Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha a szex nem a legjobb? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
282. 4e7c752558 (válaszként erre: 280. - Drasi)
2007. júl. 15. 21:21
30 éves vagyok akkor most kihez forduljak? Mit csináljak? Az orvosok szerint ez nem "betegség". Ahogy több helyen is olvasom nagyon sok nő van ugyanebben a helyzetben, de valahogy mégsem foglalkoznak vele annyit, mint amennyit kellenne.
281. a1a3db480a (válaszként erre: 279. - 4e7c752558)
2007. júl. 14. 02:19

Ne legyen igazam...

a férfiak nem tolerálják, nem érik, sokáig nem fogadják el ezt a helyzetet :(

Biztos van kivétel, aki erősíti a szabályt, de csak idő kérdése, mikor 'dobbant' vagy keresi máshol, amit otthon nem kap meg... :( ne haragudj, de ez a vleményem...

280. drasi (válaszként erre: 279. - 4e7c752558)
2007. júl. 13. 21:40
Erről kérdeztem már egy idősebb nőt, aki a hormonokkal magyarázta ezt. Nem termelődik az a hormon, ami a "vágyakozást" idézi elő. Idősebb korban szinte 0, s ez szerintem, már fiatalabb években is előfordulhat, főleg 2 gyerek után!:(((
2007. júl. 12. 22:26
Na de mi van olyankor, ha egy nő nem kívánja a szexet? Tökéletesen meg van nélküle. Szerető, törödő férje van aki oda figyel(ne) rá, de semmi. Talán frigid? Fogamzásgátlót szed (talán ez okoza?), mert több gyereket már nem szeretnének. Közben a nőt furdalja a gondolat, hogy a férje meddig "tűri" a rendszertelen nemi életet. Kényszerből sem lehet mindig csinálni. Vajon a férfiak megértik ezt? Talán olyan ez, mint a férfiaknál az impotencia. Arra lehet bogyót szedni, de a nő mit csináljon?
278. drasi (válaszként erre: 276. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 12. 18:16
okokból
277. drasi
2007. júl. 12. 18:16
Szia! Bocs, akkor rámondod a szöveget valamire, ami lefordítja betűkre! Remélem nem egészségügyi nem tudsz írni ékezzettel!!!!
276. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 275. - Drasi)
2007. júl. 9. 00:30
Sajnos nincs a billentyuzetemen.
275. drasi (válaszként erre: 273. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 8. 21:57
szia! Csak azt szeretném kérdezni tőled, miért nem írsz ékezettel, amikor kellene, hiányoznak a billentyűzetedről. Annyira kár, hogy lemaradnak az írásaidról, amúgy bocsi!!
274. opium (válaszként erre: 273. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 8. 13:20
Ebből semmit nem cáfolok meg.
273. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 272. - Opium)
2007. júl. 8. 13:10

Ez egy elunalmasodott kapcsolat lehet. Elmult a kezdeti izgalom, de valamiert megis egyutt vannak.

Annak mindig oka van. Lehet eppen az, amit irtal, hogy nem egy donteshozo tipus, aki konnyen valtoztat a megszokott dolgokon.

Ha egy pasi azt mondja, hogy nincs szex, azert az nem biztos, hogy ugy is van, ne vegyel ra merget. Van amikor szorozni, van amikor osztani kell azt, amit mondanak :(

272. opium (válaszként erre: 271. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 8. 13:05

Dehogynem, de nem túl bőbeszédű.

Ez egy élettársi kapcsolatnak tűnik, csak a szex hiányzik köztük (a pasi elmondása alapján)

A nő föz, gondolom mos is rá, együtt alszanak, ritkán elmennek ide-oda, meglátogatják egymás rokonait, vagy a rokonok őket.

Szerintem van más is, csak a pasi nem mondja el nekem, hogy pl elmennek kirándulni is. Tudja, hogy az kicsit "karcolna" engem, mert velem nem mehet el egy moziba sem pl.. :(

Viszont nekem az tűnt fel, hogy elég sokat van a neten. Megérdeztem tőle, hogy a barátnője ezt nem nézi rossz szemmel? Haza megy, eszik valamit és egyikük jobbra, másik balra?

Azt mondta bűnbánóan: igen, és ez az ő hibája, mármint a pasié.

271. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 267. - Opium)
2007. júl. 8. 12:56
Nem kerdezted ezt a sractol, hogy milyen a kapcsolata?
270. opium (válaszként erre: 268. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 8. 12:51

a nő szeretné, ezt régebb megkérdeztem a pasitól, de a pasi nem akarja a dolgot már..


még sosem priviztem :)

269. opium (válaszként erre: 265. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 8. 12:50

..és tudod mi érdekes még ebben?

hogy nem ő fog dönteni a mostani kapcsolatáról, ez majdnem biztos.

a barátnője fogja (ha ki fogja!!) mondani a döntő szót.

szerintem ez a pasi életében nem rúgott ki senkit, ő a végsőkig ápolja a kapcsolatait, mindegyiket, s mindent megtesz a jó viszony érdekében.

őt küldik el..

268. ec63a7fc29 (válaszként erre: 267. - Opium)
2007. júl. 8. 12:50
Ki tudja, talán a nő kérte, hogy ne legyen köztük más. A többit inkább priviben, jó?
267. opium (válaszként erre: 265. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 8. 12:39

Mindent összevetve, mérlegelve, azt mondom jól, és azt, hogy nem akarok kilépni belőle, mert annál többet ér, többet ad. Bár néha nehéz is, mert nem lehet túl gyakran velem, de ezt nem akarom erőltetni, mert ahogy írtad, vannak "egyéb dolgai is", ezt kénytelen voltam elfogadni.


Amikor meg több napig távol van, a törődése nem szűnik meg, akkor is ott vagyok a fejében, aggódik és próbál előre vinni mindenben, elég sok mindent köszönhetek neki. (szinte apáskodik, nem nyugszik, míg egy problémám meg nem oldódik és látom milyen jól esik neki, ha valami az ő közreműködésével sikerül, így hasznosnak érzi magát s talán ez a legfontosabb neki a kapcsolatunkban)

Nem értek én sem mindent, pl. azt sem, hogy (miközben nem egy hős szerelmes típus) miért tesz meg értem olyan dolgokat, amikre csak egy társ lenne képes (szerintem) és semmit nem kap cserében. Ez nekem magas, nem tudom neki ebben mi a jó, mi jár ilyenkor a fejében. Bár van némi sejtésem róla...

Az is nagyon valószínű, hogy ha esetleg szétválnának a mostani barátnőjével, akkor sem léphetek az ő helyében, és ennek az okait megint nem szeretném leírni...


De mint írtam, inkább az érdekelne, hogy a barátnője hogyan éli meg a viszonyukat, milyen kapcsolat lehet az, ahol nincs szex, mi tartja azt a nőt a pasi mellett. Ezt szeretném megfejteni. Mert ha csak barátok már 3 éve, akkor el kellene fogadnia, hogy van egy harmadik... de én egy titok vagyok. Na ez nem stimmel.

266. erika62
2007. júl. 8. 12:14

Bárki bármit mond,bevallja, vagy sem egy kapcsolatnak, egyik legfőbb meghatározója a harmonikus, jó szex.

Ha a szex nem jó, előbb utóbb másnál talál vigaszt a másik fél.

265. ec63a7fc29 (válaszként erre: 264. - Opium)
2007. júl. 8. 12:02

Te jól érzed magadat ebben a kapcsolatban?

Mert akkor nincs baj. Az, hogy ő hogyan tudja összeegyeztetni az egyéb dolgait, az egyenlőre az ő dolga. Bizonyára eljön az az idő majd, amikor döntenie kell, mert nem mindenkinek van energiája kétfelé szakadni.

264. opium (válaszként erre: 261. - 9778ca1817)
2007. júl. 8. 10:45

Nézd, ha azután is, hogy leírtam nem vagyok kihasználva, még mindig azzal erősködsz, hogy de igen, ki vagyok használva, csak nem látom, nos, ezzel azt feltételezed rólam, hogy nincs annyi eszem, hogy ezt észre vegyem. Nem élek álomvilágban, ez a pasi egyszerűen NEM TUD kihasználni, nem akar és nem is áll módjában.

Egyébként ezt a "dumát" nem találta ki senki, ez a saját véleményem és ellentétben veled, nekem van mire alapoznom.

Ez többről, másról szól, ha leírhatnám, megdöbbennél... ezért megértem hogy "teljesen más rálátással bírsz az adott szituációra".


Nem csúnya, amit leírtál, csak az zavar, hogy a véleményed nagyon egyszerű és egysíkú, olyan, mint az 1+1=2. Általában véve igaz szokott lenni, csak épp nem vonatkozik az én esetemre, amiről fölösleges beszélnünk, hisz nem ezzel kapcsolatban voltak kétségeim, kérdéseim, nem az én kapcsolatomat kell itt kielemezni, más dolog miatt írtam ebbe a topikba..

2007. júl. 8. 00:47
Hosszútávon,NEM!
262. 9778ca1817 (válaszként erre: 261. - 9778ca1817)
2007. júl. 7. 18:03
szituációra!!!:)
261. 9778ca1817 (válaszként erre: 258. - Opium)
2007. júl. 7. 18:02

Ha te elhiszed azt, hogy: "mindkét helyen meg akar felelni, mindkettő van olyan fontos, hogy nem akar egyikből sem kilépni" akkor becsapod saját magad.

Ilyen nincs. Ezt a dumát a pasik (vagy éppenséggel a nök) találják ki olyan esetekre amikor nekik két párhuzamosan futó kapcsolat valami miatt roppantul megfelel.

Nem tudom mit tesz érted amiért nem kér viszonzást, de úgy érzem, hogy ez a viszonzást nem váró gesztus nem más, csak lelkiismeretfurdalás, mert ő legalább (veled ellentétben) pontosan tudja, hogy csak kihasznál.

Úgy tűnik, hogy a képbe kerülő harmadik porszem éppen Te vagy.

Csúnyának tünhet amit írtam, de azt vedd figyelembe, hogy egy pártatlan és semleges idegen teljesen más rálátással bír egy adott sziruációra.

260. opium (válaszként erre: 259. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 7. 15:15
Ámen. :)
2007. júl. 7. 14:07
Azért egy kapcsolatban jobb, ha minen jól működik. Még a szex is.
258. opium (válaszként erre: 256. - 9778ca1817)
2007. júl. 7. 13:14

Az a baj, hogy minden ilyen fajta viszonyt, kapcsolatot, a többség hajlamos egy kalap alá venni és úgy gondoldja, hogy a képbe kerülő harmadik, csak egy porszem a gépezetben.

Megalázó lenne, ha tényleg ki lennék használva, ha őt mondjuk csak a szex érdekelné, de nem vagyok kihasználva. Talán inkább fordítva, én használom ki őt.

És úgy gondolom neki legalább annyira nehéz, mint nekem, mert két helyre akar megfelelni, mindkettő van annyira fontos, hogy nem akar egyikből sem kilépni.

Mellesleg olyan dolgokat megtesz értem, amik elég nagy kaliberűek és semmit nem vár, nem kér cserében.. nem is értem igazán miért teszi..

257. opium (válaszként erre: 255. - Drasi)
2007. júl. 7. 13:10
Az ilyen fajta elhamarkodott reagálás elég viccesen hangzik, már csak azért is, mert nem vagy tudatában a dolog árnyalataival.
256. 9778ca1817 (válaszként erre: 252. - Opium)
2007. júl. 6. 09:01

Azt tartom megalázónak, hogy úgy tűnik kihasznál, és Te ebbe belenyugszol, szépen tudomásul veszed. Nem jó egy ilyen szituációt elfogadni. Nem lehet jól kijönni egy ílyen dologból.

Legalábbis nekem ez a véleményem. Persze az is lehet, hogy valamit félreértettem abból, amit írtál.

255. drasi (válaszként erre: 224. - Shally)
2007. júl. 5. 22:11
ez jóóóóó:))
254. opium (válaszként erre: 253. - Shally)
2007. júl. 4. 21:53
Igen, nagyjából ez a helyzet.
253. Shally (válaszként erre: 251. - Opium)
2007. júl. 4. 13:27
Ez pozitív a pasi részéről, hogy legalább nyílt lapokkal játszik, és nem hiteget. Te bevállaltad így, nincs ezzel semmi gond. Csak gondolom a lelked mélyén Te azért ennél többre vágysz...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook