 08:52

Hát hüvelyi orgazmus nincs,de ebbe beletörődtem!

Viszont orális szex közben sincs!

Huh kicsit fura erről beszélni,de...!

Szóval akkor sincs!Sőt már meg is mutattam neki,de nem jön össze!Nem tudja elérni nálam.

Mire gondoltál,hogy lelkileg/fizikálisan?

176. Mókica (válaszként erre: 174. - Algea)
2007. máj. 12. 17:56
mennyire igaz..:D
175. algea (válaszként erre: 170. - Virág3)
2007. máj. 12. 17:51
Szia! Lelkileg sem, vagy "csak" fizikálisan? Nem írtad le nagyon részletesen a problémát, de ha arról van szó, hogy hüvelyi orgazmusod nincs, azon kár keseregni, sokaknak nincs, orális szex közben pedig övék a csillagos ég is. Nincs értékes és értéktelen orgazmus. Ha sehogy sem megy, akkor meg kell próbálni megbeszélni, megmutatni, stb...
174. algea
2007. máj. 12. 17:48

Szerintem működhet, sőt, meggyőződésem, hogy nagyon sok kapcsolat van, ami ilyen, még ha nem is vallják be. 20-30 év házasság után nem hiszem, hogy elvárható ugyanaz a bizsergés a gyomorban, mint a kapcsolat elején, aki ebbe nem tud beletörődni, az lehet, hogy inkább lemond az egészről, mint hogy csak úgy, jobb híján szeretkezzen a Párjával.

Tudom, hogy most rengetegen fogják írni, hogy ők igenis még mindig szerelmesek, stb. Vagy igaz, vagy nem:)

Különben csak az a fontos, hogy egyezzenek az igények, akár naponta többször, akár csak évente egyszer kerül sor szexre.

Ha rossz, azon lehet javítani:)Sajnos ez olyan dolog, amit kétféleképpen lehet nagyon elszúrni, ha túlbeszélik, és ha egyáltalán nem beszélnek róla.

173. Mókica (válaszként erre: 172. - Virág3)
2007. máj. 12. 16:59
Hát akkor nem tudom baba...lehet tényleg ő nem tudja neked megadni azt amire vágysz...:(
172. Virág3 (válaszként erre: 171. - Mókica)
2007. máj. 12. 15:43

Nem tudom!

Nem vagyok gátlásos,szetintem nem ilyesmi lehet az oka.

Rengeteg pózt kipróbáltunk már,de egyik sem....!

Az meg tény,hogy nem az az írányító típus a szexben sem.Tehát már nem tudom,hogy lehetne segíteni ezen!?

Szex filmeket meg nem szeretnék nézni,főleg vele,mert akkor látnám,hogy esetleg más nők vizuálisan elérik nála azt,amit én fizikailag,á nem!

171. Mókica (válaszként erre: 170. - Virág3)
2007. máj. 12. 13:05

Nem próbáltatok még szex filemeket nézni, azokból is lehet új dolgokat tanulni, kipróbálni...biztos még félemeid vannak...

Azért mert ő volt az első az nem jelenthet baj:)

Ne idegeskedj ennyit, engedd el magad!Nincs benned semmi hiba!

Próbáljatok ki új pózokat...mindig tanul az ember..ebben is:))

Csak ne légy görcsös! Hagyd hogy egy kicsit ő irányitson...ne hátrálj meg az új dolgoktól...

Ügyeskedj!!

170. Virág3
2007. máj. 12. 12:30

hát igen,ez így van már rég óta!

Beszéltünk erről,és ez már jó!elmondtam neki,hogy pár hónapig megjátszottam!Talán ez így jobb volt!

Ő mindent megtesz,megpróbál,figyelmes,de nem megy...

Ő volt az első.Nem tudom,hogy lehet-e mással jobb.Lehet,hogy bennem van a hiba!

169. Mókica (válaszként erre: 167. - Virág3)
2007. máj. 12. 11:30

Az kezdetek óta nem jó vele???

Nem beszéltetek erről?

Biztos, hogy ezt igy eltudod fogni egy egész életen át???

168. Mókica (válaszként erre: 166. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 12. 11:28
Hú de szar lehet igy élni...:(
167. Virág3
2007. máj. 12. 08:48

Müködhet szerintem,csak nem biztos,hogy érdemes "működtetni"!

Egyébként én is iylen helyzetbe vagyok,de még "csak" 2 éve,és az első kapcsolatom!

166. ec63a7fc29 (válaszként erre: 165. - Mókica)
2007. máj. 12. 07:22
Vagy reménykedtetek, hogy majd jobb lesz, csak idő kell?
165. Mókica
2007. máj. 12. 03:29
Csajok ez korábban nem derült ki? Mármint, hogy nem jó a szex vele...vagy nem akartatok ez miatt kilépni a biztos kapcsolatból? Sose volt jó? vagy csak az idő múlásával romlott el???
164. Juddyt (válaszként erre: 160. - Ujjászületés)
2007. máj. 6. 13:45
Akár én is irhattam volna, csak 20 helyett 29:-(
163. ujjászületés (válaszként erre: 162. - Timmi77)
2007. máj. 6. 09:51
Sosem értettem miért csalják egymást az emberek. Most pedig egyre nagyobb hülyének érzem magam, mert nem adom meg magamnak azt, amire vágyom. Érdekes, mert amig nem akartam megtenni, mindig kaptam ajánlatokat. Mostanában pedig nincs a környékemben olyan férfi, akivel el tudnám képzelni, és Ő is akarná. Amúgy nem színészkedem, mert sajna az én férjem tudja, hogy nekem ritkán jó, és sajnálja is. De ebben kimerül a dolog. Én meg már nem is akarom és nem is tudom elképzelni vele az igazi szeretkezést. Túlvagyunk a megszokott hárompercesen és mindenki megy a dolgára. Hát úgy döntöttem, ez mellé kell nekem még valami, ami igazi érzés, amitől nőnek érzem magam. Mostantól irányítom a sorsom, szerintem Te is tedd azt, kedves Timmi77. Azt mondják, az élet túl rövid, ki kell használni.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook